Νέα

Τι επιτρέπεται σε ένα μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntemis07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Επιτρέπεται να την πηδήξεις από το μουνί κατα κύριο λόγο και στις στασεις που κανει η κοπελα!μερικές επιτρέπουν να τις πιάνεις αι να φυλάς τ στήθος ,αλλάαυτες που το αφηνουν 8α εχουν μαζεψει σαλακια απο ολους τους προηγούμενους!Επίσης να καταφερει να χυσεις στο πενταλεπτο,αλλιωςς θα χτυπα την πορτα η τσατσα και στο τελος τοπολυ να στην παιξει για να χυσεις!Συνηθωςς δεν αφηνουν μουνοδαχτυλα..παρα μονο χαιδεματα...
Και κατι σημαντικο...επειδη θα ειναι η πρωτη σου φορα μην  κανεις φασαρια αν σου φανει η συμπεριφορα της αγενης γιατι θα σε πλακωσει στις μαπες ο μπραβοσ!
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Βρε τι του λετε για μπραβους και τα ρεστα του νεωπα ;

Πηγαινε ρε φιλαρακο στην Αγαπη (Τροφωνιου 11 πανω 10-16:00) , η στην Ολγα (ρεμουνδου 20), να σε περιποιηθουν μια που εισαι πρωταρης ! Μπραβους εχουν κατι κωλομπαρα , εγω τοσα χρονια (20) που παω σε μπουρδελλα (εχω τσακωθει κιολας μ`εναν πουστοτσατσο ) δεν εχω δει !

Ορμα ! :rockon:
 

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
ιεραποστολικό την πρώτη φορά είναι μούρλια
 

Επισκέπτης
Στα μπουρδελα του 20ρικου ειναι καλυτερα...μαθαινεις να χυνεις σωστα και με στυλ...!
πσσσσ!!!ξεροχινο μονο και μονο που το διαβασα!θα πας μπροστα εσι χιστι μου!!!ευγε ευγε..!μασ κανις περιφανους!!!!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
πες της οτι επειδη εισαι πρωταρης να σε αφησει να της σπατουλαρεις λιγο το μουνακι
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
πσσσσ!!!ξεροχινο μονο και μονο που το διαβασα!θα πας μπροστα εσι χιστι μου!!!ευγε ευγε..!μασ κανις περιφανους!!!!
...γιατι ειναι πιο μεγαλη ηδονη
να μη γαμας απ'το μουνι
αλλα την ψωλη
να τη χωνεις στο κωλι...
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
επιτρεπεται  ...
να πληρωσεις ..και να μην πηδηξεις.... :dancing:  :dancing:

αλλα ποτε ομως το αντιστροφο  :headbang:  :headbang:
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
το ειπαν και οι ανθρωποι που μενουνε στον βολο
να μην γαμαμε πια μουνι και μονο απ τον κολο
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
το μουνι το μουναρελι
επεσε μες το βαρελι
πηγε ο πουτσος
να το βγαλει
και επεσε
με το κεφαλι
πηγε ο κολος
να βοηθησει
και επεσε
τριπλο γαμησι
 

zafkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
221
Like
35
Πόντοι
1
αχ τι μου κανετε. θυμαμαι τα χαλια που ειχα στις πρωτες μου επισκεψεις.Με τον καιρο θα δεις ο,τι οτι γραφουν ολα τα παιδια ειναι σωστο αλλα δεν ειναι απολυτο. Παντα υπαρχουν παραθυρακια για να κανεις κατι διαφορετικο και μονο με τακτικες καταθεσεις αποκτας την εμπειρια στη μαχη. Απλα ξεκινα και προσπαθησε να εισαι χαλαρος. Δεν ειναι και κατι τρομερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom