Νέα

Θέλουμε Δημοψήφισμα για τη Λαθρομετανάστευση και το θέλουμε ΤΩΡΑ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GrP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να φύγους οι παράνομοι μετανάστες απο την Ελλάδα άμεσα!

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 92,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 8 7,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Eίναι απορίας άξιον πώς, ενώ σε όλη την Ευρώπη τιθεται εκ νέου το θέμα της μετανάστευσης με σαφείς κατευθύνσεις την ενσωμάτωση των μεταναστών (Ελβετία, Γερμανία), εδώ θέλουμε να διασφαλίσουμε πολιτικά δικαιώματα με ασυδοσία

Τι να μας πούνε οι Κουτόφραγκοι, δεν ξέρουν αυτοί...  :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
O λαός που ήταν όταν εκλεγόταν το ΠΑΣΟΚ; Εκδρομή;

Ότι σπέρνει θερίζει ο καθένας...

Το καλό και κακό ταυτόχρονα με τις δημοκρατίες είναι ότι δεν έχεις άλλοθι για τις κυβερνήσεις που επιλέγεις...
Μη σου πω ότι σε ορισμένες περιπτώσεις (ένταξη σε ΕΟΚ, ΕΕ) οι κυβερνήσεις μας ήταν έτη φωτός πιο μπροστά από το λαό.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τι να μας πούνε οι Κουτόφραγκοι, δεν ξέρουν αυτοί...  :2funny:

Τι του λείπει του ψωριάρη, φούντα με μαργαριτάρι. Μπήκες μέσα κύριε; Πάρε και ψήφο. Σπάσε τα και με προβοκάτσιες στυλ κορανίου
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Το καλό και κακό ταυτόχρονα με τις δημοκρατίες είναι ότι δεν έχεις άλλοθι για τις κυβερνήσεις που επιλέγεις...
Μη σου πω ότι σε ορισμένες περιπτώσεις (ένταξη σε ΕΟΚ, ΕΕ) οι κυβερνήσεις μας ήταν έτη φωτός πιο μπροστά από το λαό.

Ξέχασες την ένταξη στο ΝΑΤΟ  :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλα, να βγαινουνε οι ΠΑΣΟΚοι και να λενε μαι χαιρεκακια "φατε τα ετσι οπως τα κανατε" ειναι η μεγαλυτερη υποκρισια ever!!!!!

Ποιοι τα φαγανε τα δις Περσονακο απο το 74 και μετα? Ποιοι μπηκαν στην πολιτικη με τα ζιβαγκα και εχουνε γινει δισεκατομμυριουχοι? Μηπως ξεχνας τις δηλωσεις της Βασουλας και διαφορων αλλων "εθνοσωτηρων" τοτε ποου σφαζοντουσαν για την εκλογη προεδρου? Ποσες κρυφες αληθειες ειχανε ειπωθει τοτε!!!!!!
Ποσοι σοσιαλιστες βρεθηκανε μεγαλομετοχοι του ΖΑΡΑ, κανανε το γαμο τους στο Παρισι, λαμβανουνε ακομη ποσοστα απο τα "προσωπικα στοιχηματα" που εβαλαν οταν κυβερνουσαν?
Και ερχεσαι τωρα εσυ να μας πεις οτι φταιει ο λαος για την καταντια του ταμειου? Και πρεπει να τιμωρηθει ο λαος?

Αληθεια εσυ γιατι την εκανες απο τον σοσιαλιστικο παραδεισο των προηγουμενων ετων και ξενιτευτηκες? Μηπως εισαι και συ της αποψης οτι ο σοσιαλισμος ειναι καλος για τους άλλους και οχι για την παρτη σου?

εγώ δεν είμαι με κανέναν γιατί δε γουστάρω μέσα, έξω γλειψίματα και λοιπές παπαριές.
Γι αυτό έφυγα όξω.

αλλού αυτά.

το 80 που το ΠΑΣΟΚΙΑ κάναν πάρτυ κυνήγαγε τον πατέρα μου ο συχωρεμένος ο κακαουνάκης ως ακροδεξιό.
επί κωστάκη ήμουν και πάλι αντιπολίτευση.
Μια ζωή αντιλαμόγιο.
το κατάλαβες μεμάκο;
και όταν είδα ότι όλα τα μουνόπανα κάνουν πάρτυ εκ περιτροπής εις βάρος της τσέπης μου και της προσωπικής μου ψυχικής υγείας σας έγραψα στα παπάρια μου και σας άφησα να τσακώνεστε για το ποιός ήταν ο μεγαλύτερος μαλάκας.

Διαχρονικά βέβαια ο μεγαλύτερος μαλάκας ήμουνα εγώ εσύ και όλοι οι λοιποί απλοί πολίτες.
Απλά εγώ είχα το θάρρος και την διορατικότητα να το καταλάβω.

κάντε ένα δημοψήφισμα τώρα για τα πάκια.

όπως οι ΕΔΕ για την αστυνομική αιθαιρεσία.
Οπως οι προσφυγές στον Αρειο πάγο για τη δικαστική αυθαιρεσία.
όπως οι προσφυγές στο ΣτΕ για τη διοικητική αυθαιρεσία.
όπως οι εξεταστικές της βουλής για τη βουλευτική αυθαιρεσία.

ΧΟΥ ρε.
να λιώσετε?(λιώσουμε) στην πείνα και στο κλάμα.
μέχρι να βάλετε?(βάλουμε) μυαλό.
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Το καλό και κακό ταυτόχρονα με τις δημοκρατίες είναι ότι δεν έχεις άλλοθι για τις κυβερνήσεις που επιλέγεις...
Μη σου πω ότι σε ορισμένες περιπτώσεις (ένταξη σε ΕΟΚ, ΕΕ) οι κυβερνήσεις μας ήταν έτη φωτός πιο μπροστά από το λαό.

εσυ εισαι str8 100%?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Eίναι απορίας άξιον πώς, ενώ σε όλη την Ευρώπη τιθεται εκ νέου το θέμα της μετανάστευσης με σαφείς κατευθύνσεις την ενσωμάτωση των μεταναστών (Ελβετία, Γερμανία), εδώ θέλουμε να διασφαλίσουμε πολιτικά δικαιώματα με ασυδοσία

με τρελλαίνουν όλες οι παρεμβάσεις σου γιατί με ολίγες λέξεις καταφέρνεις πάντα να γίνεσαι άξιος εκπρόσωπος της διάσημης νεοελληνικής μαλακίας.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
εγώ δεν είμαι με κανέναν γιατί δε γουστάρω μέσα, έξω γλειψίματα και λοιπές παπαριές.
Γι αυτό έφυγα όξω.

αλλού αυτά.

το 80 που το ΠΑΣΟΚΙΑ κάναν πάρτυ κυνήγαγε τον πατέρα μου ο συχωρεμένος ο κακαουνάκης ως ακροδεξιό.
επί κωστάκη ήμουν και πάλι αντιπολίτευση.
Μια ζωή αντιλαμόγιο.
το κατάλαβες μεμάκο;
και όταν είδα ότι όλα τα μουνόπανα κάνουν πάρτυ εκ περιτροπής εις βάρος της τσέπης μου και της προσωπικής μου ψυχικής υγείας σας έγραψα στα παπάρια μου και σας άφησα να τσακώνεστε για το ποιός ήταν ο μεγαλύτερος μαλάκας.

Διαχρονικά βέβαια ο μεγαλύτερος μαλάκας ήμουνα εγώ εσύ και όλοι οι λοιποί απλοί πολίτες.
Απλά εγώ είχα το θάρρος και την διορατικότητα να το καταλάβω.

κάντε ένα δημοψήφισμα τώρα για τα πάκια.

όπως οι ΕΔΕ για την αστυνομική αιθαιρεσία.
Οπως οι προσφυγές στον Αρειο πάγο για τη δικαστική αυθαιρεσία.
όπως οι προσφυγές στο ΣτΕ για τη διοικητική αυθαιρεσία.
όπως οι εξεταστικές της βουλής για τη βουλευτική αυθαιρεσία.

ΧΟΥ ρε.
να λιώσετε?(λιώσουμε) στην πείνα και στο κλάμα.
μέχρι να βάλετε?(βάλουμε) μυαλό.
καλα στο Γιωργακης for president ταλεγες λιιιγο διαφορετικα...

Μην ανησυχεις, η Ελλαδα ποτε δε πεθαινει που λεει και ο ποιητης!

η Ευρωπη να δεις τι εχει να παθει με τους κολλημενους λογιστακους που εχει επικεφαλης της οικονομιας της!

α τα μαθατε τα νεα ε? η ασιατικη οικονομικη ενωση ειναι γεγονος!

κλααααααψτε ευρωπαιοι!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα στο Γιωργακης for president ταλεγες λιιιγο διαφορετικα...

Μην ανησυχεις, η Ελλαδα ποτε δε πεθαινει που λεει και ο ποιητης!

η Ευρωπη να δεις τι εχει να παθει με τους κολλημενους λογιστακους που εχει επικεφαλης της οικονομιας της!

α τα μαθατε τα νεα ε? η ασιατικη οικονομικη ενωση ειναι γεγονος!

κλααααααψτε ευρωπαιοι!!!!!

εγώ απλά ήθελα να φύγει ο πιο μεγάλος απατεώνας που έχει περάσει από την ελλάδα μαζί με τον αντρέα.
τουλάχιστον ο έσχατος άφησε και 10 νομοσχέδια της προκοπής.
τελικά έφυγα πριν φύγει. ευτυχώς κιόλας.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Τι του λείπει του ψωριάρη, φούντα με μαργαριτάρι. Μπήκες μέσα κύριε; Πάρε και ψήφο. Σπάσε τα και με προβοκάτσιες στυλ κορανίου

Οι κυβερνώντες μας προέβλεψαν την κλιματική αλλάγή και μιας που θα αποκτήσουμε κλίμα καράτσι, ισλαμαμπαντ και βαγδάτης, είπαν να αποκτήσουμε και ασορτί πληθυσμιακή σύνθεση...
Η πράσινη ανάπτυξη στην πράξη!

:2funny:  :2funny:  :2funny:

Ξέχασες την ένταξη στο ΝΑΤΟ  :uglystupid:

Αν κρίνω από το εμότικον, μάλλον δεν κατάλαβες τί εννοούσα...
Η ένταξη στο Νατο, στην ΕΟΚ και στην ΟΝΕ, αν έβγαιναν σε δημοψήφισμα, μάλλον θα απιρρίπτονταν πανηγυρικά΄..Οι κυβερνήσεις τότε στλαθηκαν στο ύψος των περιστάσεων και έπραξαν το σωστό μακρυπρόθεσμα.

Ωστόσο, αν τα ωφέλη από εοκ, ονε ήταν εμφανή, ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω σε τί θα μας ωφελήσει η πρακτική "ανοίξαμε και σας περιμένουμε" σε θέματα υπηκοότητας..


όχι. 99.99.
το 0.01 είναι επειδή με αγαπάει πλατωνικά.

Με τρελαίνει η λεοντίσια χαίτη σου δροσερό αγορι (και το σέξι αμάξι σου βεβαίως - βεβαίως..)


Σε κάτι τέτοιες ερωτήσεις, βρίσκω καταφύγιο στη σοφία του μεγάλου φιλόσοφου, διανοητή, μα πάνω απ' όλα ανθρώπου, πλε- ζου- ρα και ιδίως στο δεύτερο γνωστότερό του ρητό...(το πτώτο είναι το κλααααααααααααααψε...το δεύτερο μπορείτε να το βρείτε μερικές σελίδες πιο πριν..)
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
εγώ απλά ήθελα να φύγει ο πιο μεγάλος απατεώνας που έχει περάσει από την ελλάδα μαζί με τον αντρέα.
τουλάχιστον ο έσχατος άφησε και 10 νομοσχέδια της προκοπής.
τελικά έφυγα πριν φύγει. ευτυχώς κιόλας.

Τον Λακη Γαβαλα ενοεις?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω σε τί θα μας ωφελήσει η πρακτική "ανοίξαμε και σας περιμένουμε" σε θέματα υπηκοότητας..

ααχαχαχαχαχαχα

γιομίσαμε πισωγλέντηδες ακόμα να το πάρεις γραμμή ωρέ;
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Καθοδόν, μην τον ακούς! Ήταν μόνο μια φορά, είχαμε πιεί, δεν είχαμε άλλα λεφτά να πάρουμε χουρό- πουτό και απλά έγινε!
Εγώ εσένα μόνο αγαπώ!

Δηλαδη ψιλογαμιεστε που και που??
Ποιος ειναι ο αντρας?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καθοδόν, μην τον ακούς! Ήταν μόνο μια φορά, είχαμε πιεί, δεν είχαμε άλλα λεφτά να πάρουμε χουρό- πουτό και απλά έγινε!
Εγώ εσένα μόνο αγαπώ!

θέλω σπέσιαλ χουρό φουλ νιούντ ντυμένος ως πιστολέρο όπως τα δροσερά αγόρια.
μαλάκα φαντάζεσαι το σκετσάκι από εμάς τους δυό;


αααααααααααααααααααααααααχχααχαχχαχααχαχαχαχχα
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
θέλω σπέσιαλ χουρό φουλ νιούντ ντυμένος ως πιστολέρο όπως τα δροσερά αγόρια.
μαλάκα φαντάζεσαι το σκετσάκι από εμάς τους δυό;


αααααααααααααααααααααααααχχααχαχχαχααχαχαχαχχα

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
153
Εμφανίσεις
9K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom