Νέα

Θέλω την βοήθειά σας !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rakos13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rakos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα!! Ειμαι 19 χρονων κ αντιμετωπιζω το εξης προβλημα! Σεξ εχω κανει 3 φορες με ...τανα οπου ολα λειτουργησαν ρολοι!
Το προβλημα ειναι το εξης: πριν 4 μηνες τα εφτιαξα με μια  κοπελα αρκετα ομορφη. Φασωνομασταν χουφτωματα κ τετοια... αλλα δεν ειχα στυση... Με τιποτα ομως. Κ ετσι το πραγμα εμεινε εκει αφου ντρεπομουν να γδυθω...
Το ερωτημα μου ειναι το εξης: Ειναι φυσιολογικο αυτο? Σας εχει συμβει? (Ουτε με τν ...τανα μου ηταν σηκωμενη, αλλα μολις την επιασε αμεσως μου σηκωθηκε)
Απαντηστε μου γιατι εχω αρχισει κ ανησυχω...
Σας ευχαριστω πολυ!!
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.719
Πόντοι
606
εχεις το συνδρομο του μπουρδελιαρη,φιλαρακο μου! :uglystupid: :uglystupid:

 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Καλισπερα!!Ειμαι 19 χρονων κ αντιμετωπιζω το εξης προβλημα!Σεξ εχω κανει 3 φορες με ...τανα οπου ολα λειτουργησαν ρολοι!Το προβλημα ειναι το εξης:πριν 4 μηνες τα εφτιαξα με μια  κοπελα αρκετα ομορφη.Φασωνομασταν χουφτωματα κ τετοια..
αλλα δν ειχα στυση...Με τιποτα ομωσ.Κ ετσι το πραγμα εμεινε εκει αφου ντρεπομουν να γδυθω..Το ερωτημα μ ειναι το εξης:Ειναι φυσιολογικο αυτο?Σας εχει συμβει?(Ουτε με τν ...τανα μ ηταν σηκωμενη αλλα μολις τν επιασε αμεσως μ σηκωθηκε)
Απαντηστε μ γιατι εχω αρχισει κ ανησυχω...
Σας ευχαριστο πολυ!!
Οπως το ειπε ο συναδελφος απο πανω.Μεινε καμια βδομαδα χωρις να την παιξεις και θα περασει
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλισπερα!!Ειμαι 19 χρονων κ αντιμετωπιζω το εξης προβλημα!Σεξ εχω κανει 3 φορες με ...τανα οπου ολα λειτουργησαν ρολοι!Το προβλημα ειναι το εξης:πριν 4 μηνες τα εφτιαξα με μια  κοπελα αρκετα ομορφη.Φασωνομασταν χουφτωματα κ τετοια..
αλλα δν ειχα στυση...Με τιποτα ομωσ.Κ ετσι το πραγμα εμεινε εκει αφου ντρεπομουν να γδυθω..Το ερωτημα μ ειναι το εξης:Ειναι φυσιολογικο αυτο?Σας εχει συμβει?(Ουτε με τν ...τανα μ ηταν σηκωμενη αλλα μολις τν επιασε αμεσως μ σηκωθηκε)
Απαντηστε μ γιατι εχω αρχισει κ ανησυχω...
Σας ευχαριστο πολυ!!
και εγω το ιδιο εχω!αν δεν σκεφτω οτι η γκομενα ειναι πουτανα δυσκολα καυλωνω!αν εχεις καμια γκομενα.καντε το παιχνηδι που κανω και εγω.ξαπλωσε στο δεωματιο γδισου και πες της να μπει μετα απο λιγο με τακουνια αν καπνιζει καπνιζοντας.βαλτη να σου παρει τσιμπουκι γαμισε τη γρηγορα και διωχτηνα!εμενα μου αρεσει πολυ αυτο το παιχνηδι!
εχεις το συνδρομο του μπουρδελιαρη,φιλαρακο μου! :uglystupid: :uglystupid:
ωραιο συνδρομο!το εχω και εγω και το απολαμβανω!γαμας καινουργιες γυναικες και σου ερχεται πολυ πιο φτηνα!
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Ναι φιλε δημητρη μα στην προκειμενη δε θα φύγει η κοπέλα αλλά το παλικάρι σε περίπτωση που της φερθεί 1η φορά που θα κάνουν σεξ έτσι...
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
πόσες ''παχιές'' ρίχνεις την ημέρα;; δεν μας είπες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ναι φιλε δημητρη μα στην προκειμενη δε θα φύγει η κοπέλα αλλά το παλικάρι σε περίπτωση που της φερθεί 1η φορά που θα κάνουν σεξ έτσι...
μετα απο 5-6 φορες πρεπει να το αρχισει.παντος εγω για να καυλωσω αν μια γκομενα δεν με καυλωνει σχεφτομαι οτι ειναι πουτανα και καυλωνω αμεσως!γιατι κακα τα ψεματα ολες οι γυναικες ειναι πουτανες!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
(Ουτε με τν ...τανα μου ηταν σηκωμενη, αλλα μολις την επιασε αμεσως μου σηκωθηκε)

1. Μην αγχώνεσαι
2. Μείνε "αφραπέδιαστος" 1-2 μέρες
3. Αστην να στον πιάσει και η κοπέλα σου.
4. Αν δεν σου σηκωθεί πέστης για το τρακ που έχεις γιατί την θες πολύ κλπ κλπ κλπ και μην ανησυχης θα πάει ρολόι μετά
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Mεινε στις πουτανες για να περνας καλα.


Γιατι ασχολεισαι μα τα μπαζα.............
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
γιατί αγχώνεσαι ρε δεν κατάλαβα. Αφού καβλώνεις να γαμάς πουτάνες τότε γάμα πουτάνες, ποιο είναι το πρόβλημα; θα αποτήσεις κι εμπειρία έτσι. Οι γκόμενες συχνά δεν ξέρουν να γαμηθούν οπότε μπορεί να είναι και μπελάς. Γάμα πουτάνες να στανιάρεις και να ξεμπουκώνεις κι έχεις μέλλον για σχέσεις και γκόμενες. Στο κάτω κάτω όλοι από πουτάνες ξεκινήσαμε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
και με πουτανες θα τελειωσουμε στα γεραματα!
 

tom67

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Χαλαρωσε και μην το σκεφτεσαι καν. Απλα δεν σου πηγαινε η συγκεκριμενη γυναικα. Προχωρα παρακατω.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Με τις πουτανες περνας πολυ καλα.

Τι σχεση τι τη θες........λες και εχει τις γυναικαρες εδω περα και αξιζουν και για σχεση.

Καθεσαι και μπλεκεις με την καθε ασχετη μπαχατελα.........ποιος ο λογος.

Δεν ξερω βεβαια και το επιπεδο του γουστου σου........

Μπορει να εισαι ο κλασσικος Ελληνας ο μπαζοφονιας............
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Με τις πουτανες περνας πολυ καλα.

Τι σχεση τι τη θες........λες και εχει τις γυναικαρες εδω περα και αξιζουν και για σχεση.

Καθεσαι και μπλεκεις με την καθε ασχετη μπαχατελα.........ποιος ο λογος.

Δεν ξερω βεβαια και το επιπεδο του γουστου σου........

Μπορει να εισαι ο κλασσικος Ελληνας ο μπαζοφονιας............
Ενταξει ρε Χριστος 19 χρονων ειναι.Μετα δυο τρια χρονια ουτε που θα το σκεφτεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom