Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Στους στραπονιάρηδες φεμουνιστές έχω να πω ''καλύτερα να σου βγει το μάτι, παρά το όνομα''.
Τι να το κάνεις να αθωωθείς στο δικαστήριο, όταν αρκεί μια καταγγελία με μοναδικό αποδεικτικό στοιχείο μια γυναικεία μαρτυρία για να καταστραφείς οικονομικά, κοινωνικά και ηθικά?
Είμαι εντελώς στρέιτ και δεν είμαι φεμινιστης.. πρόσεχε με ποιες μπλεκεις για να μην έχεις προβλήματα..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εκπληκτικη λογικη...

και αφου λοιπον αυτη υπεκυψε στην "πιεση" το οτιδηποτε συνεβει μετα ειναι δικη της ευθυνη...μαλιστα..

σε καλανε για ενα τραπεζι καπου..λες δεν εχω ορεξη δεν θελω βαριεμαι..ο αλλος σου λεει ελα ρε μα ελα και με τα πολλα πας...στο γυρισμο ομως ερχεται ενας πανω σου και σε τρακαρει και σε στελνει νοσοκομειο...τα θελε ο κωλος σου...

ουτε παιδακι δημοτικου!!!!!

το οτι δεν εχεις κανενα σεβασμο στο αντιθετο φυλλο ειναι φανερο απο τις κριτικες σου...και απο τον τροπο που αναφερεσαι...εμετικος...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τι προσπαθεις να εξηγησεις στον τυπο "φορουσε μινι αρα τα θελε"....για λυπηση

εκπληκτικη λογικη...

και αφου λοιπον αυτη υπεκυψε στην "πιεση" το οτιδηποτε συνεβει μετα ειναι δικη της ευθυνη...μαλιστα..

σε καλανε για ενα τραπεζι καπου..λες δεν εχω ορεξη δεν θελω βαριεμαι..ο αλλος σου λεει ελα ρε μα ελα και με τα πολλα πας...στο γυρισμο ομως ερχεται ενας πανω σου και σε τρακαρει και σε στελνει νοσοκομειο...τα θελε ο κωλος σου...

ουτε παιδακι δημοτικου!!!!!

το οτι δεν εχεις κανενα σεβασμο στο αντιθετο φυλλο ειναι φανερο απο τις κριτικες σου...και απο τον τροπο που αναφερεσαι...εμετικος...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τι προσπαθεις να εξηγησεις στον τυπο "φορουσε μινι αρα τα θελε"....για λυπηση ειναι
ετσι ακριβως...πολυ σωστη προσεγγιση...κατα την ταπεινη μου αποψη ο βιασμος ειναι ενιοτε χειροτερο εγκλημα και απο τον φονο...σε μια δολοφονια μπορει να υπαρξουν πολλα ελαφρυντικα ,αιτιες κλπ ...σε ενα βιασμο ποτε και τιποτα....ο βιαστης ειναι η χειροτερη φαρα ανθρωπου....τελος...
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
947
Like
2.719
Πόντοι
446
Μια γυναίκα που δουλεύει καθαρίστρια, λογίστρια, δικηγόρος ή υπάλληλος σε τράπεζα είναι απίθανο να δεχτεί ανήθικη πρόταση του τύπου 'ή κάθεσαι να σε πηδήξω ή απολύεσαι'. Ο λόγος είναι ότι για να προσληφθείς σε τέτοια θέση δεν παίζει μεγάλο ρόλο η εμφάνιση.
Αντίθετα αν μια γυναίκα θέλει να κάνει καριέρα με το μουνί της και τα βυζιά της και επιλέγει να δουλεύει ως γλάστρα σε μαγαζιά είναι δεδομένο ότι θα δεχθεί και ανήθικες προτάσεις. Αν δεν θέλει να γαμηθεί, μπορεί να παραιτηθεί. Αν κάτσει να γαμηθεί, επειδή προσδοκά κέρδος, δεν μιλάμε για βιασμό, αλλά για συναλλαγή. Απλή λογική είναι.

Κακώς θεωρείς απίθανο να δέχτηκε η γκόμενα παρτούζα με 4. Μια Εγγλέζα στην Κύπρο έκανε παρτούζα με 10 και μετά τους έκανε ψεύτικη καταγγελία για βιασμό, επειδή αισθάνθηκε πουτάνα. Η άλλη στη Σαλονίκη έκανε εξετάσεις για να φανεί αν της έβαλαν χάπι? Πήγε σε ιατροδικαστή? Το αν ήταν μεθυσμένη αυτή δεν αποδεικνύει τίποτα. Είναι βέβαιο ότι και οι άλλοι ήταν μεθυσμένοι και μαστουρωμένοι.
Δηλαδή όταν μεθυσμένοι κάνουν σεξ, είναι βιασμός αν το πει η γυναίκα?

Σε πάρτι τέτοιου τύπου είναι δεδομένο ότι θα επακολουθήσει σεξ. Εσύ νομίζεις ότι μια τύπισσα που δουλέυει νύχτα είναι τόσο αθώα και δεν της πέρασε από το μυαλό? Θεωρείς τις γυναίκες τόσο ηλίθιες? Μια μέση 25αρα έχει πολύ περισσότερες εμπειρίες από έναν μέσο 25αρη.

Ανέφερα τη λιφο και τη ρόζα, γιατί ήμουνα σίγουρος ότι θα γράψεις για ανατροφή αγοριών. Για ανατροφή κοριτσιών, ούτε λόγος όμως.
Ποιός θα τις μάθει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιούν το μουνί τους για να αποκομίσουν όφελος?
Δηλαδή φίλε κατά την γνώμη σου δεν υπάρχει ούτε προκλητικό ντύσιμο , ούτε προκλητική συμπεριφορά?
Αν ας πούμε οι άνδρες γύριζαν έξω ξεβράκωτοι με τις πούτσες καυλωμένες και τα παπάρια να κρέμονται δεν θα υπήρχε κάποιο πρόβλημα?
Θα έπρεπε οι γυναίκες να το αποδεχτούν και να μην αισθάνονται φόβο ή ανασφάλεια?
Μαλλον μονη της εβαλε το χαπι και μετα αφησε να ασελγουν πανω της δλδ σε ενα ζωντανο πτωμα 4 ανδρεικελα ολη τη νυχτα . Πηγαινε μαρτυρας υπερασπισης τους τυπε . Mεχρι και ο διοργανωτης που εκανε το ποστ ξυλοκοπηθηκε απο μπραβους ( για ποιον χτυπαει η καμπανα ) για οσα εγραψε και τα ανακαλεσε και αντι να κραζουμε που αφεθηκαν ελευθερα τα μπασταρδα και το θρασος μετα απο τοσο ντορο να ξυλοκοπουν μπραβοι οποιον παει να τους μπλεξει λες και βρισκομαστε σε χωρα της λατινικης αμερικης κατι ξεπλενηδες σαν εσενα τρεχουν να τα αθωωσουν .

Οτι πιο εμετικο εχω διαβασει τα ποστ σου , ντροπη σου
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Σωστό. Οι άνδρες πρέπει να μάθουν να μην θεωρούν τις γυναίκες ευαίσθητα και αδύναμα πλασματάκια.
Και οι γυναίκες πρέπει να μάθουν να προσέχουν σε ποιόν ανοίγουν τα πόδια.
Από όσα έχεις γράψει καταλαβαίνω ότι θεωρείς ότι δεν έγινε βιασμός.. εγώ δεν έχω γνώση για το τι έχει συμβεί..αλλά ΑΝ η κοπέλα βιάστηκε τότε είναι έγκλημα, ανεξάρτητα από το αν η ίδια είναι χαζή και δεν έχει κρίση ώστε να αποφεύγει τις κακοτοπιες
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
το καλα να παθει και το τα θελει ο κωλος της εσυ τα μεταφραζεις οτι ο βιαστης ειναι αθωα περιστερα ???
πληρωσε το μερος της ανευθυνοτητας της...με μια πραξη που θα την ακολουθει για παντα
το υπολοιπο θα το πληρωσει ο βιαστης...αν κ δεν το νομιζω με τους δικαστες που εχουμε εδω
φιλε το εχεις προσεγγισει εντελως λαθος το θεμα ...αν μου επιτρεπεις....καταλαβαινω τι μπορει να σκεφτεσαι αλλα το εκφραζεις τελειως λαθος...ανευθυνοτητα σε καποια που ενεδωσε στις ''πιεσεις'' ενος φιλου -γνωστου κλπ; τι φανταζεσαι ηταν οι πιεσεις ;ελα ,δεν μπορω ,οχι πρεπει οπωσδηποτε ,μα εχω δουλεια ,σε παρακαλω θα στο χρωσταω ,οκ θα ανεβω....αυτα πανω κατω....απο εκει εως του να ειναι ανευθυνη και αυτη της η ανευθυνοτητα να της στοιχησει οτι χειροτερο θα μπορουσε να της συμβει ειναι χαωδης η διαφορα....παρτο λιγο αλλοιως...φιλικα παντα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ουτε η ομαδα συνηγορων υπερασπισης των βιαστων δεν τολμα συνηθως να ισχυριστει οτι ηθικα φταιει και η κοπελα.
αρκουνται να δηλωσουν συντετριμμενοι για την κακια στιγμη και να ζητήσουν συγγνωμη μπας και πεσουν στα μαλακά.
θυμίζω οτι ιδιες μαλακιες καποια «καλά παιδια» ελεγαν και στο εγκλημα της Τοπαλουδη στη Ροδο…»τι ηθελε να παει με τους δυο? Τι τον ηθελε τον Αλβανο?» κοινως «τα ηθελε και τα ‘παθε.»
Μπαναρισμα και εξω απο δω κυριοι moderators!!
ακριβως αυτο....καθε κοπελλα εχει δικαιωμα στην επιλογη ....οταν πει οχι σημαινει οχι ...απο εκει και υστερα ο ΑΝΤΡΑΣ αποχωρει ...οποιος συνεχιζει ειναι ανανδρος βιαστης ...
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Μαλλον μονη της εβαλε το χαπι και μετα αφησε να ασελγουν πανω της δλδ σε ενα ζωντανο πτωμα 4 ανδρεικελα ολη τη νυχτα . Πηγαινε μαρτυρας υπερασπισης τους τυπε . Mεχρι και ο διοργανωτης που εκανε το ποστ ξυλοκοπηθηκε απο μπραβους ( για ποιον χτυπαει η καμπανα ) για οσα εγραψε και τα ανακαλεσε και αντι να κραζουμε που αφεθηκαν ελευθερα τα μπασταδα και το θρασος μετα απο τοσο ντορο να ξυλοκοπουν μπραβοι οποιον παει να τους μπλεξει λες και βρισκομαστε σε χωρα της λατινικης αμερικης κατι ξεπλενηδες σαν εσενα τρεχουν να τα αθωωσουν .

Οτι πιο εμετικο εχω διαβασει τα ποστ σου , ντροπη σου
Ντροπή σε σένα και τους ομοιδεάτες σου, που αναπαράγουν στην Ελλάδα τις αμερικανόφερτες μαλακίες περί πατριαρχίας, μυτου κλπ.

Υπάρχει τοξικολογική εξεταση που να αποδεικνύει ότι της έβαλαν το χαπάκι του βιασμού? Ναι ή όχι? Αν υπάρχει βάλτην εδώ.
Υπάρχει ιατροδικαστική έκθεση, που να πιστοποιεί ότι έγινε βιασμός? Ναι ή όχι? Αν υπάρχει βάλτην εδώ.
Υπάρχουν άλλες αποδείξεις? Ναι ή όχι?

Δεν είμαι ξεπλένης επειδή σε ρωτάω αν υπάρχουν αποδείξεις για αυτή την καταγγελία.
Δεν είμαι ξεπλένης επειδή πιστεύω ότι οι γυναίκες πρέπει να προσέχουν πως ντύνονται, πως φέρονται και με ποιούς πηγαίνουν.
Τζάμπα η προσπάθεια που κάνεις.

Η κοινωνία πάντα θα είναι με το μέρος μιας γυναίκας, που πχ της επιτέθηκαν στο σπίτι της, την έδειραν και την βίασαν.
Και πάντα θα είναι επιφυλακτική με μια γυναίκα, που πχ θα πει ότι βιάστηκε σε ένα ξενοδοχείο ημιδιαμονής.

Εσύ τι πιστεύεις δηλαδή? Όταν κάποια καταγγέλει κάτι , θα πρέπει να γίνεται αυτομάτως πιστευτή?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αυτα τα "παρτυ" με τους συγκεκριμενους γινονται εδω κ χρονια κ ειναι γνωστο τι συμβαινει.....Δεν ηταν "ενα παρτυ" που το διοργανωνε καποιος φιλος της... Απο αυτα τα παρτυ εχουν περασει υποδοχες,πρωην μοντελες κ ονοματα της πολης....
κ ρωταω την ερωτηση που δεν απανταει κανεις....
Βγαινεις για περιπατο στην Αφρικη....σε τρωνε τα λιονταρια......ποιος φταιει??? Εσυ ή τα λιονταρια???
Ξερεις ΑΠΟ ΠΡΙΝ στην Αφρικη εχει λιονταρια...Ξερεις ΑΠΟ ΠΡΙΝ τα λιονταρια τρωνε κρεας....αλλα εσυ με το ετσι θελω βγαινεις για περιπατο!!!
ε οχι ρε τυπε...δεν προκειται να δικαιολογησω την ηλιθιοτητα.....πολυ απλα ΔΕΝ ΠΑΣ στο παρτυ....και αφηστε τα "πιεστηκε να παει"....αλλοι αφηνουν δουλειες για να μην κανουν εμβολιο....
φιλε ασε τις μαλακιες γιατι σε λιγο πεφτουν μπινελικια ....μην γινοσαστε καταγκιοζηδες και αφηστε τις πιπες με τις ζουγκλες εσυ και τα μενιδια ο αλλος....το οχι ειναι ΟΧΙ και υελος ...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ντροπή σε σένα και τους ομοιδεάτες σου, που αναπαράγουν στην Ελλάδα τις αμερικανόφερτες μαλακίες περί πατριαρχίας, μυτου κλπ.

Υπάρχει τοξικολογική εξεταση που να αποδεικνύει ότι της έβαλαν το χαπάκι του βιασμού? Ναι ή όχι? Αν υπάρχει βάλτην εδώ.
Υπάρχει ιατροδικαστική έκθεση, που να πιστοποιεί ότι έγινε βιασμός? Ναι ή όχι? Αν υπάρχει βάλτην εδώ.
Υπάρχουν άλλες αποδείξεις? Ναι ή όχι?

Δεν είμαι ξεπλένης επειδή σε ρωτάω αν υπάρχουν αποδείξεις για αυτή την καταγγελία.
Δεν είμαι ξεπλένης επειδή πιστεύω ότι οι γυναίκες πρέπει να προσέχουν πως ντύνονται, πως φέρονται και με ποιούς πηγαίνουν.
Τζάμπα η προσπάθεια που κάνεις.

Η κοινωνία πάντα θα είναι με το μέρος μιας γυναίκας, που πχ της επιτέθηκαν στο σπίτι της, την έδειραν και την βίασαν.
Και πάντα θα είναι επιφυλακτική με μια γυναίκα, που πχ θα πει ότι βιάστηκε σε ένα ξενοδοχείο ημιδιαμονής.

Εσύ τι πιστεύεις δηλαδή? Όταν κάποια καταγγέλει κάτι , θα πρέπει να γίνεται αυτομάτως πιστευτή?
ρε συ ζητησε συγνωμη ο αλλος ....εισαι τοσο μαλακας; τι αλλη αποδειξη ζητας; σοβαρα τωρα ρε ; αρνεισαι οτι εγινε βιασμος ΕΣΥ στο μπου οταν το παραδεχεται ο αλλος που κατηγορειται για αυτο; μα τοσο αρρωστεια πια;
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Από όσα έχεις γράψει καταλαβαίνω ότι θεωρείς ότι δεν έγινε βιασμός.. εγώ δεν έχω γνώση για το τι έχει συμβεί..αλλά ΑΝ η κοπέλα βιάστηκε τότε είναι έγκλημα, ανεξάρτητα από το αν η ίδια είναι χαζή και δεν έχει κρίση ώστε να αποφεύγει τις κακοτοπιες
Εγώ λέω κάτι πολύ απλό
-ο βιασμός πρέπει να αποδεικνύεται με στοιχεία, δεν (πρέπει να) αρκεί απλά μια γυναικεία καταγγελία.
-αν η κοπέλα βιάστηκε, τότε προφανώς και είναι έγκλημα και θα υπάρξει και τιμωρία.
-αν η κοπέλα δεν βιάστηκε και λέει ψέματα, τότε θα υπάρξει τιμωρία για το δικό της έγκλημα?

-η κάθε κοπέλα σήμερα δεν είναι χαζή, ούτε ανυποψίαστη. Απλά μαθαίνει ότι μπορεί να χρησιμοποιεί την εμφάνισή της για να αποκομίζει κέρδος, επαγγελματικά, οικονομικά και κοινωνικά. Με αυτή την νοοτροπία όμως, μπορεί να μπλέξει σε άσχημες ή επικίνδυνες καταστάσεις.
Αν θίξεις όμως αυτή την νοοτροπία, θα πεταχτούν οι sjw να σε πουν ξεπλένη.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
ρε συ ζητησε συγνωμη ο αλλος ....εισαι τοσο μαλακας; τι αλλη αποδειξη ζητας; σοβαρα τωρα ρε ; αρνεισαι οτι εγινε βιασμος ΕΣΥ στο μπου οταν το παραδεχεται ο αλλος που κατηγορειται για αυτο; μα τοσο αρρωστεια πια;
μήπως είσαι εσύ μαλάκας, που ξέρεις πίσω από την οθόνη του υπολογιστή ότι έγινε βιασμός, επειδή ανέβηκε ένα πόστ στο τουίτερ?
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.407
Πόντοι
8.346
Πάντως ο αλλος π ανεβασε το στορυ και στα καπακια το κατέβασε,τωρα ανεβασε ενα κ ελεγε οτι εφαγε ξυλο στις 1/1 και του πηραν το κινητο και οτι άλλοι ανεβασαν το στορυ κ λοιπες πιπες.
Βέβαια ξεχασε να ξεταγκαριστει απο φωτογραφίες στις 31/12 οπου ειναι με πιο παχυ μουσι. Μαλλον τα τριμαρισε στις 1/1 για να γλιστρανε καλυτερα οι μπουνιες

ΥΓ. Ο Βαλιμητης καλύτερες ιστουριουλες φτιαχτικες ειχε

ΥΓ 2. Το μαγαζι π πρωτοακουστηκε λεει οτι απομακρυνε τα ατομα απο το προσωπικό. Τους πηραν δλδ τις μετοχες?! ?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Το ιδιο και η ψωλη για ενα σγορι τυπε.
απλα το να βάλει ενας αντρας το πουλι του δεύτερο ειναι δυστυχως ( ή ευτυχως) αδύνατο.

:confused: :confused: :confused: ειναι δυνατο ομως να ξεκαβλωσει χωρις να...βιασει. υπαρχουν επιλογες.....

λογω αμπαλοσυνης και λιγουριασης αρκετων αντρων,η αξια και η ζητηση του μουνιου στη συγχρονη εποχη εχουν εκτιναχθει στα υψη.

ως εκ τουτου,καριερες φτιαχνονται και καταστρεφοναι εξαιτιας του....

μερικες γυναικες δεν ειναι τοσο ηλιθιες ωστε να μην το εκεμταλλευτουν. δε μιλω φυσικα για τη συγκεκριμενη περιπτωση,αλλα γενικοτερα.

σε χωρους εργασιας γινονται τα σοδομα και τα γομορα.....απο αμπαλους-ανικανους-αγαμητους αντρες που εχουν θεσεις εξουσιας.

ποσο ηλιθιος και ματαιοδοξος μπορει να ειναι καποιος που χρησιμοποιει τη θεση του για να πηδηξει?:confused::confused::confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306
Εγώ λέω κάτι πολύ απλό
-ο βιασμός πρέπει να αποδεικνύεται με στοιχεία, δεν (πρέπει να) αρκεί απλά μια γυναικεία καταγγελία.
-αν η κοπέλα βιάστηκε, τότε προφανώς και είναι έγκλημα και θα υπάρξει και τιμωρία.
-αν η κοπέλα δεν βιάστηκε και λέει ψέματα, τότε θα υπάρξει τιμωρία για το δικό της έγκλημα?

-η κάθε κοπέλα σήμερα δεν είναι χαζή, ούτε ανυποψίαστη. Απλά μαθαίνει ότι μπορεί να χρησιμοποιεί την εμφάνισή της για να αποκομίζει κέρδος, επαγγελματικά, οικονομικά και κοινωνικά. Με αυτή την νοοτροπία όμως, μπορεί να μπλέξει σε άσχημες ή επικίνδυνες καταστάσεις.
Αν θίξεις όμως αυτή την νοοτροπία, θα πεταχτούν οι sjw να σε πουν ξεπλένη.
Ξεπλενης δεν ξερω αν εισαι αλλα μισογυνης σιγουρα.
Οι γυναικες χρησιμοποιουν την εμφανιση τους για να ανεβουν κοινωνικα, οικονομικα κλπ. Και τι μ’ αυτο?
πρεπει λοιπον να περιμενουν οτι θα τις βιασει κάποιος και να φυλάγονται? Την ελευθερια να κινουνται χωρις φοβο, μια συγχρονη κοινωνια δεν μπορει να τους τη παρεχει? Να το γυρισουμε σε Σαουδικη Αραβια γιατι μερικα κωλοπαιδα δεν ξερουν τι παει να πει «οχι»?
προτιμότερο τα κωλοπαιδα αυτα να πανε φυλακη λεω εγω.
αμα δεν απαιτεις να γινει ο τοπος που ζεις καλυτερος για ολους και γουσταρεις να γινουμε Σαουδικη Αραβια, δικαιωμα σου. Εγω το απαιτω και γι’ αυτο γραφω, μπας και το απαιτησουν και αλλοι.
Λες δεν υπαρχουν αποδειξεις στο περιστατικο. Υπαρχει μια καταγγελια και μια δημοσια ομολογια η οποια μαλλιστα απεσυρθη κατοπιν ξυλοδαρμου απ ´οτι διαβαζω. Εγω περιμενω να δω τι θα κανει ο εισαγγελεας. Αυτος ξερει πολυ καλα τι να ψαξει και αν πρεπει να προχωρησει σε διωξεις.
Τωρα για τα περι lifo και λοιπες μαλακιες που εγραψες, πες που σου στελνουμε το εγχειριδιο του καλου Μουσουλμανου να εχεις να διαβαζεις να χαιρεσαι.
Καποιοι πρεπει επιτελους να καταλαβετε οτι το επιχειρημα «τα θελε και τα παθε» ειναι αισχρο και αθλιο, πρωτα απο ολα ομως ειναι ανανδρο.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
ο βιαστης ειναι η χειροτερη φαρα ανθρωπου...
Η χειρότερη φαρα είναι οι ξεπλένηδες. Ο βιαστής πιθανώς θα πληρώσει κάποια στιγμή το έγκλημά του.
Οι ξεπλένηδες τη βρωμερή συμπεριφορά τους ποτέ.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306
:confused: :confused: :confused: ειναι δυνατο ομως να ξεκαβλωσει χωρις να...βιασει. υπαρχουν επιλογες.....

λογω αμπαλοσυνης και λιγουριασης αρκετων αντρων,η αξια και η ζητηση του μουνιου στη συγχρονη εποχη εχουν εκτιναχθει στα υψη.

ως εκ τουτου,καριερες φτιαχνονται και καταστρεφοναι εξαιτιας του....

μερικες γυναικες δεν ειναι τοσο ηλιθιες ωστε να μην το εκεμταλλευτουν. δε μιλω φυσικα για τη συγκεκριμενη περιπτωση,αλλα γενικοτερα.

σε χωρους εργασιας γινονται τα σοδομα και τα γομορα.....απο αμπαλους-ανικανους-αγαμητους αντρες που εχουν θεσεις εξουσιας.

ποσο ηλιθιος και ματαιοδοξος μπορει να ειναι καποιος που χρησιμοποιει τη θεση του για να πηδηξει?:confused::confused::confused:
δεν το συζηταμε οτι οι ορμες ενος αντρα δεν δικαιολογούν κανενα βιασμό…
σιγουρα οχι στη σημερινη κοινωνια που υπαρχουν πολλες λυσεις.
Τωρα επειδη αναφερεσαι σε θεσεις εξουσιας: η εξουσια ειναι σαν ντρογκα η οποια ενισχυει και απογειωνει τη λιμπιντο.
ειναι συνηθες λοιπον οτι ενας ανδρας σε θεση εξουσιας θα δεκδικησει παραπανω πραγματα σεξουαλικα.
Αν υπαρχει συναινεση (η εξουσια λειτουργει καβλωτικα και στις γυναικες) ολα καλα. Αν γινεται δια της βιας, να υποστει ο δραστης τις συνεπειες σε προσωπικο και νομικο επιπεδο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306
Ντροπή σε σένα και τους ομοιδεάτες σου, που αναπαράγουν στην Ελλάδα τις αμερικανόφερτες μαλακίες περί πατριαρχίας, μυτου κλπ.

Υπάρχει τοξικολογική εξεταση που να αποδεικνύει ότι της έβαλαν το χαπάκι του βιασμού? Ναι ή όχι? Αν υπάρχει βάλτην εδώ.
Υπάρχει ιατροδικαστική έκθεση, που να πιστοποιεί ότι έγινε βιασμός? Ναι ή όχι? Αν υπάρχει βάλτην εδώ.
Υπάρχουν άλλες αποδείξεις? Ναι ή όχι?

Δεν είμαι ξεπλένης επειδή σε ρωτάω αν υπάρχουν αποδείξεις για αυτή την καταγγελία.
Δεν είμαι ξεπλένης επειδή πιστεύω ότι οι γυναίκες πρέπει να προσέχουν πως ντύνονται, πως φέρονται και με ποιούς πηγαίνουν.
Τζάμπα η προσπάθεια που κάνεις.

Η κοινωνία πάντα θα είναι με το μέρος μιας γυναίκας, που πχ της επιτέθηκαν στο σπίτι της, την έδειραν και την βίασαν.
Και πάντα θα είναι επιφυλακτική με μια γυναίκα, που πχ θα πει ότι βιάστηκε σε ένα ξενοδοχείο ημιδιαμονής.

Εσύ τι πιστεύεις δηλαδή? Όταν κάποια καταγγέλει κάτι , θα πρέπει να γίνεται αυτομάτως πιστευτή?
Το τι υπαρχει και δεν υπαρχει το ξερει ο εισαγγελεας τυπε.
το οτι τους αφησε ελευθερους με περιοριστικους ορους δεν σημαινει τιποτα.
απο τοτε εχει προκυψει δημοσια ομολογια.
κατσε να δουμε λοιπον τι θα γινει.
εσυ θες να το παιξεις εισαγγελεας ζητωντας τοξικολογικες κλπ και να βγαλεις και πορισμα.
για κατσε να δουμε τι θα προκυψει, μη βιαζεσαι να αθωωσεις.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306
Στους στραπονιάρηδες φεμουνιστές έχω να πω ''καλύτερα να σου βγει το μάτι, παρά το όνομα''.
Τι να το κάνεις να αθωωθείς στο δικαστήριο, όταν αρκεί μια καταγγελία με μοναδικό αποδεικτικό στοιχείο μια γυναικεία μαρτυρία για να καταστραφείς οικονομικά, κοινωνικά και ηθικά?
Σε αυτο συμφωνουμε. Αν καταστραφει η φημη καποιου ας τρεχει μετα να βρει το δικιο του, αν πραγματικα εχει πεσει θυμα σκευωριας.
Συμπερασμα: να μην προσεχουν μονο οι γυναικες σε τι παρτυ πανε αλλα να προσεχουν ΚΑΙ οι ανδρες ποιοι τους καλουν και με τι σκοπό…
αυτο για ολους εκεινους που λενε τι δουλεια ειχε η γκομενα με αυτους.
αυτοι , στο αμυδρο ενδεχομενο που ειναι αθωοι και θυματα πλεκτανης, δεν επρεπε να σκεφτουν που πανε και ποιοι τους καλουν?
 
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Οι σκατόψυχοι στις μέρες μας έχουν πλυθυνθεί δραματικά γι'αυτό και εδω μέσα στο site τους αναγνωρίζεις απο χιλιόμετρα...
Αλλά όσοι συνεχίζουν να το παίζουν σεμνότυφοι και υπέρμαχοι του "τι ήθελε εκεί" με αυτό το νοσηρό περιστατικό βιασμού μου φαίνεται ότι δόλια και εν γνώσει τους συγκαλύπτουν τα εβραιόπουλα και ένα τεράστιο κύκλωμα μπαρόβιων επιχειρηματιών και κομματάνθρωπων στο οποίο εμπλέκονται πολιτικοί, ΜΜΕ και influncers της κόκ@ς -ντροπή του γυναικείου φύλου.
Όσο για αυτούς που λένε ότι φταίει μόνο η Νεα Δημοκρατία θα σας πω ότι προφανώς έχει σχέση με τις επιφανείς οικογένειες που έχουν την cola αλλά και οι δικηγόροι των λουλουδιών ανήκουν στον ΣΥΡΙΖΑ και βγάλαν ανακοινώσεις φεμινίστριες για τα μάτια του κόσμου ξέροντας ότι δεν θα μπουν φυλακή οι υπαίτιοι. Βαθιά σαπίλα και αηδία ξανά στο Ελλαδιστάν
Υ.Γ. Μην μπερδεύετε την καύλα και την διασκέδαση με την παρανομία, το βιασμό και το trafficking.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom