Νέα

Θέλουμε Δημοψήφισμα για τη Λαθρομετανάστευση και το θέλουμε ΤΩΡΑ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GrP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να φύγους οι παράνομοι μετανάστες απο την Ελλάδα άμεσα!

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 92,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 8 7,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
εαν θελετε δημοψηφισματα διεκδκηστε τα..γι αρχη δηλωστε παρουσια αυριο στην αθηνα..
αφηστε τα pc και τα αραλικια..
ολοι αθηνα αυριο ελληνες.

  Εγω θα ερθω το Σαββατο

  Καθαριζω την Κω τωρα απο τα αλλοδαπα,μπορει να πεταχτω και στο μποντρουμ αυριο
  Οπως καταλαβαινεις θα ειμαι λιιιιιγο απασχολημενος
  Αλλα το Σαββατο θα ειμαι πισω Αθηνα να καθαρισουμε και εκει

  μην μου τους φατε ολους ομως,αφηστε και κανεναν για μενα
 

Επισκέπτης
και να φανταστεις υπαρχουν καποιοι προδοτες (σαν και σενα)που πανε και πηδανε ρωσσιδες και αντι να δινουν τα λεφτα τους σε ελληνικα προιοντα,αυτοι τα ακουμπανε στην αλβανορωσσικη μαφια...αυτοι κατα την γνωμη σου δεν ειναι προδοτες;
Πεσατε θυματα αδερφια εσεις,στης καυλας την μαυρη θολουρα...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
και να φανταστεις υπαρχουν καποιοι προδοτες (σαν και σενα)που πανε και πηδανε ρωσσιδες και αντι να δινουν τα λεφτα τους σε ελληνικα προιοντα,αυτοι τα ακουμπανε στην αλβανορωσσικη μαφια...αυτοι κατα την γνωμη σου δεν ειναι προδοτες;

Αι πουτάναι προσφέρουν υπερεσίαι ! Αι άλλαι λαθρομούραι , τί προσφέρουν ????? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ?????????

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ?

Για να μη πω κι άλλα, γιατί βαριέμαι και μου φέυγει και ο οίστρος !  :2funny:
 

Επισκέπτης
λες να φτασουν 'κει κατου???...αχαχαχαχαχαχαχα

Έχουνε σηκώσει όλες τις σημαίες απ'τα εποχιακάδικα.
Από τη μάζωξη του χουντόδουλου είχαν να ξεπουλήσουν έτσι..

ααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχα
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
να φυγουν θελουμε ολοι εκτος απο κατι τελειωμενους, :jerking:κατι πουστρακια :fuck2: και κατι κακασχημε3ς που τους εχουν γκομενους :uglystupid:
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Έχουνε σηκώσει όλες τις σημαίες απ'τα εποχιακάδικα.
Από τη μάζωξη του χουντόδουλου είχαν να ξεπουλήσουν έτσι..

ααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχα
παντως φιλαρακι,τοσα χρονια πλαστικη μαυροκοκκινη ντεν εχω δει...ενω η "τιμημενη" εεεε,τιγκα στη πλαστικουρα...
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Τα γαμημενα προδοτοεβραιοκαθαρματα δεν προκειται ποτε να σας ρωτησουν για κατι τετοιο οπως δε σας ρωτησαν ουτε για το ΔΝΤ ουτε για τιποτα,χαρειτε την εβραιοδημοκρατια σας μαλακες νεοελληνες!

Δε σας ρωτανε για τιποτα γιατι πολυ απλα υπαρχει σχεδιο.

Το σχεδιο του αφανισμου σας και οχι μονο.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
10
Like
2.605
Πόντοι
3.187
Και τι θα γίνει με το δημοψήφισμα βρε παλικάρι? Μήπως αν ψηφίσουμε να φύγουν εκείνοι θα τα μαζέψουν και θα φύγουν? Δεν λύνονται έτσι αυτά τα θέματα παλικάρι. Τα θέματα αυτά για να λυθούν πρέπει η κοινωνία να είναι οργανωμένη, να έχει όραμα και στόχους. Οχι να κοιτά ο καθένας την πάρτη του. Γιατί την ίδια ώρα που θα ψηφίζουμε κατά των λαθρομεταναστών ενας γαιοκτήμονας θα μεζεύει Πακιστανούς για να μαζέψει τις φράουλες, για να αρμέξει τα πρόβατα, για να κουβαλήσει το εμπόρευμα, για να φορτώσει το φορτηγό κλπ. Εμείς εδώ στην Ελλάδα νομίζουμε οτι είμαστε άρχοντες και πρέπει ολοι να μας υπηρετούν. Να έχουμε ήσυχους φτηνούς εργάτες που θα εχουν τις ίδιες συνηθειες με μάς που θα μας υπηρετούν και οι οποίοι θα πληρώνονται ελάχιστα. Δυστυχώς δεν είμαστε έτοιμοι ως κοινωνία να πάρουμε μια ξεκάθαρη απόφαση για το αν θέλουμε μετανάστες στην χώρα μας. Και δεν είμαστε έτοιμοι γιατί σκεφτόμαστε μόνο τους εαυτους μας παραμερίζοντας το συνολικό καλό.!!!!
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Να παρουν οι αριστεροι τους λαθρομεταναστες να τους φιλοξενησουν στα σπιτια τους
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Να παρουν οι αριστεροι τους λαθρομεταναστες να τους φιλοξενησουν στα σπιτια τους
Εγω πολυ ευχαριστως αλλα δεν εχω χωρο....εχει γεμισει το σπιτι μου με πουτανιτσες.....Ελληνιδες βεβαιως βεβαιως....
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Και τι θα γίνει με το δημοψήφισμα βρε παλικάρι? Μήπως αν ψηφίσουμε να φύγουν εκείνοι θα τα μαζέψουν και θα φύγουν? Δεν λύνονται έτσι αυτά τα θέματα παλικάρι. Τα θέματα αυτά για να λυθούν πρέπει η κοινωνία να είναι οργανωμένη, να έχει όραμα και στόχους. Οχι να κοιτά ο καθένας την πάρτη του. Γιατί την ίδια ώρα που θα ψηφίζουμε κατά των λαθρομεταναστών ενας γαιοκτήμονας θα μεζεύει Πακιστανούς για να μαζέψει τις φράουλες, για να αρμέξει τα πρόβατα, για να κουβαλήσει το εμπόρευμα, για να φορτώσει το φορτηγό κλπ. Εμείς εδώ στην Ελλάδα νομίζουμε οτι είμαστε άρχοντες και πρέπει ολοι να μας υπηρετούν. Να έχουμε ήσυχους φτηνούς εργάτες που θα εχουν τις ίδιες συνηθειες με μάς που θα μας υπηρετούν και οι οποίοι θα πληρώνονται ελάχιστα. Δυστυχώς δεν είμαστε έτοιμοι ως κοινωνία να πάρουμε μια ξεκάθαρη απόφαση για το αν θέλουμε μετανάστες στην χώρα μας. Και δεν είμαστε έτοιμοι γιατί σκεφτόμαστε μόνο τους εαυτους μας παραμερίζοντας το συνολικό καλό.!!!!
Φιλε μου,ποσοι νομιζεις οτι καταλαβαν αυτα τα σωστα που εγραψες ?
Εδω το μονο που ξερουμε ειναι να μουγκριζουμε και να βριζουμε,χωρις να εχουμε καν υπ'οψιν μας ουτε τις βασικες απο τις παραμετρους του κοινωνικου-οικονομικου συστηματος που βιωνουμε τις τελευταιες δεκαετιες...
Ειμαστε αμορφωτοι σαν λαος,γι'αυτο και δεν ακουμε τον αλλο,παρα μονο περιμενουμε απο ευγενεια να τελειωσει την κουβεντα του για να πουμε την δικη μας μαλακια.
Φυσικα στο ιντερνετ,λογω της ανωνυμιας,δεν υπαρχει ουτε η στοιχειωδεις αυτη ευγενεια,βριζουμε εκ των προτερων και αναθεματιζουμε ανεξοδα.
Τζαμπα μαγκες....
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε μου,ποσοι νομιζεις οτι καταλαβαν αυτα τα σωστα που εγραψες ?
Εδω το μονο που ξερουμε ειναι να μουγκριζουμε και να βριζουμε,χωρις να εχουμε καν υπ'οψιν μας ουτε τις βασικες απο τις παραμετρους του κοινωνικου-οικονομικου συστηματος που βιωνουμε τις τελευταιες δεκαετιες...
Ειμαστε αμορφωτοι σαν λαος,γι'αυτο και δεν ακουμε τον αλλο,παρα μονο περιμενουμε απο ευγενεια να τελειωσει την κουβεντα του για να πουμε την δικη μας μαλακια.
Φυσικα στο ιντερνετ,λογω της ανωνυμιας,δεν υπαρχει ουτε η στοιχειωδεις αυτη ευγενεια,βριζουμε εκ των προτερων και αναθεματιζουμε ανεξοδα.
Τζαμπα μαγκες....

+1
 

Επισκέπτης
Και τι θα γίνει με το δημοψήφισμα βρε παλικάρι? Μήπως αν ψηφίσουμε να φύγουν εκείνοι θα τα μαζέψουν και θα φύγουν? Δεν λύνονται έτσι αυτά τα θέματα παλικάρι.

Το 90% βρίσκονται παράνομα στη χώρα.
Αν εφαρμόζονταν οι νόμοι,
θα έπρεπε να απελαθούν.
Ένα δημοψήφισμα,  θα μπορούσε να δώσει τέτοια εντολή.
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
153
Εμφανίσεις
9K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom