Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Συμφωνώ ότι το ακραίο ντύσιμο δεν ωφελεί κάπου..αυτό όμως είναι υποχρέωση των οικογενειών να το μεταδώσουν στα παιδιά τους ..οι υπόλοιποι πρέπει να έχουμε αυτοέλεγχο, γιατί αν π.χ. το καλοκαίρι που όλες είναι ντυμένες με σορτσάκια, αρχίσουμε και απλώνουμε χέρια θα μας μπουζουριασουν ( δικαίως, καθώς η σεξουαλικές κινήσεις χωρίς έγκριση είναι ΠΑΡΆΝΟΜΕΣ)
Απτην άλλη , προσωπικά είμαι νευρικός (όπως άλλοι έχουν πολλές ορμές). Η νευρικότητα μου δεν δικαιολογεί ότι μπορώ να δέρνω ή να πυροβολω όποιον μου σπάει τα νεύρα...
ΑΥΤΟΈΛΕΓΧΟΣ!
Αυτοέλεγχος στους άνδρες και λιγότερη πουτανιά στις γυναίκες. Αυτό λέω φίλε. Και οι δυο όμως πρέπει να αλλάξουν την συμπεριφορά τους.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Αυτοέλεγχος στους άνδρες και λιγότερη πουτανιά στις γυναίκες. Αυτό λέω φίλε. Και οι δυο όμως πρέπει να αλλάξουν την συμπεριφορά τους.
Αυτό είναι θέμα παιδείας κι εκπαίδευσης..το κράτος είναι υπεύθυνο για το χάλι που επικρατεί..μέχρι να βρεθεί ένα καλύτερο σύστημα που θα μας επαναφέρει στη λογική, πρέπει να ειμαστε προσεχτικοι και οι οικογένειες να δώσουν μεγάλο βάρος στην ανατροφή των παιδιών ( αγοριών και κοριτσιών).. υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να γίνουμε εντελώς ζούγκλα...
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Σκουπιδαριό θα στοχοποιούμε πάντα όποιον πρέπει να στοχοποιηθεί όταν είναι βιαστής ή τους κομματάνθρωπους του ή τις επιχειρήσεις του και θα τον βγάζουμε φάτσα-φόρα για να διαλύσουμε σιγα-σιγά αυτό το άθλιο σύστημα σεξουαλικής εκμετάλλευσης και εξευτελισμού ανθρώπων
Επειδή σε πιάνω αδιάβαστο μάλλον δεν γνωρίζεις για τη δυναστεία κροίσων Δαυίδ-Λεβέντη με διασυνδέσεις σε Λονδίνο και ΗΠΑ με έδρα τη Κύπρο και μαζί συνιδιοκτήτες της Coca-Cola. Οι Λεβέντηδες των οποίων ο πατέρας έχει πεθάνει συνδέονται συγγενικά με τους εβραίους Δαυιδ, γόνος των οποίων είχε πάλι συληφθεί για σεξουαλικά κ.α. σκάνδαλα... εκτός κι αν νομίζεις ότι όλοι αυτοί έχουν κυπριακή καταγωγή.
Όσο για εσάς που επιτίθεστε αναίτια σε μια κοπέλα και αφήνετε να εννοηθεί πως μπορεί να ήταν βίζιτα ή κι εγώ δεν ξέρω τι, σημαίνει ότι βλέπετε όλες τις γυναίκες είτε είναι εργαζόμενες στο σεξ είτε όχι σαν ένα κομμάτι κρεας. Και γι'αυτό με αυτή τη λογική το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε είναι να δώσετε τις κόρες σας να τις χαρούν οι μεγιστάνες και οι παιδόφιλοι του Ελλαδιστάν και να σιωπήσετε για πάντα
Για τα μπάζα είναι οι φεμουνίστριες και για τη χαβούζα οι λευκοί ιππότες που τις υποστηρίζουν.
Στοχοποιείς κάποιον που κατηγορείται ως βιαστής και προσπαθείς να τον καταστρέψεις οικονομικά-ηθικά-κοινωνικά. Αν αυτός αθωωθεί στο δικαστήριο θα βγεις να του ζητήσεις συγνώμη? Θα κρεμάσεις στα μανταλάκια αυτή που τον κατηγόρησε χωρίς στοιχεία?

Στην κοινωνία υπάρχουν και βιαστές και εγκληματίες και βίζιτες και πουτανάκια και γυναίκες, που στα πλαίσια του μυτου προσπαθούν να κερδίσουν κάτι.
Αν εσύ θεωρείς τις γυναίκες ανίκανες για εγκληματικές πράξεις και πιστεύεις με κλειστά τα μάτια όσα σου λένε, είναι δικό σου πρόβλημα και αργά ή γρήγορα θα το βρεις μπροστά σου. Επίσης είναι και βαθιά ρατσιστικό.
Αν εσύ βλέπεις όλους τους άνδρες καταπιεστές ή εν δυνάμει βιαστές, πάνε σκότωσε όλα τα αρσενικά μέλη της οικογένειάς σου και μετά κάνε εγχείρηση αλλαγής φύλου.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Αυτοέλεγχος στους άνδρες και λιγότερη πουτανιά στις γυναίκες. Αυτό λέω φίλε. Και οι δυο όμως πρέπει να αλλάξουν την συμπεριφορά τους.
Φιλε μου της εχεις δει τις καινούριες φορμες που φοραει η νεολαία?? Η πουτσα μια χαρα φαίνεται. Τι σημαίνει αυτο, οτι θα πεσουν οι αλλες στα γόνατα να μας τσιμπουκωνουν με το ζόρι??

Το προκλητικο ντυσιμο μπορεί να πυροδοτησει βιασμους. Εισαι τερμα λαθος. Το προβλημα δεν το εχει αυτος που ντυνεται οπως θελει να ντύνεται. Το προβλημα εχει αυτος που βιαζει. Τέλος,δν χωραει "ναι αλλα" το συγκεκριμένο θεμα. Αντι να ψάχνουμε να ρίξουμε ευθυνες στο ντυσιμο κ σε χιλια δυο αλλα, ας δουμε την ριζα του προβλήματος που ειναι τα μυαλα αυτων των τυπων
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Φιλε μου της εχεις δει τις καινούριες φορμες που φοραει η νεολαία?? Η πουτσα μια χαρα φαίνεται. Τι σημαίνει αυτο, οτι θα πεσουν οι αλλες στα γόνατα να μας τσιμπουκωνουν??

Το προκλητικο ντυσιμο μπορεί να πυροδοτησει βιασμους. Εισαι τερμα λαθος. Το προβλημα δεν το εχει αυτος που ντυνεται οπως θελει να ντύνεται. Το προβλημα εχει αυτος που βιαζει. Τέλος,δν χωραει "ναι αλλα" το συγκεκριμένο θεμα. Αντι να ψάχνουμε να ρίξουμε ευθυνες στο ντυσιμο κ σε χιλια δυο αλλα, ας δουμε την ριζα του προβλήματος που ειναι τα μυαλα αυτων των τυπων
Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα, γιατί το ντύσιμο λειτουργεί αντίθετα στα 2 φύλα (για βιολογικούς ή κοινωνικούς λόγους, αλλα αυτό είναι άλλη κουβέντα).

Ένας άνδρας θα θεωρήσει ότι η γυναίκα που ντύνεται ξέκωλα, αναζητά σεξ, οπότε θα πάει να την προσεγγίσει και θα επιδιώξει να κάνει σεξ μαζί της.
Μια γυναίκα θα θεωρησει ότι ένας άνδρας που γυρίζει ξεβράκωτος είναι ανώμαλος και επικίνδυνος και θα φοβηθεί για την ασφάλειά της.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Δεν συγκρινω ανομοια πραγματα απλα.σου παραθέτω παραδειγμα προκλητικου ντυσιματος. Ανομοια πράγματα ηταν που καποιος πιο πισω ειχε βαλει στο ιδιο τσουβαλι , να σε κλεψουν και να σε βιασουν. Ο ληστής μπορεί να φτάσει σε αυτο το σημείο για 1002 λογους , ο βιαστής δεν εχει "ελαφρυντικο" . Παρεπιπτόντως δεν χουν βιαστεί κοπελες που ντύνονταν μονο ξεκωλα( οχι οτι παιζει ρολο ) .
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Σκουπιδαριό θα στοχοποιούμε πάντα όποιον πρέπει να στοχοποιηθεί όταν είναι βιαστής ή τους κομματάνθρωπους του ή τις επιχειρήσεις του και θα τον βγάζουμε φάτσα-φόρα για να διαλύσουμε σιγα-σιγά αυτό το άθλιο σύστημα σεξουαλικής εκμετάλλευσης και εξευτελισμού ανθρώπων
Επειδή σε πιάνω αδιάβαστο μάλλον δεν γνωρίζεις για τη δυναστεία κροίσων Δαυίδ-Λεβέντη με διασυνδέσεις σε Λονδίνο και ΗΠΑ με έδρα τη Κύπρο και μαζί συνιδιοκτήτες της Coca-Cola. Οι Λεβέντηδες των οποίων ο πατέρας έχει πεθάνει συνδέονται συγγενικά με τους εβραίους Δαυιδ, γόνος των οποίων είχε πάλι συληφθεί για σεξουαλικά κ.α. σκάνδαλα... εκτός κι αν νομίζεις ότι όλοι αυτοί έχουν κυπριακή καταγωγή.
Όσο για εσάς που επιτίθεστε αναίτια σε μια κοπέλα και αφήνετε να εννοηθεί πως μπορεί να ήταν βίζιτα ή κι εγώ δεν ξέρω τι, σημαίνει ότι βλέπετε όλες τις γυναίκες είτε είναι εργαζόμενες στο σεξ είτε όχι σαν ένα κομμάτι κρεας. Και γι'αυτό με αυτή τη λογική το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε είναι να δώσετε τις κόρες σας να τις χαρούν οι μεγιστάνες και οι παιδόφιλοι του Ελλαδιστάν και να σιωπήσετε για πάντα


εσυ επιτιθεσαι-μειωνεις-προσβαλλεις. αν εισαι γυναικα κιολας,λυπαμαι δυο φορες παραπανω.
ολα αυτα που γραφεις με τα γενεαλογικα δεντρα με αφηνουν παγερα αδιαφορο! ειτε ειναι εξακριβωμενα ---ειτε οχι
αν ενας ανθρωπος ειναι τρομπας,που κολλαει η καταγωγη του? η ακομη και η κομματικη του προτιμηση?
μηπως να ψαξουμε και ποια αθλητικη ομαδα υποστηριζουν?

εσυ στοχοποιησε οποια επιχειρηση γουσταρεις----εγω εχω το δικαιωμα να ειμαι πελατης οποιας επιχειρησης επισης γουσταρω.
οι δικαστικες διαμαχες δεν αφορουν εμενα ,αλλα τη Δικαιοσυνη.

με το ιδιο σκεπτικο συνεχισα να βλεπω τους Ραδιο-Αρβυλα!!!
παρα τη γενικευμενη επιθεση που δεχτηκαν εξαιτιας της υποθεσης Παναγιωτοπουλου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: diopos

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.405
Πόντοι
2.306
Φίλε μάλλον εκτός από το λιφο και τη ρόζα, διαβάζεις και το 'ναι, είσαι μισογύνης΄.
Απάντα στην ουσία, αν μπορείς και κόψε τους ανόητους χαρακτηρισμούς, γιατί είναι εύκολο να κάνω και γω τέτοιους. Μήπως είσαι μίσανδρος, σαν τις λεσβίες φεμινίστριες?
Μήπως το παίζεις φεμινιστής, για να σταυρώσεις γκόμενα? Λίγες πιθανότητες, γιατί και εσένα εν δυνάμει βιαστή σε θεωρούν, αφου μεγάλωσες στην πατριαρχία, οπότε τζάμπα κόπος.

-Η γυναίκα που χρησιμοποιεί το μουνί της και τα βυζιά της για να βγάλει φράγκα ή να έχει κάποιο άλλο κέρδος, δικαίως θα χαρακτηριστεί πουτάνα. Έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό? Θεωρείς ότι κακώς γίνεται?
-Μια τέτοιου τύπου γυναίκα συνηθίζει μια γαμιέται με τον έναν και με τον άλλον. Αν καταγγείλει βιασμό και δεν έχει άλλο αποδεικτικό στοιχείο πλην της δικής της μαρτυρίας, είναι πολύ πιθανό να μην γίνει πιστευτή. Γενικά, όποιος κάνει καταγγελία εις βάρος κάποιου πρέπει να προσκομίζει αποδείξεις. Σε τι διαφωνείς με αυτο?
-Αν δεν έχει αποδείξεις να προσκομίσει και αρχίζει μια εκστρατεία στα σοσιαλ μιντια εις βάρος αυτού που κατηγορείται για να επηρεάσει την κοινή γνώμη και να ασκήσει πίεση στο δικαστήριο, αυτό δεν είναι άνανδρο-πούστικο-άδικο?

-Παρέχει η σύγχρονη κοινωνία στους άνδρες το δικαίωμα να κινούνται όπως θέλουν και όπου θέλουν? Εσύ δηλαδή μπορείς να κυκλοφορήσεις χωρίς φόβο στο κέντρο της Αθήνας τα ξημερώματα? Γιατί θεωρείς ότι μόνο οι γκόμενες έχουν περιορισμούς κίνησης?
Στην τελική περισσότεροι είναι οι άνδρες, που δολοφονούνται στο δρόμο, παρά οι γυναίκες.

-Αυτός που έκανε την δημόσια ομολογία, κατήγγειλε αργότερα ότι μπράβοι του έκλεψαν το κινητό, τον έδειραν και έκαναν εκείνοι την ανάρτηση. Εσύ γιατί δεν πιστεύεις αυτό το θύμα κακοποίησης τύπε? Μήπως γιατί δεν έχει μουνί? Μήπως είσαι και συ ξεπλένης?

-Εγώ δεν γουστάρω να γίνουμε Σ.Αραβία. Στις φεμουνίστριες πέστα που μάχονται για το δικαίωμα της γυναίκας να φοράει μαντήλα.
-Εγώ δεν γουστάρω επίσης να γίνουμε μια κοινωνία, που αν σε καταγγείλει μια γκόμενα θα καταστρέφεσαι ηθικά-κοινωνικά-οικονομικά, χωρίς καν να γίνει δίκη.
δες τς υπογραμμισμένα στο μηνυμα σου παραπανω.
οχι εγω δεν εχω προβλημα.
το ερωτημα ειναι αν εχεις εσυ.
για τα υπολοιπα κατσε να δουμε τι θα βγει οταν αρχισουν να ανοιγουν στοματα.
ποιοι του εκλεψαν το κινητο? Τον ξυλοφορτωσαν την Πρωτοχρονια και το καταγγελει τωρα?? Επειδη του εκλεψαν το κινητο στις 13.1?
οπως ειπα πριν περιμενω τον εισαγγελεα για να δουμε αν δουλευει η δικαιοσυνη σε αυτη τη χωρα.
Ασχετα απο το γεγονος οτι αυτη η ιστορια βρωμαει απο πολλες πλευρες, αυτή η μανια καποιων να προσπαθουν να επιμερισουν την ευθυνη σε ενα βιασμο μου ειναι πραγματικα ακατανοητη.
μια διεστραμμενη εκδηλωση ανδρικης αλληλεγγυης για κατι που απλα δεν εχει δικαιολογια.
Λες και δεν εχετε μαναδες, αδελφες, γκομενες ρε πουστη μου….βγηκατε απο παρθενογενεση εσεις!
τι να πω…
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.405
Πόντοι
2.306
Για τα μπάζα είναι οι φεμουνίστριες και για τη χαβούζα οι λευκοί ιππότες που τις υποστηρίζουν.
Στοχοποιείς κάποιον που κατηγορείται ως βιαστής και προσπαθείς να τον καταστρέψεις οικονομικά-ηθικά-κοινωνικά. Αν αυτός αθωωθεί στο δικαστήριο θα βγεις να του ζητήσεις συγνώμη? Θα κρεμάσεις στα μανταλάκια αυτή που τον κατηγόρησε χωρίς στοιχεία?

Στην κοινωνία υπάρχουν και βιαστές και εγκληματίες και βίζιτες και πουτανάκια και γυναίκες, που στα πλαίσια του μυτου προσπαθούν να κερδίσουν κάτι.
Αν εσύ θεωρείς τις γυναίκες ανίκανες για εγκληματικές πράξεις και πιστεύεις με κλειστά τα μάτια όσα σου λένε, είναι δικό σου πρόβλημα και αργά ή γρήγορα θα το βρεις μπροστά σου. Επίσης είναι και βαθιά ρατσιστικό.
Αν εσύ βλέπεις όλους τους άνδρες καταπιεστές ή εν δυνάμει βιαστές, πάνε σκότωσε όλα τα αρσενικά μέλη της οικογένειάς σου και μετά κάνε εγχείρηση αλλαγής φύλου.
αν το δικαστηριο βγαλει οτι αδικως κατηγορηθηκαν οι τυποι υπαρχει και η αγωγη για συκοφαντικη δυσφημιση που της παιρνουν και τα βρακια…
συμφωνω οτι αυτο λιγο βοηθα στην αποκατασταση του ονοματος του αδικως κατηγορηθεντα (το εγραψα και πριν ) διοτι η κοινωνια γουσταρει τον στιγματισμό ιδιαιτερως ων πλούσιων και ισχυρών, αλλα τιμωρει και με εντονο τροπο μάλιστα τον ψευτη….
μην τα παρουσιαζεις λοιπον οτι ο καθενας λεει ότι θελει χωρις συνεπειες για τον ιδιο, δεν ισχυει.
 

No Respect

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2020
Μηνύματα
152
Like
259
Πόντοι
21
Σκουπιδαριό θα στοχοποιούμε πάντα όποιον πρέπει να στοχοποιηθεί όταν είναι βιαστής ή τους κομματάνθρωπους του ή τις επιχειρήσεις του και θα τον βγάζουμε φάτσα-φόρα για να διαλύσουμε σιγα-σιγά αυτό το άθλιο σύστημα σεξουαλικής εκμετάλλευσης και εξευτελισμού ανθρώπων
Επειδή σε πιάνω αδιάβαστο μάλλον δεν γνωρίζεις για τη δυναστεία κροίσων Δαυίδ-Λεβέντη με διασυνδέσεις σε Λονδίνο και ΗΠΑ με έδρα τη Κύπρο και μαζί συνιδιοκτήτες της Coca-Cola. Οι Λεβέντηδες των οποίων ο πατέρας έχει πεθάνει συνδέονται συγγενικά με τους εβραίους Δαυιδ, γόνος των οποίων είχε πάλι συληφθεί για σεξουαλικά κ.α. σκάνδαλα... εκτός κι αν νομίζεις ότι όλοι αυτοί έχουν κυπριακή καταγωγή.
Όσο για εσάς που επιτίθεστε αναίτια σε μια κοπέλα και αφήνετε να εννοηθεί πως μπορεί να ήταν βίζιτα ή κι εγώ δεν ξέρω τι, σημαίνει ότι βλέπετε όλες τις γυναίκες είτε είναι εργαζόμενες στο σεξ είτε όχι σαν ένα κομμάτι κρεας. Και γι'αυτό με αυτή τη λογική το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε είναι να δώσετε τις κόρες σας να τις χαρούν οι μεγιστάνες και οι παιδόφιλοι του Ελλαδιστάν και να σιωπήσετε για πάντα
Οι Δαβίδ είναι από την Κύπρο.
Δεν έχουν καμία σχέση με Εβραίους.
Και να είχαν όμως δεν βλέπω το πρόβλημα.

Κάνεις το θέμα ιδεολογικό ενώ δεν είναι.
Βιαστές υπάρχουν σε κάθε σύστημα και σε κάθε σύστημα υπάρχει κατάχρηση εξουσίας.

Νομίζεις ότι οι κομισάριοι του κόμματος στην Σοβιετική Ένωση δεν γαμούσαν κοπελίτσες ταζοντας και απειλώντας τες?

Διάβασε λίγο ιστορία, μάθε ποιος ήταν ο Λαυρέντι Μπέρια, τι έκανε, και μετά λέγε τις παπαριες που λες.
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Εν το μεταξύ έχουν μαζευτεί απέξω απο το Αχίλλειον κατι αμοιβάδες και βριζουν και τραμπουκιζουν τους πελατες. Έχουν βγάλει απόφαση οι φεμιναζι χωρίς καν να εχει γίνει δικη...ρε που ζουμε!!
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.599
Like
5.225
Πόντοι
1.056
Εν το μεταξύ έχουν μαζευτεί απέξω απο το Αχίλλειον κατι αμοιβάδες και βριζουν και τραμπουκιζουν τους πελατες. Έχουν βγάλει απόφαση οι φεμιναζι χωρίς καν να εχει γίνει δικη...ρε που ζουμε!!


Υπαρχει ακομα κοσμος που πηγαίνει στο μαγαζι αυτου του βιαστή και τον υπολοίπων τραμπούκων? Οι τυποι το εχουν ξανακάνει και αλλες φορές αλλα εχει κουκουλωθεί. Κανονικα επρεπε να τους βάλουν φωτιά το μαγαζι. Ερχόντουσαν κοπελίτσες για δουλεια και οι εμετοι τις στριμώχναν στην κουζινα και κολλουσαν τον πουτσο τους απο πισω τους. Μια γνωστη μου (η οποία εννοείτε παρατήθηκε), στο κλεισιμο του μαγαζιου την φωναξαν πισω στην καβατζα και ο αλλος ο εμετος την περίμενε γυμνός και της ειπε να κατσει για παρτουζα για να παρει προαγωγή. Μιλαμε για πολυ θρασος .....εννοείτε δεν ξαναπάτησε στο μαγαζί-μπουρδελο!
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Υπαρχει ακομα κοσμος που πηγαίνει στο μαγαζι αυτου του βιαστή και τον υπολοίπων τραμπούκων? Οι τυποι το εχουν ξανακάνει και αλλες φορές αλλα εχει κουκουλωθεί. Κανονικα επρεπε να τους βάλουν φωτιά το μαγαζι. Ερχόντουσαν κοπελίτσες για δουλεια και οι εμετοι τις στριμώχναν στην κουζινα και κολλουσαν τον πουτσο τους απο πισω τους. Μια γνωστη μου (η οποία εννοείτε παρατήθηκε), στο κλεισιμο του μαγαζιου την φωναξαν πισω στην καβατζα και ο αλλος ο εμετος την περίμενε γυμνός και της ειπε να κατσει για παρτουζα για να παρει προαγωγή. Μιλαμε για πολυ θρασος .....εννοείτε δεν ξαναπάτησε στο μαγαζί-μπουρδελο!
Τυπε με τραμπουκισμούς και με καψίματα μαγαζιών δεν αποδίδετε δικαιοσύνη, τα δικαστήρια αποδίδουν δικαιοσύνη, αλλιως να γυρίσουμε 200 χρονια πισω να λιντσάρουμε κοσμο και να καλούμε σε μονομαχία όποιον θεωρούμε ότι μας προσβάλλει την τιμη μας.
Και κατι ακομα η γνωστη σου μετα το περιστατικο αυτο επρεπε να του κανει μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση και εκβιασμο (κανε παρτουζα για να παρεις προαγωγη).
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Μακάρι να βγουν κ αλλες κοπελες να μιλήσουν κ να βρεθούν ολοι στο πατο του Θερμαϊκού αν κριθούν ενοχοι. Γίνεται λόγος γ κύκλωμα μαστροπειας
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Μου κανει εντυπωση που πολλοι κατηγορουν την κοπελα που πηγε στο ξενοδοχειο. Καταρχην ενας απο αυτους παραδεχτηκε οτι την πιεσε να παει δηλαδη η κοπελα δεν ηθελε να παει. Αν αληθεύουν αυτα που λεει η κοπελα και της εριξαν καποιο υπνωτικό τοτε οι τυποι πρεπει να σαπισουν στη φυλακη. Για το γεγονος οτι δεν ανιχνευτικε καποια ουσια αυτο δεν λεει κ πολλα αφου υπαρχουν ουσιες που μετα απο 8 ωρες δεν ανιχνεύονται. Το γεγονος βεβαια οτι εμπλέκονται γονοι της οικογενειας Δαυιδ-Λεβεντη σημαινει οτι κανεις δε θα παει φυλακη. Καποιο τροπο θα βρουν. Ισως πληρωσουν την κοπελα, ισως παιχτουν δικαστικα παιχνιδια που ολοι γνωριζουμε οτι παίζονται στην Ελλαδα. Επίσης μου κανει εντυπωση που αρχιζουν να μπλεκονται ατομα που εχουν εξουσια κ μαλλον διασυνδεσεις με την οικογενεια Δαυιδ-Λεβεντη οπως η Ανδρουλλα Βασιλειου
Screenshot 2022-01-16 145517.png
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Γνωριζει κανεις σε τι θεση δουλευε η κοπελα? Σερβιτόρα, μαρκα ή υποδοχη?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216

Καταγγελία βιασμού στην Θεσσαλονίκη: Με άρπαξαν τρία άτομα στο ασανσέρ, κατέθεσε η 24χρονη​



Να συγχωνευθεί


:zombie: :zombie:
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
πισσα και πουπουλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom