Νέα

Θελω να παρω δονητη για την γκομενα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astreax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Να την τον δινω να περναει την ωρα της οσο ψαχνω για καποια αλλη.
Βλεπω σε καταστηματα διαφορους τυπους. Πως διαλο διαλεγουμε. Καταρχας πως μετρανε το μεγεθος; Οταν λεει 15Χ4 το 4 τι ειναι; Τι να τις παρω; Τζελ, σιλικονη, πλαστικο; Τι διαφορες εχουν; Εχετε βρει καποια καταστημα (κεντρο, νοτια) που να εχει εκθεση να τα δω απο κοντα; Δεν θελω με αρχιδια και εξτρα παπαρια για κλειτοριδα κλπ.

Περιμενω γνωμες...

στειλε ενα πμ να σου δωσω εγω...σε οτι μεγεθος θες...αλλα σου προτείνω να διαλέξεις μεγάλο μέγεθος...αλλη φαση...
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
ναι γλυκια μου το ξερω αλλα για τον συγκεκριμένο που γουσταρει να κανει τετοια πραγματα στη γκομενα...θα του αρεσει...εσενα...σαρεσουν τα μικρα και σκληρα να φανταστω?
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
ναι γλυκια μου το ξερω αλλα για τον συγκεκριμένο που γουσταρει να κανει τετοια πραγματα στη γκομενα...θα του αρεσει...εσενα...σαρεσουν τα μικρα και σκληρα να φανταστω?
ουτε μικρα αλλα ουτε και μεγαλα....νορμαλ...και σκληρα βεβαια :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
μαθε τεχνη κι αστηνε...κι αν πεινάσεις....πιάστηνε....φίλτατε baro
 
OP
OP
A

astreax

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μαλακα με ειπατε, Αλβανο με ειπατε, οτι επειδη θελω να παρω ενα παιχνιδακι στην γκομενα μου μου αρεσουν τα σκληρα εργαλεια μου ειπατε.
Τι αλλο να πω; Ευχαριστω ειλικρινα αυτους τους λιγους που απαντησαν.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Μαλακα με ειπατε, Αλβανο με ειπατε, οτι επειδη θελω να παρω ενα παιχνιδακι στην γκομενα μου μου αρεσουν τα σκληρα εργαλεια μου ειπατε.
Τι αλλο να πω; Ευχαριστω ειλικρινα αυτους τους λιγους που απαντησαν.
καλα ρε συ μην τα παιρνεις ολα για σοβαρα :2funny: παρε το γκομενακι σου και διαλεξτε το τι σας κανει ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom