Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ανεβηκε επιπεδο με χαρη και διμητρακη το θεμα.δεν θελατε γελιο και διασκεδαση?
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
κουιζ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
ΚΟΝΤΟΣ
ΚΑΡΑΦΛΟΣ
ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
ΒΛΑΚΑΣ
ΠΟΛΥ ΒΛΑΚΑΣ
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΛΑΚΑΣ
ποιος ειναι;
Α)GODHARRY
B)KAVLOMENOS LEON
C)OYKARXIS
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

erick77

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
ψαχνω καιρο να γαμησω ελληνιδα τουριστρια ουκρανια αλλα δεν ετυχε.
βαζεις στοιχημα οτι αν με δει η δικια σου θα σε αφησει βλεπωντας το στατους μου κιεβ?χαχαχα
χλιδατο αμαξι και σπιτι θα εχω και γκομενες να την παρτουζαρω.εσυ θα δωσεις σε κανα μικρο
ουκρανο να σας γαμησουν και να σας κλεψουν.παιζουν αυτα.μαζι μου θα ειναι ασφαλεις η γκομενα σου.
αν θες να σου στειλω φωτο μου να δειξεις στην γκομενα,αν γουσταρει θα την παρτουζαρο με μοντελα.
σε σενα θα δωσω καμια γρια τσιγγανα,η τον αζερο η θα σε βαλω αγγαλια να κοιμηθεις με τον
διμητρακη πανω στο τριχωτο του στερνο.
καλά, εντάξει. Άργησα λίγο αλλά τελικά κατάλαβα περί τι μαλακας είσαι. Περαστικά σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
Kινούμενα σχέδια και απόψε.. με τους κλασσικούς...  :cool2:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κουιζ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
ΚΟΝΤΟΣ
ΚΑΡΑΦΛΟΣ
ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
ΒΛΑΚΑΣ
ΠΟΛΥ ΒΛΑΚΑΣ
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΛΑΚΑΣ
ποιος ειναι;
Α)GODHARRY
B)KAVLOMENOS LEON
C)OYKARXIS
δειλος,πουτανας γιος,ατιμος,λαγος και μονο λογια.
ποτε θα μου δωσεις αυτες τις φαπες που ελεγες.
εγω ημουνα εκει σε εψαχνα παντου,ρωτουσα,εστελα απειλες αλλα εσυ πουθενα.
δεν υπαρχει αυτος ο τυπος μου λενε σε δουλευουν.
αντε με τον νεο κλωνο σου πιο πανω ασχοληθου με τραβελια που γουσταρεις.
και αθηνα να ερθω μην ανυσυχεις θα σου στειλω μυνημα να ερθεις.
θα πληρωσεις για τα νευρα που μου εκανες και που αδικα σε εψαχνα να σε γαμησω στο ξυλο.
ακομα και o whois και αυτος ο αλλος φλωρος λαγος που του εστειλα πμ τον περιμενω σε σημειο
ξαφνικα δεν μενει εδω αλλα ελλαδα.οταν σας ψαχνω δεν εμφανιζεστε.
μονο εδω εισται μαγκες
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Γαμαει, μπραβο φιλε.
ρε κλωνε του νιος!τυχαια γραφετε μονο στα ιδια θεματα?σχεσεις για ελληνιδες,
αν η ελληνιδες πανε με μαυρους και αντιστροφα και αλλες μαλακιες για τι θελουν σχεση και γκομενες!
μονο σε αυτα γραφεις ρε κλωνε εδω σε αυτο το θεμα τι γυρευετε και τι σχεση?
εντελος για πουτσο αφου διαβαζω και τους δυο τα ποστ σε τι θεματα γραφετε.
μαλλον αδερφες θα εισαστε και ψαχνετε κανα κακομοιρη να του δωσετε τσιμπουκι.
ακομα προσπαθειτε να ανακαλυψετε τι θελουν και τι ψαχνουν οι ελληνιδες
γραφτειτε στο κοσμοπολιταν και οχι σε πουτανοσαιτ!
καμια σχεση με το αθλημα κυριε σαβιδι τουλαχιιστο ο νιος γουσταρει τραβελια και το παραδεχετε.
ισος να ειναι και κλωνος καπειου ιοκαστου που εγραφε κυπρο,βουκουρεστι και σε θεματα με τραβελια.
μαλιστα εψαχνε τραβελια και στο εξωτερικα και εστειλε αν ξερω τι παιζει κυπρο με τραβελια.
του ειπα να βρεθουμε να τον γαμησω στο ξυλο αλλα εξαφανιστηκε.
ξεχασα να αναφερω οτι εσεις οι δυο οπως και αλλοι κλωνοι στα ιδια θεματα γραφετε,ελληνιδες διασημες
κινηματογγραφος,τι θελουν οι ελληνιδες και αλλες μαλακιες!συμπτωση να γραφετε ολοι στα ιδια θεματα.?
θα μου κανεις και πλακα μαζι μου και τον κμαν πουτανας γιε που σιγουρα οπως ολοι εκει 89% μεγαλωσες
με την γιαγια και δεν ξερεις που βρισκετε η μανα σου απο την πρεζα η το πουτανιο εξαφανιζολ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τιτλος αθηνα κολαση της ευρωπης.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
καλά, εντάξει. Άργησα λίγο αλλά τελικά κατάλαβα περί τι μαλακας είσαι. Περαστικά σου
απολογουμε,το παρακανα.ελπιζω να καταλαβες οτι πλακα σου εκανα.
ποτε καπειος δεν μπηκε εδω να μας πει ψαχνει αυτο.εδω λεμε πλιροφοριες για κιεβ.
εδω και χρονια σταματησαμε να δινουμε επιδεει κανεις απο αυτους δεν παει.
αν δεχεσε την απολογια μου αρχες δεκεβριου θα ειμαι κιεβ, ελα τοτε.
δεν σου υποσχομε θα σου βρω οτι ψαχνεις,θα προσπαθησω αλλα τουλαχιστο θα σε ξεναγησω.
σε διαφωρα σαιτ που ειναι ρωσικα γραφουνε γκομενες ψαχνουμε γκομενο η κοπελα για τριο.
η πειρα μου ομως λεει ουκρανια δεν ειναι ιδανικα να ψαχνεις μεσο ιτερνετ.
γιατι παντα αντι την νεαρη γκομενα θα συναντησεις 5 μαντραχαλους κατι που εγινε σε 3 γνωστους μου.
πολλες φωρες εκλισα με γκομενες ραντεβου και οταν πηρα απο αλλο ρωσικο νουμερο εκει
απαντουσε αντρας.δεν ειναι γερμανια η ολλανδια που εκει μπορεις να παιξεις σουιγκερ.
οι ουκρανοι το εχουν να ανταλασουν γκομενες αλλα με την παρεα τους, κολητους.
οχι με ξενους,100% στο λεω αν δοκιμασεις εκει απο ιτερνετ θα βρεθεις σαν τον σεργιανοπουλο.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
εγω λεμε πληροφοριες για κιεβο
αλλα ο ΒΛΑΚΑΣ μας πρηζει τα παπαρια με την οδησσο
καραφλος κοντος βλακας
ποιος ειναι;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
Το έχεις καταλάβει οτι οι φάπες απο τους μπράβους της ουκρανίας σου έχουν φέρει διάσειση εγκεφάλου σε σημείο αυτισμού, και γράφεις ασυναρτησίες και λασπολογίες με άτοπα επιχειρήματα. Το 'τρολάρισμα' απο το 'ψάξιμο' έχει τεράστια διαφορά,κ.κουασιμόδο. Να ξέρεις όμως ότι θα είσαι η πρώτη σούφρα που θα σκίσω με γκλοπ, γιατί βρωμ@κωλους σαν και σένα δεν γκαμάω. Άντε τώρα στον κολλητάρι Αζέρο για να σου ξαναγρασάρει λίγο τον σφιγκτήρα.Ψιτ,και πάρε λίγο λιπαντικό μαζί σου καλού κακού απο αυτά που πουλάς στα dutyfree της κύπρου, θα χρειαστεί.
Υγ. τη μανα μου κρυφοπουστρίγκο μην την ξαναπιάσεις στο σκ@τοστομα σου.-
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εδώ ένας τυπάς σκάει 300 δολλάρια για να γαμήσει επαγγελματία του Carribean ενώ όλες σχεδόν ρίχνουνε την τιμή στα 100 ή 150 ευρώ.


A tall girl (6 foot 2) walks in and was stunning (I would rate an 8). I wait till she gets to the bar to talk to her. She quotes me 300 us dollars an hour. I really didn't want to spend this kinda money all throughout my vacation here as it raises the prices for everyone else and it makes me go broke faster. I was hoping to score these 7's and 8's for 2000 gryvnia. The reality is for what's left of hot girls in Kiev that are pro will charge the foreigners 200 to 300 us dollars for 2-3 hours. I still believe you can get the under 6 rating girls for 100 us dollars or less. Well, back to my write up the tall girl made me so horny so I accepted. She got back to my place I had to pay 500 gryvnia to buy her out of Caribbean club for take out plus the 300 usd in gryvnia for her services.

Εχουν απλά κλάσει όλοι με την επιδρομή των φλασάτων πουτσαραίων.Η τιμή μουνιού σε δυσθεώρητα επίπεδα,παραλογίζονται οι πάντες.
Προκειμένου να μείνουν αγάμητοι ή γαμάνε μπαζάκια φτηνά ή τα σκάνε χοντρά στις εμφανίσιμες.Οι φλασάτοι έχουν διαλύσει το περιβάλλον,μιλάμε για νέο ανταγωνισμό χρειάζεται πλέον τοπ game και φόρμα.
Και όπως όλοι ξέρουμε η τύπισσα που γάμησε ο καυλέας δεν ήταν οχτάρι αφού δεν υπάρχουν οχτάρια επαγγελματίες Carribean.Εφτάρι γάμησε αλλά λόγω καύλας το ονόμασε οχτάρι να παρηγορηθεί.Τα οχτάρια και πάνω είναι διαθέσιμα μόνο με σπόνσορινγκ το έχουμε γράψει χιλιάδες φορές.
Οι συμβατικοί καυλείς πρέπει να σπάσουν τα μούτρα τους 100 φορές για να καταλάβουν τις απλές βασικές αλήθειες της συγχρόνου κατάστασης.
Γενικώς ο κλοιός στενεύει για cheapos,συμβατικούς,λαμόγια,άπειρους,πουστόνεα κτλ.Καθαρίζει πλέον η Generation X,σαραντάρηδες με εμπειρία και αντοχές που σκάνε με πακέτα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
Εδώ ένας τυπάς σκάει 300 δολλάρια για να γαμήσει επαγγελματία του Carribean ενώ όλες
σχεδόν ρίχνουνε την τιμή στα 100 ή 150 ευρώ.
Ρε κμαν το μουνί δεν έχει πάτο. Είναι σαν να κυνηγάς συνέχεια την σκία σου. Θα σε τρελάνει όλο αυτό.
Πολύ σωστά σου είπε πιο πάνω ο dimitrakis29, καλύτερα να πηγαίνεις στα σάουνα κλαμπ της γερμανίας, αφού όλες
οι πρώην ανατολικές γυναίκες έχουν μαζευτεί εκεί. Μην ξοδεύεις άσκοπα ενέργεια δεξιά και αριστερά.
Στήσε καρτέρι στο μέρος σου.  :cool2:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ρε κμαν το μουνί δεν έχει πάτο. Είναι σαν να κυνηγάς συνέχεια την σκία σου. Θα σε τρελάνει όλο αυτό.
Πολύ σωστά σου είπε πιο πάνω ο dimitrakis29, καλύτερα να πηγαίνεις στα σάουνα κλαμπ της γερμανίας, αφού όλες
οι πρώην ανατολικές γυναίκες έχουν μαζευτεί εκεί. Μην ξοδεύεις άσκοπα ενέργεια δεξιά και αριστερά.
Στήσε καρτέρι στο μέρος σου.  :cool2:

Στα FKK Ρουμάνες έχει βασικά 70%,λίγες Γερμανίδες και Ρωσίδες.Το πρόβλημα με τα FKK είναι οτι σε φτιάχνουν για μια δυο μέρες,δε μου ανεβάζουν την ψυχολογία.Το σπονσοριλίκι είναι άλλη φάση,κυκλοφορείς τη γκόμενα εδώ και εκεί,νιώθεις γαμέουλας και βάλε.
Το σπονσοριλίκι είναι ακριβώς σα να έχεις γκόμενα,κάνεις τα ίδια πράγματα δεν έχει σχέση με το πληρωμένο,επαγγελματίες,πουτάνες κτλ.
Δηλαδή το σπονσοριλίκι σου δίνει τεράστιο boost,νιώθεις άρχοντας γαμέας,συνεχίζεις απαράλλαχτα ό,τι έκανες στα 30 με ίδιας ποιότητας γκόμενες απλά σκάζοντας περισσότερο κασέρι.Το σπονσοριλίκι είναι σα γκομενιλίκι με λεφτά δεν έχει σχέση με πουτάνα experience.Πρέπει η άλλη να παίζει τη γκόμενα αλλιώς τρώει σουτ.
Σα σπόνσορας έχεις ευρείες απαιτήσεις σε κλάση,ντύσιμο,συμπεριφορά,στήσιμο δεν είναι πίπα κώλος ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε.
Οι πιο πολλές κοπέλες δεν κάνουν για σπονσορέτς,τα κάνουν σκατά,λίγες το έχουνε.Είναι τέχνη ολόκληρη δεν είναι απλώς ανοίγω τα πόδια τον βυζαίνω στο στόμα μου.Πρέπει η άλλη να είναι παρουσιάσιμη να ξέρει να φέρεται,να ντύνεται,να κυκλοφορεί με ακριβά ρούχα,παπούτσια,τσάντες,κοσμήματα,να στέκεται,να μιλάει σωστά να έχει μόρφωση,κλάση τα πάντα όλα.Είναι αρκετά δύσκολο για τις γκόμενες.Ειδικά για Βαλκάνιους σπόνσορες με υψηλά στάνταρτς.



Μια Σουηδέζα σπονσορέτ κάπως έχει πιάσει το νόημα και κάνει μαθήματα στις νέες επίδοξες σπονσορέτς πώς να πιάσουν τα στάνταρτς μας.Επί πληρωμή βεβαίως βεβαίως,πουλάνε ακριβά την εμπειρία οι κυρίες.
Οι μικρές νομίζουν οτι με το που πόσταραν το κωλαράκι τους στο ίνσταγκραμ και έβγαλαν μια δυο επαγγελματικές φωτός,καθάρισαν.Θα βρουν σπόνσορα να τους κάνει όλα τα έξοδα σε dt.Γελάει και το εμπριμέ ερίφιο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Οι πιο πολλές κοπέλες δεν κάνουν για σπονσορέτς,τα κάνουν σκατά,λίγες το έχουνε.Είναι τέχνη ολόκληρη δεν είναι απλώς ανοίγω τα πόδια τον βυζαίνω στο στόμα μου.Πρέπει η άλλη να είναι παρουσιάσιμη να ξέρει να φέρεται,να ντύνεται,να κυκλοφορεί με ακριβά ρούχα,παπούτσια,τσάντες,κοσμήματα,να στέκεται,να μιλάει σωστά να έχει μόρφωση,κλάση τα πάντα όλα.Είναι αρκετά δύσκολο για τις γκόμενες.Ειδικά για Βαλκάνιους σπόνσορες με υψηλά στάνταρτς.

Σαν τις γκεισες στην Ιαπωνια
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
Μια Σουηδέζα σπονσορέτ κάπως έχει πιάσει το νόημα και κάνει μαθήματα
στις νέες επίδοξες σπονσορέτς πώς να πιάσουν τα στάνταρτς
Όλες αυτές πρώτα τις έχουν Χεσοκατουρήσει οι Βεδουίνοι στην Αραπιά,
και μετά πουλάνε Κυριλίκι και Υψηλό επίπεδο  :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom