Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Έχουμε δει κι αν έχουμε δει φιδέμπορες και φιδέμπορες εδώ μέσα.
Απ' τη μια μας λες ότι η Ιωάννα είναι 60+ (είναι βέβαιο πως ούτε που την ξέρεις, ούτε που την έχεις δει ποτέ στη ζωή σου), απ' την άλλη για όλες ξέρεις και μας λες άλλα ντ' άλλα της παρασκευής το γάλα, τώρα άρχισαν οι παπαριές με τα ακάποτα και τους κρεμπιέδες.
Αλλά αυτό το τελευταίο, όμως, για εξήγησέ το μας λίγο.
Από πού κι ως πού θα μπορούσες, είτε εσύ είτε οποιοσδήποτε βαρεμένος να προσβάλλεις κάποιον για "τις σεξουαλικές του προτιμήσεις";
Ειδικά σε ένα νήμα για τρανς.
Και ποιός είσαι εσύ; Πώς την έχεις δει;
Τώρα για κλώνους, άστο καλύτερα, γιατί πολλοί έχουμε καταλάβει, και αν δεν τόχουν καταλάβει ακόμη, θα το καταλάβουν ποιός είσαι, που κάθε λίγους μήνες μπαίνεις με άλλο ψευδώνυμο σε κάνουν μπαν, και μετά ξανά μανά τις ίδιες μαλακίες με άλλο ψευδώνυμο.
Να ψάξω να βρω πόσα nick έχεις χρησιμοποιήσει στο παρελθόν και να τα δούμε όλοι μαζί παρέα;
Πλάκα θα έχει.
Έτσι για να μιλήσουμε για κλώνους...
Για ωριμότητα άστο καλύτερα...

Άστο γιατί θα με κουράσεις. Έχω καλύτερη ιδεα.

Έχεις απόλυτο δίκιο. Είμαι αδικαιολόγητος. Θα συνεχίσω να είμαι ρομαντικός και αδικαιολόγητος. Καλή σου μέρα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Α, μάλιστα, έσβησες τη μία παπαριά κ' έγραψες στη θέση της άλλη.
Ούτε καν το θάρρος της γνώμης σου έχεις, θρασύδειλος.
Και δεν υπάρχει καμία μάχη. Υπάρχουν facts μόνο.
Σέβομαι μόνο όσους σέβονται.
Που θα μας πει ο αρχικλώνος για κλώνους.
Άιντε χατζηπαπάρα.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Α, μάλιστα, έσβησες τη μία παπαριά κ' έγραψες στη θέση της άλλη.
Ούτε καν το θάρρος της γνώμης σου έχεις, θρασύδειλος.
Και δεν υπάρχει καμία μάχη. Υπάρχουν facts μόνο.
Σέβομαι μόνο όσους σέβονται.
Που θα μας πει ο αρχικλώνος για κλώνους.
Άιντε χατζηπαπάρα.

Δηλαδή επιμένεις, θες να σε γειωσω. Είσαι σίγουρος;
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Τώρα φοβηθήκαμε. Ρε άιντε τράβα και δούλεψε άλλους.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Τώρα φοβηθήκαμε. Ρε άιντε τράβα και δούλεψε άλλους.


Εντάξει.

Όταν έκανες εγγραφή, από το πουθενά, διάβαζες δικές μου κριτικές και ρωτούσες εμένα. Όταν έγραφες τις πρώτες κριτικές, που ήταν απανωτές κάθε μέρα, σε είχαν πει παπατζη. Κακώς λοιπόν κάνεις τα ίδια σε άλλο μέλος. Επίσης, είσαι παθητικός, όχι ενεργητικός, επομένως μικρή σημασία έχει το να εγώ ή κάποιο άλλο παιδί με ορισμένες τρανς που έχουμε χημεία και προσωπική φιλία επιλέγουμε να το κάνουμε χωρίς προφύλαξη. Όπως εσυ απαιτείς να σέβεται ο άλλος τις προτιμήσεις σου, ότι δηλαδή ένα παπαρι σα ρόπαλο μπαίνει στον κωλο σου και τον κάνει λίρα, έτσι και εσυ να σέβεσαι τον άλλον και το τι κάνει. Δεν έχεις καμία δικαιοδοσία στο σώμα του αλλου και της κοπέλας και των αποφάσεων τους.

Τώρα μεταξύ μας, ξέρουμε και οι δυο ότι όσοι κράζετε, το κάνετε γιατί παρακαλάτε για ακάποτα και δε παίρνετε ή απλά δε τολμάτε. Σου εξήγησα πριν, ότι δεν είναι κάποιο ειδος μαγκιάς, γίνεται επιλεκτικά και πάντα με προσοχή. Πολλές το έδιναν, θες να δώσω ονόματα; Δε θες.

Όσον αφορά την Ιωάννα, βρέθηκα ως ενεργητικός μαζί της μια φορά. Δεν με ενδιαφέρει το τι κάνει ούτε η ηλικία της, παρέθεσα τα λεγόμενα άλλης φίλης της τρανς. Τριάντα πάντως δεν είναι. Δε με απασχολεί.

Εάν δεν κάνεις σεξ μάστορα, μη το βγάζεις σε μένα το γινάτι σου. Δε σου φταίω σε κάτι. Φίδια δε λέω ποτέ, αν έλεγα απλά δε θα έδινε κανένας σημασία. Όταν πονάει, πονάει γιατί κάτι ισχύει. Εκτός αυτού, να σου πω ΞΑΝΑ, ότι όλες οι τρανς έχουν πελατολόγιο άκρως «βρωμικο» και δε θες να ξέρεις τι γίνεται. Όταν σταματήσεις απλά να στήνεις κωλο και βρεις το κουράγιο ή τον τρόπο να βγεις από απλός πελάτης, μπορεί και να μάθεις κάποια πράγματα για αυτές.

Δε θες να σου πω ονόματα... που το έδιναν και το δίνουν ελεύθερα εκεί που γουστάρουν. Απλά δε θες... άκου με.

Σταμάτα να τρομοκρατείς τα παιδιά, το νταβατζιλίκι στα κροσακια, όχι σε μένα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Εντάξει.

Όταν έκανες εγγραφή, από το πουθενά, διάβαζες δικές μου κριτικές και ρωτούσες εμένα. Όταν έγραφες τις πρώτες κριτικές, που ήταν απανωτές κάθε μέρα, σε είχαν πει παπατζη. Κακώς λοιπόν κάνεις τα ίδια σε άλλο μέλος. Επίσης, είσαι παθητικός, όχι ενεργητικός, επομένως μικρή σημασία έχει το να εγώ ή κάποιο άλλο παιδί με ορισμένες τρανς που έχουμε χημεία και προσωπική φιλία επιλέγουμε να το κάνουμε χωρίς προφύλαξη. Όπως εσυ απαιτείς να σέβεται ο άλλος τις προτιμήσεις σου, ότι δηλαδή ένα παπαρι σα ρόπαλο μπαίνει στον κωλο σου και τον κάνει λίρα, έτσι και εσυ να σέβεσαι τον άλλον και το τι κάνει. Δεν έχεις καμία δικαιοδοσία στο σώμα του αλλου και της κοπέλας και των αποφάσεων τους.

Τώρα μεταξύ μας, ξέρουμε και οι δυο ότι όσοι κράζετε, το κάνετε γιατί παρακαλάτε για ακάποτα και δε παίρνετε ή απλά δε τολμάτε. Σου εξήγησα πριν, ότι δεν είναι κάποιο ειδος μαγκιάς, γίνεται επιλεκτικά και πάντα με προσοχή. Πολλές το έδιναν, θες να δώσω ονόματα; Δε θες.

Όσον αφορά την Ιωάννα, βρέθηκα ως ενεργητικός μαζί της μια φορά. Δεν με ενδιαφέρει το τι κάνει ούτε η ηλικία της, παρέθεσα τα λεγόμενα άλλης φίλης της τρανς. Τριάντα πάντως δεν είναι. Δε με απασχολεί.

Εάν δεν κάνεις σεξ μάστορα, μη το βγάζεις σε μένα το γινάτι σου. Δε σου φταίω σε κάτι. Φίδια δε λέω ποτέ, αν έλεγα απλά δε θα έδινε κανένας σημασία. Όταν πονάει, πονάει γιατί κάτι ισχύει. Εκτός αυτού, να σου πω ΞΑΝΑ, ότι όλες οι τρανς έχουν πελατολόγιο άκρως «βρωμικο» και δε θες να ξέρεις τι γίνεται. Όταν σταματήσεις απλά να στήνεις κωλο και βρεις το κουράγιο ή τον τρόπο να βγεις από απλός πελάτης, μπορεί και να μάθεις κάποια πράγματα για αυτές.

Δε θες να σου πω ονόματα... που το έδιναν και το δίνουν ελεύθερα εκεί που γουστάρουν. Απλά δε θες... άκου με.

Σταμάτα να τρομοκρατείς τα παιδιά, το νταβατζιλίκι στα κροσακια, όχι σε μένα.
Όταν γράφτηκα εδώ, το 2019, δεν ήξερα κανέναν και ρωτούσα οποιονδήποτε.
Σώπα, τώρα με "πρόσβαλλες" ότι δίνω κώλο και θα βάλω τα μαύρα. Με αποκάλυψες ρε μπαγάσα, και τόκρυβα...
Άλλες κατινιές και κουτσομπολιά έχεις;
Δώσε μας κι άλλη δόση ωριμότητας.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Όταν γράφτηκα εδώ, το 2019, δεν ήξερα κανέναν και ρωτούσα οποιονδήποτε.
Σώπα, τώρα με "πρόσβαλλες" ότι δίνω κώλο και θα βάλω τα μαύρα. Με αποκάλυψες ρε μπαγάσα, και τόκρυβα...
Άλλες κατινιές και κουτσομπολιά έχεις;
Δώσε μας κι άλλη δόση ωριμότητας.

Όταν γράφτηκες ρωτούσες εμένα. Όχι οποιονδήποτε. Ασχολησου με κάτι άλλο. Δε μπορούμε να κάνουμε διάλογο, θα συνεχίσεις να απαντάς βλακωδώς για πενήντα σελίδες. Καλή σου μέρα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Τι μου λες ρε παιδί μου... τόσο μεγάλη ιδέα για την αφεντιά σου...
Δε σε ξέρω, ούτε μ' ενδιαφέρει να σε μάθω. Δεν κάνω καν διάλογο μαζί σου, δεν μιλάμε ιδιωτικά με pm, τα γράφω γιατί διαβάζει κόσμος.
Και κάποιοι την πατάνε. Αυτό μόνο μ' ενδιαφέρει.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
Τι μου λες ρε παιδί μου... τόσο μεγάλη ιδέα για την αφεντιά σου...
Δε σε ξέρω, ούτε μ' ενδιαφέρει να σε μάθω. Δεν κάνω καν διάλογο μαζί σου, δεν μιλάμε ιδιωτικά με pm, τα γράφω γιατί διαβάζει κόσμος.
Και κάποιοι την πατάνε. Αυτό μόνο μ' ενδιαφέρει.

Γιατί ασχολείσαι;
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
441
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Όταν γράφτηκες ρωτούσες εμένα. Όχι οποιονδήποτε. Ασχολησου με κάτι άλλο. Δε μπορούμε να κάνουμε διάλογο, θα συνεχίσεις να απαντάς βλακωδώς για πενήντα σελίδες. Καλή σου μέρα.
Γι' αυτό δεν υπάρχει το φόρουμ; Για να υπάρχουν ανταλλαγές απόψεων, ερωτήσεις-απαντήσεις, γνώσεις κτλ;
Γιατί βλέπω ότι το χτυπάς στον @dionst1 ότι και καλά σε ρώτησε. Εσύ δεν έχεις ρωτήσει ποτέ πληροφορία για κάποια τρανς ή για κάτι άλλο; Δηλαδή να έρθει αυτός που είχες ρωτήσει και να σου πει τώρα "μη μιλάς, γιατί εμένα ρωτούσες κάποτε". Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά γράφεις πολλές ασυναρτησίες μαζεμένες που δε βγάζουν κανένα νόημα
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Γι' αυτό δεν υπάρχει το φόρουμ; Για να υπάρχουν ανταλλαγές απόψεων, ερωτήσεις-απαντήσεις, γνώσεις κτλ;
Γιατί βλέπω ότι το χτυπάς στον @dionst1 ότι και καλά σε ρώτησε. Εσύ δεν έχεις ρωτήσει ποτέ πληροφορία για κάποια τρανς ή για κάτι άλλο; Δηλαδή να έρθει αυτός που είχες ρωτήσει και να σου πει τώρα "μη μιλάς, γιατί εμένα ρωτούσες κάποτε". Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά γράφεις πολλές ασυναρτησίες μαζεμένες που δε βγάζουν κανένα νόημα

Όταν σε προσβάλει από το πουθενά, σε λέει ψεύτη, επικίνδυνο, κτλ, οφείλεις να του υπενθυμίσεις ότι όταν αυτός πήγαινε, εμείς ερχόμασταν. Και όχι δεν έχω ρωτήσει ποτέ. Πήγαινα μόνος μου γιατί αφενός δε μου λέει τίποτα η εμπειρία του άλλου, αφετέρου μου αρέσει η περιπέτεια. Αν έχω φάει φόλες... αμέτρητες. Τελοσπαντων, ας το αφήσουμε.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Το ποιός πήγαινε και ποιός ερχόταν, αυτό άστο καλύτερα. Το 2019, γράφτηκα εδώ. Αυτό δεν σημαίνει ότι τότε ξεκίνησα να ασχολούμαι. Κάποιοι μπορεί να είναι πολύ πιο παλιοί απ' όσο νομίζεις. Και ότι κάποτε μπορεί να σε ρώτησα για κάποια μέσα απ' τα 1.000 ψευδώνυμα που έχεις αλλάξει κάθε φορά που σε κάναν μπαν, αυτό δεν σημαίνει απολύτως τίποτα.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Το ποιός πήγαινε και ποιός ερχόταν, αυτό άστο καλύτερα. Το 2019, γράφτηκα εδώ. Αυτό δεν σημαίνει ότι τότε ξεκίνησα να ασχολούμαι. Κάποιοι μπορεί να είναι πολύ πιο παλιοί απ' όσο νομίζεις. Και ότι κάποτε μπορεί να σε ρώτησα για κάποια μέσα απ' τα 1.000 ψευδώνυμα που έχεις αλλάξει κάθε φορά που σε κάναν μπαν, αυτό δεν σημαίνει απολύτως τίποτα.

Μη κάνεις σα γκομενα ρε αλάνι, άστο να πάει στην ευχή. Με ζαλισες.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Σώπα, πολύ μαγκιά έπεσε...
Ρε άιντε μου σιχτίρ.

9465A2D5-05E7-44DB-A020-2594825CBFE0.gif


Πάνε μια βόλτα, παρε λίγο αέρα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
Παιδια δεν ειναι αστεία τα πραγματα. Καντε report το προφιλ του γιατι αυτα που λεει αν τα δει κανας μικροτερος εδω μεσα θα αρχισει τα ακαποτα και ποιος ξερει τι θα επακολουθησει. Ο ανθρωπος μιλαει μονο για πληγες. Θεωρει ότι το hiv είναι μόνο στο αίμα. Πέρα απο ψεύτης, είσαι και παραπληροφοριοδότης. Ότι να ναι. Παρακαλώ τον admin να λάβει σοβαρά τα όσα λέει.
Τυπε, ο καθενας πραττει κατα συνειδηση. Τελευταια φορα που ρωτησα,
α) δεν υπαρχει ποινη στην ελλαδα για σεξ με σεξεργατη-τρια χωρις προφυλαξη
β) το σαιτ απευθυνεται αυστηρα σε ενηλικες και οχι σε πιτσιρικαδες
γ)first amendment (νταξει υπερβολη)
δ) οι καποτες ειναι του διαβολου και μου κοβουν τη μιση απολαυση

με τριπλοτετραπλη συνεπαγωγη λοιπον ο αρχικος συλλογισμος-statement κρινεται ορθοτατος, δικαιος και αληθης και ουδεμια παραπτωματικη πραξη ειναι αξια αναφορας. ληξη συνεδριας
randy marsh insult GIF by South Park
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.871
Πόντοι
7.316
Τυπε, ο καθενας πραττει κατα συνειδηση. Τελευταια φορα που ρωτησα,
α) δεν υπαρχει ποινη στην ελλαδα για σεξ με σεξεργατη-τρια χωρις προφυλαξη
β) το σαιτ απευθυνεται αυστηρα σε ενηλικες και οχι σε πιτσιρικαδες
γ)first amendment (νταξει υπερβολη)
δ) οι καποτες ειναι του διαβολου και μου κοβουν τη μιση απολαυση

με τριπλοτετραπλη συνεπαγωγη λοιπον ο αρχικος συλλογισμος-statement κρινεται ορθοτατος, δικαιος και αληθης και ουδεμια παραπτωματικη πραξη ειναι αξια αναφορας. ληξη συνεδριας
randy marsh insult GIF by South Park
Καλησπερα σε ολους, παρακολουθω την αντιπαραθεση με περισσιο ενδιαφερον και θελω να αρχισω την απαντηση μου με την λαικη εκφραση (η καυλα ειναι κακος συμβουλος). Συμφωνω οτι δεν υπαρχει κανενα αδικη και ο καθενας πραττει κατα συνειδηση. ΟΜΩΣ υπαρχει και μια αγραφη υπευθυνοτητα που πρεπει να μας διακατεχει ολους (οσο αφορα τα γραφομενα). Απο προσωπικη εμπειρια θα πω οτι (ατομα) σαν τον Dionst, Lycier, Glykomoutsouno με εχουν σωσει στο παρελθον απο απιστευτες κακοτοπιες με λιγες και σοβαρες κουβεντες. Δεν εχω γνωρισει ποτε κανεναν προσωπικα. Αυτο που θελω να πω ειναι εδω μεσα μπαινουν και ανθρωποι με πιο αδυναμο χαρακτηρα και θα πρεπει ΠΟΛΥ να προσεχουμε το γραφουμε ολοι. Δεν θα μπω σε προσωπικη αντιπαραθεση με κανεναν ομως θα πω οτι η πολυ επιθετικη γραφη κατα 99% ειναι γραφη αμυνομενη. Εχω ενα παραδειγμα να δωσω σε τελευταια τρανς που εχει επισκευτει την χωρα με κριτικες τις οποιες διαβασα και κατοπιν αυτων την επισκεφτηκα και ΔΗΛΩΝΩ υπευθυνα οτι ειναι ολες κατα το 80% υπερβαλουσες, ψευτικες και ανακριβεις.
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
57
Like
47
Πόντοι
0
Έχουμε δει κι αν έχουμε δει φιδέμπορες και φιδέμπορες εδώ μέσα.
Απ' τη μια μας λες ότι η Ιωάννα είναι 60+ (είναι βέβαιο πως ούτε που την ξέρεις, ούτε που την έχεις δει ποτέ στη ζωή σου), απ' την άλλη για όλες ξέρεις και μας λες άλλα ντ' άλλα της παρασκευής το γάλα, τώρα άρχισαν οι παπαριές με τα ακάποτα και τους κρεμπιέδες.
Αλλά αυτό το τελευταίο, όμως, για εξήγησέ το μας λίγο.
Από πού κι ως πού θα μπορούσες, είτε εσύ είτε οποιοσδήποτε βαρεμένος να προσβάλλεις κάποιον για "τις σεξουαλικές του προτιμήσεις";
Ειδικά σε ένα νήμα για τρανς.
Και ποιός είσαι εσύ; Πώς την έχεις δει;
Τώρα για κλώνους, άστο καλύτερα, γιατί πολλοί έχουμε καταλάβει, και αν δεν τόχουν καταλάβει ακόμη, θα το καταλάβουν ποιός είσαι, που κάθε λίγους μήνες μπαίνεις με άλλο ψευδώνυμο σε κάνουν μπαν, και μετά ξανά μανά τις ίδιες μαλακίες με άλλο ψευδώνυμο.
Να ψάξω να βρω πόσα nick έχεις χρησιμοποιήσει στο παρελθόν και να τα δούμε όλοι μαζί παρέα;
Πλάκα θα έχει.
Έτσι για να μιλήσουμε για κλώνους...
Για ωριμότητα άστο καλύτερα...
Μη του δίνεται σημασία ρε...σαν να μην υπάρχει μην ασχολείστε με τον τελειωμένο
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Μη του δίνεται σημασία ρε...σαν να μην υπάρχει μην ασχολείστε με τον τελειωμένο

Καλά ρε μουνοπανα δε ντρέπεστε;

Τις προάλλες με σπαμαρες με μηνύματα παρακαλώντας για πληροφορίες.

Μπορώ να κάτσω να βρω ένα-ένα τα σεντόνια ενημερώσεων που έχω δώσει, αλλά θα σας αφήσω να χαρείτε. Δεν είστε ούτε για φτύσιμο.

Ποιος πόσταρε ρε; Ο διονστ που ήταν έμπειρος από πριν αλλά μας τάραζε στις ερωτήσεις; Ο λάγνος που σταμάτησε να αφήνει κριτικές κάτι χρόνια πριν; Ο Φακίρης που έκανε προμοσιον και τις έβγαζε όλες σούπερ; Ούτε ο Βατραχομουρης δε ποστάρει πλέον γιατί σας έχει πάρει πρέφα, τα κρατάει τα καλά για πάρτη του και το ίδιο θα κάνω και γω. Ποιος έκανε ενημερώσεις αβέρτα για την πόλη;

Αχάριστα στράκια.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλά ρε μουνοπανα δε ντρέπεστε;

Τις προάλλες με σπαμαρες με μηνύματα παρακαλώντας για πληροφορίες.

Μπορώ να κάτσω να βρω ένα-ένα τα σεντόνια ενημερώσεων που έχω δώσει, αλλά θα σας αφήσω να χαρείτε. Δεν είστε ούτε για φτύσιμο.

Ποιος πόσταρε ρε; Ο διονστ που ήταν έμπειρος από πριν αλλά μας τάραζε στις ερωτήσεις; Ο λάγνος που σταμάτησε να αφήνει κριτικές κάτι χρόνια πριν; Ο Φακίρης που έκανε προμοσιον και τις έβγαζε όλες σούπερ; Ούτε ο Βατραχομουρης δε ποστάρει πλέον γιατί σας έχει πάρει πρέφα, τα κρατάει τα καλά για πάρτη του και το ίδιο θα κάνω και γω. Ποιος έκανε ενημερώσεις αβέρτα για την πόλη;

Αχάριστα στράκια.
Ο λάγνος ποτέ δεν σταμάτησε να είναι ενεργός όπως και ποτέ δεν αρνήθηκα βοήθεια σέ όποιον την ζήτησε εφόσον γνωρίζω.Οι κριτικές σταμάτησαν διότι είμαι μόνιμος κάτοικος εξωτερικού και έρχομαι Ελλάδα μόνο στην άδεια μου.Τελευταιες κριτικές που έγραψα ήταν Δεκέμβριος μήνας... όσο για τα ακαποτα γαμησια έχω εκφράσει γνώμη πολλές φορές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom