Νέα

Τι έχετε κάνει για να έχετε σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Λίγο χαζός ο τίτλος αλλά το νόημα το καταλάβατε....
Σίγουρα κάποια στιγμή στην ζωή σας γνωρίσατε τον άνθρωπο που επιθυμούσατε πολύ να κάνετε σεξ μαζί της/του.
Τι τρέλα κάνατε να έχετε πρόσβαση στο σεξ με συγκεκριμένο άτομο ή και γενικά;

Εγώ είχα πληρώσει αεροπορικά εισιτήρια με αυθημερόν επιστροφή για να κάνω 1-2 ώρες σεξ.
Βέβαια είχα κάνει και άλλα παλαβά, όπως η εγγραφή στο συγκεκριμένο σάιτ. Παραλίγο να πληρώσω άντρα συνοδό αλλά το μετάνιωσα γιατί δεν υπήρχαν επιλογές και ήταν αλβανικής καταγωγής. Μπορεί να είναι συνηθισμένο για άντρες να πληρώνουν για σεξ, για μια γυναίκα νέα που βλέπεται είναι κάτι εκτός ορίων. Συνήθως μας πληρώνετε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
Λίγο χαζός ο τίτλος αλλά το νόημα το καταλάβατε....
Σίγουρα κάποια στιγμή στην ζωή σας γνωρίσατε τον άνθρωπο που επιθυμούσατε πολύ να κάνετε σεξ μαζί της/του.
Τι τρέλα κάνατε να έχετε πρόσβαση στο σεξ με συγκεκριμένο άτομο ή και γενικά;

Εγώ είχα πληρώσει αεροπορικά εισιτήρια με αυθημερόν επιστροφή για να κάνω 1-2 ώρες σεξ.
Βέβαια είχα κάνει και άλλα παλαβά, όπως η εγγραφή στο συγκεκριμένο σάιτ. Παραλίγο να πληρώσω άντρα συνοδό αλλά το μετάνιωσα γιατί δεν υπήρχαν επιλογές και ήταν αλβανικής καταγωγής. Μπορεί να είναι συνηθισμένο για άντρες να πληρώνουν για σεξ, για μια γυναίκα νέα που βλέπεται είναι κάτι εκτός ορίων. Συνήθως μας πληρώνετε.
με γυαλια η χωρις? :think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οταν γελατε να επισημαινεται το σημειο. :tickedoff:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • BB50EBA4-7E29-44AD-B198-262A29D35751.jpeg
    BB50EBA4-7E29-44AD-B198-262A29D35751.jpeg
    45,9 KB · Εμφανίσεις: 82
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
με γυαλια η χωρις? :think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


οταν γελατε να επισημαινεται το σημειο. :tickedoff:
Στα μάτια σου ίσως και χωρίς να μην βλέπομαι. Και πάλι όμως έχω παραπάνω επιλογές ?
 

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291
Λίγο χαζός ο τίτλος αλλά το νόημα το καταλάβατε....
Σίγουρα κάποια στιγμή στην ζωή σας γνωρίσατε τον άνθρωπο που επιθυμούσατε πολύ να κάνετε σεξ μαζί της/του.
Τι τρέλα κάνατε να έχετε πρόσβαση στο σεξ με συγκεκριμένο άτομο ή και γενικά;

Εγώ είχα πληρώσει αεροπορικά εισιτήρια με αυθημερόν επιστροφή για να κάνω 1-2 ώρες σεξ.
Βέβαια είχα κάνει και άλλα παλαβά, όπως η εγγραφή στο συγκεκριμένο σάιτ. Παραλίγο να πληρώσω άντρα συνοδό αλλά το μετάνιωσα γιατί δεν υπήρχαν επιλογές και ήταν αλβανικής καταγωγής. Μπορεί να είναι συνηθισμένο για άντρες να πληρώνουν για σεξ, για μια γυναίκα νέα που βλέπεται είναι κάτι εκτός ορίων. Συνήθως μας πληρώνετε.
Πσυχουλα μου πως βρεθηκες εσυ εδώ?Ελα να σε πάρω απ το χεράκι ??
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αγοράσαμε πεπόνι. :confused:
Κάποιος φίλος, από Αγία Πετρούπολη. Δεν τον ξέρεις.
Το γαμήσαμε, το βάλαμε χυμένο στο ψυγείο και μετά το σερβίραμε δροσερό στον πατέρα μας και την αδερφή μας. Που ενθουσιάστηκαν με την πρωτότυπη γεύση του.
Ή καρπούζι ήταν αυτό; :think:
Από Αγία Πετρούπολη κι αυτός ο φίλος. Ούτε κι αυτόν πρέπει να τον ξέρει. :confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εχω κλεισει ολα πληρωμενα αεροπορικα 600€ για βαρκελωνη, πενταστερο ξενοδοχειο στο κεντρο της πολης, γευμα σε κυριλε εστιατοριο στο λοφο του τιμπιδαμπο και ολα τα εξοδα και τα ψωνια σε μαγαζια ντεσιγουαλ, μανγκο κλπ κλπ για ολο το 5ημερο εκει για …6αρι ελεεινιδα και τελικα …δε γαμησα :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.876
Πόντοι
27.261
τι εχεις κανει για να εχεις, που πριν δεν ειχες αλλα ηθελες να εχεις, αυτα που δεν ειχες απο πριν, που νομιζες οτι ειχες, αλλα τελικα δεν ειχες και θες να εχεις?
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
τι εχεις κανει για να εχεις, που πριν δεν ειχες αλλα ηθελες να εχεις, αυτα που δεν ειχες απο πριν, που νομιζες οτι ειχες, αλλα τελικα δεν ειχες?
Με μπέρδεψες παπαφιλιψ
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Εχω κλεισει ολα πληρωμενα αεροπορικα 600€ για βαρκελωνη, πενταστερο ξενοδοχειο στο κεντρο της πολης, γευμα σε κυριλε εστιατοριο στο λοφο του τιμπιδαμπο και ολα τα εξοδα και τα ψωνια σε μαγαζια ντεσιγουαλ, μανγκο κλπ κλπ για ολο το 5ημερο εκει για …6αρι ελεεινιδα και τελικα …δε γαμησα :confused:
Γιατί στράβωσε?
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.912
Πόντοι
3.346
Εχω κλεισει ολα πληρωμενα αεροπορικα 600€ για βαρκελωνη, πενταστερο ξενοδοχειο στο κεντρο της πολης, γευμα σε κυριλε εστιατοριο στο λοφο του τιμπιδαμπο και ολα τα εξοδα και τα ψωνια σε μαγαζια ντεσιγουαλ, μανγκο κλπ κλπ για ολο το 5ημερο εκει για …6αρι ελεεινιδα και τελικα …δε γαμησα :confused:
Είναι αυτό που λένε "εγώ την ταϊζω χαβιάρι και ο προηγούμενος γάμησε με γκοφρέτες".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom