Νέα

the game of love - ant1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα δινατε και την ζωη σας για :

  • Κωλο μικαελας

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Την βυζοκυριακη απο power of love

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Την ντουμπαιδιοτισσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τον ντανο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ειμαι ερειπιο, η ζωη μου δεν αξιζει ουτε για φαφουτα τσατσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Οποια και να μου κατσει, ειμαι κομπλε. Ειμαι ο αλεξανδρος

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

kavlistas444

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
412
Like
182
Πόντοι
1
μαπα το παιχνιδι αυτο...που εισαι ρεεεεεε??
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
ρε μαγκες τι εγινε ψες????εκει γυρω στις 11 παρα, αναμεσα στην 6η με 7η μαλακια, εχασα τις αισθήσεις μου και όταν επανηλθα γυρω στις 12 η τελεοραση επαιζε  παλι τις ιδιες σκηνες...νομιζα ότι μπηκα στο twilight zone ή ότι επαθα ντουβρουτζα από τα αλλεπαλληλα καμσοτς... :S :S :S :S :S
τυπε,το επιστημονικο προσωπικο της παραγωγης επειδη εχει κανει πειραματα σε τηλεθεατες και ξερει οτι μετα τις 7 μαλακιες χανεις τις αισθησεις σου,εχει μελετησει ακριβως το χρονο που ξαναπροβαλει το επεισοδιο ωστε οταν συνελθεις να συνεχισεις να βλεπεις απο κει που λιποθυμισες.Μιλαμε ειναι πολυ μπροστα η παραγωγη :S
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
18
Like
746
Πόντοι
326
ρε μαγκες τι εγινε ψες????εκει γυρω στις 11 παρα, αναμεσα στην 6η με 7η μαλακια, εχασα τις αισθήσεις μου και όταν επανηλθα γυρω στις 12 η τελεοραση επαιζε  παλι τις ιδιες σκηνες...νομιζα ότι μπηκα στο twilight zone ή ότι επαθα ντουβρουτζα από τα αλλεπαλληλα καμσοτς... :S :S :S :S :S
ρε μαγκες τι εγινε ψες????εκει γυρω στις 11 παρα, αναμεσα στην 6η με 7η μαλακια, εχασα τις αισθήσεις μου και όταν επανηλθα γυρω στις 12 η τελεοραση επαιζε  παλι τις ιδιες σκηνες...νομιζα ότι μπηκα στο twilight zone ή ότι επαθα ντουβρουτζα από τα αλλεπαλληλα καμσοτς... :S :S :S :S :S
:2funny:
 

ΧΧΧ-Man

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
5.595
Αν αναρωτιέστε «πώς τα πήγε τελικά;» και αν σημείωσε ανοδική πορεία η απάντηση είναι ανάλογη με το θέαμα που προσέφερε: χαμηλότατη! Το «παιχνίδι» βρέθηκε εκτός παιχνιδιού με τους τηλεθεατές να του γυρίζουν την πλάτη και ο ΑΝΤ1 να εισπράττει 7,8% στο γενικό σύνολο και 9,9% στο δυναμικό κοινό για όλη τη διάρκεια μετάδοσής του.

Τετοιες μαλακιες κανουν οι τηλεθεατες...  Αντι να βλεπουν αυτην την παιχνιδαρα με τα ξεκολακια...  :grin:
βλεπουν το Survivor..  :headbang:τον Χαρο..!! :headbang: κ τον Τιμολεοντα..!!! :jerking:
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Αν αναρωτιέστε «πώς τα πήγε τελικά;» και αν σημείωσε ανοδική πορεία η απάντηση είναι ανάλογη με το θέαμα που προσέφερε: χαμηλότατη! Το «παιχνίδι» βρέθηκε εκτός παιχνιδιού με τους τηλεθεατές να του γυρίζουν την πλάτη και ο ΑΝΤ1 να εισπράττει 7,8% στο γενικό σύνολο και 9,9% στο δυναμικό κοινό για όλη τη διάρκεια μετάδοσής του.


ετσι ειχε ξεκινησει και το power of love και τωρα σκιζει..μολις αρχιζουν να πεφτουν οι πρωτες κωλονοσκοπησεις, θα εκτοξευτεί η τηλεθεαση... :heavymetalbig:
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.999
Κριτικές
4
Like
168
Πόντοι
16
ετσι ειχε ξεκινησει και το power of love και τωρα σκιζει..μολις αρχιζουν να πεφτουν οι πρωτες κωλονοσκοπησεις, θα εκτοξευτεί η τηλεθεαση... :heavymetalbig:

νομιζω ειχε βοηθησει και η γκαμπυ οταν μαθευτηκε οτι ειχε παιξει σε τσοντα
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
νομιζω ειχε βοηθησει και η γκαμπυ οταν μαθευτηκε οτι ειχε παιξει σε τσοντα

δυστυχως στο παιχνιδι αυτό του αντ1 οι κοπελες φαινονται πολύ χαμηλων τονων και αθωες...δυσκολα να ανακαλύψουμε τέτοιες πιπεράτες λεπτομέρειες για την προσωπικη τους ζωη, όπως τοτε με την γκαμπυ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
δυστυχως στο παιχνιδι αυτό του αντ1 οι κοπελες φαινονται πολύ χαμηλων τονων και αθωες...δυσκολα να ανακαλύψουμε τέτοιες πιπεράτες λεπτομέρειες για την προσωπικη τους ζωη, όπως τοτε με την γκαμπυ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Έτσι τύπε, μη δουν ένα νέο κορίτσι να ασχολείται με το χώρο της μόδας, είναι και "οικογενειακή επιχείρηση", αμέσως να της βγάλουν το όνομα.
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
Τώρα για να καταλάβω, τελείωσε το πρώτο επεισόδιο και το έβαλαν στο καπάκι επανάληψη??? :headbang: :headbang: :headbang:
ναι ρε τυπε γιατι το λαιβ ας πουμε ηταν για ναφυγουν τα χοντρα η επαναληψη ειναι για πιο μερακληδικες μαλακιες  :hi:
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
τα χειλια αυτηνης της Στελλας της τα εχει δανγκασει καποιο δηλητηριωδες μαμουνι/ερπετο??? :-
οχι ρε τυπε ειναι για να μην χρησιμοποιει δοντι καθολου στις πιπες μιλαμε για μεγαλη επαγγελματια ξερει τι θελει ο πελατης και το δειχνει
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
ρε μαγκες τι εγινε ψες????εκει γυρω στις 11 παρα, αναμεσα στην 6η με 7η μαλακια, εχασα τις αισθήσεις μου και όταν επανηλθα γυρω στις 12 η τελεοραση επαιζε  παλι τις ιδιες σκηνες...νομιζα ότι μπηκα στο twilight zone ή ότι επαθα ντουβρουτζα από τα αλλεπαλληλα καμσοτς... :S :S :S :S :S
τυπε ολοι το ιδιο προβλημα εχουμε και την ιδια απορια
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
και όπως εγραψε καποιος στο twitter :
Στο STAR τρωνε
Στον ΣΚΑΪ δεν τρωνε
Στον ΑΝΤ1 τον τρωνε
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
παντως εγω ηδη πηρα τηλεφωνο στον αντ1 να παραπονεθω ότι τα 50 ευρω για ένα γλωσσοφιλο που εδωσε ο γεροτσατσος στην μικαελα, ηταν παρα πολλα..ετσι ανεβαινουν οι τιμες μετα και ολες οι τανες κοστολογουν το μουνι τους για χρυσο... :S
βεβαια για να τα λεμε και όλα, από την παραγωγη με καθησυχασαν ότι απο την επομενη βδομαδα που θα αρχισουν και τα πισωκολλητα οι τιμες θα είναι σε πιο νορμαλ επίπεδα... :hi:
τυπε σιγουρο αυτ γιατι με τετοιες τιμες ουτε εξω απο οικο ανοχης στο μεταξι δεν θα μπορουμε να περασουμε
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
:think:ερώτηση καλο το ματι αλλα ελεος βιζιτουδες που το παιζουν παρθενες και αργοσχολους γαμιαδες αγνωστης προέλευσης
εχεις δει καποια στην τηλεοραση να μην το παιζει παρθενα :think:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Ξέρουμε τιμές??  :S :S :S


Με δύο άντρες έχει πάει μόνο τύπε..  :S :S :S  
Πωπω, και εγω την ειχα για αβγαλτη!!! Μιλαμε ομως για πολύ  βιπ μοντελο!!!
αντε ρε το καθηστερημενο ουτε να μιλαει δεν ξερει!!!θα πεσει πολυ γελιο σου λεω ρε φιλε!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Nανσυ Υπερμούνος..
Μικαέλλα να μη μιλαει..
Αννυ για τα ξεφλοκιασματα...Μεχρι εκεί...
Το power εχει καλυτερες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom