Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Στα 90s θα είχε αφήσει εποχή τέτοιο έγκλημα...Σήμερα ούτε καν το θυμόμαστε ούτε καν είδαμε τις φάτσες τους και έγινε πριν 1-2 χρονια.Δεν βολεύει το μίσανδρο νεομαρξιστικό αφήγημα όπως κι υπόθεση Μουρθου-Μαρκέλλα
Ένα μουνοπανο ήταν τις χτύπαγε 1.95 μαλάκας κ λέγεται, δεν αποδείχθηκε ότι είχε ασελγησει στην κόρη
Για να του χωσουν 30 μαχαιριέςαλλομ ιδχυει
Ξεβρωμισε ο τόπος όπως κ νάναι. Άμεση δικσιοσυνη
 

No Respect

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2020
Μηνύματα
152
Like
259
Πόντοι
21
Ένα μουνοπανο ήταν τις χτύπαγε 1.95 μαλάκας κ λέγεται, δεν αποδείχθηκε ότι είχε ασελγησει στην κόρη
Για να του χωσουν 30 μαχαιριέςαλλομ ιδχυει
Ξεβρωμισε ο τόπος όπως κ νάναι. Άμεση δικσιοσυνη
Κάνεις victim blaming φίλε.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Ένα μουνοπανο ήταν τις χτύπαγε 1.95 μαλάκας κ λέγεται, δεν αποδείχθηκε ότι είχε ασελγησει στην κόρη
Για να του χωσουν 30 μαχαιριέςαλλομ ιδχυει
Ξεβρωμισε ο τόπος όπως κ νάναι. Άμεση δικσιοσυνη
Δεν είχε γίνει βιασμός. Η ιδια η κόρη κατέθεσε στο δικαστήριο ότι η μάνα την έβαλε να το πει.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.648
Πόντοι
7.195
Φαντάζεσαι ο άλλος να γαμάει μοντέλα στο Ντουμπάι και να τον κατηγορούν οτι βίασε γκόμενα από το Λαγκαδά?Θα τρελάθηκε τελείως ο τύπος.
πάντως τύπε μου αυτό το επιχείρημα (που το είπαν κι άλλοι πολλοί εδώ) είναι λάθος.
Ο βιασμός είναι ένα γούστο, μιά ανωμαλία, ιδιαίτερα αν συνδυάζεται με παρτούζα,
δεν έχει σχέση με το αν (και τι) γαμάει ο άλλος.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Κοπέλα. Που προσπαθούσε να την ρίξει στα δίχτυα του και ηρωίδα που τα κατηγγειλε
Ηρωίδα η γκόμενά, ήρωας ο λοατκι ακτιβιστής και αθώοι οι κατηγορούμενοι.
Όλοι ευχαριστημένοι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Η πολιτική κάστα του συγκεκριμένου πάντως όταν έγινε το συμβάν με την Μυρτώ τουμπεκί έκαναν. Απλα τώρα βρήκαν πάτημα λογο του ότι έχουμε να κάνουμε με γόνους και ελίτ.
Μα ναι. Τα διπλά κριτήρια Ελίτ, Φεμινιστριών, Δικαιωματιστών, Φεμινιστριών, Αριστερών και Ομοφυλοφίλων, είναι φανερά. Αυτή η ετερόκλητη Συμμαχία, η κάθε ομάδα για τους δικούς της λόγους, προσποιούνται πως δεν καταλαβαίνουν ότι η αθρόα εισαγωγή Μεταναστών (ειδικά Μουσουλμάνων) έχει ήδη φέρει, και θα φέρει πολλά περισσότερα προβλήματα στις Δυτικές Κοινωνίες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
εγω προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος ,αμεροληπτος και οπως βλεπεις(???) κρατω αποστασεις.

εσυ εχεις βαλθει να μας πεισεις οτι τα φουσκωνει η μικρη. οποιος δε συμφωνει μαζι σου,δεν ειναι απαραιτητα με την "αλλη πλευρα".
το αντίθετο. Από την αρχή είπα ότι δεν γνωρίζω, αλλά επειδή η συκοφαντία σε αυτή τη χώρα γεννήθηκε, πρέπει να εξεταστεί προσεκτικά η Καταγγελία. Που είδες την αμεροληψία στη συγκεκριμένη υπόθεση; όταν η Λεσβία απήγαγε τη Μαρκέλλα, η Ακρίτα ενάντια στο Νόμο έλεγε πως δεν πρέπει να μάθουμε το όνομά της, ΤΑΧΑ για το συμφέρον των παιδιών της. Στη συγκεκριμένη υπόθεση, βγήκαν ονόματα στη φόρα, ένας μάλιστα ήταν στο εξωτερικό. Έγιναν διαδηλώσεις στην Αθήνα, και μάλιστα έγραψαν συνθήματα πάνω στο άγαλμα του Κολοκοτρώνη. Αν έγιναν παρόμοιες καταστάσεις στην υπόθεση της Μαρκέλλας, πληροφόρησέ μας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Μπα, μη το λες. Πρόσφατα έσκασε υπόθεση καταγγελίας με σκοπό εκδίκηση. Μητέρα έβαλε την κόρη να καταγγείλει σεξουαλική κακοποίηση για να τιμωρηθεί ο πατριός ή πατέρας, δε θυμάμαι τώρα. Η αστυνομία έκανε καλά τη δουλειά της, η καταγγελία κατέρρευσε, μάνα και κόρη τα έριχναν η μία στην άλλη. Δεν αρκεί μια καταγγελία για να καταδικαστείς. Ζούμε σε κράτος δικαίου. Μπορεί να μην είναι όλα άριστα στη Δικαιοσύνη αλλά δεν είναι και για τα πανηγύρια, όπως προσπαθούν κάποιοι εδώ μεσα να μας πείσουν.
Καλά κάτι απόψεις για φεμιναζί και sjw και λοατκι συνωμοσίες είναι για εγκεφαλικά αμοιβαδες.
το ότι πατέρας πέρασε μήνες στη φυλακή, δεν το έχεις μάθει;
Μάνα “έστησε” τον βιασμό της 6χρονης κόρης της από τον πατέρα και τους φίλους του. Οι άτυχοι άνδρες, που διασύρθηκαν στο Πανελλήνιο, έμειναν 17 μήνες στην φυλακή, ενώ ήταν αθώοι. πηγή Μάνα “έστησε” τον βιασμό της 6χρονης κόρης της από τον πατέρα και τους φίλους του
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Eδω πηγαν και βανδαλισαν την περιουσια του κοσμου στην Αθηνα μετα τη συγκεντρωση τους, μεχρι το αγαλμα του Κολοκοτρωνη μαγαρισαν! Τοσο μυαλο εχουν και τετοιες ευαισθησιες.
ποτέ μην κοιτάς τα λόγια των ανθρώπων. Κοίτα τις πράξεις τους. Πραγματικά πιστεύεις πως αυτές είναι πράξεις Επαναστατών οι οποίοι έχουν όραμα ένα καλύτερο Κόσμο; Βλαμμένα άτομα είναι, τα οποία αν έπαιρναν εξουσία θα καταστέφονταν από μόνοι τους
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Πάντως εγώ ένα έχω να πω ....... Ότι έτσι όπως γίναμε για να πας με γυναίκα θα ζητάς πρώτα υπεύθυνη δήλωση του νόμου 105 για συναίνεση από αυτήν στο γαμήσι για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο .......
Ναι. Το έχει αναφέρει ο Καθηγητής Πήτερσον. Ουδέποτε στην ανθρώπινη ιστορία δεν έδιναν γραπτές συναινέσεις τα ζευγάρια ο ένας στον άλλο. Το ξέρουμε από τα παλαιά γραπτά, θεατρικά έργα κλπ. Και το κραυγαλέο είναι ότι η φάση ξεκίνησε από τη χώρα με τις περσισότερο απελευθερωμένες γυναίκες. Τη Σουηδία
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
τωρα το θεμα μας ειναι οι μπογιες στην εκλλησια και τα αγαλματα? χεστηκαμε ρε τυποι.

πιστευω πως ακομα και αν μια γυναικα κατηγορουνταν για βιασμο(!),θα εβγαιναν- εστω διακριτικα- να τη σιγονταρουν και να την ξεπλυνουν.
μερικοι κανετε το ιδιο εδω για τους κατηγορουμενους ,επειδη ειναι αντρες .θα ηταν πιο εντιμο να κρατατε μια πισινη.

οι φεμιναζι βεβαια αποτελουν μια γραφικη μειοψηφια στο βασιλειο των γυναικων.
1ον. Είμαι Άθεος και Μαχητικός. Δεν είμαι Εθνικιστής. Όχι, το να ρίξουν μπογιές σε ένα κτίριο και σε ένα άγαλμα, είναι το ανάλογο της προσευχής για τους θρήσκους, και της αυτοικανοποίησης για όσους καταφεύγουν σε αυτή. Νιώθει καλά όποιο άτομο / άτομα την κάνει, και δεν έχει καμία πραγματική επίπτωση στο σκοπό / άτομα για τα οποία γίνεται.
2ον. Πιστεύεις; ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ; Η περίπτωση της Μαρκέλας βγάζει μάτι. Προσπάθησαν να μην μάθουμε το όνομά της, όπως γίνεται κατά πάγια τακτική σε όσους άντρες συλληφθούν, και δεν έγινε κάποια συγκέντρωση έξω από τα Δικαστήρια, όπως θα γινόταν να ο απαγωγέας και Βιαστής ήταν άντρας
3ον. Λάθος κάνεις. Οι νόμοι που πετυχαίνουν, ωφελούν τη μέγιστη πλειονοψηφία των γυναικών
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.801
Πόντοι
8.815
influencer λεει,οταν ακουω αυτη τη λεξη μου γυριζει το ματι. που ασκει επιρροη δηλαδη,περα απο κατι αβουλα ηλιθια πιτσιρικια?
influencer: τερμα αχρηστος και τεμπελης ανθρωπος που τρεμει στην ιδεα να βρει κανονικη δουλεια,ωστε να μαθει πως πραγματικα βγαινουν τα χρηματα.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Γενετιστές βιοχημικούς έχει το σαητ μας;;;;; :think: :confused:

Για τρόφιμα πάντως το ξέρω ότι πολλά δεν ανιχνεύονται πχ συντηριτικη φυτοφάρμακα η νοθείες με παραπλήσια

Εγώ το λέω από τώρα ότι τα παιδιά θα αθωωθουν αν κ νομίζω ότι έγινε ατομικός βιασμος
Δύο στοιχεία με κάνουν να το πιστεύω
1 δεν θα ανιχνευθεί το χάπι του βιασμού
2 για να μην τα προφυλακίσεις ο ανακριτής μάλλον κάτι δεν κόλλησε τόσο καλά
έστω κανένας ταξιτζής να μας βοηθήσει
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
το ότι πατέρας πέρασε μήνες στη φυλακή, δεν το έχεις μάθει;
Μάνα “έστησε” τον βιασμό της 6χρονης κόρης της από τον πατέρα και τους φίλους του. Οι άτυχοι άνδρες, που διασύρθηκαν στο Πανελλήνιο, έμειναν 17 μήνες στην φυλακή, ενώ ήταν αθώοι. πηγή Μάνα “έστησε” τον βιασμό της 6χρονης κόρης της από τον πατέρα και τους φίλους του
Όχι, δεν ξέρω αυτή την περίπτωση, αλλά νομίζω ότι δικαιώνει αυτό που λέω. Το δικαστήριο αθώωσε τους κατηγορουμένους και δεν ήταν αρκετή η καταγγελία χωρίς αποδείξεις για να καταδικασθούν.
Η δικαιοσύνη έκανε σωστά τη δουλειά της. Οι άνθρωποι οφείλουν να κάνουν αγωγή κατά του ελληνικού δημοσίου και μάλλον περιπτώσεις άδικης προφυλάκισης, σαν αυτή που παρέθεσες, οδηγούν πλέον τους ανακριτές να μην προφυλακίζουν τόσο εύκολα, όπως συνέβη και στην περίπτωση της Θεσσαλονίκης που οι κατηγορούμενοι αφέθηκαν ελεύθεροι με περιοριστικούς όρους.
Υπάρχει και άλλη πολύ πρόσφατη περίπτωση, γυναίκας που κατήγγειλε το οικονομικό στήριγμά της για ασέλγεια στη μικρή της κόρη, επειδή δεν απέσπασε το ποσό που ζήτησε. Παρόλο που έπαιρνε τακτικά βοήθημα. Φυσικά μονον η καταγγελία δεν ήταν αρκετή. Το αφήγημα κατέρρευσε πανηγυρικά και ο άνθρωπος παρέμεινε αθώος. Στη Λάρισα νομίζω το περιστατικό αυτό.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Όχι, δεν ξέρω αυτή την περίπτωση, αλλά νομίζω ότι δικαιώνει αυτό που λέω. Το δικαστήριο αθώωσε τους κατηγορουμένους και δεν ήταν αρκετή η καταγγελία χωρίς αποδείξεις για να καταδικασθούν.
Η δικαιοσύνη έκανε σωστά τη δουλειά της. Οι άνθρωποι οφείλουν να κάνουν αγωγή κατά του ελληνικού δημοσίου και μάλλον περιπτώσεις άδικης προφυλάκισης, σαν αυτή που παρέθεσες, οδηγούν πλέον τους ανακριτές να μην προφυλακίζουν τόσο εύκολα, όπως συνέβη και στην περίπτωση της Θεσσαλονίκης που οι κατηγορούμενοι αφέθηκαν ελεύθεροι με περιοριστικούς όρους.
Υπάρχει και άλλη πολύ πρόσφατη περίπτωση, γυναίκας που κατήγγειλε το οικονομικό στήριγμά της για ασέλγεια στη μικρή της κόρη, επειδή δεν απέσπασε το ποσό που ζήτησε. Παρόλο που έπαιρνε τακτικά βοήθημα. Φυσικά μονον η καταγγελία δεν ήταν αρκετή. Το αφήγημα κατέρρευσε πανηγυρικά και ο άνθρωπος παρέμεινε αθώος. Στη Λάρισα νομίζω το περιστατικό αυτό.
το ότι πέρασαν μήνες στη φυλακή, δεν το κατανόησες; ποιός θα τους αποζημιώσει; αν οι φυλακόβιοι τον έσφαζαν μέσα στη φυλακή, επειδή ήταν μέσα για το βιασμό της κόρης του; είδες να κινηθεί αυτεπάγγελτα δίκη ενάντια στη μάνα; αν δεν βλέπεις εδώ τα διπλά κριτήρια, που θα τα δεις;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.341
Κριτικές
62
Like
45.007
Πόντοι
9.297
Επρεπε να παρουν δειγμα απο το πουλι του Λεβεντη να δουν αν υπαρχει σαλιο της καρταγγελουσας ...:pipa2:
Aκριβως αυτό είχα πει και εγώ για την υπόθεση του μακαρίτη του Παντελίδη....αλλά αυτό θέλει άτομα που δεν πάνε με το βιβλίο αλλά σκέφτονται out of the box ...οι ξενερωτοι ιθύνοντες δεν το έκαναν και είμαστε ακόμα στο σκοτάδι έξι χρόνια μετά.
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Like
891
Πόντοι
86
Γιάννη μην το λες για αποζημίωση θα νομίζει κανείς ότι παίρνουν 1-2 εκατομμύρια ευρώ όπως θα έπρεπε
μιλαμε ποσά 20 ευρώ τη μέρα το πολύ που αν αφαιρέσεις δικαστικά έξοδα κλπ αν βγαίνει 10 ευρώ τη μέρα είναι θέμα
Δεν είναι αποζημίωση αυτό τα τσιγάρα σου πληρώνουνε
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ουδέποτε στην ανθρώπινη ιστορία δεν έδιναν γραπτές συναινέσεις τα ζευγάρια ο ένας στον άλλο.
F.U.C.K. Την έδινε άλλος τη συναίνεση.
το ότι πέρασαν μήνες στη φυλακή, δεν το κατανόησες; ποιός θα τους αποζημιώσει; αν οι φυλακόβιοι τον έσφαζαν μέσα στη φυλακή, επειδή ήταν μέσα για το βιασμό της κόρης του; είδες να κινηθεί αυτεπάγγελτα δίκη ενάντια στη μάνα; αν δεν βλέπεις εδώ τα διπλά κριτήρια, που θα τα δεις;
Το κράτος. Δικαιούσαι αγωγής και αποζημίωσης. Παρά το μύθο που επικρατεί κανείς φυλακόβιος δε σε σφάζει χωρίς κίνητρο. Αλλιώς δε θα είχε μείνει βιαστής ή παιδεραστής ζωντανός στις φυλακές. Σε περίπτωση που υπήρχε ψευδής καταγγελία από άνδρα και άδικη προφυλάκιση γυναίκας, θα υπήρχε αυτεπάγγελτη δίωξη και δίκη ενάντια στον πατέρα;
Μη βλέπετε φαντάσματα εκεί που δεν υπάρχουν.
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
520
Like
776
Πόντοι
86
''Συγκεκριμένα, σύμφωνα την ίδια ενημέρωση, σε επικοινωνία που είχαν χθες Σάββατο, 22 Ιανουαρίου, η ηγεσία της Αστυνομίας Κύπρου και της Ελληνικής Αστυνομίας, για ενημέρωση σχετικά με την υπόθεση βιασμού γυναίκας ηλικίας 24 ετών, που διερευνά η Ελληνική Αστυνομία, και σε σχέση με πληροφορίες και αναφορές ότι κύκλωμα που ενδεχομένως σχετίζεται και με την υπόθεση βιασμού της 24χρονης, δρα στην Κύπρο και στην Ελλάδα, σύμφωνα με τα όσα αναφέρθηκαν από την ηγεσία της Ελληνικής Αστυνομίας προς την Ηγεσία της Αστυνομίας Κύπρου, «από τα μέχρι στιγμής υπό εξέταση στοιχεία που έχουν συλλέξει οι Αρχές της Ελλάδας, δεν φαίνεται να προκύπτουν στοιχεία ή μαρτυρία για οποιαδήποτε δράση προσώπων από την Κύπρο που να σχετίζεται με οποιοδήποτε κύκλωμα βιασμών και σεξουαλικής εκμετάλλευσης».''
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
520
Like
776
Πόντοι
86
Αν ο μέτρ κατηγορηθεί ως μαστροπός τότε αυτό τι κάνει αυτομάτως την 24χρονη;

Κάποιοι λένε αν ήταν η κόρη σου η 24χρονη τι θα έκανες/έλεγες. Κανένας δεν λέει αν ήταν η 17χρονη η κόρη σου (που της έκανε recruit η 24χρονη)

Σε περίπτωση δική μου το recruit το έκαναν 2 λεσβίες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom