Νέα

Θελω να παρω δονητη για την γκομενα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astreax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Σου ξαναλέω ότι το πιο ποιοτικό κατάστημα
Σε e-shop

η οιαδηποτε συγκριση e-shop με καποιο φυσικο καταστημα που τα προιοντα που εμπορευονται χρηζουν ιδιαιτερης μεταχειρισης ειναι ατοπη στα ορια του αστειου.

Αν συνεχισεις παλι με τα e-shop τα ορια της βλακειας ειναι κοντα.

Εγώ αυτό που κατάλαβα από την 'διαφήμιση' που κάνεις είναι ότι στο θα πληρώσω 30% παραπάνω τουλάχιστον (μπορεί και 50%).
Κρατησου ερχεται αποκαλυψη,στην επομενη γραμμη!
Παιρνω το θαρρος να σου πω,οτι τα e-shop που δεν εχουν λειτουργικα εξοδα και πολλα αλλα εχουν την δυνατοτητα να εχουν καλυτερες τιμες.

Επίσης το προϊόν που θα πάρω μπορεί να το έχει βάλει στο κώλο της καμία και να το έχει επιστρέψει πίσω.

Μα τη στιγμη που θα πας στο φυσικο καταστημα,θα δεις το προιον,θα το μυρισεις,θα το βαλεις στο στομα,θα το γευτεις και θα καταλαβεις να ηταν προηγουμενως σε σουφρα η οχι.
Εξαλλου εφοσον η δειγματοληψια γινεται επι τοπου δε χωρα αργοτερα αλλαγη προιοντος βαση προτιμησης μονο εφοσον υπαρχει ελλατοματικο προιον απο την εταιρεια.

Τέλος και το Sexton στην Νέα Σμύρνη είναι ΟΚ.
Βρηκα μονο μια σελιδα στο fb και ενα blog.
Ειναι ακριβο το στησιμο ιστοσελιδας μαλλον...
Αυτά τα λέω σαν καταναλωτής, δεν έχω όφελος όπως εσύ.
Οφελος δεν εχω,προσλαμβανω ομως κατι βλακες στα τοπικ να μου κανουν αναπαραγωγη αυτων που λεω,επειδη πονηρεψαν και νομιζουν οτι οποιος προτεινει κατι εχει και οφελος.

Tελος χαιρομαι που η αντιπροταση σου στη δικη μου ειναι ενα sexshop που διαφημιζεται μεσω facebook και blogspοt.
Βαζω στην ακρη που δεν αναφερονται καν τιμες και ποικιλια προιοντων.
Με τι grounds προτεινεις κατι που δεν αναφερονται τιμες προς συγκριση..
Αυτα προφανως θα τα "ανακαλυψεις" οταν πας εκει.
Τεσπα,ελπιζω να ξαναδιαβασες αυτο.

η οιαδηποτε συγκριση e-shop με καποιο φυσικο καταστημα που τα προιοντα που εμπορευονται χρηζουν ιδιαιτερης μεταχειρισης ειναι ατοπη στα ορια του αστειου.

ουτως ωστε να μην απαντησεις παλι αναφερομενος στα ιδια και στα ιδια,του παντελη ταρχιδια..
Δεν αγοραζεις μιξερ η dvd player dude!
Ουτε μπαινεις στο audiovideo για reviews για ενισχυτη!
Ουτε αγοραζεις συμπληρωματα απο Ευρωπη.

Aγοραζεις ομοιωματα και υποδηματα και αλλα ειδη που τα γαμημενα πρεπει να τα "δοκιμασεις" απο κοντα σε βιτρινα!
Αλλιως με τη μαλακια που προτεινεις σε e-shop
( , , )
πρεπει να μην εχεις καν ανοιξει την συσκευασια για να παρεις τα λεφτα σου του αγιου πουτσου ανημερα!

Συναδελφος Καταναλωτης Που Περιμενει Ακομα Να Προτεινεις Φθηνοτερο Φυσικο Μαγαζι Με Ιστοσελιδα Και Τιμες Προιοντων.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Ρε μαλάκα Gamaomanoules2,
ξεσκίστηκες που ξεσκίστηκες στην διαφήμιση του μαγαζιού σου,
στην χακάρανε Αλβανοί την σελίδα σου;;;
 

TS-Stefi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2010
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Μαλακα με ειπατε, Αλβανο με ειπατε, οτι επειδη θελω να παρω ενα παιχνιδακι στην γκομενα μου μου αρεσουν τα σκληρα εργαλεια μου ειπατε.
Τι αλλο να πω; Ευχαριστω ειλικρινα αυτους τους λιγους που απαντησαν.
:s&m_3:αίμα k εσύ θες να τα ακούσεις ..για ένα τόσο απλό θέμα ανοίγεις thread..εσύ την ξέρεις την γκόμενα σου πως λειτουργεί ..τραβα διάλεξε ότι γουστάρεις τι περίμενες να σου πουν οι άλλοι..  :lheel:
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
λοιπόν μαλάκες - συνονόματοι - που ολοι το ιδιο ονομα εχουμε. επειδή ο αρχιμαλάκας εκανε ΗΔΗ τη διαφήμισή του και αν και δεν απαντάω σε χαζοπαπαριές καμαρωτές, επειδή πρωινιάτικα εξοργίστικα με τη συμπεριφορά του, το υφάκι και τις μαλακιες που λεει  :tickedoff: παρτε ενα καλό με τιμές χώμα, φοβερές προσφορές, ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ποικιλία και αν δε μασάτε να παραγγείλετε από αμέρικα, θα έχετε σε λίγες μερες το εμπορευμα σε τιμές καραχώμα...
τοχω ψάξει κι εγώ αρκετά και έχω ψωνίσει 3-4 φορές ΗΔΗ από εκεί και οι τύποι απλά είναι επαγγελματίες σε όλα τους. και όχι, ΔΕΝ περασαν τελωνείο... σπιτι, ντριν ο ταχυδρόμος εφτασε...
φιλε επιχειρηματία, απευθύνσου σε άσχετους - περαστικούς - μυρωδιές - μεσόκοπους - τεχνοφοβικούς και άσε τους ανθρώπους που ζουν στο σήμερα να ψωνίζουν όπως θέλουν και να σέβονται τα χρήματά τους και μην πουλάς πνεύμα ειρωνία και υφάκι, ειδικά απρόκλητος.
πιες μια ΗΒΗ και τσίμπα εν-αρχΗΔΗ και συνέχισε να λες παπαριές καμαρωτές, να προσπαθείς να κάνεις το άσπρο μαύρο, να λες τον πόνο σου και να μεταφέρεις το "πρόβλημά σου" (των εξόδων του φυσικού καταστήματος ή/και των ακριβών προμηθευτών ή ή ή...) και να δέχεσαι επιστροφές σε χρησιμοποιημένους δονητές και καπότες :headbang:
είσαι εύκολα ειρωνικός και επιθετικός και άντε γεια και τα κουκια μπαγλαν...
και δεν πρόκειται να απαντήσω ότι κι αν γράψεις  :P
α! ξέχασα: δεν ειναι φυσικό κατάστημα και δε μπορείς να δοκιμάσεις στον κώλο σου το ματσούκι που θα παρεις :jerking:
 

Επισκέπτης
Βάζω τον δονητή,ποιος βάζει την γκόμενα;! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
:boobies:Γουσταρω  .Ολα τα καραπουστακια που το παιζουν αντρακλες τσακωνονται για τον καλλιτερο δονητη.ΟΥΣΤ ΡΕ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
:boobies:Γουσταρω  .Ολα τα καραπουστακια που το παιζουν αντρακλες τσακωνονται για τον καλλιτερο δονητη.ΟΥΣΤ ΡΕ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πεστα αρχηγε.
αλλοι εχουν το ονομα και αλλοι την χαρη τελικα.
τζαμπα λερωθηκε το ονομα σου μου φαινετε.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
:boobies:Γουσταρω  .Ολα τα καραπουστακια που το παιζουν αντρακλες τσακωνονται για τον καλλιτερο δονητη.ΟΥΣΤ ΡΕ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
έλα μου ντε

Τόσα μπουκάλια υπάρχουν για ανακύκλοση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η Γιώτα τι κάνει;;;;;;;;;;;; δώστεις πολλά φιλιά
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Να την τον δινω να περναει την ωρα της οσο ψαχνω για καποια αλλη.
Βλεπω σε καταστηματα διαφορους τυπους. Πως διαλο διαλεγουμε. Καταρχας πως μετρανε το μεγεθος; Οταν λεει 15Χ4 το 4 τι ειναι; Τι να τις παρω; Τζελ, σιλικονη, πλαστικο; Τι διαφορες εχουν; Εχετε βρει καποια καταστημα (κεντρο, νοτια) που να εχει εκθεση να τα δω απο κοντα; Δεν θελω με αρχιδια και εξτρα παπαρια για κλειτοριδα κλπ.
Περιμενω γνωμες...

Και τον ρωτάει κάποιος:

''πώς την λένε την γκόμενά σου???''

και η απάντηση:

''δεν έχει όνομα...πλαστική κούκλα είναι...''

:2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Να την τον δινω να περναει την ωρα της οσο ψαχνω για καποια αλλη.
Βλεπω σε καταστηματα διαφορους τυπους. Πως διαλο διαλεγουμε. Καταρχας πως μετρανε το μεγεθος; Οταν λεει 15Χ4 το 4 τι ειναι; Τι να τις παρω; Τζελ, σιλικονη, πλαστικο; Τι διαφορες εχουν; Εχετε βρει καποια καταστημα (κεντρο, νοτια) που να εχει εκθεση να τα δω απο κοντα; Δεν θελω με αρχιδια και εξτρα παπαρια για κλειτοριδα κλπ.

Περιμενω γνωμες...

Μάγκα άμα φτάσεις στο σημείο να ψάχνεις δονητή για τη γκόμενά σου...κάτι δεν πάει καλα. Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι όσο εσύ ψάχνεις κάποια άλλη, αυτή μπορεί ν'αφήνει το δονητή που της αγόρασες και να φασώνεται με κανένα μαύρο που πουλά cd? :2funny:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
:boobies:come on babies,ενας ενας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Lila strapon.JPG
    Lila strapon.JPG
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 35

mounistis

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
μου αρεσει που εισαι μερακληςςςςςςςςςςς :dancing: :dancing: :dancing:
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Να την τον δινω να περναει την ωρα της οσο ψαχνω για καποια αλλη.
Βλεπω σε καταστηματα διαφορους τυπους. Πως διαλο διαλεγουμε. Καταρχας πως μετρανε το μεγεθος; Οταν λεει 15Χ4 το 4 τι ειναι; Τι να τις παρω; Τζελ, σιλικονη, πλαστικο; Τι διαφορες εχουν; Εχετε βρει καποια καταστημα (κεντρο, νοτια) που να εχει εκθεση να τα δω απο κοντα; Δεν θελω με αρχιδια και εξτρα παπαρια για κλειτοριδα κλπ.

Περιμενω γνωμες...
  αστα αυτα,  για σενα τον θες πονηρουλη :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ο Λιλας θελει κομπρεσερ οχι δονητη :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Να την τον δινω να περναει την ωρα της οσο ψαχνω για καποια αλλη.
Βλεπω σε καταστηματα διαφορους τυπους. Πως διαλο διαλεγουμε. Καταρχας πως μετρανε το μεγεθος; Οταν λεει 15Χ4 το 4 τι ειναι; Τι να τις παρω; Τζελ, σιλικονη, πλαστικο; Τι διαφορες εχουν; Εχετε βρει καποια καταστημα (κεντρο, νοτια) που να εχει εκθεση να τα δω απο κοντα; Δεν θελω με αρχιδια και εξτρα παπαρια για κλειτοριδα κλπ.

Περιμενω γνωμες...
Στείλε μια φωτό της γκόμενάς σου, και αν κανω κέφι θα κάνω εγώ το δονητή.
Θα είμαι ευγενικός εχέμυθος και ντούρος, άσε που δεν θα δόσεις μία για την αγορά και δεν θα ξοδευεσαι στο μέλον για μπαταρίες και τετοια.

Σκέψου το μεγάλε για σένα το κάνω.  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom