Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Σίγουρα δεν θα ξεχαστείς! Θα έχεις πάντα περίοπτη θέση στους φιδέμπορες των ανατολικών νημάτων που στο τέλος αποδεικνύεται πως είναι γαμιάδες του 10ευρου στο Μεταξουργείο!

Φιδέμπορας δεν είναι, καθώς τον έχω συναντήσει Κίεβο και τον έχω δει σε πράξη να κάνει καμάκι. Βέβαια τα αποτέλεσματα δεν ήταν τα τέλεια, αλλά δε φταίει αυτός αλλά η σημερινή κατάσταση του Κιέβου. Σημασία έχει πως ιδρώνει τη φανέλα. Δεν είμαστε όλοι Ρονάλντο και Μέσι, αλλά θέλουμε να παίξουμε μπάλα και για μένα αυτό έχει τη μεγαλύτερη σημασία. Προσπαθεί, βγάζει μουνιά και είναι προς τιμήν του που τα καταφέρνει ενώ ένας αντίστοιχος μισθωτός στην Αθήνα τον έχει φάει η μαλακία και η μιζέρια. Πρέπει να εξυμνούμε το δύσκολο και όχι το εύκολο. Χαίρω πολύ για έναν οικονομικά ευκατάστατο το μουνί είναι πιο εύκολο. Αυτοί όμως που μοχθούν και βγάζουν αποτελέσματα υπό αντίξοες συνθήκες, αξίζουν τον έπαινο και όχι τον χλευασμό.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Έψαχνα πριν λίγο αυτή τη γκόμενα στη πρώτη φωτογραφία που είχε ξαναποσταρει πριν μήνες για να δείξω την ασχήμια των γυναικών που κυνηγάει! Τότε βέβαια πάλι είπε πως έκανε μάτσ αλλά ΔΕΝ γάμησε!  Όταν την είχα δει δεν το πίστευα! Δεν είχε αρχίσει τα Τουρκολαγνικά και λέω άσε το παιδί μην το κράξω για το σαβούρωμα που θέλει να  κάνει!

Πλέον κανένα έλεος στον Τουρκολάγνο ψεύτη...

Θεωρώ στο γαμήσι δεν χωράνε πολιτικά και ρατσισμός. Τώρα αν κάποιος δεν πηγαίνει με Τουρκάλες γιατί είναι εθνικιστής, είναι δικό του θέμα, δεν μπορεί να κατηγορεί όμως κάποιον γαμάει Τουρκάλες. Έχω γνωρίσει απίστευτα μουνιά από Τουρκία, ειδικά αυτές που ήταν από Γερμανία και Ολλανδία, με απελευθερωμένα ευρωπαικά μυαλά που γαμιόντουσαν αβέρτα. Δεν κατάφερα ποτέ να πάρω τουρκική σημαία όσο και αν το προσπάθησα. Μακάρι να τα καταφέρω κάποια στιγμή. Τέλος, το κάθε μέλος τι επίπεδο μπορεί να γαμήσει ή το αν του αρέσει μία γυναίκα, θεωρώ πως και πάλι δε μας αφορά. Εδώ είμαστε για να γαμάμε. Δηλαδή αν ένας άντρας που είναι τριόδυο, χτυπήσει μία αντίστοιχα γυναίκα, δεν πρέπει να πάρει τα εύσημα? Η αν κάποιος γουστάρει τα καλά μουνιά, αλλά γουστάρει για αλλαγή να πάρει μια πιο μέτριο για ενδεχόμενο καλύτερο γαμήσι ή μία στο τόσο μια πιο παχουλή βυζαρού για την καύλα, ποιοί είμαστε εμείς να το κρίνουμε?.... Το τι γαμάει ο καθένας είναι δικαίωμά του και επιλογή του και δεν πρέπει να το κρίνουμε, το αντίθετο μάλιστα, να υπάρχει αντρική αλληλεγγύη. Γκλοκ, τιμή σου που γαμάς 7-8 plus και σε έχω παραδεχτεί γι'αυτό, ασχέτως αν αυτό σου κοστίζει σε ποσότητα. Είναι άτιμο όμως να τη λες σε κάποιον επειδή δεν μπορεί να καταφέρει το επίπεδο σου (είτε γιατί είναι ασχημότερος, είτε με λιγότερα λεφτά, είτε χειρότερο καμάκι), αλλά επιτυγχάνει τον στόχο που είναι να γαμάει και ας είναι με έναν στόχο χαμηλότερου βεληνεκούς.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Κατά το Σπύρο πηδάς στην Ελλάδα δυο νουμερα πιο κάτω απο ότι πηδάς στην Ουκρανία! Αυτό είναι νόμος! Στο Νόμο αντίνομος δεν υπάρχει! Αρα όπως εσύ λες πως Ουκρανία φτάνεις μέχρι 6άρια σύμφωνα με το νόμο του Σπύρου στην Ελλάδα πηδάς μέχρι 4άρια και το διορθώνω για πεντάρια που είπα πριν!!!
Εκτός βέβαια αν κάνεις Κμανικες προτάσεις για μεσολάβηση σε μεταπτυχιακά ...

Ας υποθέσουμε ότι ισχύει αυτό που λες. Η λύση που προτείνεις αν ένας άντρας δεν μπορεί να βγάλει κάτι καλύτερο ποιά είναι? Να μείνει αγάμητος? Να πηγαίνει σε μπουρδέλα? Να δίνει 500άρες (θεωρητικά, γιατί αποδείχτηκε ότι έλεγε παπάτζες και έδινε πολύ λιγότερα) ο "τάχα" αρχηγός σου? Να γίνει mgtow? Τι να κάνει τέλοςπάντων αν δεν μπορεί καλύτερη ποιότητα από αυτό που μπορεί? Και ο Γεωργέας ότι μπορούσε αυτό έδινε. Τι να κάναμε δηλαδή που δεν ήταν Καφού?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Φίλε Target θα σου δώσω απάντηση αλά Mindreader!
Ο Δημητράκης ο ΒΠ κι εγώ καθώς και οι υπόλοιποι φίλοι περιγράψαμε την παρακάτω εικόνα συνολικά και όχι μόνο αυτό που δείχνει ...ο καθρέφτης = οι σελίδες του φόρουμ--->
 

Συνημμένα

  • IMG_1696.PNG
    IMG_1696.PNG
    855,2 KB · Εμφανίσεις: 46

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μετά από τον απόλυτο ξεπεσμό... και τα χτυπήματα κάτω από τη μέση που δεν χαρακτηρίζουν άντρες αλλά αδερφές... το νήμα βλέπω να συνέρχεται πάλι.. Ένα μόνο θα πω σαν τελευταία κουβέντα. Καταλάβετε επιτέλους ότι υπάρχουν άνθρωποι εδώ που ενδιαφέρονται για καμάκι ή για πολύ light sponsoring σαν του τύπου με τις φωτογραφίες από φαληράκι. Και αν δεν μπορείτε εσείς να το κάνετε, άλλοι ίσως μπορούν.. και ας μην είναι κάθε μέρα, αλλά μία το μήνα. Κλείνω λέγοντας πως όσοι επιτεθήκατε στον Πάνο, για μένα είστε Χ και στον Love. Πρώτον γιατί είναι ντροπή και άνανδρο να χτυπάτε κάποιον λόγω οικονομικής κατάστασης (σας εύχομαι να μη βρεθείτε ποτέ σε ανάγκη ή να χάσετε αυτά που έχετε) και δεύτερον γιατί ο Πάνος δεν είναι μονοφαγάς και δίνει όσο μπορεί (προσωπικά μου έχει πασάρει τηλ. από Ρουμάνα) και προσπαθούν πάντα να δίνουν χρήσιμες πληροφορίες στο καμάκι, μαζί με τον Love ο οποίος ψάχνει τον ορισμό του next door girl όπως το κάθε αυθεντικό καμάκι. Αυτά που διάβασα με στράβωσαν πολύ. Ντροπή απλά. Τα παντελόνια τα φοράμε για να τιμάμε. Και φυσικά αυτός ο μικρόκοσμος δείχνει και την πραγματικότητα, γιαυτό οι γυναίκες είναι έτη φωτός μπροστά και μας δουλεύουν. Γιατί είμαστε βλάκες.
Με κάλυψε πλήρως ο Ρολογάς με τη φωτογραφία που έβαλε :2funny:Ο ΔΡ ψεύτης όπως έχω πει βγάζει μιά μιζέρια μιά φτωχομπινεδιά και αυτό το καταλαβαίνουν οι γκόμενες.Και είναι λογικό να έχει αποτυχίες.Ο Πάνος είναι γιά τα πανηγύρια  :2funny:εντελώς καμμένος :2funny:τον είδα φώτο και γέλαγα σα γύφτος ειναι (αν δεν είναι τσιγγάνος στην εθνικότητα).Τι τηλέφωνο από γκόμενες σου έδωσε?Αυτά γινόταν τη δεκαετία του '90 εκτός αν σου εδωσε το τηλεφωνο απο κανα σούργελο απ'αυτα που κυνηγάτε 40+ ετών  :2funny:
  Εδώ είχε έρθει ενας Ελληνας (τωρα ειναι στό Βόλγκα) γυρω στο 1.90 με φάτσα Ευρωπαίου (όχι κωλόφατσα σαν του Dirty) μένει πολλά χρόνια στο εξωτερικό,καμάκωσε πάνω από 100 στη Νιέφσκι και δεν πηρε ουτε ενα τηλεφωνο,το μονο του αρνητικο οτι δε μιλαγε Ρωσσικά,έχει Ευρωπα'ι'κό στυλ και λέει ότι είναι από την Ελβετία αφου ξέρει κάποια Γερμανικά.Εγώ γιά να πάρω τηλέφωνο από καμάκι πρέπει να ανοίξω το google αν πετυχει ψαρώνουν οι φίλες της γκόμενας που είναι μαζί της,της λένε ότι είμαι διάσημος καμιά φορά βγάζουν φώτο μαζι μου οι φίλες της  :2funny:οπότε αυτή μου δίνει το τηλέφωνο της.
 Αν πάει ο Δρ ψεύτης να καμακώσει εδώ θα του μιλήσουν 2-3 λεπτά και θα τον αποφύγουν.Αν πάει ο Πάνος  :2funny:θα τον κοιτάξουν με ένα βλέμμα σα να κοιτάνε σκουπίδι και θα τον αποφύγουν!Αυτά γιά να μην γράφουν ότι  :jerking:θέλουν.
   Εγώ βλέπω το σά'ι'τ σαν Πακιστανικό  :2funny:λέει ό ένας Πακιστανός είμαι Αγίο Παντελεήμονα τι φανταστικά που είναι  :2funny:και το παίζει ηγέτης των Πακιστανών :2funny: :2funny: :2funny:
  Τωρα σχετικά με τη φτώχια όπως εχω γραψει παρα πολλές φορες οι Ρώσσοι δε δεχοντε τον φτωχό!Υπάρχει η αντίληψη ότι αν είσαι φτωχός φταις εσυ για την κατάντια σου!
  Οταν ερχονται τετοιοι φτωχομπινέδες ή τέρατα της φύσεως εδώ χαλάνε το όνομα της Ελλάδας

   
Φίλε Target θα σου δώσω απάντηση αλά Mindreader!
Ο Δημητράκης ο ΒΠ κι εγώ καθώς και οι υπόλοιποι φίλοι περιγράψαμε την παρακάτω εικόνα συνολικά και όχι μόνο αυτό που δείχνει ...ο καθρέφτης = οι σελίδες του φόρουμ--->
Σιγά μην είναι γάτες ποντήκια είναι  :2funny:που νομίζουν ότι είναι λιοντάρια :2funny:
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Ο ΔΡ ψεύτης όπως έχω πει βγάζει μιά μιζέρια μιά φτωχομπινεδιά και αυτό το καταλαβαίνουν οι γκόμενες.Και είναι λογικό να έχει αποτυχίες.Ο Πάνος είναι γιά τα πανηγύρια  :2funny:εντελώς καμμένος :2funny:τον είδα φώτο και γέλαγα σα γύφτος ειναι (αν δεν είναι τσιγγάνος στην εθνικότητα).Τι τηλέφωνο από γκόμενες σου έδωσε?Αυτά γινόταν τη δεκαετία του '90 εκτός αν σου εδωσε το τηλεφωνο απο κανα σούργελο απ'αυτα που κυνηγάτε 40+ ετών  :2funny:
  Εδώ είχε έρθει ενας Ελληνας (τωρα ειναι στό Βόλγκα) γυρω στο 1.90 με φάτσα Ευρωπαίου (όχι κωλόφατσα σαν του Dirty) μένει πολλά χρόνια στο εξωτερικό,καμάκωσε πάνω από 100 στη Νιέφσκι και δεν πηρε ουτε ενα τηλεφωνο,το μονο του αρνητικο οτι δε μιλαγε Ρωσσικά,έχει Ευρωπα'ι'κό στυλ και λέει ότι είναι από την Ελβετία αφου ξέρει κάποια Γερμανικά.Εγώ γιά να πάρω τηλέφωνο από καμάκι πρέπει να ανοίξω το google αν πετυχει ψαρώνουν οι φίλες της γκόμενας που είναι μαζί της,της λένε ότι είμαι διάσημος καμιά φορά βγάζουν φώτο μαζι μου οι φίλες της  :2funny:οπότε αυτή μου δίνει το τηλέφωνο της.
 Αν πάει ο Δρ ψεύτης να καμακώσει εδώ θα του μιλήσουν 2-3 λεπτά και θα τον αποφύγουν.Αν πάει ο Πάνος  :2funny:θα τον κοιτάξουν με ένα βλέμμα σα να κοιτάνε σκουπίδι και θα τον αποφύγουν!Αυτά γιά να μην γράφουν ότι  :jerking:θέλουν.
   Εγώ βλέπω το σά'ι'τ σαν Πακιστανικό  :2funny:λέει ό ένας Πακιστανός είμαι Αγίο Παντελεήμονα τι φανταστικά που είναι  :2funny:και το παίζει ηγέτης των Πακιστανών :2funny: :2funny: :2funny:
  Τωρα σχετικά με τη φτώχια όπως εχω γραψει παρα πολλές φορες οι Ρώσσοι δε δεχοντε τον φτωχό!Υπάρχει η αντίληψη ότι αν είσαι φτωχός φταις εσυ για την κατάντια σου!
  Οταν ερχονται τετοιοι φτωχομπινέδες ή τέρατα της φύσεως εδώ χαλάνε το όνομα της Ελλάδας

Καταρχάς χαρακτηρίζεις ανθρώπους λέγοντάς τους άσχημους, γύφτους κλπ. Εσύ ποιός είσαι για να το κρίνεις αυτό? Ο Mr. Ελλας? Όπως εσύ βλέπεις έναν άντρα άσχημο, έτσι μπορεί να δει και αυτός εσένα. Εκτός αν νομίζεις ότι έχεις το αλάθητο του Πάπα και τη μέγα αψεγάδιαστη κρίση. Επίσης, τι τηλέφωνο μου έδωσε και αν αυτή ήταν γαμεύσιμη για τα δικά μου γούστα, αυτό είναι θέμα δικό μου (και δε γίνονται μόνο στα 90s, σαφώς όμως τότε οι περιπτώσεις ήταν πιο πολλές).Όπως και τι επίπεδο μουνιά γαμάει ο Πάνος, θέμα δικό του. Όπως τι διαλέγεις να γαμάς εσύ θέμα δικό σου. Ποιός είσαι για να κρίνεις?

Μπορεί κάποιος να πει τη μογγόλα που βγάζεις τα βίντεο είναι πυγμαία και δεν την ακουμπάω. Μπορεί ένας Τούρκος εθνικιστής να πει, α εγώ Μογγόλες δε γαμάω επειδή ο Τζένγκις Χαν ήταν ιμπεριαλιστής, κατά τα πρότυπα του Γκλοκ που δε γαμάει τουρκάλες. Πρόσεχε, δε μιλάω για μένα.. Εμένα η Μογγόλα σου μου αρέσει πολύ και θα την ξέσκιζα άνετα... Αλλά δεν μπορείς να τα χώνεις σε όλους έτσι με χαρακτηρισμούς.... λές και εσύ είσαι ο Θέος ή το μέγα καμάκι. Σεβόμαστε τις ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΕΣ πληροφορίες σου από το Ρωσικό μέτωπο οι οποίες μας βοηθάνε να εξελισσόμαστε και να έχουμε καλύτερες επιτυχίες στο μέτωπο, αλλά όχι να κάνουμε χτυπήματα κάτω από τη μέση για ανθρώπους που δεν έχουν εμφάνιση ή λεφτά, και δε μιλάω για λαβ και πανο τωρα αλλά γενικά.

Τέλος, ΣΕΒΑΣΟΥ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ! Είσαι ο ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ! ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΣ σε καιρους χαλεπους!!! Έδειξες το δρόμο σε εποχές που ήταν ΤΑΜΠΟΥ !!! Είσαι το φωτεινό παράδειγμα του ανδρός που απλά θέλει να γαμάει!! Μην πέφτεις σε τόσο χαμηλό επίπεδο χαρακτηρισμών!!! Μείνε στις κριτικές και βοήθησέ μας να προοδεύσουμε! Όχι να απαξιώνεις! Ο καθένας δίνει τη μάχη του και έχει τον τρόπο του! Μη λερώνεις την ιστορία σου! Κράτησε επίπεδο γιατί καλώς ή κακώς είσαι ΖΩΝΤΑΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!

Όταν έρθω Peterburge θα βγούμε παρέα να καμακεύσουμε (θα πάμε και κανα σαλονάκι φυσικά), ντισκοτέκες, στριτ καμάκ και γιατί όχι και road trip σε καμιά τούνδρα ή κανά ιγκλού, όπου υπάρχει φρέσκο λευκό μουνάκι. ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ!!! Και όπως λέει η άλλη ζωντανή ιστορία ο Τασούλης, αφήστε τα μίση και αρχίστε το γαμήσι! Όλοι έχουν δικαίωμα στο γαμήσι! Και ο φτωχός και ο άσχημος! Δηλαδή είτε εθνικογαμισμός είτε κομμουνογαμισμός, η θεωρία των άκρων που στην ουσία συγκλίνουν, επαληθεύεται!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καταρχάς χαρακτηρίζεις ανθρώπους λέγοντάς τους άσχημους, γύφτους κλπ. Εσύ ποιός είσαι για να το κρίνεις αυτό? Ο Mr. Ελλας? Όπως εσύ βλέπεις έναν άντρα άσχημο, έτσι μπορεί να δει και αυτός εσένα. Εκτός αν νομίζεις ότι έχεις το αλάθητο του Πάπα και τη μέγα αψεγάδιαστη κρίση. Επίσης, τι τηλέφωνο μου έδωσε και αν αυτή ήταν γαμεύσιμη για τα δικά μου γούστα, αυτό είναι θέμα δικό μου (και δε γίνονται μόνο στα 90s, σαφώς όμως τότε οι περιπτώσεις ήταν πιο πολλές).Όπως και τι επίπεδο μουνιά γαμάει ο Πάνος, θέμα δικό του. Όπως τι διαλέγεις να γαμάς εσύ θέμα δικό σου. Ποιός είσαι για να κρίνεις?

Μπορεί κάποιος να πει τη μογγόλα που βγάζεις τα βίντεο είναι πυγμαία και δεν την ακουμπάω. Μπορεί ένας Τούρκος εθνικιστής να πει, α εγώ Μογγόλες δε γαμάω επειδή ο Τζένγκις Χαν ήταν ιμπεριαλιστής, κατά τα πρότυπα του Γκλοκ που δε γαμάει τουρκάλες. Πρόσεχε, δε μιλάω για μένα.. Εμένα η Μογγόλα σου μου αρέσει πολύ και θα την ξέσκιζα άνετα... Αλλά δεν μπορείς να τα χώνεις σε όλους έτσι με χαρακτηρισμούς.... λές και εσύ είσαι ο Θέος ή το μέγα καμάκι. Σεβόμαστε τις ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΕΣ πληροφορίες σου από το Ρωσικό μέτωπο οι οποίες μας βοηθάνε να εξελισσόμαστε και να έχουμε καλύτερες επιτυχίες στο μέτωπο, αλλά όχι να κάνουμε χτυπήματα κάτω από τη μέση για ανθρώπους που δεν έχουν εμφάνιση ή λεφτά, και δε μιλάω για λαβ και πανο τωρα αλλά γενικά.

Τέλος, ΣΕΒΑΣΟΥ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ! Είσαι ο ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ! ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΣ σε καιρους χαλεπους!!! Έδειξες το δρόμο σε εποχές που ήταν ΤΑΜΠΟΥ !!! Είσαι το φωτεινό παράδειγμα του ανδρός που απλά θέλει να γαμάει!! Μην πέφτεις σε τόσο χαμηλό επίπεδο χαρακτηρισμών!!! Μείνε στις κριτικές και βοήθησέ μας να προοδεύσουμε! Όχι να απαξιώνεις! Ο καθένας δίνει τη μάχη του και έχει τον τρόπο του! Μη λερώνεις την ιστορία σου! Κράτησε επίπεδο γιατί καλώς ή κακώς είσαι ΖΩΝΤΑΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!

Όταν έρθω Peterburge θα βγούμε παρέα να καμακεύσουμε (θα πάμε και κανα σαλονάκι φυσικά), ντισκοτέκες, στριτ καμάκ και γιατί όχι και road trip σε καμιά τούνδρα ή κανά ιγκλού, όπου υπάρχει φρέσκο λευκό μουνάκι. ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ!!! Και όπως λέει η άλλη ζωντανή ιστορία ο Τασούλης, αφήστε τα μίση και αρχίστε το γαμήσι! Όλοι έχουν δικαίωμα στο γαμήσι! Και ο φτωχός και ο άσχημος! Δηλαδή είτε εθνικογαμισμός είτε κομμουνογαμισμός, η θεωρία των άκρων που στην ουσία συγκλίνουν, επαληθεύεται!
Συγγνώμη εγώ τη Μογγόλα την έχω σαν γάτα  :2funny:Η δε σκιουρίνα δεν είναι καθόλου Μογγόλα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Το ποιός είναι ωραίος,ποιός μετράει και το ποιός είναι άσχημος ας το κρύνουν οι γκόμενες.
  Ο Πάνος έφτιαξε ένα Thread με όλο  :jerking:έβαλε ότι γράφουν αυτοί οι ηλίθιοι Αγγλόφωνοι γιά να κερδίζουν λεφτά από της διαφημίσεις του youtube :jerking:.Αυτά είναι στημένα βιντεάκια που δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικότητα!Εκτός αυτού δεν είναι οδηγίες του Πάνου αλλά αυτών.Αν έρθει κάποιος εδώ και πάει έτσι απλός θα  :2funny:μαζί του αν είναι σαν τον Πάνο ή αν είναι εμφανίσημος θα του μιλήσουν 2-3 λεπτά.Και ο Τάσος που ήρθε έγραψε ότι γράφω κ εγώ τόσα χρόνια.Αυτό που τιμά τον Τάσο είναι που έγραψε την αλήθεια και όχι  :jerking:θα μπορούσε να γράψει ότι  :knockinb:2-3 γκόμενες που γνώρισε στο δρόμο και τους είπε να πάνε στο ξενοδοχείο του!Και ήρθαν τρέχοντας!Και θα υπήρχαν άτομα εδώ μέσα που αν έλεγε κάτι τέτοιο θα το πιστεύαν :2funny: :headbang:ότι ετσι γίνεται.
    Σχετικά με τον ΔΡ φτώχο  :2funny: ο Ελληνας που είχε έρθει εδώ μου είπε για Ουκρανία ότι αν μιλάς Αγγλικά δείχνουν πολυ μεγαλύτερο ενδιαφέρον και εβγαζε γκομενες έτσι (έχει μείνει μου είπε περιπου 9 μηνες Ουκρανία).Εδώ έβγαζε συνέχεια από το Tinder τα δικα σας 7αρια που και για μενα ειναι 7 αλλά με άριστα το 20 είχα δει 2-3 τέτοιες και γω τέτοιες όσες θελω βγαζω αλλά τι να μαζεύω σαβούρα?!
  Καλό είναι όταν κάποιος γράφει ψέματα να γελοιοποιειτε και να βγαίνει η αλήθεια.
 

Συνημμένα

  • F-qp7Ylx6_U.jpg
    F-qp7Ylx6_U.jpg
    149 KB · Εμφανίσεις: 24
  • skiourina3.jpg
    skiourina3.jpg
    180,5 KB · Εμφανίσεις: 46
  • skiourina2.png
    skiourina2.png
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 48
  • skiourina1.jpg
    skiourina1.jpg
    161,9 KB · Εμφανίσεις: 47
  • Super.jpg
    Super.jpg
    191,1 KB · Εμφανίσεις: 66

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Δημητρακη θελω να ερθω επανω να παμε τσαρκα!!! Την επιτυχια του πιτσιλιστη την ειχες προβλεψει παντως!!!! Κ θελω μετα κριτικη για το ποσο μαχιμος ειμαι!!! Εισαι αρχηγος!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο Δημητράκης έχει πέσει μέσα 100% με τους δύο πόντικες! Αντιθέτως με τον Dirty δεν ισχύουν αυτά που λέει διότι έχει αλλάξει πλέον level και επαγγελματικό επίπεδο και πέρασε σε άλλη κατηγορία με την επιμονή του και την αξία του! Ίσως θα σας το πει στη πορεία και στο φόρουμ αυτό που όλοι οι φίλοι του ξέρουν!Προς το παρόν δεν χρειάζεται! Τώρα στο μέρος διακοπών του είναι με μια Ουκρανίδα που τη βαθμολογώ 7,5,που οι ΠΟΝΤΙΚΕΣ ούτε στα όνειρά τους δεν βλέπουν  και έφαγε και άλλη μια  Τουρίστρια!  Και με τον Δημητράκη θα αποκατασταθούν οι σχέσεις στο μέλλον!

Αλλά οι άλλοι δύο είναι η προσωποποίηση της αποτυχίας! Έχουν φτάσει το ταβάνι τους και τους έχει πάρει η κάτω βόλτα! Περιμένουν καρτερικά την επόμενη περικοπή στους μισθούς τους και την επόμενη εργασιακή τους υποβίβαση! Δεν μας ενδιαφέρουν τα πρόσωπα! Μας ενδιαφέρει αυτό που αντιπροσωπευουν! Τον στατικό Έλληνα που κάθεται πάνω στο μισθό και το μυαλό του είναι στη λαμογιά! Και στη δουλειά του και στις γυναίκες! Είναι τα παραδείγματα προς αποφυγείν! Να μένουν με την μάνα τους και σε λίγα χρόνια μόνο καμιά Ελλεινίδα με αισχρο χαρακτήρα θα τους κάθεται και θα γίνει και τουλούμπα απο τα κιλά που θα πάρει! Αυτή είναι η προδιαγεγραμένη πορεία τους που δεν αλλάζει με τα μυαλά που κουβαλάνε!  Ευτυχώς που γύρισε ο Δημητράκης και αποκαθιστά την τάξη και το νήμα αποκτά την κανονικότητα του!!!!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Σώσον, Δασκαλε Μπλασκον , τους Μαθητας Σου
και ευλόγησον  το light sponsoring υμων,
νίκας τοις Ουκρανεύσι κατά Πιρφορων δωρούμενος
και το σον Σπερμα φυλάττων, δια της αποχης

υγ.
Για τους απιστους που λενε οτι δεν υπαρχουν μουνια στη Συρια/Μ.Ανατολη.
υγ.2
Ωρες ωρες ο ΑΙΓΕΑΣ γινεται παρανοικος! Παει! Εχει λαλησει το παιδι, απο το μετρημα του κασεριου!
Ηθελα να ηξερα πως συμβιβαζεται ο Κμανισμος, το φλασαρισμα, με τον Πορνομεταναστευτισμο, το σταριλικι!
υγ.3
Χαρρι δεν ειμαι εκεινος με τα ποιηματα που ελεγες! καμια σχεση
υγ.4
Τι γινεται με Βενεζουελα? Τελικα θα παει ο Δασκαλος?
υγ.5
Βιντε...α για τον Χαρρι... για να μορφωθει!
υγ.6
Χαιρετιζω τον Τεραστιο Ελληνα Μεταναστη! Περιμενουμε τα νεα βιντεο με οδηγιες πορνομεταναστευσης, reloaded! Ραντεβου στα Πηδηκτηρια!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη θελω να ερθω επανω να παμε τσαρκα!!! Την επιτυχια του πιτσιλιστη την ειχες προβλεψει παντως!!!! Κ θελω μετα κριτικη για το ποσο μαχιμος ειμαι!!! Εισαι αρχηγος!!!!
Όσο μάχημος και να είναι κανείς το καμάκι στο δρόμο το θεωρούνε μπανάλ και σχεδόν αδύνατον να δώσουν τηλέφωνο!Μιλάω πάντα γιά γκόμενες μέχρι 25 ετών που βλέποντε αν είναι για θείτσες από μόνες τους σε παρακαλάνε  :2funny:και η Ντίσκο έχει πέσει μιλάω συχνά στο τηλέφωνο με τους Σεκιουριτάδες και μου λένε ότι είναι  :shit:αν έχει τίποτα καλες γκομενες απο μονοι τους μου τηλεφωνανε για να ερθω να της πάρουμε.
 Σχετικά με τον Πίτσι με το που τον είδα είπα ότι θα έχει τρομερή επυτηχία!Ολοι εδω στο σά'ι'τ τότε  :2funny:μαζί μου γιατί ο Πίτσι δεν ειναι ούτε 1.60 ύψος!και ήρθε με τον Fidel και ο  Fidel έγραψε ότι συνέχεια τον κοιτάγαν και του χαμογελάγαν οι γκόμενες.Ο Πίτσι βέβαια απο τοτε εχει χαλάσει γιατι περασαν πολλά χρόνια αλλά τότε όλα έγιναν όπως τα είπα!
  Οπως και για οσους ειπα απο το σά'ι'τ οτι θα αποτύχουν έτσι έγινε δες τον Πιρφόρο που πηγε Μολδαβία τότε  :2funny:και ο Πίτσι μου έλεγε είναι ενας σαγινευτικός άνδρας και είδατε το αποτέλεσμα  :2funny:.Μετα οταν ρωτησα τον Πίτσι μου είπε όλα εγιναν οπως τα είπες  :2funny:.Το αρνητικό ήταν ότι ο Μολδολάγνος που τους ξεσήκωσε φοβόταν να πάρει τηλέφωνο πουτάνες :2funny: και έπαιρναν εμενα απο την Αγία Πετρούπολη να πω στον ταξιτζή να τους πάει στις πουτάνες και μετά συνενοηθώ με της πουτάνες και να τους μεταφράσω  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Οταν λεω ότι κάποιος θα έχει επυτήχία ή αποτυχία δεν το λέω από τίποτα προσωπικό αλλά προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός.
Ο Δημητράκης έχει πέσει μέσα 100% με τους δύο πόντικες! Αντιθέτως με τον Dirty δεν ισχύουν αυτά που λέει διότι έχει αλλάξει πλέον level και επαγγελματικό επίπεδο και πέρασε σε άλλη κατηγορία με την επιμονή του και την αξία του! Ίσως θα σας το πει στη πορεία και στο φόρουμ αυτό που όλοι οι φίλοι του ξέρουν!Προς το παρόν δεν χρειάζεται! Τώρα στο μέρος διακοπών του είναι με μια Ουκρανίδα που τη βαθμολογώ 7,5,που οι ΠΟΝΤΙΚΕΣ ούτε στα όνειρά τους δεν βλέπουν  και έφαγε και άλλη μια  Τουρίστρια!   Και με τον Δημητράκη θα αποκατασταθούν οι σχέσεις στο μέλλον!

Αλλά οι άλλοι δύο είναι η προσωποποίηση της αποτυχίας! Έχουν φτάσει το ταβάνι τους και τους έχει πάρει η κάτω βόλτα! Περιμένουν καρτερικά την επόμενη περικοπή στους μισθούς τους και την επόμενη εργασιακή τους υποβίβαση! Δεν μας ενδιαφέρουν τα πρόσωπα! Μας ενδιαφέρει αυτό που αντιπροσωπευουν! Τον στατικό Έλληνα που κάθεται πάνω στο μισθό και το μυαλό του είναι στη λαμογιά! Και στη δουλειά του και στις γυναίκες! Είναι τα παραδείγματα προς αποφυγείν! Να μένουν με την μάνα τους και σε λίγα χρόνια μόνο καμιά Ελλεινίδα με αισχρο χαρακτήρα θα τους κάθεται και θα γίνει και τουλούμπα απο τα κιλά που θα πάρει! Αυτή είναι η προδιαγεγραμένη πορεία τους που δεν αλλάζει με τα μυαλά που κουβαλάνε!  Ευτυχώς που γύρισε ο Δημητράκης και αποκαθιστά την τάξη και το νήμα αποκτά την κανονικότητα του!!!!
Ο Dirty τουλάχιστον είχε το θάρρος να γράψει στ'αλήθεια τι έγινε με το πράσινο Ιώδιο που του πέταξαν και κάνει κάτι πολύ σωστό δεν πηγαίνει Κίεβο αλλά επαρχία που εκεί είναι πολύ πιό εύκολο.Βέβαια αυτός κυνηγάει άλλες ηλικίες απ'ότι κυνηγάω εγώ.Σε σχεση με τον ΔΡ ψεύτη σίγουρα είναι πολύ μπροστά αν τον συγκρίνουμε γιατί ο Dirty εχει και 1.000 ευρώ μισθό ενώ ο ΔΡ ψεύτης είναι άνεργος.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ωρες ωρες ο ΑΙΓΕΑΣ γινεται παρανοικος! Παει! Εχει λαλησει το παιδι, απο το μετρημα του κασεριου!
Άστα φίλε Κομπλέ..μεγάλη κατάρα να κερδίσει κάποιος το Τζόκερ...Εύχομαι να μην συμβεί σε κανέναν ..καλοπροαίρετα! Είναι μη ευκόλως διαχειρίσιμη κατάσταση απο μη ισχυρούς χαρακτήρες!
Εδώ τριπλασιάσαμε τις ήδη καλές αποδοχές μας (...διπλασιάσαμε μετά φόρων) φέτος και βλέπεις τα αποτελέσματα!!!   :2funny: :2funny: :2funny:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Όσο μάχημος και να είναι κανείς το καμάκι στο δρόμο το θεωρούνε μπανάλ και σχεδόν αδύνατον να δώσουν τηλέφωνο!Μιλάω πάντα γιά γκόμενες μέχρι 25 ετών που βλέποντε αν είναι για θείτσες από μόνες τους σε παρακαλάνε ....
...Σχετικά με τον Πίτσι με το που τον είδα είπα ότι θα έχει τρομερή επυτηχία! ...
έτσι έγινε δες τον Πιρφόρο που πηγε Μολδαβία τότε  :2funny:και ο Πίτσι μου έλεγε είναι ενας σαγινευτικός άνδρας και είδατε το αποτέλεσμα
Ασχετο, χθες το ΒΒ.Σι ειχε για το Παρκο Γκορκι στην Μοσχα. Οπως και εσυ ξερεις, στην Ελλαδα δεν υπαρχουν παρκα ουτε και παγκακια!
Παμε παρακατω.
Α
Δηλαδη τηλεφωνο (η το κονε δηλαδη) θα παρεις μονο 1.σιδερενιο αλογο, 2.στην ντισκο/κλαμπ. 3 στο Παρκο 4. Εαν εισαι ΝΕΟΣ και Ωραιος? Που θα το παρεις?
Απο κοινη παρεα, απο σοσιαλ μιντιαλ, απο την δουλεια, απο την σχολη? Για δωσε μας τα φωτα σου για το σημερα!
ΑΣ βαλουμε 2 κατηγοριες. Η ΜΙΑ Δυσκολη, εως 21-21, που συνιστα ο Δασκαλος, αντε και ως τα 25 που καμακωνεις εσυ. ΚΑΙ ας πουμε οτι ειναι απο μεγαλη πολη.
Η ΑΛΛΗ, ευκολη, ας πουμε απο 25 και πανω, θες 25-30 ως 35, θελει καποιος 40? Θελει και χωρισμενη με παιδι, θελει 60ρης μια 30αρα κτλ.
ΚΑΙ αυτες που ειναι εσωτερικες μεταναστριες.
Δωσε μας εναν Οδικο χαρτη, η ενα Βιντεο με περιπτωσιολογιες!
Ακομα και η κατηγορια που εσυ δεν καμακωνεις, ξερεις οτι ειναι παραδεισος για τα ελληνικα πραγματα.
Β
Δηλαδη, τοτε στην περιπτωση του Πιτσι, εννοεις ενας ωραιος αντρας,  ας πουμε θα εχει κατακτησεις λογο νοοτροπιας των ρωσσιδων? θα τραβαει τα βλεματα κτλ..(πχ βλεπε και περιπτωση Γκλοκ) λογο νεοτητας και ομορφιας? (Δεν λεμε και για μοντελο του Βερσατζε) Για δωσε ενα στιγμα να καταλαβουμε, περα απο τα χρηματα.
Γ.
Τελικα απο αυτα που φερεται να εγραψε ο Μπλασκος για τον Πιρφορο και οσα λεει ο Πορνομεταναστης, ο καημενος ο Πιρφορος δεν εκανε κατι κακο. Απλα πηγε σε λαθος χρονικη στιγμη στην Ανατολικη Ευρωπη, σε λαθος συνθηκες. Τελικα κακως του βγηκε και το ονομα!
Δημητρακης29, τελικα το αρχικο ονομα ηταν Πυρ η Πιρ. φορος???
Ειχα δει ενα ποστ που ελεγες θα πεσει φωτια να μας καψει ο Προμηθεας.
Ερωσσο
Σαλαμ/Σαλομ
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Την ψυχικήν υγείαν  του ανδρός ανέκαθεν την επηρεάζουν δυο βασικά ζητήματα! Το ένα είναι το οικονομικό και το άλλο είναι το σεξουαλικό! .......
Ο ΜΗ έχων τίποτα από τα δύο είναι μια κατάσταση που δημιουργεί επιπλοκές, οι οποίες αποτυπώνονται και σε πολλά γραπτά εδώ μέσα!
Μυστη, μου αρεσε πολυ το ποστ σου. Πολυ φιλοσοφικο! Δειχνει οτι εχεις υποβαθρο! Για κατι τετοια διαβαζουμε μελεταμε το σαητ.
Ασε τους αλλους να λενε οτι θελουν! Δεν εισαι ενα σκετο κουφιο καμακι! Αλλα εισαι ενα καμακι με αιτια!
Άστα φίλε Κομπλέ..μεγάλη κατάρα να κερδίσει κάποιος το Τζόκερ...Εύχομαι να μην συμβεί σε κανέναν ..καλοπροαίρετα! Είναι μη ευκόλως διαχειρίσιμη κατάσταση απο μη ισχυρούς χαρακτήρες!
Μυστη μου παντα τετοια!
Μου θυμισε ενα ποστ ενος αναλυτη που ειπε οτι οι Ρωσσιδες ειναι/μπορει να ειναι, μη διαχειρισιμες απο μη Ρωσσους ανδρες.
Προσεχε το χρημα και τις γυνακες! Σου συνιστω, φιλικα παντα, να κανεις για την δικη σου ισοπροπια, φιλοσοφικες προσεγγισεις στον ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΣΜΟ!

Πορνομυστευσατε απαντες! ΑμηΝ!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ασχετο, χθες το ΒΒ.Σι ειχε για το Παρκο Γκορκι στην Μοσχα. Οπως και εσυ ξερεις, στην Ελλαδα δεν υπαρχουν παρκα ουτε και παγκακια!
Παμε παρακατω.
Α
Δηλαδη τηλεφωνο (η το κονε δηλαδη) θα παρεις μονο 1.σιδερενιο αλογο, 2.στην ντισκο/κλαμπ. 3 στο Παρκο 4. Εαν εισαι ΝΕΟΣ και Ωραιος? Που θα το παρεις?
Απο κοινη παρεα, απο σοσιαλ μιντιαλ, απο την δουλεια, απο την σχολη? Για δωσε μας τα φωτα σου για το σημερα!
ΑΣ βαλουμε 2 κατηγοριες. Η ΜΙΑ Δυσκολη, εως 21-21, που συνιστα ο Δασκαλος, αντε και ως τα 25 που καμακωνεις εσυ. ΚΑΙ ας πουμε οτι ειναι απο μεγαλη πολη.
Η ΑΛΛΗ, ευκολη, ας πουμε απο 25 και πανω, θες 25-30 ως 35, θελει καποιος 40? Θελει και χωρισμενη με παιδι, θελει 60ρης μια 30αρα κτλ.
ΚΑΙ αυτες που ειναι εσωτερικες μεταναστριες.
Δωσε μας εναν Οδικο χαρτη, η ενα Βιντεο με περιπτωσιολογιες!
Ακομα και η κατηγορια που εσυ δεν καμακωνεις, ξερεις οτι ειναι παραδεισος για τα ελληνικα πραγματα.
Β
Δηλαδη, τοτε στην περιπτωση του Πιτσι, εννοεις ενας ωραιος αντρας,  ας πουμε θα εχει κατακτησεις λογο νοοτροπιας των ρωσσιδων? θα τραβαει τα βλεματα κτλ..(πχ βλεπε και περιπτωση Γκλοκ) λογο νεοτητας και ομορφιας? (Δεν λεμε και για μοντελο του Βερσατζε) Για δωσε ενα στιγμα να καταλαβουμε, περα απο τα χρηματα.
Γ.
Τελικα απο αυτα που φερεται να εγραψε ο Μπλασκος για τον Πιρφορο και οσα λεει ο Πορνομεταναστης, ο καημενος ο Πιρφορος δεν εκανε κατι κακο. Απλα πηγε σε λαθος χρονικη στιγμη στην Ανατολικη Ευρωπη, σε λαθος συνθηκες. Τελικα κακως του βγηκε και το ονομα!
Δημητρακης29, τελικα το αρχικο ονομα ηταν Πυρ η Πιρ. φορος???
Ειχα δει ενα ποστ που ελεγες θα πεσει φωτια να μας καψει ο Προμηθεας.
Ερωσσο
Σαλαμ/Σαλομ
Ειναι ωραία ερωτήματα αυτά,το πρόβλημα είναι ότι τωρα πιά στις μεγάλες πολεις οι γκομενες εχουν τεμπελιάσει,εχουν τα πάντα και βαριούντε να βγούνε εξω μπορεί να κάθοντε με της ωρες να παίζουν κομπιούτερ,δεν είναι όπως παλια τωρα δεν της νοιάζει πιά να βρούνε άνδρα να παντρευτούνε έχει μεγαλη διαφορα ακόμα και με 10 χρόνια πριν.Οι γκόμενες είναι εντελώς αδιάφορες πιά.Ουτε βγαινουν οπως πρωτα οι μικρες ηλικιες.Στις ντισκο τωρα πια βλεπεις 30+ ετων που παλια θα γελάγαν αν της έβλεπαν  :2funny:
Της γκόμενες από άλλες πόλεις γενικα της αποφεύγω γιατί αν ερθουν σπιτι μου 2-3 φορες μετα δε ξαναφεύγουν ενω απο την Αγια Πετρουπολη με γνωριζουν με της μαναδες τους πολυ συχνα και συναντιόμαστε,αν ερθουν σπιτι μου την αλλη μερα ή το πολυ σε 2 μερες θα γυρισουν στο σπιτι τους.Μιλάω Πάντα γιά την Αγία Πετρούπολη και όχι γιά της άλλες πόλεις.Σε κάθε πόλη είναι και διαφορετικά λες και είσαι σε άλλη χώρα.
  Ο Πιρφόρος είχε εντελώς λάθος στυλ.Το στυλ του μάγκα χωρις να εχει τίποτα να επιδείξει.Γ'αυτό και είχε πλήρη αποτυχία!Δε γουσταρουν όταν κάποιος το παίζει μάγκας.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Εδώ έβγαζε συνέχεια από το Tinder τα δικα σας 7αρια που και για μενα ειναι 7 αλλά με άριστα το 20 είχα δει 2-3 τέτοιες και γω τέτοιες όσες θελω βγαζω αλλά τι να μαζεύω σαβούρα?!
Καλό είναι όταν κάποιος γράφει ψέματα να γελοιοποιειτε και να βγαίνει η αλήθεια.
Για αυτο πρεπει να Μας βοηθησεις στην Ανακυκλωση!
Ξερεις πολυ καλα οτι η σαβουρα της ΕΣΣΔ ειναι χρυσος στην νοτια ευρωπη!
Σου ζηταμε να γινεις εμπορας, ενας ανθρωπιστης εμπορας!


 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065

Ειναι ωραία ερωτήματα αυτά,το πρόβλημα είναι ότι τωρα πιά στις μεγάλες πολεις οι γκομενες εχουν τεμπελιάσει,εχουν τα πάντα και βαριούντε να βγούνε εξω μπορεί να κάθοντε με της ωρες να παίζουν κομπιούτερ,δεν είναι όπως παλια τωρα δεν της νοιάζει πιά να βρούνε άνδρα να παντρευτούνε έχει μεγαλη διαφορα ακόμα και με 10 χρόνια πριν.Οι γκόμενες είναι εντελώς αδιάφορες πιά.Ουτε βγαινουν οπως πρωτα οι μικρες ηλικιες.Στις ντισκο τωρα πια βλεπεις 30+ ετων που παλια θα γελάγαν αν της έβλεπαν  :2funny:
Της γκόμενες από άλλες πόλεις γενικα της αποφεύγω γιατί αν ερθουν σπιτι μου 2-3 φορες μετα δε ξαναφεύγουν ενω απο την Αγια Πετρουπολη με γνωριζουν με της μαναδες τους πολυ συχνα και συναντιόμαστε,αν ερθουν σπιτι μου την αλλη μερα ή το πολυ σε 2 μερες θα γυρισουν στο σπιτι τους.Μιλάω Πάντα γιά την Αγία Πετρούπολη και όχι γιά της άλλες πόλεις.Σε κάθε πόλη είναι και διαφορετικά λες και είσαι σε άλλη χώρα.
  Ο Πιρφόρος είχε εντελώς λάθος στυλ.Το στυλ του μάγκα χωρις να εχει τίποτα να επιδείξει.Γ'αυτό και είχε πλήρη αποτυχία!Δε γουσταρουν όταν κάποιος το παίζει μάγκας.


Μητσο, αυτα τα ποστ θελουμε !

Οριστε φτανω στο σημειο να επιβεβαιωνω εγω το Δημητρακη. Ζω σουρεαλιστικες καταστασεις.





 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ειναι ωραία ερωτήματα αυτά,το πρόβλημα είναι ότι τωρα πιά στις μεγάλες πολεις οι γκομενες εχουν τεμπελιάσει,εχουν τα πάντα και βαριούντε να βγούνε εξω μπορεί να κάθοντε με της ωρες να παίζουν κομπιούτερ,δεν είναι όπως παλια τωρα δεν της νοιάζει πιά να βρούνε άνδρα να παντρευτούνε έχει μεγαλη διαφορα ακόμα και με 10 χρόνια πριν. Γαμω την Σιλικον Βαλευ και τα Βεντζουρ Φαντς! Οι γκόμενες είναι εντελώς αδιάφορες πιά.Ουτε βγαινουν οπως πρωτα οι μικρες ηλικιες.Στις ντισκο τωρα πια βλεπεις 30+ ετων που παλια θα γελάγαν αν της έβλεπαν  ...Μιλάω Πάντα γιά την Αγία Πετρούπολη και όχι γιά της άλλες πόλεις.Σε κάθε πόλη είναι και διαφορετικά λες και είσαι σε άλλη χώρα.
Τιτανιε ΠρονοΜυστη, σε ευχαριστω που απαντας καπως στα ερωτηματα.
Βλεπω σε αυτα που λες, οτι τα ιδια ειπανε και τα παιδια τον Μαιο στο Κιεβο, για τις αλλαγες. Η Μαζικη Δυτικη Εξημερωση προχωραει.
Ισως καποιες μεγαλητερες ηλικιες και οι εσωτερικες μεταναστριες να εχουν μεινει για τον μεσο αγαποτουριστα.
Εγω θεωρω οτι ειναι θετικο που βγαινουν οι 30αρες στις ντισκο, μηπως βρουν καποιον ερωτοτουριστα! (στα σαητ λενε οτι θελουν κατι σοβαρο και καλα)
Περιμενουμε βιντεο οταν χαλαρωσεις απο τις Πορνοεκδορμες!
ΥΓ.
Τι ειπες τωρα! Οτι σε περνουν τηλεφωνο οι σεκιουριταδες? Ξερεις τι πρεπει να κανεις και να βγαλεις χρημα???
Θα τους βαλλεις να σε παρουν οταν θα ειναι οι 30αρες εκει, (easy targets) και θα σκας μυτη μαζι με τιποτα ταλαιπορους ελληνες πορνομεταναστες (smart bombs) να ΜΑΣ αμολας πανω στους στοχους! Και οι Λυκοι χορτατοι και ο Πορνομεταναστης φαγωμενος ματσομενος. Μυστη φτιαξε μας!
Πορνομεταναστης Ντισκο Τουρς!

Εχω αρχισει καΙ φτιαχνομαι! Ηλπιζα να συναντησω τον Μεταναστη στα Πηδηχτηρια!
Τωρα με φανταζομαι να καμακωνω τις μαναδες και ο Μεταναστης τις κορες!
Αμα ζησουμε τετοια νυχτα, θα ειναι ΒΙΕΤΝΑΜ! Οι προεγγραφες αρχισαν~ προβλεπω συνωστισμο στον μουζενιδη.
Δεν κλεινουμε κανα ομαδικο πακετο με βιπ πουλμανακι για προνοεκδρομες?

Φίλε Target θα σου δώσω απάντηση αλά Mindreader! Ο Δημητράκης ο ΒΠ κι εγώ καθώς και οι υπόλοιποι φίλοι περιγράψαμε την παρακάτω εικόνα συνολικά και όχι μόνο αυτό που δείχνει ...ο καθρέφτης = οι σελίδες του φόρουμ--->
Μυστη μου μεινεται εσεις με τα ανορεξικα μοντελα και εμεις με τα νεξτ ντορ γκιρλς!
Στην προηγουμενη σελιδα στο ποστ του Πορνομεταναστη, το ξανθο γκομενακι, 7αρι στα 20 ομως, που ειναι πανω απο την σκιουρινα του, ξερεις τι χαμος θα γινονταν στην ελλαδα? Καλα για αυτον δεν ειναι τιποτα, αλλα εμεις εδω θα μας ηταν ουρι του Παραδεισου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom