Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.076
Like
8
Πόντοι
16
και εμένα εδω και 2 ημερες αυτό μου βγάζει...
και με τον opera και με τον chrome οταν μπαινω

o antisthenis δηλωσε οτι το θέμα θα φτιαχτει συντομα
λιγο υπομονη

Ο κασιδιάρης είσαι τύπε?
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.460
Like
805
Πόντοι
96
Παίδες , εδώ και ένα χρόνο περίπου αν πας στην "αναζήτηση" και επιλέξεις π.χ. κινέζα ή ρωσίδα κτλπ και επιλέξεις όλα τα θέματα και βάλεις από νεώτερα  προς παλαιότερα κτλπ δεν σου βγάζει όλα τα σχετικά θέματα, αλλά παραλείπει πολλλά.  Άρα η μηχανή αναζήτησης δεν δουλεύει.Mπορεί να διορθωθεί; :huh:
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.076
Like
8
Πόντοι
16
Παίδες , εδώ και ένα χρόνο περίπου αν πας στην "αναζήτηση" και επιλέξεις π.χ. κινέζα ή ρωσίδα κτλπ και επιλέξεις όλα τα θέματα και βάλεις από νεώτερα  προς παλαιότερα κτλπ δεν σου βγάζει όλα τα σχετικά θέματα, αλλά παραλείπει πολλλά.  Άρα η μηχανή αναζήτησης δεν δουλεύει.Mπορεί να διορθωθεί; :huh:

ναι. Νεξτ πλιζ.
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Mάλλον είμαι ο μόνος που τον ενοχλούν τα προβλήματα του site! Αλήθεια, όλοι εσείς όταν μπαίνετε σε κάποιο θέμα και διαβάζετε μία δυο σελίδες, μετά πώς ξαναγινάτε στην αρχική σελίδα? Θα φτιαχτεί ποτέ το site όπως πριν?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Mάλλον είμαι ο μόνος που τον ενοχλούν τα προβλήματα του site! Αλήθεια, όλοι εσείς όταν μπαίνετε σε κάποιο θέμα και διαβάζετε μία δυο σελίδες, μετά πώς ξαναγινάτε στην αρχική σελίδα? Θα φτιαχτεί ποτέ το site όπως πριν?
καλα η μαυρη γραμμη πανω πανω δεν σου βγαινει;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Γιατι μεχρι να μπορω να γραψω πρεπει να βαλω νικ και κωδικο τρεις φορες?  :headbang:
Βαζω κωδικο και νικ και παταω συνδεση, μετα μου βγαζει ξανα να πω οτι ειμαι πανω απο 18, ξαναγραφω κωδικο και νικ, και μετα οταν παω φορουμ απαντησεις τοτε μου ξαναλεει να γραψω κωδικο και νικ.
Αμα δεν εισαι γκομενα κανεις δεν σε προσεχει.  :birdman:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Γιατι μεχρι να μπορω να γραψω πρεπει να βαλω νικ και κωδικο τρεις φορες?  :headbang:
Βαζω κωδικο και νικ και παταω συνδεση, μετα μου βγαζει ξανα να πω οτι ειμαι πανω απο 18, ξαναγραφω κωδικο και νικ, και μετα οταν παω φορουμ απαντησεις τοτε μου ξαναλεει να γραψω κωδικο και νικ.
αν σ'αρέσει :)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
καλα η μαυρη γραμμη πανω πανω δεν σου βγαινει;

Όταν μπαίνεις σε θέμα, αυτό σου βγάζει και μετά για να ξαναγυρίσεις στην αρχική σελίδα, με την μπάρα πάνω πάνω, πρέπει να πας στη γραμμή διευθύνσεων και να αφήσεις . Αμάν.  >:(
 

Συνημμένα

  • bou.jpg
    bou.jpg
    81,1 KB · Εμφανίσεις: 30

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Ακριβώς.Είναι πολύ βασανιστική η περιήγηση στο site! Ας φτιαχτεί γρήγορα...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Όταν μπαίνεις σε θέμα, αυτό σου βγάζει και μετά για να ξαναγυρίσεις στην αρχική σελίδα, με την μπάρα πάνω πάνω, πρέπει να πας στη γραμμή διευθύνσεων και να αφήσεις . Αμάν.  >:(

δηλαδή κάθε φορά πρέπει να σβηνουμε με το χέρι όλο το υπόλοιπο στη γραμμή διευθύνσεων εκτός από το μπουρδέλ.κομ????

αυτό είναι τραγωδία,
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
δηλαδή κάθε φορά πρέπει να σβηνουμε με το χέρι όλο το υπόλοιπο στη γραμμή διευθύνσεων εκτός από το μπουρδέλ.κομ????

αυτό είναι τραγωδία,

Έχει πιαστεί το χέρι μου, χαίρομαι που συμμερίζεσαι τον πόνο μου.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Όταν μπαίνεις σε θέμα, αυτό σου βγάζει και μετά για να ξαναγυρίσεις στην αρχική σελίδα, με την μπάρα πάνω πάνω, πρέπει να πας στη γραμμή διευθύνσεων και να αφήσεις . Αμάν.  >:(
που γινονται αυτα ρε βελβυ;βαλε την χαικλας εμφανιση και δες και πες μου :think:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom