Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μου το εκανε και μενα αυτο μααανες
εφτιαξε μονο ομως :dunno:

προ ολιγου συνεβη ...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
δεν δουλευει το API ΤΟΥ Google MAPS ΣΕ FIREFOX, OPERA και OPERA MINI! :headbang: :headbang: :headbang:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
να το γραψω τωρα που μπορω να στειλω μηνυμα.........Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας. .αυτην την παπαρια μου γραφει συνεχεια και διορθωνεται αφου στειλω μηνυμα στο σαιτ,για καμια μερα και μετα παλι τα ιδια......συμβαινει σε κανεναν αλλο? :huh: :huh:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
να το γραψω τωρα που μπορω να στειλω μηνυμα.........Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας. .αυτην την παπαρια μου γραφει συνεχεια και διορθωνεται αφου στειλω μηνυμα στο σαιτ,για καμια μερα και μετα παλι τα ιδια......συμβαινει σε κανεναν αλλο? :huh: :huh:

giayto το μυνημα να σου πουν καλύτερα οι αντμίν, αλλα ρε φίλε πριν σε  χασουμε, να σε στείλλωωω το μειλ μου να μου τα βάζεις απ ευθείας  αυτά που ανεβάζς,, 0:) :thumbsup: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
να το γραψω τωρα που μπορω να στειλω μηνυμα.........Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας. .αυτην την παπαρια μου γραφει συνεχεια και διορθωνεται αφου στειλω μηνυμα στο σαιτ,για καμια μερα και μετα παλι τα ιδια......συμβαινει σε κανεναν αλλο? :huh: :huh:
Ok φίλε IANNAI θα το δω αν και δε φαίνεται να έχει κανένα πρόβλημα το account σου.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
μά αρέσεις που είσαι γρήγορος , ρε ομορφόπαιδο, και μια πουθα τσεκάρεις  το account, εγώ γιατί μερικές τις βλέπω χαμηλόκώλες ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rolleyes:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
μά αρέσεις που είσαι γρήγορος , ρε ομορφόπαιδο, και μια πουθα τσεκάρεις  το account, εγώ γιατί μερικές τις βλέπω χαμηλόκώλες ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rolleyes:
Eχεις σκεφτεί μήπως να απευθυνθείς πρώτα σε κάποιον οφθαλμίατρο και μετα να ζητήσεις λύση απο τον αντισθένη  :grin:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
ρε μάγκες, τι είναι η μαύρη γραμμή στο κάτω μέρος του site?  :think: :S
στέλνω pic για να τσεκάρετε και σεις...
 

Συνημμένα

  • χωρίς τίτλο.JPG
    χωρίς τίτλο.JPG
    234 KB · Εμφανίσεις: 18

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
τώρα χάθηκε!  :uglystupid: :idiot: :tits: :cum:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
γιατι καθε φορα που συνδεομαι πρεπει να βαλω ονομα και κωδικο 2 φορες? :-
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
εσύ ήθελες βοήθεια  ή έψαχνες ευκαιρία για :2on1: :2      funny: :2funny:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
βασικα αρχιδια...τα ιδια και τα ιδια....η δεν θα μπορω να στειλω απαντηση η δεν θα μπορω να συνδεθω σαν μελος....στελνω και ξαναστελνω μηνυματα στο μπουρδελα αλλα δεν βλεπω φως...pm βεβαια με τιποτε....Τα προβληματα εχουν προκυψει απο τοτε που χαθηκε το σαιτ για 1-2 ημερες...απο τοτε για να μπω σαν μελος πρεπει να παω στα νεα μηνυματα και να ζητησειusername kai password,αν τελικα με βαλει δεν μπορω σιγουρα να στειλω pm και συνηθως ουτε απαντηση(καλη ωρα) σε θεμα..αν με βαλει σαν μελος και δω τα νεα μηνυματα.αμα πατησω αρχικη σελιδα δεν φαινομαι συνδεδεμενος παλι....προσπαθησα να κανω και εγγραφη ως νεο μελος ,αλλα στο μειλ που βαζω δεν ερχεται απαντηση....παπαλα....
μου φαινεται οτι θα ερθω εκει στους admin (που εισαι αντισθενη...) :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
βασικα αρχιδια...τα ιδια και τα ιδια....η δεν θα μπορω να στειλω απαντηση η δεν θα μπορω να συνδεθω σαν μελος....στελνω και ξαναστελνω μηνυματα στο μπουρδελα αλλα δεν βλεπω φως...pm βεβαια με τιποτε....Τα προβληματα εχουν προκυψει απο τοτε που χαθηκε το σαιτ για 1-2 ημερες...απο τοτε για να μπω σαν μελος πρεπει να παω στα νεα μηνυματα και να ζητησειusername kai password,αν τελικα με βαλει δεν μπορω σιγουρα να στειλω pm και συνηθως ουτε απαντηση(καλη ωρα) σε θεμα..αν με βαλει σαν μελος και δω τα νεα μηνυματα.αμα πατησω αρχικη σελιδα δεν φαινομαι συνδεδεμενος παλι....προσπαθησα να κανω και εγγραφη ως νεο μελος ,αλλα στο μειλ που βαζω δεν ερχεται απαντηση....παπαλα....
μου φαινεται οτι θα ερθω εκει στους admin (που εισαι αντισθενη...) :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
βρε ιαννέ , μήπως σου κτυπησε ο μπρούσερ σου, τι χρησιμοποιείς?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom