Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Eχω γραψει αρκετες φορες για την πρωτη..αποκλειστικα παθητικη....αποκλειστικα θυληκη συμπεριφορα...αν εμενε θεσσαλονικη μονιμα θα ηταν για μενα στανταρακι...
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Eχω γραψει αρκετες φορες για την πρωτη..αποκλειστικα παθητικη....αποκλειστικα θυληκη συμπεριφορα...αν εμενε θεσσαλονικη μονιμα θα ηταν για μενα στανταρακι...

Παρεπεμψέ με σε ενα παλαιότερο σχόλιο σου...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Ρε παιδια εδω μεσα 7 χρονια μονιμως ενημερωνω...και ωρες ωρες απορω...οταν λεω για ενα ατομο που εκδιδεται οτι θα την ειχα στα στανταρακια τι σημαινει;;;;;Δηλαδη καθε φορα που θα γραφω για μια θα πρεπει να γραφω το τιμαει το μεροκαματο;οτι ιδρωνει την φανελλα;οτι τιναζει τον κουραμπιε;;; ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΕΙΡΩΝΙΑ...αλλα.............
Τιμαει το μεροκαματο ιδρωνει την φανελα φοβερο κορμι αν εθει ξανα θεσσαλονικη θα ξαναπαρω.
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Ρε παιδια εδω μεσα 7 χρονια μονιμως ενημερωνω...και ωρες ωρες απορω...οταν λεω για ενα ατομο που εκδιδεται οτι θα την ειχα στα στανταρακια τι σημαινει;;;;;Δηλαδη καθε φορα που θα γραφω για μια θα πρεπει να γραφω το τιμαει το μεροκαματο;οτι ιδρωνει την φανελλα;οτι τιναζει τον κουραμπιε;;; ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΕΙΡΩΝΙΑ...αλλα.............
Τιμαει το μεροκαματο ιδρωνει την φανελα φοβερο κορμι αν εθει ξανα θεσσαλονικη θα ξαναπαρω.

Οκ λάγνε.. μην βαράς...
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Γεια σας και καλη χρονια σε ολους.Καινουριος ειμαι σχετικα εδω αλλα μιας και οι παλιοι λενε να γραφουμε τις εμπειριες μας απο τις κοπελες θελω να πω την εμπειρια μου,απο την νεα κοπελα στην πολη την Αννα η Παολα.Λοιπον ειναι οπως στις φοτο,ευγενικοτατη και φιλικη.Ουτε βιαζεται και τις αρεσει πολυ αυτο που κανει οπως μου εδωσε να καταλαβω.Η χαρα του ενεργητικου με λιγα λογια.Αυτη σε ενεργητικο ρολο δεν τις αρεσειμαλλον,οπως καταλαβα αν και προσωπικα δεν με ενδιεφερε κιολας.Παντως εχει πολυ καλη στυση και χυνει φοβερα.Σιγουρα θα ξαναπαω.Αυτα και ελπιζω να ηταν χρησιμο το μνμ μου.Καλη χρονια και υγεια σε ολους.

αυτή εννοείς;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Με την πούτσα σηκωμένη και το πενηντάρικο στο χέρι, ετοιμος να της τα χώσω... και δεν μπορώ καθόλου την κοροιδία και έχω βαρύ χέρι... με έσωσες βάτραχε!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Με την πούτσα σηκωμένη και το πενηντάρικο στο χέρι, ετοιμος να της τα χώσω... και δεν μπορώ καθόλου την κοροιδία και έχω βαρύ χέρι... με έσωσες βάτραχε!!
όχι Μουτρο βρες κάτι άλλο θ σ πρωτινα
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0

Για την δεύτερη απο προσωπική εμπειρία δεν έμεινα ευχαριστημένος. Η φωτογραφίες απέχουν απο την πραγματικότητα. Άσε που μου φάνηκε να βαριέται απο την πρώτη στιγμή λες και το έκανε απο αγγαρεία.
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
   την εχει δοκιμασει κανεις παιδια? το τιμαει το μεροκαματο το κοριτσι η θα φαμε φολα? λεω να την τιμησω το βραδu σημερα.... αν εχει καποιος καμια εμπειρια ας βοηθησει...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
369
Πόντοι
26
  την εχει δοκιμασει κανεις παιδια? το τιμαει το μεροκαματο το κοριτσι η θα φαμε φολα? λεω να την τιμησω το βραδu σημερα.... αν εχει καποιος καμια εμπειρια ας βοηθησει...
εγω παντως θα περιμενω αυτην,σιγουρα πραγματα,
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
  την εχει δοκιμασει κανεις παιδια? το τιμαει το μεροκαματο το κοριτσι η θα φαμε φολα? λεω να την τιμησω το βραδu σημερα.... αν εχει καποιος καμια εμπειρια ας βοηθησει...
Θα γκρινιαξω παλι και παλι θα με λετε στριφνο και ιδιοτροπο :S :S :S οταν μπαινετε  στην κεντρικη σελιδα του σαιτ γιατι δεν κοιταζετε τος κριτικες που ανεβαζουν συναγωνιστες;;Την συγκεκριμενη την πηρε προχθες ο φακιρης και ανεβασε κριτικη.Με 2 ωρες υπνο  ειμαι αλλα επειδη ειμαι στις καλες μου.. πατηστε και κανα λαικ στην κριτικη να τονωσουμε την ψυχολογια του φακι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
369
Πόντοι
26
γιατι δεν φαινονται αυτα που γραφω?δευτερη φορα συμβαινει :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom