Νέα

Θέλουμε Δημοψήφισμα για τη Λαθρομετανάστευση και το θέλουμε ΤΩΡΑ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GrP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να φύγους οι παράνομοι μετανάστες απο την Ελλάδα άμεσα!

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 92,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 8 7,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
τα τεμαχια δεν εχουν να φοβηθουν τπτ εκτος αν ειναι αρσενικου γενους
Ο περσονας μονο μεχρι κατω απο κανα τραπεζι μπορει να φτασει για να κρυφτει
αντε πως θα το κανονισουμε?

Μπα  δεν γίνεται
α) σε  παραπέμπω  στην  παάντηση  του  Πλε
και β) Έστω  ότι  κάνουμε  εξαίρεση , το  ματζαφλάρι  αυτό  που θα  το κρύψεις ? Με  τη  Μπέμπα  θα  πάμε  δεν  θα  βάζω  Σαββατιάτικα  κοτσαδόρο και τρέιλερ !
 

Επισκέπτης
Μπα  δεν γίνεται
α) σε  παραπέμπω  στην  παάντηση  του  Πλε
και β) Έστω  ότι  κάνουμε  εξαίρεση , το  ματζαφλάρι  αυτό  που θα  το κρύψεις ? Με  τη  Μπέμπα  θα  πάμε  δεν  θα  βάζω  Σαββατιάτικα  κοτσαδόρο και τρέιλερ !

α)ασε καταλαβα....πακια θα ναι τα τεμαχια αστο
β)θα το παρει με χαρα στη πλατη του ο περσονας με το στρακι τον πλε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
το μουνι ενωνει. Δε πρεπει να το μαθαινεις και στους νεους αυτο?  :2funny:

Πάντως  θα  θελα  να  δω  τον ασπρούλη  με  τα  συγκεκριμένα τεμμάχια , να  του  κάνουνε  γλύκες , θα  πήγαινε  αυτοβούλως  για μπλουμ  στην Θάλασσα .
Μετά  άντε  να  με  τρέχουνε  να  πλερώνω  και  αποζημιώσεις για  ρύπανση  του  Κορινθιακού !
 

Επισκέπτης
Πάντως  θα  θελα  να  δω  τον ασπρούλη  με  τα  συγκεκριμένα τεμμάχια , να  του  κάνουνε  γλύκες , θα  πήγαινε  αυτοβούλως  για μπλουμ  στην Θάλασσα .
Μετά  άντε  να  με  τρέχουνε  να  πλερώνω  και  αποζημιώσεις για  ρύπανση  του  Κορινθιακού !

μπα
μαλλον θα εστελνα για μπλουμ τα τεμαχια και ας μενατε αγαμητοι μετα.
Εσενα ο παπους σου πληρωσε αληθεια καμια αποζημιωση στο κρατος για τις συμμοριτικες τασεις του τοτε?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
α)ασε καταλαβα....πακια θα ναι τα τεμαχια αστο
β)θα το παρει με χαρα στη πλατη του ο περσονας με το στρακι τον πλε

Αφού  είσαι  ρε  μεγάλε  φτωχομπινές  , όπως  είπες  παραπάνω , πώς  θα  βάλεις  ρεφενέ .
Τώρα  αμα  θες  βέβαια στην κρεμάμε  όξω  να  κάνει  το Αλεξικέραυνο . Αλλά  άμα  στην  πατήσει  κανένα  φορτηγό  άσε  τη  γάμησες !
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Πάντως  θα  θελα  να  δω  τον ασπρούλη  με  τα  συγκεκριμένα τεμμάχια , να  του  κάνουνε  γλύκες , θα  πήγαινε  αυτοβούλως  για μπλουμ  στην Θάλασσα .
Μετά  άντε  να  με  τρέχουνε  να  πλερώνω  και  αποζημιώσεις για  ρύπανση  του  Κορινθιακού !

ο λευκος ειναι τζεντλμαν ρε μπροστα σε γυναικες. Και κιμπαρης στα εξοδα βεβαιως βεβαιως
 

Επισκέπτης
Αφού  είσαι  ρε  μεγάλε  φτωχομπινές  , όπως  είπες  παραπάνω , πώς  θα  βάλεις  ρεφενέ .
Τώρα  αμα  θες  βέβαια στην κρεμάμε  όξω  να  κάνει  το Αλεξικέραυνο . Αλλά  άμα  στην  πατήσει  κανένα  φορτηγό  άσε  τη  γάμησες !

μην ανησυχεις...αφηνω παντα ενα κομποδεμα για πουτανοκαταστασεις!
Οπου θελετε κρεμαστε την αλλα για τον κωλο σας μια φορα λιγουρια δεν ειναι :birdman:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
μπα
μαλλον θα εστελνα για μπλουμ τα τεμαχια και ας μενατε αγαμητοι μετα.
Εσενα ο παπους σου πληρωσε αληθεια καμια αποζημιωση στο κρατος για τις συμμοριτικες τασεις του τοτε?

Οπότε  τί  θες  και μπερδεύεσαι ?
Άσε  μας  εμάς  !
Εσύ  εδώ  , εγώ  με  τα  μωράκια  για  ψαράκι .

Δε  μου  λες  ακόμα  να  επιδράσει  ο μπάφος ?
Διότι βλέπω  ότι σήμερα  αρχίζεις  με  τον παππούλη  μου , μετά  τη γιαγιά  μου , μετά  μαμάκα  μου . Αδερφή  δεν  έχω .

Έναν  Αδερφό  έχω  , χίτης  σαν κι εσένα  είναι ,  αλλά  καλό παιδί !

By  the way  για  ποιον  από τους  παπούδες  μου  λές  τον  αντάρτη , που   ήτανε  στη  Μακρόννησο  με  το Μπηθικώτση  και το Δεσποτόπουλο  , ή  εκείνον  ήτανε  με  τον 32 ΛΟΚ και έπεσε  στο Γράμμο πολεμώντας  τον  αδερφό του ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
μην ανησυχεις...αφηνω παντα ενα κομποδεμα για πουτανοκαταστασεις!
Οπου θελετε κρεμαστε την αλλα για τον κωλο σας μια φορα λιγουρια δεν ειναι :birdman:

Να  την  πουλήσουμε  στην ΕΥΔΑΠ  να  την κάνει σουλήνα  τση  υδρεύσεως ?
 

Επισκέπτης
Οπότε  τί  θες  και μπερδεύεσαι ?
Άσε  μας  εμάς  !
Εσύ  εδώ  , εγώ  με  τα  μωράκια  για  ψαράκι .

Δε  μου  λες  ακόμα  να  επιδράσει  ο μπάφος ?
Διότι βλέπω  ότι σήμερα  αρχίζεις  με  τον παππούλη  μου , μετά  τη γιαγιά  μου , μετά  μαμάκα  μου . Αδερφή  δεν  έχω .

Έναν  Αδερφό  έχω  , χίτης  σαν κι εσένα  είναι ,  αλλά  καλό παιδί !

By  the way  για  ποιον  από τους  παπούδες  μου  λές  τον  αντάρτη , που  ήτανε  στη  Μακρόννησο  με  το Μπηθικώτση  και το Δεσποτόπουλο  , ή  εκείνον  ήτανε  με  τον 32 ΛΟΚ και έπεσε  στο Γράμμο πολεμώντας  τον  αδερφό του ?

εσυ αρχισες να μου κωλοτριβεσαι.
Στα αρχιδια μου το σοι σου τελειως.

Εχει πλακα παντως να βλεπεις φραγκατους μπαρμπες να καμαρωνουν για τα φραγκα τους και για τα "τεμαχια" που βγαζουν εξω και παραλληλα να το παιζουν κουμουνιστες και να πουλανε αριστεριλικι...

παντως με το εντονο οικογενειακο ιστορικο που εχεις λογικο να εχεις απωθημενα κατα του εθνους σου
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Rib eye ή t-bone.

Beans ποτέ. Creamed Spinach μάλλον.

Πες  ρε  και  για  τα  μεξικάνικα  τα  μπουρίτος  που  έτρωγες  στην Τιχουάνα , τότε  που  σου  παίζανε  οι Λος Λόμπος  το ντεσπεράντο , όταν ήταν  νέοι και άσημοι  και γυρνάγανε  στις  ταβέρνες  με  το πιατάκι !
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Εχει πλακα παντως να βλεπεις φραγκατους μπαρμπες να καμαρωνουν για τα φραγκα τους και για τα "τεμαχια" που βγαζουν εξω και παραλληλα να το παιζουν κουμουνιστες και να πουλανε αριστεριλικι...

ο νεος στα διαλειμματα απο τις γαμωμανες λεει σοφα πραματα  :rockon:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εχει πλακα παντως να βλεπεις φραγκατους μπαρμπες να καμαρωνουν για τα φραγκα τους και για τα "τεμαχια" που βγαζουν εξω και παραλληλα να το παιζουν κουμουνιστες και να πουλανε αριστεριλικι...

Δεν  θέλει  κόπο  μάνα  μου , θέλει τρόπο !
Προς  το παρόν  
Κλάψε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Επισκέπτης
ο νεος στα διαλειμματα απο τις γαμωμανες λεει σοφα πραματα  :rockon:

και τωρα κλασσικα οπως κανει η καθε αριστερατζα θα αρχισει να μας λεει για τα αλματα του στον στρατο και ποσο γαμιουαουααααα κομαντο ηταν για την πατριδα αν χρειαζονταν :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν  θέλει  κόπο  μάνα  μου , θέλει τρόπο !
Προς  το παρόν 
Κλάψε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω να κλαψω?
εγω μια χαρα ειμαι μπαρμπα
κοιτα να ξεπερασεις πρωτα τα κομπλεξ που εχεις κληρονομησει απο το εντονο πολιτικο σκηνικο στην οικογενεια σου και μετα τα λεμε
 

Επισκέπτης
μιαμ μιαμ  :rolleyes: :rolleyes:

vegan-pizza.jpg
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ο νεος στα διαλειμματα απο τις γαμωμανες λεει σοφα πραματα  :rockon:

Τι  έχει πλάκα
Α)  Οι μπαρμπες  είναι  φραγκάτοι  διότι  δουλέυουνε  αρκετά  χρόνια  περισσότερα . Και  καμαρώνουμε  διότι  τα  ματώσαμε  για  να  τα  βγάλουμε , δεν μας  τα  έδωσε  κανείς . Οπότε  μας  αρέσει  να  τα  σκορπάμε .
Β) Τα τεμμάχια  σε  πειράξανε  ή  το  αριστεριλίκι .
Γ) Όπου  εκλήθημεν  δώσαμε  το παρόν  και  παραπάνω  , φόρους  πλερώνουμε , φαντάρια  πήγαμε , ότι  γουστάρουμε  πουλάμε .
Δ) Ο Εθνικισμός  και  τα  πατριωτικά  καλά . Αλλά  όταν  αρχίζουμε  να  μιλάμε  για  τεμμάχια  και ψαράκια  , το  κάνετε  το θέμα  κωλοτούμπα !

@ WHITEY


Κάνε   ένα  άλματάκι , άμα  δε  βάλεις  μέσο  για  να  βγεις  γιωτάς  , και  μετά  έλα  να  βγάλεις  γλωσσίτσα . Κάνε  μια  πορεία  με  φόρτο  και  εδώ  είμαι .

Τουλάχιστον  ο Έκτορας  έχει  δικαίωμα  να  μιλάει  . Εσύ  ακόμα  δεν  έχεις !
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
153
Εμφανίσεις
9K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom