Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.119
Like
10.559
Πόντοι
2.406
Φιλαρακι αν θες, ΑΝ θες, ακου

Οι ημερομηνιες σου ειναι πααααρα πολυ ακυρες! Ιανουαριο οσο κ αν σου φανταζει απιστευτο ειναι ο παραδοσιακος μηνας διακοπων για Ρωσσους κ Ουκρανους.
Πιστεψε με με 300 δολλαρια απο Κιεβο πανε διακοπες Ντουμπαι, Αιγυπτο, Σρι Λανκα κλπ. Αν νομιζεις οτι ειναι δυσκολο για μια εμφανισιμη κοπελα να συγκεντρωσει αυτο το ποσο στην Ουκρανια, απατασαι οικτρα.

Εννοειται οτι οι περισσοτερες νεαρες κ εμφανισιμες κοπελες ειναι bi curious Κ πολλες εχουν εμπειριες! Πολυ ευκολο να βρεις κατι, ειτε μεσω tinder ειτε μεσω γραφειου. Θα προτεινα η κοπελα σου να ανοιξει εναν λογαριασμο tinder να γραψει αυτο που θελει να βαλει κ φωτο πραγματικες κ να κανετε προεργασια απο πριν.

Για μενα, αλλαξτε ημερομηνιες! Θα πετυχετε ενα αδειο Κιεβο για αυτο π θελετε.

Οτι αλλο θες, ΠΜ! Εχω αρκετη εμπειρια σε αυτο που θελετε να κανετε κ Αθηνα κ εξωτερικο!
οχι τιντερ
Μαμπα να γινει βιπ κι απο κει κ περα να βαλει επθλογη η γκομενα τισ μπι κ ν ανοιξει τσατ
Τα αλλα που λες γενικα ισχυουν
Χειμωνα ειναι ακυρη εποχη
Οπως κ ντακα καλοκαιρι
Καλες περιοδοι ειναι απο απειλη μεχρι ιουνη
Κ Σεπτεμβριο μεχρι νοεμβρη
 

erick77

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
τυπε θα ειμαι αρχες δεκεβρη κιεβο,ισος και γεναρι κιεβ,.μπορω να σε εξυπηρετησω.
αν θες σου φερνω γκομενες και γαμαω την δικια σου.αν γουσταρεις να περνεις ματι.
αν θες σου φερνω και τον κολητο μου τον αζερο θα σας γαμησει και τους δυο.
αν ενδιαφερεσε στειλε πμ.
είδες να ψάξω κάτι τέτοιο ρε κωλοτρυπιδα??? Αν έχεις καμιά φερτην, κα αν θες μπορώ να σκίζω και εσένα. Να είσαι καθαρός ομως
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
τυπε θα ειμαι αρχες δεκεβρη κιεβο,ισος και γεναρι κιεβ,.μπορω να σε εξυπηρετησω.
αν θες σου φερνω γκομενες και γαμαω την δικια σου.αν γουσταρεις να περνεις ματι.
αν θες σου φερνω και τον κολητο μου τον αζερο θα σας γαμησει και τους δυο.
αν ενδιαφερεσε στειλε πμ.
Τελικά μου φένεται σε γάμαγε ο Αζέρος? :2funny:Με τον Ιωσήφ νομίζαμε ότι εσύ τον γάμαγες  :2funny:Οταν σε πήρε ο Ιωσήφ στο Skype και είσουν μαζί με τον Αζέρο με τα σώβρακα στις 12.00 το βράδυ,επειδή και καλά έκανε ζέστη  :2funny:.Μετά είπες στον Ιωσήφ ότι στην Οδησσό κάθε μέρα γάμαγες κώλο  :2funny:χωρίς βέβαια να διευκρινίσεις τι κώλο γάμαγες?Ανδρικό ή γυναικείο? :2funny:
  Όσο γιά την αποθήκη ο Γιάννης ήταν με μιά γκόμενα τότε και σε δούλευε ότι τον έχουν κλείσει σε μιά αποθήκη και τον τρώνε τα ποντήκια  :2funny:.Αυτό μπας και καταλάβεις ότι σε δουλεύουν :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.354
Like
7.674
Πόντοι
2.356
τα φκκ ειναι γενικα μαπα
Οι γκομενες χαμηλου επιπεδου το γαμησι της πλακας
Αν γαμησεις μονο μια φορα σου βγαινςι 100-120 το φυσεκι
Το Περιβαλλον αξιζει μονο κ τιποτα αλλο σχεδον
Αυτα γενικα
Καποιες εξαιρεσεις υπαρχουν
Εγω οσες φορες πηγα απογοητευτηκα
Εμπειρια  που αξιζει ειναι το spa kai οι πισινες στα μεγαλα κ βιπ φκκ
Σε σουινγκερ κλαμπ πιο καλη φαση βρισκεις ενίοτε οσον αφορα το γαμησι
Τωρα γιατι τα εκθειαζουν καποιοι?
Ε σε σχεση με την φυλης είναι κορυφη  :happy:
Θα μου την πεσουν διαφοροι τωρα αλλα εμενα η αποψη μου για γαμησι κονσερβα παραμενει η ιδια
Πρεπει νασαι νεος κι ωραιος για να βρεις καλη φαση σε τετοιο περιβαλλον.οι μεγακυτεροι η ασχημοτεροι δεν πεενουν καλα
Απλα ειναι απο το ολότελα καλη κι η παναγιωταινα
Ναι ρε ,το ειπα οτι μερικα αξιζουν
Αρτεμις στο Βερολινο ειχα παει το 2007 και 2009 ,τοτε ηταν καλα γιατι ηταν καινουργιο(ειχε ανοιξει στο μουντιαλ του 06) τωρα παει και αυτο ... τα μικρα σε πολεις οπως Εσσεν ,Ντορτμουντ κτλ ειναι τραγικα.
Αυτα τα δυο ομως που πηγαινω ειναι μια χαρα , ειδικα καλοκαιρι που ειναι οι κηποι ανοιχτοι περνας υπεροχα
γαμας ,την αραζεις μετα εξω ,βουτας στην πισινα αν θελεις και οταν σου ξανασηκωνεται παιρνεις αλλη ...
με 200 ευρω καθεσαι κανα πενταωρο ανετα ,τρως , πινεις τους καφεδες και τα ποτα σου και γαμας 3 ... εννοειται για πουτανες μιλαμε δεν θα κανεις και τα γαμησια της ζωης σου  :grin:
Με τα ιδια λεφτα στο Κιεβο θα παρεις μια απο το carribean και αυτο ειναι ... θα εχεις ομως την ψευδαισθηση οτι εβγαλες γκομενα  :grin: καλα φυλης παιρνεις δεκα αλλα χρειαζεσαι απολυμανση μετα  :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
FKK το κύριο πρόβλημα είναι οτι ντύνεσαι όπως όλοι με μια ρόμπα υποχρεωτικά για λόγους υγιεινής οπότε νιώθεις σα ρόμπα ξεκούμπωτη,ένας μαλάκας όπως όλοι οι θαμώνες δε διαφέρεις σε τίποτα.Ενώ οι γκόμενες φοράνε ό,τι γουστάρουν.
Αλλο αρνητικό είναι οτι πρέπει να πληρώνεις ταξιά αφού είναι απόμερα και άλλο ένα οτι οι γκόμενες σε πιέζουνε να γαμήσεις δεν υπάρχει δηλαδή πραγματική ατμόσφαιρα κωλόμπαρου να κάνεις μπαλαμούτι να ζυγίσεις λίγο τη γκόμενα κτλ.Οπότε όλοι οι άντρες είναι μαζί,τρώνε,πίνουνε,χαζεύουνε TV μέχρι να τους σηκωθεί και οι γκόμενες ξεσκίζονται να κουνάνε τον κώλο τους στην πίστα και το μπαρ μήπως και προσελκύσουν κάποιον.
Αλλο αρνητικό είναι οτι πάνω από το 50% είναι Ρουμάνες ενώ Ουκρανές,Πολωνές αποτελούν μικρή μειοψηφία.Οπότε για σλαβογαμιάδες δε λέει τόσο πολύ.
Παρόλα αυτά καλά περνάς ξενικά οι τιμές είναι λογικές αλλά δεν τη βρίσκεις με τίποτα όπως στο μπλοκ είναι μπίζνες as usual,δεν έχει την έξαψη και την περιπέτεια της ανατολικής Ευρώπης.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.354
Like
7.674
Πόντοι
2.356
Αν γουσταρεις μιλας οσο θες καμια δεν σε πιεζει αφορητα ,λογικο ειναι απο ενα σημειο και μετα  μετα να σε ρωτησει αν θες να την παρεις ... δεν πας για συζητηση εκει  :grin: αυτη ειναι η ελληνικη μαλακια ,οι περισσοτεροι θελουν να μιλανε παρα να γαμανε και για αυτο εχουν δουλεια ακομα τα κωλομπαρα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αν γουσταρεις μιλας οσο θες καμια δεν σε πιεζει αφορητα ,λογικο ειναι απο ενα σημειο και μετα  μετα να σε ρωτησει αν θες να την παρεις ... δεν πας για συζητηση εκει  :grin: αυτη ειναι η ελληνικη μαλακια ,οι περισσοτεροι θελουν να μιλανε παρα να γαμανε και για αυτο εχουν δουλεια ακομα τα κωλομπαρα.

Στο κωλόμπαρο ελληνικού τύπου μπορείς να μιλάς και να μπαλαμουτιάζεις για όσο θες από τη στιγμή που αγοράζεις γυναικείο πουτό.Αυτό δε συμβαίνει στα FKK,οι γκόμενες την πέφτουν γρήγορα για γαμήσι αφού εκεί είναι το παραδάκι δεν τις ενδιαφέρουν τα ποτά και κεράσματα.
Αυτό γειώνει λίγο την εμπειρία κατά τη γνώμη μου,προτιμώ το χαλαρό στυλ του κωλόμπαρου ελληνικής επαρχίας.Βέβαια το FKK έχει άλλα πλεονεκτήματα.Το FKK είναι κάτι μεταξύ κωλόμπαρου,στριπτιζάδικου και μπορδέλου με πολλά από τα θετικά των τριών αλλά δεν είναι συνδυασμός του γούστου μου.
Ετσι κι αλλιώς δεν είμαι πολύ του πληρωμένου έχω γαμήσει άπειρες πουτάνες μικρός και έχω βαρεθεί όπως και σεμιπρος αργότερα,δηλαδή δεν είναι κάτι που με ελκύει ιδιαίτερα σα φάση.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.354
Like
7.674
Πόντοι
2.356
Ελλαδα ειναι καλα να την πας μονο στα νησια , μια ρωσσιδα απο Μοσχα η Αγια Πετρουπολη θα τρομαξει με την βρωμα της Αθηνας η της Θεσσαλονικης ... :grin: αυτοι που λενε το αντιθετο εχουνε μεινει στη δεκαετια του 90
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μπα και Αθήνα άμα τις πας στα κυριλέ μέρη γουστάρουν γενικά αλλά σου φεύγουν τα λεφτά σαν πλατανόφυλλα.Φυσικά τα νησάκια τους αρέσουν περισσότερο αλλά εκεί φεύγουν ακόμα περισσότερα.
Τα οχτάρια,εννιάρια μόνο Μυκόνους,Σαντορίνες καταδέχονται χωρίς δώρο.Η και φτηνότερο νησί άμα σκάσεις δωράκι.
Δηλαδή αντί να σκάσεις τριχίλιαρο για διήμερο Μύκονο δέχεται η άλλη να σκάσεις διχίλιαρο για διήμερο Ρόδο ή Κρήτη και να τσεπώσει αυτή το χιλιάρικο.Είναι σα λεπτή παραχώρηση στην τσιγκουνιά σου.
Πρακτικά δηλαδή για κυριλέ νησί πληρώνεις μηδέν δώρο,για Αθήνα θες 1000 ευρώ τουλάχιστον δώρο σα stimulus για να έρθει η γκόμενα,για μέτριο νησί 500 ευρώ δώρο.Κάπως έτσι.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.354
Like
7.674
Πόντοι
2.356
Ναι καλα δεν εχουν κυριλε μερη στη Μοσχα και περιμενουν να δουν τα δικα μας ...
μονο θαλασσα και ηλιο θελουν ,αυτο που τους λειπει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μια Ρωσίδα ή Ουκρανή δεν καταλαβαίνει τη διαφορά Ελλάδας,Τουρκίας,Αιγύπτου,Τυνησίας ή Μαρόκου.
Δεν καταλαβαίνει την υπεροχή του Σέρβου ή του Βούλγαρου έναντι του Αιγύπτιου ή του Τούρκου.Γενικά έχουν περίεργα κριτήρια.
Οι Πολωνέζες και οι Τσέχες καταννοούν αυτομάτως την τεράστια υπεροχή του Ελληναρά,όχι όμως και οι ανατολικές τους γειτόνισσες.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
231
Πόντοι
86
Ελλαδα ειναι καλα να την πας μονο στα νησια , μια ρωσσιδα απο Μοσχα η Αγια Πετρουπολη θα τρομαξει με την βρωμα της Αθηνας η της Θεσσαλονικης ... :grin: αυτοι που λενε το αντιθετο εχουνε μεινει στη δεκαετια του 90

Ρωσιδα που εφερα καλοκαιρι θεσσαλονικη/χαλκιδικη με εχει ζαλισει να ερθει παλι θεσσαλονικη τωρα που ειναι φθινοπωρο..
Απο το τομσκ αλλα δουλευει μοσχα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.354
Like
7.674
Πόντοι
2.356
Σαν την Χαλκιδικη δεν εχει :grin: ειπαμε ηλιο και θαλασσα ναι
φιλε αν ειναι τζαμπα για αυτες πηγαινουνε παντου ,,,Κωνσταντινουπολη να δεις πως γουσταρουνε ,σαν τρελλες κανουν.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτό λέμε.Αμα προτείνεις στην άλλη βίλλα Μύκονο ή Σαντορίνη έρχεται χτες.Δε χρειάζεται ούτε δώρα ούτε τίποτα.Αμα υποσχεθείς διακοπές μαγευτική Αθήνα,Σπέτσες,Πόρο χρειάζεται και δωράκι για να δελεάσεις πώς να το κάνουμε?
Αμα πεις Πάρο,Κέρκυρα,Κρήτη θα σκάσεις και εκεί για δώρο αλλά μικρότερο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν ειπα οτι λςς μλκιες
Ειπα οτι ο μιτσος αφηνει υοονοιες οτι με τον αυνανισμο ςπαθες πανικο και ςξαφανιστηκες  :happy:
Παςι η μαγκιά περίπατο  :respect:
δεν τον ειδα να αυνανιζεται.εγω εκανα βολτες ενω αυτος εμενε στο διαμερισμα
για να γραψει στα μπουρδελα και να ετοιμασει τα φιλμακια του απο οδυσσο.
το βραδυ ηθελε ντισκο αλλα εκλισε τωρα το κλαμπ γιο που πηγαιναμε καθε βραδυ.
50-60 ατομα ειχε στο κλαμπ οχτωβριο καιρο εντελως αδειο και γκομενες ακαταδεκτες για κερασμα.
κιεβ,πετρουπολη,μοσχα ολες γυφτισες και παρακαλανε για κερασματα οπου πηγαινα.
οταν γυρνουσα μετα απο βολτα να τον παρω για να παμε για σουβλακι μου ελεγε τον επαιξα εδω και εκει.
ελπιζω να μην ειναι αληθεια οτι αυνανιζωταν στο μπανιο και πανω στο κρεβατι μου χαχαχα.
ο προεδρος οτι δηλωνει ειναι και οτι θελει λεει.δεν παω κοντρα στους θεσμους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τελικά μου φένεται σε γάμαγε ο Αζέρος? :2funny:Με τον Ιωσήφ νομίζαμε ότι εσύ τον γάμαγες  :2funny:Οταν σε πήρε ο Ιωσήφ στο Skype και είσουν μαζί με τον Αζέρο με τα σώβρακα στις 12.00 το βράδυ,επειδή και καλά έκανε ζέστη  :2funny:.Μετά είπες στον Ιωσήφ ότι στην Οδησσό κάθε μέρα γάμαγες κώλο  :2funny:χωρίς βέβαια να διευκρινίσεις τι κώλο γάμαγες?Ανδρικό ή γυναικείο? :2funny:
  Όσο γιά την αποθήκη ο Γιάννης ήταν με μιά γκόμενα τότε και σε δούλευε ότι τον έχουν κλείσει σε μιά αποθήκη και τον τρώνε τα ποντήκια  :2funny:.Αυτό μπας και καταλάβεις ότι σε δουλεύουν :2funny:
δεν βαζω σπιτι τον φιλο αζερο μηπως με κλεψει χαχαχαχ δεν εχουν αυτοι μπεσα.
το ξερω οτι δεν μπηκε αποθηκη διμητρακη εκεινη την φωρα.εχασες επεισοδεια χαχαχαχααχα.
δεν μιλας μαζι του για αυτο μην μας βγαζεις και ψευτες.χαχαχαχα.ημουν μαζι του που πηγαμε βολτα.
μια αλλη φωρα που του την εστησαν καπιοι με μια γκομενα τους εκανα εξαφανιζολ χαχαχαχα.
την επομενη φωρα θα μπεις εσυ στην αποθηκη μαζι με 3 γατια να σου κρατανε παρεα.
η θα σε κλειδωσω με τον αζερο στο δωματιο να τα βρειτε οπως με τον πιτσι πιτσι τον τρυφερουλη.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
είδες να ψάξω κάτι τέτοιο ρε κωλοτρυπιδα??? Αν έχεις καμιά φερτην, κα αν θες μπορώ να σκίζω και εσένα. Να είσαι καθαρός ομως
ψαχνω καιρο να γαμησω ελληνιδα τουριστρια ουκρανια αλλα δεν ετυχε.
βαζεις στοιχημα οτι αν με δει η δικια σου θα σε αφησει βλεπωντας το στατους μου κιεβ?χαχαχα
χλιδατο αμαξι και σπιτι θα εχω και γκομενες να την παρτουζαρω.εσυ θα δωσεις σε κανα μικρο
ουκρανο να σας γαμησουν και να σας κλεψουν.παιζουν αυτα.μαζι μου θα ειναι ασφαλεις η γκομενα σου.
αν θες να σου στειλω φωτο μου να δειξεις στην γκομενα,αν γουσταρει θα την παρτουζαρο με μοντελα.
σε σενα θα δωσω καμια γρια τσιγγανα,η τον αζερο η θα σε βαλω αγγαλια να κοιμηθεις με τον
διμητρακη πανω στο τριχωτο του στερνο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διαβασα τα ποστ του πιο πανω τελικα στα αληθεια ψαχνει γκομενα για ζευγαρι.
αλλα καπου λεει και η δικια του μαλλον αν καταλαβα καλα ειναι call gairl!
καλα ρε τυπε εγω θα σου φερω γκομενα για την δικια σου και εσυ θα μου την

χρεωσεις για βιζιτα την γκομενα σου?χαχαχαχα εδω χαλα η συμφωνια.
δεν θελω πουτανες ανταλαγη ρε απατεωνα.αν ειναι αληθηνη σου γυναικα ναι να στην γαμησω
και εσενα να σε ριξω στα χιονια γυμνο να παθει γαγραινα η πουτσα σου χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom