Νέα

Τί χρώμα ράφι να διαλέξουν οι σημερινές 30-40άρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σε μια μόλις φράση ,αυτήν της φίλης Roxala, συμπικνώνεται το πώς βλέπουν σήμερα οι γυναίκες την όλη κατάσταση!
το αν θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου θα εξαρτηθει απο την ηλικια της κοπελας..
αν θελει φυσικα να πει...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
αι ρε!!!απλα δεν βρισκεις οτι ειναι τελειως διαφορετικο αν η κοπελα ειναι 20-24 απο το να ειναι 35+  ??????
Η μόνη διαφορά είναι ότι η 35+ το κάνει συνειδητοποιημένα, ενώ η 24 το κάνει ενστικτωδώς (δε θα σου πει ότι αυτό θέλω, αλλά ενδόμυχα οι πράξεις της αυτό δείχνουν). Κατά βάθος αυτό θέλουν όλες...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αι ρε!!!απλα δεν βρισκεις οτι ειναι τελειως διαφορετικο αν η κοπελα ειναι 20-24 απο το να ειναι 35+  ??????

Φυσικα !  Στα 35  ειναι στη ζωνη κινδυνου....ηδη χτυπαει το....βιολογικο τηs ρολοι  κι αν δεν βρεθει ο....ρολογαs ....παει ντουγρου στα καλντεριμια να ψαχνει γατεs....Στα 24 το ρολοι ειναι ακομα στο κουτι!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η μόνη διαφορά είναι ότι η 35+ το κάνει συνειδητοποιημένα, ενώ η 24 το κάνει ενστικτωδώς (δε θα σου πει ότι αυτό θέλω, αλλά ενδόμυχα οι πράξεις της αυτό δείχνουν). Κατά βάθος αυτό θέλουν όλες...

Παντωs οχι και παρα πολυ μεγαλο βαθοs!!!  Mη νομιζειs δλδ
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
1.συνειδητοποιημενα=απελπισμενα??
2.αυτο θλουν ολες κατα βαθος!χμμμμ...δε θα το ελεγα....
για αυτο αλλωστε παιζει ρολο η ηλικια,...και αλλα πραγματα φυσικα τα οποια γτην κοπελα τουλαχιστον δε γνωριζουμε κ δε θα μαθουμε...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
1.συνειδητοποιημενα=απελπισμενα??
2.αυτο θλουν ολες κατα βαθος!χμμμμ...δε θα το ελεγα....
για αυτο αλλωστε παιζει ρολο η ηλικια,...και αλλα πραγματα φυσικα τα οποια γτην κοπελα τουλαχιστον δε γνωριζουμε κ δε θα μαθουμε...

Ε ειπαμε......τουλαχιστον σ αυτο το site  αs μιλαμε με ειλικρινεια!!!

 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ε ειπαμε......τουλαχιστον σ αυτο το site  αs μιλαμε με ειλικρινεια!!!
τι λογο εχω να σ πω ψεμματα λαιφακο μου;;;


εννοεις παιδι?
αυτο δεν ειναι απολυτο! εχω ακουσει γυναικες να λενε πως δεν ειναι για να γινουν μανες!!!! ;)
δεν το θελουν!
1.μεραααααααααα σιλβακιιι!!!
2.συμφωνω!!!δεν ειναι φτιαγμενες ολες γ οικογενεια...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εννοεις παιδι?
αυτο δεν ειναι απολυτο! εχω ακουσει γυναικες να λενε πως δεν ειναι για να γινουν μανες!!!! ;)
δεν το θελουν!

Τι δεν θελουν????   Το γαμο η το παιδι???   η και τα δυο???
Και για πεσμου.....αυτεs που το ειπανε ,  αμα συγκεντρωθουνε ολεs μαζι μετριουνται με στο ενα χερι η ειναι λιγοτερεs???
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
τι λογο εχω να σ πω ψεμματα λαιφακο μου;;;

1.μεραααααααααα σιλβακιιι!!!
2.συμφωνω!!!δεν ειναι φτιαγμενες ολες γ οικογενεια...

1.μερα λουκακι!!
2.πες τα κι εσυ γτ δεν μας πιστευουν!!!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Τι δεν θελουν????   Το γαμο η το παιδι???   η και τα δυο???
Και για πεσμου.....αυτεs που το ειπανε ,  αμα συγκεντρωθουνε ολεs μαζι μετριουνται με στο ενα χερι η ειναι λιγοτερεs???
καποιες δεν θελουν το ενα απο τα δυο καποιες και τα 2.
οσο για το μετρημα ειναι αρκετες....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
τι λογο εχω να σ πω ψεμματα λαιφακο μου;;;


Ελα ντε!!!!!!!   τι λογο????  ειπαμε  απελευθερωμενο site αρα μπορειs να αφησειs ελευθερο τον εαυτο σου και να πειs ολα τα κρυφα....και αληθινα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
καποιες δεν θελουν το ενα απο τα δυο καποιες και τα 2.
οσο για το μετρημα ειναι αρκετες....

Παιδια μην το κουραζετε το θεμα.....Ετσι ειναι η γυναικα εκ κατασκευηs που λενε....και αν θα υπαρξει εξαιρεση στον κανονα ....δεν παυει ναναι εξαιρεση και αμελητεα ποσοτηs.....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Παιδια μην το κουραζετε το θεμα.....Ετσι ειναι η γυναικα εκ κατασκευηs που λενε....και αν θα υπαρξει εξαιρεση στον κανονα ....δεν παυει ναναι εξαιρεση και αμελητεα ποσοτηs.....
ε καλα δεν σου παμε πως ολες οι γυναικες δεν θελουμε παιδακια!!!
ουτε εβαλα τον εαυτο μου σ'αυτη τη μεριδα γυναικων ετσι? ;)
απλα σας παρουσιαζουμε και μια αλλη οψη!!!

πως ας πουμε και σεσας τους αντρες εχει και 'αγαπουληδες' που θελουν οικογενεια απτα 20 ετσι εχει και σε μας το αντιστροφο!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ελα ντε!!!!!!!   τι λογο????  ειπαμε  απελευθερωμενο site αρα μπορειs να αφησειs ελευθερο τον εαυτο σου και να πειs ολα τα κρυφα....και αληθινα
παιδι καποια στιγμη θα ηθελα να κανω... γ γαμο δε ψηνομαι καθολου!!!δεν ειμαι φτιαγμενη γ γαμους κ γλεντια...απλα δεν ειμαι...και δε θα πιεστω γ να εχουν τα σογια μας να λενε οτι "αποκατασταθηκα"!λες κ τωρα δεν ειμαι;! :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ε καλα δεν σου παμε πως ολες οι γυναικες δεν θελουμε παιδακια!!!
ουτε εβαλα τον εαυτο μου σ'αυτη τη μεριδα γυναικων ετσι? ;)
απλα σας παρουσιαζουμε και μια αλλη οψη!!!

πως ας πουμε και σεσας τους αντρες εχει και 'αγαπουληδες' που θελουν οικογενεια απτα 20 ετσι εχει και σε μας το αντιστροφο!!!

Φυσικα και εχουμε  αγαπουληδεs οπωs λεs....Αλλα ειναι λιγοι....δεν ειναι η πλειοψηφια , τουλαχιστον στο θεμα που συζηταμε.....Εκ κατασκευηs νοητικηs σαν να λεμε δεν καιγεται ο αντραs για παιδια και οικογενεια...Αλλα ειναι τα ενδιαφεροντα του....αλλο τι προκυπτει μετα....
Ειναι σαν να μου λεs και μαλιστα σε στυλ κανονα....πωs οι αντρεs ειναι μονογαμικοι εκ φυσεωs!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Nα το δω κι αυτο :2funny: :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ποιές δε θέλουν παιδί? Οι γυναίκες? Λάθος! Θέλουν και παραθέλουν! Τί θα πει η κοινωνία ? Απλά επειδή ο γάμος έχει πολλά βάρη , θέλουν μόνο παιδί και μετά να ζουν μόνες τους με τους εκάστοτε γκόμενους ... Πάει η κλασική οικογένεια όπως την ξέραμε. Να ήταν κι άλλη. Ας το συνειδητοποιήσουν οι άντρες για να έχουμε λιγότερα κορόιδα που νομίζουν ότι "θα ανοίξουν σπίτι" .Οι γυναίκες πιά θέλουν να ζήσουν ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ. Και ο άντρας /γκόμενος για τα απολύτως απαραίτητα , που δεν μπορούν να κάνουν μονες τους
παιδι καποια στιγμη θα ηθελα να κανω... γ γαμο δε ψηνομαι καθολου!!!δεν ειμαι φτιαγμενη γ γαμους κ γλεντια...απλα δεν ειμαι...και δε θα πιεστω γ να εχουν τα σογια μας να λενε οτι "αποκατασταθηκα"!λες κ τωρα δεν ειμαι;! :headbang:
Βλέπεις ότι έχω δίκιο ?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
παιδι καποια στιγμη θα ηθελα να κανω... γ γαμο δε ψηνομαι καθολου!!!δεν ειμαι φτιαγμενη γ γαμους κ γλεντια...απλα δεν ειμαι...και δε θα πιεστω γ να εχουν τα σογια μας να λενε οτι "αποκατασταθηκα"!λες κ τωρα δεν ειμαι;! :headbang:

Αλλο ενα λαθοs που κανετε......στη γενικη συζητηση βαζετε τον εαυτο σαs μπροστα, λεs και καποιοs μπορει να αμφισβητησει την προσωπικη σαs εκτιμηση...δεν ειναι εκει το θεμα.....Αλλα αν το γυρναs σε προσωπικο επιπεδο....εγω σου βαζω οτι στοιχημα θεs πωs αργα η γρηγορα κι εσυ το σκεφτεσαι και θα το κανειs παρ ολη την αρχικη σου αντιδραση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom