Νέα

Τι μέρος θα επιλέγατε για πρώτο ραντεβού ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σε ποιον να κάτσω

  • Στον τύπο με το εξοχικό

    Ψήφοι: 2 3,2%
  • Στον βλακα όμορφο

    Ψήφοι: 2 3,2%
  • Στους δύο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε κανένα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε μένα

    Ψήφοι: 5 7,9%
  • Άσε μας κουκλίτσα μου

    Ψήφοι: 10 15,9%
  • Δεν πας να πνιγείς

    Ψήφοι: 3 4,8%
  • Δεν θα σου κάτσει κάνεις

    Ψήφοι: 4 6,3%
  • Πήγαινε για ψάρεμα

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Είσαι ηλιθια δρν ξέρεις να αλλάζεις ψηφοφορία

    Ψήφοι: 4 6,3%
  • Έχει κι άλλες επιλογές;

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Κι άλλες;! Έλεος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μας τα επριξες

    Ψήφοι: 9 14,3%
  • Τι μέρα έχουμε

    Ψήφοι: 2 3,2%
  • Παρτουζα

    Ψήφοι: 7 11,1%
  • Λακομπα μόνο

    Ψήφοι: 8 12,7%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 5 7,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    63

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.492
Κριτικές
61
Like
42.779
Πόντοι
22.785
δραττωμαι της ευκαιριας που σας βλεπω εδω μαζεμενους τους λεφταδες μπραμπ μπαροκ να μου χαρ.εε να μου δανεισετε 2000 ευρω α αλλαξω πισι :grin:
..έλα να σού δώσω ένα mac αμεταχειριστο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.166
Like
13.232
Πόντοι
2.606
δραττωμαι της ευκαιριας που σας βλεπω εδω μαζεμενους τους λεφταδες μπραμπ μπαροκ να μου χαρ.εε να μου δανεισετε 2000 ευρω α αλλαξω πισι :grin:
θελεις να γινεις και συ ρσενικος ?  :grin:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.216
Πόντοι
12.756

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.166
Like
13.232
Πόντοι
2.606
:hi:ευχαριστω πολυ αλλα τα 2 ρεμαλια θελω που δνε ξερουν τι εχουν :grin:εννοειται :headbaning1: :headbaning1: :cheesy:
τυπε ελα σου εκχωρησω τα παθητικα μου εισοδηματα  να παρεις ενα καινουργιο :2funny:
palia-kompiouter-4.jpg
:grin:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.216
Πόντοι
12.756

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.492
Κριτικές
61
Like
42.779
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:

Καλή η παρέα σάς κύριοι..
Αλλά πάω για κολπαδιτσα  :hi:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.838
Πόντοι
1.686
Καλησπέρα, σας στέλνω από Λαγόμαντρα. Η Εριναλ σχόλασε τον συνταξιούχο χουβαρντα με το ημιφορτηγό και επέλεξε να έρθει μαζί μου μέχρι το εξοχικό μου στον Μαρμαρά. Έχουμε καθίσει σε ένα παραδοσιακό εστιατόριο δίπλα στο κύμα, πίνουμε ουζάκι και τα λέμε, όσο το γκαρσόν ετοιμάζει τα κυρίως πιάτα. Η Εριναλ φοράει ένα μοντέρνο φλοράλ φόρεμα που αναδεικνύει τα σφιχτά και μαυρισμένα απ’ τον ήλιο πόδια της, αφήνοντας λίγα στη φαντασία. Σε σχέση με την χθεσινή τρικυμία, σήμερα τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά. Η Εριναλ μου δείχνει ξεκάθαρα τις προθέσεις της, χαϊδεύοντας μου το πόδι σεμνά κάτω από το τραπέζι ριχνοντας μου ένα πονηρό χαμόγελο. Με τα βίας μπορώ να κρατηθώ. Θα αποσυρθούμε σύντομα στην μονοκατοικία μου και το βράδυ είναι μπροστά μας. Η μέρα προβλέπεται συναρπαστική.

Θα επανέλθω...

Συμπέρασμα :  Είσαι κλώνος της Έριναλ  

:2funny: :2funny: :2funny:

Έριναλ, δεν είναι πειστική η περιγραφή  :2funny:

 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.122
Like
10.383
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα, σας στέλνω από Λαγόμαντρα. Η Εριναλ σχόλασε τον συνταξιούχο χουβαρντα με το ημιφορτηγό και επέλεξε να έρθει μαζί μου μέχρι το εξοχικό μου στον Μαρμαρά. Έχουμε καθίσει σε ένα παραδοσιακό εστιατόριο δίπλα στο κύμα, πίνουμε ουζάκι και τα λέμε, όσο το γκαρσόν ετοιμάζει τα κυρίως πιάτα. Η Εριναλ φοράει ένα μοντέρνο φλοράλ φόρεμα που αναδεικνύει τα σφιχτά και μαυρισμένα απ’ τον ήλιο πόδια της, αφήνοντας λίγα στη φαντασία. Σε σχέση με την χθεσινή τρικυμία, σήμερα τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά. Η Εριναλ μου δείχνει ξεκάθαρα τις προθέσεις της, χαϊδεύοντας μου το πόδι σεμνά κάτω από το τραπέζι ριχνοντας μου ένα πονηρό χαμόγελο. Με τα βίας μπορώ να κρατηθώ. Θα αποσυρθούμε σύντομα στην μονοκατοικία μου και το βράδυ είναι μπροστά μας. Η μέρα προβλέπεται συναρπαστική.

Θα επανέλθω...

Βάλε φώτο για να μας πείσεις, όχι ότι θα το καταφέρεις απλά να έχουμε να λέμε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Σας γράφω από το ρεύμα προς Θεσσαλονίκη, επιστρέφω άρον άρον και μεσ’ στα νεύρα. Η Εριναλ με παράτησε στα κρύα του λουτρού γιατί τόλμησα - λέει - να σχολιάσω την ηλικία της. Στο καπάκι πήρε τηλέφωνο τον συνταξιούχο με το ημιφορτηγό και βγήκε για ποτό (ή πατσά, δε ξέρω).

Τελικά, ολες οι γυναίκες είναι λέρες. Είχε δίκιο ο Σαντμαν και ο Ρωσοπόντιος. Από δω και πέρα, ΜΟΝΟ με τρανς.

Καλό βράδυ, κύριοι.

Μήπως πρέπει να πας να ελέγξεις λίγο το ΙQ σου? Sorry φιλαράκι αλλά το να κάνεις χιλιόμετρα για να συναντήσεις μια τύπισσα από το Internet... είναι λίγο...  :uglystupid:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τελικά Πηγα Σάββατο με φίλους για μπάνιο έμεινα κ γύρισα σήμερα. Ήρθε μας βρήκε για μπάνιο φαΐ περάσαμε φίνα αλλά σεξ νιετ
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μετά τον απογευματινό μας ύπνο, η Εριναλ και γω πίνουμε καφέ στο πίσω μπαλκόνι με θέα στο δάσος και απόλυτη ησυχία. Ο διπλανός με τη γυναίκα και τα παιδιά του ευτυχώς ξεκουμπιστηκαν για παραλία και έτσι μπορούμε να κουβεντιάσουμε χωρίς παρεμβολές.

Η Εριναλ φοράει ένα μακρύ άσπρο μπλουζάκι που της έδωσα πρόχειρο, εγώ μια βερμούδα και τις ψάθινες σαγιονάρες μου. Κάνουμε το πρώτο τσιγάρο και είμαστε σε δίλημμα για το αν θα πάμε θάλασσα ή αν θα βγούμε στην ενδοχώρα από νωρίς.

Υπάρχει διάχυτος ο ηλεκτρισμός μεταξύ μας, αυξάνεται ολοένα και περισσότερο και κάνεις απ’ τους δυο μας δεν κάνει το πρώτο βήμα. Ξέρουμε όμως ότι δεν αργεί. Ένα ελαφρύ αεράκι με έντονη τη μυρωδιά του πεύκου μας γαργαλάει. Ο ηλιος σιγά σιγά δυει βαφοντας τον ουρανό κόκκινο. Θα έχει ξαστεριά απόψε. Η νύχτα προβλέπεται συναρπαστική.

Θα επανέλθω.,,
τι έφαγα ; χαχαχα
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
έρι στείλε μήνυμα να ξέρουμε ότι αυτός ο μπαγάσας δεν σε τεμάχισε...
ζω και βασιλευω αγαπητέ για τον μπιβισι δρν ξέρω λογικά του έχουν πέσει βαριά τα τελευταία ναρκωτικά χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom