Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Ακριβώς φιλε.αυτες δεν φταίνε.οι αγαπουληδες που σκάνε αυτα τα τεράστια ποσά.
Κ μετά άντε να γαμησει ο μέσος Θεσσαλονικιός κάτι διαφορετικό.
απλα τα πραματα... βαζουμε βλεπουμε τρανσοβιντεακια και μαλακιζομαστε και μας μενουν και τα φραγκα!! και ΟΤΑΝ πεσει καμια στο 50αρικο παμε και ξεχαρμανιαζουμε!! το εχω ξαναπει πρεπει να ερθουν αλβανεζες και βουλγαρες τρανς να δουλεψουν εδω !!! μονο ετσι θα βαλουν μυαλο αυτες ολες που ζητανε 100αρικα και 150αρικα!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: pensa

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
απλα τα πραματα... βαζουμε βλεπουμε τρανσοβιντεακια και μαλακιζομαστε και μας μενουν και τα φραγκα!! και ΟΤΑΝ πεσει καμια στο 50αρικο παμε και ξεχαρμανιαζουμε!! το εχω ξαναπει πρεπει να ερθουν αλβανεζες και βουλγαρες τρανς να δουλεψουν εδω !!! μονο ετσι θα βαλουν μυαλο αυτες ολες που ζητανε 100αρικα και 150αρικα!!!
Έχει κ έναν δυο αξιότιμα παιδιά που με 50 ευρώ περνας καλα και τίμια.απλα χωρίς κλάψα κ τα 50 ευρώ πλέον είναι παρα πολλά σχετικά.νομιζω ότι ζημιά γίνεται με τους λεγόμενους αγαπουληδες.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
ποιοι ειναι αυτοι να τους βρουμε να τους δωσουμε να τους φανε τα σκυλια!!!:grin::grin::grin:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
2
Like
5.939
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα κύριοι. Έχουμε καμία ιδέα για την Άννυ;



Κορμάρα, κωλάρα, πεντακάθαρη, πολύ καβλιάρα, βγάζει ωραία γούστα και (νομίζω) απόλυτα παθητική

Όντως λίγο δύσκολη στην επικοινωνία αλλά αξίζει τον κόπο


Εχω παει μαζι της...ειχα γραψει εδω...παρα πολυ καλη περιπτωση...ευγενεστατη πεντακαθαρη με λεειτουργικο εργαλειο για οσους ενδιαφερονται....και..πανεμορφη για τα δικα μου γουστα...αν εμενα αθηνα και αν το ραντεβου κοστιζε λιγοτερο θα την ειχα στανταρακι.

Προσυπογράφω, λίγο τσιμπημένη τιμή αλλά πολύ καλή περίπτωση
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
παιδες καλησπερα! ενας φιλος απο αγγλια ειδε αυτην και την ερωτευτηκε!! ηθελα πληροφοριες να μαθω αν ειναι καλη στο κρεβατι ...εχει παει κανεις μαζι της?? ευχαριστω
Φιλε «Ζορρό» κ εγω την ερωτεύτηκα κάποια στιγμή.το μονο κακό είναι ότι δεν έχει καθόλου στήθος.πολυ καλο παιδί και αμα σε γουστάρει περνάς σούπερ.αν ειχε στήθος θα ήταν το μεγάλο μου στάνταρ.
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
παιδες καλησπερα! ενας φιλος απο αγγλια ειδε αυτην και την ερωτευτηκε!! ηθελα πληροφοριες να μαθω αν ειναι καλη στο κρεβατι ...εχει παει κανεις μαζι της?? ευχαριστω
Πολύ παλιά καραβάνα και μεγάλη μετριότητα οι φωτογραφίες χρόνια είναι οι ίδιες. Στην αρχή το όνομα ήταν Νατάσσα.
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Πήγε κανείς αυτές τις μέρες με την Isabella? Διάβασα ότι έχει παχύνει αρκετά από κάποιον, αληθεύει; Στείλτε πμ αν δεν θέλετε να γραψετε εδω
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206
Πάντα είχε τα παχάκια της η Ιζαμπέλα. Είναι ο σωματότυπός της τέτοιος. "Φοράει" πολύ καλά τα κιλά της μολαταύτα και έχει πολύ όμορφο πρόσωπο. Περί επιδόσεων, δε χρειάζεται να ειπωθεί κάτι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606

Γιολάντης

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
3
Like
708
Πόντοι
81
Βίβιαν. Οι υπόλοιπες δύο επίπεδα κάτω. Έγινε και η μικρή Ολλανδεζα βίζιτα των 150 με τουπέ, που το 18 πριν φυγει εξω την έπαιρνες με 50. Άσε βρε...

Αθήνα αξίζουν η Ροζιτα και η Μοραες, δε παρακολουθώ γενικά τι παίζει με τις καρτέλες.
 

Alskn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ιζαμπέλα για πρώτη φορά παθητικο προτείνεται ?
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206
Ιζαμπέλα για πρώτη φορά παθητικο προτείνεται ?

Τον έχεις ξαναπάρει μόνος σου με κανα δονητή ή σε έχει πάρει γυναίκα με στραπόν; Αν όχι, έχεις δει τη Διάσωση του Στρατιώτη Ράιαν; Την εισαγωγή με τους Αμερικάνους που τους στέλνουν για την απόβαση με τα μεταγωγικά και τους παρατάνε καταμεσής του σφαγείου τη θυμάσαι;

Ε, έτσι θα είσαι. Το καλό του πράγματος βέβαια είναι πως μετά δε θα σε φοβίζει τίποτα. Αν αισθάνεσαι γενναίος, βουρ...
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Τον έχεις ξαναπάρει μόνος σου με κανα δονητή ή σε έχει πάρει γυναίκα με στραπόν; Αν όχι, έχεις δει τη Διάσωση του Στρατιώτη Ράιαν; Την εισαγωγή με τους Αμερικάνους που τους στέλνουν για την απόβαση με τα μεταγωγικά και τους παρατάνε καταμεσής του σφαγείου τη θυμάσαι;

Ε, έτσι θα είσαι. Το καλό του πράγματος βέβαια είναι πως μετά δε θα σε φοβίζει τίποτα. Αν αισθάνεσαι γενναίος, βουρ...
φιλε μου πηγα με την isabella ναι το τολμησα με το που ειδα οτι ερχεται αυτη η ΘΕΑ!!! λοιπον οτι περιγραφεις ειναι πραγματικοτητα!! εχει ΤΕΡΑΣΤΙΟ καβλι!!! με πονεσε απιστευτα εβαζα το μαξιλαρι στο στομα μου για να μην ουρλιαζω!! γαμαει παρα πολυ γρηγορα και δυνατα!! την παρακαλεσα να μην τον χωνει ολον μεσα φαντασου!! 150 ευρω και πολυς πονος!! δεν λεω τπτ αλλο ακομα ποναει η σουφρα μου.. πρεπει οποιος παει μαζι της να κανει καλη προπονηση στο σπιτι με κανα παριζακι υφαντης.. και χυνει παααρααα πολυ να ξερετε!! λουσιμο κανονικο!! αυτα!!
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206
Στο ζόρισμα βρίσκεται η μισή χαρά. Προσωπικά, βρίσκω πολύ ερωτική και την αίσθηση της ανοιχτής κωλότρυπας για μέρες μετά τη συνάντηση. Και κάτι ακόμη που παρατηρώ πως δεν τυγχάνει της δέουσας αναγνώρισης, αλλά είναι καύλα: το πιάσιμο στα μπούτια και στα κωλομέρια από το ανελέητο σφυροκόπημα που αισθάνεται κανείς για κάποιες μερούλες μετά τη συνεύρεση.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.503
Πόντοι
456
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.729
Like
2.466
Πόντοι
456
ναι, τι; γιατί το ποστάρεις παντού;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
369
Πόντοι
26
να μας τα ζαλισεις μαλλον ,ακου να σου δωσω μια συμβουλη ως μεγαλυτερος,αν δεν την θελεις απλα πετα την ,οτι βιτσια εχεις κρατα τα για τον εαυτο σου ,και αν καποιος θα τα ξερει θα ειναι αυτος που συμετεχει και κανεις μα κανεις αλλος ,μυστικο που το ξερει πανω απο ενας ειναι ντουτουκα ,μπορει οχι σημερα αλλα αυριο που ισως να χαλασουν οι σχεσεις σας θα ειναι εφημεριδα
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Συναγωνιστές έχει συνταχθεί σχετικό εγχειρίδιο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom