Νέα

Θέλουμε Δημοψήφισμα για τη Λαθρομετανάστευση και το θέλουμε ΤΩΡΑ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GrP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να φύγους οι παράνομοι μετανάστες απο την Ελλάδα άμεσα!

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 92,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 8 7,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
γαμω την εκλογικη σας βαση & τις εκλογες σας..
οταν καταλαβεις οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορει να εμποδισει τους κακομοιρηδες να μεταναστευσουν τα ξαναλεμε..
Υ.Γ φετος κανουμε χριστουγεννα με 20 βαθμους..
του χρονου που θα κανουμε με 25,να δω τι κλαμα θα ριχνετε για τα 2,5 μυρια λαθραιους..
αντε γαμηθειτε ρε ζωα..
μιλαω για την ανυπαρξεια κρατους, και για το ποσο μικροκομματικα σκεφτονται τα κομματα εξουσιας(αλλα και τα μικροτερα!) δε με ενδιαφερουν οι δεξιες και αριστερες πολιτικες!  αληθεια κανεις? δε μπορει να τους εμποδισει να ερχονται παρανομα στη χωρα μας?  αν οι ελληνες και τουρκοι δουλεμποροι που τους περνανε απο στερια και απο θαλασσα (μιλαμε για τρελη κονομα!) ηξεραν οτι ειχαν να αντιμετωπισουν πολυ αυστηρες ποινες! ισοβια ακατεβατα, θα το καναν με τοση ευκολια? αν υπηρχαν νομοι και ποινες! αν υπηρχαν απελασεις! θα ερχονταν τοσο ευκολα?
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Ριξυε ολους τους Αλλοδαπους στα Λιονταρια και στις Τιγρης ρε κουφαλες Υπουργοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Επισκέπτης
μιλαω για την ανυπαρξεια κρατους, και για το ποσο μικροκομματικα σκεφτονται τα κομματα εξουσιας(αλλα και τα μικροτερα!) δε με ενδιαφερουν οι δεξιες και αριστερες πολιτικες!  αληθεια κανεις? δε μπορει να τους εμποδισει να ερχονται παρανομα στη χωρα μας?  αν οι ελληνες και τουρκοι δουλεμποροι που τους περνανε απο στερια και απο θαλασσα (μιλαμε για τρελη κονομα!) ηξεραν οτι ειχαν να αντιμετωπισουν πολυ αυστηρες ποινες! ισοβια ακατεβατα, θα το καναν με τοση ευκολια? αν υπηρχαν νομοι και ποινες! αν υπηρχαν απελασεις! θα ερχονταν τοσο ευκολα?
πανευκολα..
απλα θα μεγαλωνε η ταριφα..
πες μου ενα προβλημα που εχει λυθει με την καταστολη..
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ριξυε ολους τους Αλλοδαπους στα Λιονταρια και στις Τιγρης ρε κουφαλες Υπουργοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
:offtopic:
Σίλβιο σου βρήκα άβαταρ
still_7637363_type11104.jpg
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ριξυε ολους τους Αλλοδαπους στα Λιονταρια και στις Τιγρης ρε κουφαλες Υπουργοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Οι προσλήψεις των γελωτοποιών από την επόμενη χρονιά.
Ατύχησες παίχτη
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
πανευκολα..
απλα θα μεγαλωνε η ταριφα..
πες μου ενα προβλημα που εχει λυθει με την καταστολη..
  δουλεμπορα! ποσο παει τωρα η ταριφα? να φερω κανα δυο αφγανους για το χωριο :2funny:
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Για κοιταξε ποσοι θελουν τους αλλοδαπους στην Ελλαδα και μετα πες οτι θες.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
τι καλλιεργεις???
οι αφγανοι ξερουν μονο απο παπαρουνες..
εχετε φαναρια στο χωριο???
να βαλω παπαρουνες τοτε :2funny: θα πιασουνε? θα παραγω ελληνικο οπιο! αν πετυχει το εγχειρημα μου! τοτε και αλλοι θα με ακολουθησουν! θα φτιαξουμε συναιτερισμους! θα κανουμε εξαγωγες! θα δωσουμε ξανα ζωη στην ελληνικη υπαιθρο
 

Επισκέπτης
να βαλω παπαρουνες τοτε :2funny: θα πιασουνε? θα παραγω ελληνικο οπιο! αν πετυχει το εγχειρημα μου! τοτε και αλλοι θα με ακολουθησουν! θα φτιαξουμε συναιτερισμους! θα κανουμε εξαγωγες! θα δωσουμε ξανα ζωη στην ελληνικη υπαιθρο
αναλογα το υψομετρο..
το μονο σιγουρο για τους αφγανους ειναι οτι ξερουν απο λαδι ;)..
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Εχω χωραφια στο χωριο και ειναι στην διαθεση σου συναγωνιστη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
να βαλω παπαρουνες τοτε :2funny: θα πιασουνε? θα παραγω ελληνικο οπιο! αν πετυχει το εγχειρημα μου! τοτε και αλλοι θα με ακολουθησουν! θα φτιαξουμε συναιτερισμους! θα κανουμε εξαγωγες! θα δωσουμε ξανα ζωη στην ελληνικη υπαιθρο

Δεν πιάνει εδώ η "καλή" παπαρούνα.
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
153
Εμφανίσεις
9K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom