Νέα

Τι ετοιμάζουν για τους ελεύθερους επαγγελματίες - ΦΟΡΟΙ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
439
Κριτικές
2
Like
776
Πόντοι
81
τελικά ο πιερακκάκης έχει κάνει δουλειά ή τζάμπα διαφημίζεται ως μεταρρυθμιστής;
Κάτι έχει γίνει, αλλά έχουμε παααααραααα πολύ δρόμο.
Εγώ ομολογώ ότι περίμενα να γίνεται πανηγύρι από κόσμο.
Προφανώς με κάποιο τρόπο μαγειρεύουν τα νούμερα και βάζουν ελάχιστα ραντεβού την ημέρα.
Και όχι δεν ξεπέταγαν τις υποθέσεις σφαίρα , με το πάσο τους κλασσικά.
Ο κόσμος ήταν πάρα πολύ λίγος .
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
342
Κριτικές
20
Like
981
Πόντοι
1.011
Το πόσο παρτάκιδες είμαστε σε αυτή τη χώρα το δείχνει αυτό ακριβώς με τους νόμους που ο καθένας θα βρει σίγουρα κάτι για να εξαιρεθεί!
Θυμάμαι που κατά την καραντίνα είχαν απαγορέψει το ψάρεμα και όσους γνωστούς έχω που ασχολούνται όλοι έλεγαν "μα αφού μόνος μου θα πάω στον παρακάτω κάβο για 1 ώρα" Και τι θες ρε άνθρωπε να κάνει το λιμενικό? Να ψάχνει μια μια τις βάρκες πόσοι μπαίνουν μέσα και να τις ακολουθάει απο πίσω μην τυχόν και πάρουν άλλο ψαρά στην επόμενη παραλία ή μην τυχόν και πάνε στο απέναντι νησί για να γαμήσουν καμιά γκόμενα από το καλοκαίρι?
Δεν καταλαβαίνουμε ότι ο νομοθέτης δεν έχει υπόψιν του το Μήτσο στη Λέρο ή στο κουφονήσι (άσχετο αλλά στα μικρονήσια πήγαιναν κανονικά γιατί δεν υπάρχει ούτε αστυνομία εκεί) αλλά το σύνολο του πλυθησμού!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.452
Πόντοι
3.715
Το πόσο παρτάκιδες είμαστε σε αυτή τη χώρα το δείχνει αυτό ακριβώς με τους νόμους που ο καθένας θα βρει σίγουρα κάτι για να εξαιρεθεί!
Θυμάμαι που κατά την καραντίνα είχαν απαγορέψει το ψάρεμα και όσους γνωστούς έχω που ασχολούνται όλοι έλεγαν "μα αφού μόνος μου θα πάω στον παρακάτω κάβο για 1 ώρα" Και τι θες ρε άνθρωπε να κάνει το λιμενικό? Να ψάχνει μια μια τις βάρκες πόσοι μπαίνουν μέσα και να τις ακολουθάει απο πίσω μην τυχόν και πάρουν άλλο ψαρά στην επόμενη παραλία ή μην τυχόν και πάνε στο απέναντι νησί για να γαμήσουν καμιά γκόμενα από το καλοκαίρι?
Δεν καταλαβαίνουμε ότι ο νομοθέτης δεν έχει υπόψιν του το Μήτσο στη Λέρο ή στο κουφονήσι (άσχετο αλλά στα μικρονήσια πήγαιναν κανονικά γιατί δεν υπάρχει ούτε αστυνομία εκεί) αλλά το σύνολο του πλυθησμού!
καλά κάνουν γιατί πρώτα από όλα οι νόμοι εκτός του παραλογισμού και της παράνοιας του νομοθέτη (που ακολουθεί τα συμφέροντα κατά βήμα αυτών που ευεργετεί νομοθετώντας) δεν τηρούνται από εκείνους που υποτίθεται είναι οι ¨άριστοι¨ εκλεγμένοι αντιπρόσωποι του λαού που εκτελούν το επάγγελμά τους (γιατί το λειτούργημα δεν πληρώνεται) για να εξυπηρετούν τον λαό που τους έβαλε στη θέση τους.
Τύποι σαν εσένα καταπίνουν ροχάλες και θα στο εξηγήσω.
Στην καραντίνα λοιπόν έκλειναν τα μαγαζάκια το ένα πίσω από το άλλο, τους μικρούς, πολύ μικρούς, μικρομεσαίους, αλλά για παράδειγμα οι μεγαλομπακάληδες, ελληνιστί super markets, ήταν ορθάνοιχτα. Επίσης η οποιαδήποτε ¨καραντίνα¨ παγκοσμίως, αποδείχτηκε περίτρανα και θλιβερά ταυτόχρονα ότι έφερε μεγαλύτερα προβλήματα τόσο σε προσωπικό όσο και σε συλλογικό επίπεδο. Είτε αυτό λέγεται απομόνωση και ψυχολογικά ή στην επέκτασή του με κατακόρυφη χρήση ναρκωτικών νόμιμων και παράνομων, συμπεριλαμβανομένης της αύξησης κατανάλωσης αλκοολούχων. Αν ο γαμωνομοθέτης έπαιζε ντόμπρα δε θα δεχόταν να κάνει οριζόντιους περιορισμούς αλλά να αφήνει απόξω λίγους, δε θα δεχόταν να παραλογίζεται για τον ψαρά ή τον ψαροτουφεκά με γελοίες δικαιολογίες. Αλλά ίσως αντιλαμβάνεσαι (αν...αντιλαμβάνεσαι) ότι η σκοπιμότητα του κλειδαμπαρώματος ήταν για άλλους πολισχιδείς σκοπούς, σκοτεινούς και θανατηφόρους, όπως αποδείχτηκε, όπως συνεχίζει.
Το ¨περί ευθύνης υπουργών¨ το ξέρεις; Το δέχεσαι; Ξέρεις τι σημαίνει και που οδηγεί έτσι; Αλλά αυτό είναι καλό ε;
Τι μπαρμπούτσαλα μας λές;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Julyman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2023
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
437
Πόντοι
301
καλά κάνουν γιατί πρώτα από όλα οι νόμοι εκτός του παραλογισμού και της παράνοιας του νομοθέτη (που ακολουθεί τα συμφέροντα κατά βήμα αυτών που ευεργετεί νομοθετώντας) δεν τηρούνται από εκείνους που υποτίθεται είναι οι ¨άριστοι¨ εκλεγμένοι αντιπρόσωποι του λαού που εκτελούν το επάγγελμά τους (γιατί το λειτούργημα δεν πληρώνεται) για να εξυπηρετούν τον λαό που τους έβαλε στη θέση τους.
Τύποι σαν εσένα καταπίνουν ροχάλες και θα στο εξηγήσω.
Στην καραντίνα λοιπόν έκλειναν τα μαγαζάκια το ένα πίσω από το άλλο, τους μικρούς, πολύ μικρούς, μικρομεσαίους, αλλά για παράδειγμα οι μεγαλομπακάληδες, ελληνιστί super markets, ήταν ορθάνοιχτα. Επίσης η οποιαδήποτε ¨καραντίνα¨ παγκοσμίως, αποδείχτηκε περίτρανα και θλιβερά ταυτόχρονα ότι έφερε μεγαλύτερα προβλήματα τόσο σε προσωπικό όσο και σε συλλογικό επίπεδο. Είτε αυτό λέγεται απομόνωση και ψυχολογικά ή στην επέκτασή του με κατακόρυφη χρήση ναρκωτικών νόμιμων και παράνομων, συμπεριλαμβανομένης της αύξησης κατανάλωσης αλκοολούχων. Αν ο γαμωνομοθέτης έπαιζε ντόμπρα δε θα δεχόταν να κάνει οριζόντιους περιορισμούς αλλά να αφήνει απόξω λίγους, δε θα δεχόταν να παραλογίζεται για τον ψαρά ή τον ψαροτουφεκά με γελοίες δικαιολογίες. Αλλά ίσως αντιλαμβάνεσαι (αν...αντιλαμβάνεσαι) ότι η σκοπιμότητα του κλειδαμπαρώματος ήταν για άλλους πολισχιδείς σκοπούς, σκοτεινούς και θανατηφόρους, όπως αποδείχτηκε, όπως συνεχίζει.
Το ¨περί ευθύνης υπουργών¨ το ξέρεις; Το δέχεσαι; Ξέρεις τι σημαίνει και που οδηγεί έτσι; Αλλά αυτό είναι καλό ε;
Τι μπαρμπούτσαλα μας λές;
Επίσης την περίοδο του κορονοϊού δεν έβαζαν μέτρα μόνο με νόμους αλλά με πνπ, διατάγματα και υ.α. Ο νόμος δεν είναι κάνα θέσφατο για να είναι αλάνθαστος ή αδιαμφισβήτητος. Κατεξοχήν στην Ελλάδα οι νόμοι δεν προέρχονται από το ευρύ σώμα της κοινωνίας και σίγουρα δεν εξυπηρετούν τα συμφέροντα των πολλών. Πραγματικά απορώ με την υπακοή στους νόμους που επικαλούνται ορισμένοι υπό αυτά τα δεδομένα. Πολίτες υποτίθεται ότι είμαστε, όχι υπήκοοι.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.452
Πόντοι
3.715
Επίσης την περίοδο του κορονοϊού δεν έβαζαν μέτρα μόνο με νόμους αλλά με πνπ, διατάγματα και υ.α. Ο νόμος δεν είναι κάνα θέσφατο για να είναι αλάνθαστος ή αδιαμφισβήτητος. Κατεξοχήν στην Ελλάδα οι νόμοι δεν προέρχονται από το ευρύ σώμα της κοινωνίας και σίγουρα δεν εξυπηρετούν τα συμφέροντα των πολλών. Πραγματικά απορώ με την υπακοή στους νόμους που επικαλούνται ορισμένοι υπό αυτά τα δεδομένα. Πολίτες υποτίθεται ότι είμαστε, όχι υπήκοοι.
1. κάτοικοι (όχι Έλληνες)
2. υπήκοοι (δίχως αμφιβολία)
3. υποταγμένοι (στην ιδιοτέλεια)
3. υπάκουοι (ότι λέει η TV)
4. λοβοτομημένοι (κριτική σκέψη 0 )
5. κοροϊδεμένοι (κυνηγάμε όνειρα σε βόθρο)
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Αν ο γαμωνομοθέτης έπαιζε ντόμπρα δε θα δεχόταν να κάνει οριζόντιους περιορισμούς αλλά να αφήνει απόξω λίγους, δε θα δεχόταν να παραλογίζεται για τον ψαρά ή τον ψαροτουφεκά με γελοίες δικαιολογίες. Αλλά ίσως αντιλαμβάνεσαι (αν...αντιλαμβάνεσαι) ότι η σκοπιμότητα του κλειδαμπαρώματος ήταν για άλλους πολισχιδείς σκοπούς, σκοτεινούς και θανατηφόρους, όπως αποδείχτηκε, όπως συνεχίζει.
Εξήγησε ποτέ κανείς ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ
ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ... ΜΕΤΑΞΥ 00.00 ΚΑΙ 06.00 ...

Θα με κόλλαγαν τα πεύκα ;
ή θα κόλλαγα εγώ τα πεύκα ;;;
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.452
Πόντοι
3.715
Εξήγησε ποτέ κανείς ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ
ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ... ΜΕΤΑΞΥ 00.00 ΚΑΙ 06.00 ...

Θα με κόλλαγαν τα πεύκα ;
ή θα κόλλαγα εγώ τα πεύκα ;;;
ναι, τα φερέφωνα μαζικής εξημέρωσης κι οι εντολοδότες τους λέγαν ότι αν πάρεις εσύ θα πάρει κι ο δίπλα θα πάρει κι ο παραδίπλα κι έτσι θα ... ¨κολλήσουν¨ όλοι. Παπάρια μάντολες άντε πια με τα χάπατα.
Το πιο γελοίο ήταν με τους ψαροτουφεκάδες, ο ροφός ως γνωστόν είναι φορέας κορωνιού και η θάλασσα μεταφέρει τον ιό με ταχύτητα φωτός.
Αλλά ο κόσμος είναι μαλάκας και παραμένει. Νομίζω ότι μετά τις ενέσεις ο εγκέφαλός τους έχει γίνει εντελώς πουρές, παρατηρώ κόσμο που δεν μπορεί να αντιληφθεί, να κατανοήσει βασικές έννοιες για τις οποίες είχε γνώση πριν. Είναι μαζικό.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.485
Πόντοι
12.756
Εξήγησε ποτέ κανείς ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ
ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ... ΜΕΤΑΞΥ 00.00 ΚΑΙ 06.00 ...

Θα με κόλλαγαν τα πεύκα ;
ή θα κόλλαγα εγώ τα πεύκα ;;;
γιατι εκανε ο Κουλης ποδηλατο και μπορει να τον παταγες


sddefault.jpg
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.452
Πόντοι
3.715

sddefault.jpg
...αυτό μόνο;
και το γεύμα στην Ικαρία
κι άλλα κι άλλα κι άλλα...!

ας είναι καλά τα κορόϊδα, εμείς, που πληρώνουμε να κάνουν ΖΩΑΡΑ τα καθίκια, οι αποτυχημένοι δικηγόροι, οι πολιτικοί καρριέρας, οι αφισοκολλητές, τα αδίστακτα λαμόγια.
τα χέρια τους είναι βουτηγμένα στο αίμα.
Πρέπει κάθε πρωί και κάθε βράδυ μπροστά σε έναν καθρέφτη να φτύνουμε χλέπα αριστοκρατική στο είδωλό μας και μούτζα με δύο χέρια.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Τι πιάσατε πάλι... Κουβέντα για κοβιντ
Άμα ήταν όποιος ήθελε να πάει για ψάρεμα να πηγαίνει, για ψαροντούφεκο το ίδιο, βόλτα στο βουνό το ίδιο, άλλος στη θεία του τη γκαστρωμενη το ίδιο
Ε οι 10 νοματεοι που δεν θα μπορούσαν να βγουν ας έβγαιναν κ αυτοι.. όλη η Ελλάδα έξω θα ήταν με χίλιες δύο προφάσεις..
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.452
Πόντοι
3.715
Τι πιάσατε πάλι... Κουβέντα για κοβιντ
Άμα ήταν όποιος ήθελε να πάει για ψάρεμα να πηγαίνει, για ψαροντούφεκο το ίδιο, βόλτα στο βουνό το ίδιο, άλλος στη θεία του τη γκαστρωμενη το ίδιο
Ε οι 10 νοματεοι που δεν θα μπορούσαν να βγουν ας έβγαιναν κ αυτοι.. όλη η Ελλάδα έξω θα ήταν με χίλιες δύο προφάσεις..
τι να σου πως ρε παίκτη...,
βγαίνει σήμερα ο Καραμουρλώφ ο πρώην πλασιέ νυν υπουργός, ανέκαθεν γλείφτης κι αναρωτιέται γιατί ασχολείται (λέει) μερίδα του κόσμου με τις υποκλοπές και τα Τέμπη ακόμη. Μιλάμε για θράσος και ασέβεια σε υπερθετικό βαθμό από τον νάνο. Σκατοψυχιά βολεμένου καθικιού.
Ένα πράγμα ξέρω, έχω 2+ εκατομμύρια εχθρούς που έδωσαν το κέρμα για το continue στον ίδιο εφιάλτη.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.814
Πόντοι
5.506
Εμφανίστηκαν πάλι



1699460664631.jpeg
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.967
Like
11.210
Πόντοι
2.606
πουτσα σε ολους για να μαθουν οτι τον ψηφο και το καβλι τους δεν το ριχνουν οπου βρουν!......και να τονισω στους μαλακες που ειδαν τα νεα μετρα και κλαινε απο εναμιση μεχρι πεντε χιλιαρικα το χρονο ηδη ...και εννοω αυτους που πραγματικα η ταληρου εξτρα φορος θα τους μπει βαθεια στο κωλοτρυπιδι(και ειναι πολλοι)...να τονισω λοιπον ΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΡΚΕΤ ΠΑΣ ΦΙΟΥΕΛ ΠΑΣ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ ΠΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΝΟΥΝ ΦΤΕΡΑ ΜΟΥΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΠΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ!!!!!

ΟΣΟ ΠΙΟ ΒΑΘΕΙΑ ΓΑΜΙΩΛΙΑ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ.....ΣΑΡΑΝΤΑΕΝΑΤΑΚΑΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙΑ ........ΠΑΡΤΕ ΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ ΕΙΣΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΔΩΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΓΛΥΚΑ....ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.814
Πόντοι
5.506
Nα τος και ο


242521345phycho41212431243.jpg
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.967
Like
11.210
Πόντοι
2.606
το τι ετοιμάζουν δεν είναι σωστός τίτλος γιατί απλούστατα αυτά τα σχέδια έχουν σχηματιστεί εδώ και καιρό, τώρα είναι η εξαργύρωσή τους. Το πογκρόμ στους ΕΕ έχει ξεκινήσει κι από καιρό κι από άλλους, ολοκληρώνεται τώρα γιατί απαιτείται μόνο κι αποκλειστικά εξαρτημένη εργασία με συνθήκες γκουλάγκ κι έξτρα εξάρτηση από κρατικά επιδόματα (που θα φθίνουν αλλού και θα αυξάνονται αλλού κυλιόμενα).
Είναι επίσης αστείος ο όρος ¨ελεύθερος επαγγελματίας¨ ειδικά όταν το μεγαλύτερο ποσοστό του κόπου του τον καρπώνεται ο κλέφτης που την είδε συνεργάτης αλλά μόνο στη μασαμπούκα.
Ψεύτες-Κλέφτες.
ΝΑΙ αλανι μου ,ετσι οπως τα γραφεις ειναι και για να ειμαι ακριβης ,η αλητεια ειναι ακομα μεγαλυτερη,αλλα ετσι μεγαλωνει και η καβλα ρε τυπε.....σαρανταενα τακατο ειναι αυτο....οσο και να θελω δεν μπορω να παραβλεψω οτι τα μουνοπανα -με δειγμα 4ετων -ψηφισαν αυτα τα πουσταρια.....ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΒΛΑ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΤΣΑΚΩ ΠΑΙΚΤΗ!
:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
τι να σου πως ρε παίκτη...,
βγαίνει σήμερα ο Καραμουρλώφ ο πρώην πλασιέ νυν υπουργός, ανέκαθεν γλείφτης κι αναρωτιέται γιατί ασχολείται (λέει) μερίδα του κόσμου με τις υποκλοπές και τα Τέμπη ακόμη. Μιλάμε για θράσος και ασέβεια σε υπερθετικό βαθμό από τον νάνο. Σκατοψυχιά βολεμένου καθικιού.
Ένα πράγμα ξέρω, έχω 2+ εκατομμύρια εχθρούς που έδωσαν το κέρμα για το continue στον ίδιο εφιάλτη.
Προβοκάτσια είναι τύπε.. θέλει να πάει αλλού την Κουβέντα.. κάνεις δεν ασχολείται με τεμπη, πόσο μάλλον με Ανδρουλάκη που γαμουσε και εδερνε...
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.515
Like
20.336
Πόντοι
6.056
Το παρων νημα εχει παρει ολα τα μελη απο το νημα του μεγαλου αρχηγου:coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.485
Πόντοι
12.756
παντως εγω παιδια για να ξεκαθαρίζω την θεση μου , ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΡΑ , και θα τα ηθελα και λιγο πιο αυστηρα. :coffee::coffee::coffee:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
όσοι ειρωνεύονται αυτους που διαμαρτύρονται για τα μέτρα ή έχουν περιουσία ή έχουν σίγουρα εισοδήματα από νοίκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom