Νέα

Τί γίνεται στα στριπτιτζάδικα; Πόσο έχουν αλλάξει τα πράγματα πιά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Βραδινή εξόρμηση την Τετάρτη που μας πέρασε σε δυο γνωστά στριπτιτζάδικα στην Αθήνα.
Τετάρτη βράδι, είχα και ένα τίμιο μπάτζετ μαζί μου, λέω ας πάμε μια περατζάδα απ' τα αλλοτινά στέκια να χαμουρευτούμε με καμία να περάσει και η ώρα.

Μπαίνω στο πρώτο, φίσκα! Η μουσική κυριολεκτικά στη διαπασών τόσο πολύ που έτριζαν τα ηχεία που είπα μέσα μου δε γίνεται, θα πιω ένα ποτάκι αυτό που δίνουν με την είσοδο και θα φύγω!

Και πράγματι, σε δέκα λεπτά βγήκα και κατηφόρησα για ένα ακόμα παλιό μου λημέρι. Λέω δεν μπορεί, εκεί θα είναι πιο ήρεμα τα πράγματα!
Μπαίνω στο δεύτερο (με τις ωραίες επίσης αναμνήσεις) και ήταν σχεδόν όλα τα τραπέζια γεμάτα!!!
Πολύ νεολαία, μεγάλες παρέες. Κάθομαι σε ένα τραπεζάκι και στο πίσω τραπέζι καθόταν ένα ζευγαράκι! Και στο πρώτο κατάστημα που μπήκα είδα τουλάχιστον δυο ζευγάρια (άντρας -γυναίκα) και ακόμα μια παρέα κοντά σε μένα με πέντε άντρες και μια γυναίκα (και δεν εννοώ γυναίκες του μαγαζιού!).

Τέλος πάντων, στο δεύτερο μαγαζί, η μουσική ήταν σε υποφερτά επίπεδα οπότε είπα να αράξω εκεί και να δούμε πώς θα πάει.
Δυο τρεις που ήρθαν στο τραπέζι δεν ήξεραν γρυ ελληνικά και μια τουλάχιστον δεν ήξερε ούτε αγγλικά!
Ωραίες υπάρξεις που δεν είχαμε συνηθίσει τα παλιά τα χρόνια που ήταν όλες μόνο από ανατολικό μπλοκ, πλέον έχουν και λατίνες!
Ναι μεν είμαι λάτρης αλλά ξενέρωσα. :undecided:

Έχουν αλλάξει πλέον τα πράγματα στα στριπτιτζάδικα ή εγώ τα έχω ξεχάσει μιας και είχα χρόνια να κυκλοφορήσω σε τέτοια μαγαζιά (από προ κόβιντ εποχή) ? :think:
Αλλά και πριν από κάποιους μήνες που είχα ξαναβγεί την ίδια ξενέρα είχα φάει, γιατί παλιότερα που έβγαινα περνούσα ωραία καμια σχέση με τώρα.
Μπορεί να είναι και η ιδέα μου, δεν ξέρω. :sad2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

TRAXANOPLAGIAS1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
28
Κριτικές
12
Like
588
Πόντοι
290
Γιατι παλια τι διαφορετικο γινοταν στα στριπτιτζαδικα
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.043
Πόντοι
456
Εσείς παλιά ζήσατε τις χρυσές εποχές τις πορνείας στην Ελλάδα. Κάθε πόλη είχε μπουρδέλα , στριπ και κάθε μικρό χωριό κωλόμπαρο. Πέτρα να σήκωνες να βρεις να πληρώσεις γαμησι θα έβρισκες.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Εσείς παλιά ζήσατε τις χρυσές εποχές τις πορνείας στην Ελλάδα. Κάθε πόλη είχε μπουρδέλα , στριπ και κάθε μικρό χωριό κωλόμπαρο. Πέτρα να σήκωνες να βρεις να πληρώσεις γαμησι θα έβρισκες.
Λεφτά υπήρχαν!
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
40
Like
21.337
Πόντοι
12.896
φτωχεια καταραμενη
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
608
Κριτικές
28
Like
3.229
Πόντοι
2.596
Εσείς παλιά ζήσατε τις χρυσές εποχές τις πορνείας στην Ελλάδα. Κάθε πόλη είχε μπουρδέλα , στριπ και κάθε μικρό χωριό κωλόμπαρο. Πέτρα να σήκωνες να βρεις να πληρώσεις γαμησι θα έβρισκες.
το ξεχειλωσες αλλα κατα βαση ισχυει.
με 50 ευρω σε πηγαινε στα σκοτεινα και στον επαιρνε ευκολα στο στομα
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
701
Κριτικές
26
Like
1.922
Πόντοι
1.196
Aν κάποιος θέλει σεξ, είναι καλύτερα τώρα. Πριν την κρίση είχε πολύ πιο ωραίες στρίπερ αλλά ήταν μόνο μάτι, χοροί και καμιά μαλακία (για όσους την εύρισκαν έτσι), ούτε πίπες δεν έπαιρναν. Μόνο αν ήσουν πολύ φορτωμένος και έψηνες τη στρίπερ για έξω γάμαγες. Σαν διασκέδαση όμως για να βγεις με φίλους. να περάσεις ωραία ήταν καλύτερα τα μαγαζιά τότε.
 

Stroked

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
210
Πόντοι
280
Παλιά σε Lido έχουν πεχτεί χοντρά σκηνικά στα Prive, κουρτίνες κτλ. Αξέχαστες εποχές. Έχω να πατήσω τουλάχιστον 10χρόνια, ενώ είχε ήδη ξεκινήσει μια παρακμή.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
Παλιά σε Lido έχουν πεχτεί χοντρά σκηνικά στα Prive, κουρτίνες κτλ. Αξέχαστες εποχές. Έχω να πατήσω τουλάχιστον 10χρόνια, ενώ είχε ήδη ξεκινήσει μια παρακμή.
Στο Lido το ακαποτο επεφτε σύννεφο.
Γιαυτό κάηκε.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Elite για όσους πρόλαβαν καί θυμούνται, μετά έγινε "Τέσσερα " στριπτίζαδικο στην Πειραιώς.
Αργότερα στην Αθήνα κέντρο τό milion dollar με μουναρες στην κυριολεξία.
Αυτή ήταν κατ εμέ ή καλή εποχή άντε καί λίγο μετά, με τό τώρα καμία σχέση.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
1.278
Πόντοι
206
Elite για όσους πρόλαβαν καί θυμούνται, μετά έγινε "Τέσσερα " στριπτίζαδικο στην Πειραιώς.
Αργότερα στην Αθήνα κέντρο τό milion dollar με μουναρες στην κυριολεξία.
Αυτή ήταν κατ εμέ ή καλή εποχή άντε καί λίγο μετά, με τό τώρα καμία σχέση.
Άλλο πράγμα η δραχμή, άλλο πράγμα το ευρώ. Δυστυχώς.
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.058
Like
702
Πόντοι
96
Elite για όσους πρόλαβαν καί θυμούνται, μετά έγινε "Τέσσερα " στριπτίζαδικο στην Πειραιώς.
Αργότερα στην Αθήνα κέντρο τό milion dollar με μουναρες στην κυριολεξία.
Αυτή ήταν κατ εμέ ή καλή εποχή άντε καί λίγο μετά, με τό τώρα καμία σχέση.
Ένα δάκρυ κύλησε...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Elite για όσους πρόλαβαν καί θυμούνται, μετά έγινε "Τέσσερα " στριπτίζαδικο στην Πειραιώς.
Αργότερα στην Αθήνα κέντρο τό milion dollar με μουναρες στην κυριολεξία.
Αυτή ήταν κατ εμέ ή καλή εποχή άντε καί λίγο μετά, με τό τώρα καμία σχέση.
Ο άνθρωπός μου είσαι κύριε καθηγητά!!!
Θυμάσαι Κατερίνα Σνάιντερ;;; Θυμάσαι που ανέβαινε ακόμα και η γκαρσόνα κι έκανε show με κεριά;;; Ή μια μουνάρα μαύρη Ολλανδέζα που στο τέλος του χωρού έδειχνε κλειτορίδα;;;;
Ααααααχχχχ ερημαμουνιάτα και πουτσαλακωθήκατε!!!!!
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Ο άνθρωπός μου είσαι κύριε καθηγητά!!!
Θυμάσαι Κατερίνα Σνάιντερ;;; Θυμάσαι που ανέβαινε ακόμα και η γκαρσόνα κι έκανε show με κεριά;;; Ή μια μουνάρα μαύρη Ολλανδέζα που στο τέλος του χωρού έδειχνε κλειτορίδα;;;;
Ααααααχχχχ ερημαμουνιάτα και πουτσαλακωθήκατε!!!!!
Αυτά δεν ξεχνιούνται αγαπητέ.
Ελπίζω νά πρόλαβες καί τό σόου με την νύφη " νυφικό κρεβάτι καί καλά" κράτησε λίγο αλλά πολύ καλό.
 

Stroked

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
210
Πόντοι
280
Αυτά δεν ξεχνιούνται αγαπητέ.
Ελπίζω νά πρόλαβες καί τό σόου με την νύφη " νυφικό κρεβάτι καί καλά" κράτησε λίγο αλλά πολύ καλό.
Κάπου αλλου είχε παει αυτό. Η Lido ή στο αλλό στην Μιχαλακοπούλου. Ωραια σκηνικά. Πάντα είχα την απορία, πως η φωνή του εκφωνητή ήταν πάντα ίδια. ΧΑΧΑΧΑΧ
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
34
Like
4.642
Πόντοι
7.195
Elite για όσους πρόλαβαν καί θυμούνται, μετά έγινε "Τέσσερα " στριπτίζαδικο στην Πειραιώς.
Αργότερα στην Αθήνα κέντρο τό milion dollar με μουναρες στην κυριολεξία.
Αυτή ήταν κατ εμέ ή καλή εποχή άντε καί λίγο μετά, με τό τώρα καμία σχέση.
Το Ελίτ - Τέσερα μετά - είχε γράψει ιστορία.
Θυμάμαι μουνάρα που έβαζε ένα παγάκι στο μουνί της και μετά στο κόλλαγε στο στόμα.
Και τον εκφωνητή τον Τάκη, θεός.
 

lezlove

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
300
Πόντοι
280
Το Ελίτ - Τέσερα μετά - είχε γράψει ιστορία.
Θυμάμαι μουνάρα που έβαζε ένα παγάκι στο μουνί της και μετά στο κόλλαγε στο στόμα.
Και τον εκφωνητή τον Τάκη, θεός.
Αλήθεια τέτοια shows γουστάρω και εγώ και η δικιά μου αλλά πουθενά δεν παίζουν πλέον
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Αλήθεια τέτοια shows γουστάρω και εγώ και η δικιά μου αλλά πουθενά δεν παίζουν πλέον

Γιατί δε βάζει η δικιά σου παγάκι στο τέτοιο της στο σπίτι ? Που να τρέχετε τώρα στο νταβαντούρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom