Νέα

the game of love - ant1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα δινατε και την ζωη σας για :

  • Κωλο μικαελας

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Την βυζοκυριακη απο power of love

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Την ντουμπαιδιοτισσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τον ντανο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ειμαι ερειπιο, η ζωη μου δεν αξιζει ουτε για φαφουτα τσατσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Οποια και να μου κατσει, ειμαι κομπλε. Ειμαι ο αλεξανδρος

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Νάνσυ καλό σαλονικιώτικο πουτανί.  :wanker:
νανσυ πιττα απο δυτικη σαλονικα η μικρη κ χρονια στο βιζιτοποδηλατο!!!Το ξερει ολοι η πολη ρε μαγκες για την μικρη οτι ξεκινησε απο τα 15 σαν μοντελο με φωτογραφισεις και σιγα σιγα μπηκε και στον σκληρο χωρο με αποτελεσμα να βγαζει το μεροκαματο με αλλο τροπο.α και το αλλο χτες που ειπε κ πεθανα απο το γελιοοο.ασχολουμε με ρουχα σε μαγαζια και ειμαι κοριτσι ταπεινο και μαζεμενο!!!ελα ρε παπατζου νανσυ καλα το πας το γραμμα αλλα σε κανα 2 επεισοδια θα κλαιει η μανα του πελε με αυτα που θα βλεπει ο κοσμακης!!!
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.991
Πόντοι
5.006
ρε μαγκες τι εγινε ψες????εκει γυρω στις 11 παρα, αναμεσα στην 6η με 7η μαλακια, εχασα τις αισθήσεις μου και όταν επανηλθα γυρω στις 12 η τελεοραση επαιζε  παλι τις ιδιες σκηνες...νομιζα ότι μπηκα στο twilight zone ή ότι επαθα ντουβρουτζα από τα αλλεπαλληλα καμσοτς... :S :S :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.018
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2018/05/arvilagame-682x384.jpg[/img[/URL]]

«Έχει επηρεαστεί και το δικό μας πλατό. Μια διαφορετική αύρα έχει απλωθεί στον ΑΝΤ1 απόψε».

Το Game of Love βγήκε χθες το βράδυ στον αέρα του ΑΝΤ1 και στα social media προκλήθηκε πανικός. Μάλιστα, πάρα πολλοί ήταν αυτοί που έστειλαν μηνύματα στο Ράδιο Αρβύλα, προκειμένου να σχολιάσουν αυτό το νέο ριάλιτι. Ο Αντώνης Κανάκης και η παρέα του βγήκαν στον αέρα επηρεασμένοι από όλο αυτό το κύμα μηνυμάτων και φυσικά δεν θα γινόταν να μην το σχολιάσουν. Διάβασαν πάρα πολλά tweets, ωστόσο, υποσχέθηκαν πως θα πουν περισσότερα αύριο, όταν θα έχουν μια καλύτερη εικόνα για το Game of Love.

«Έχει επηρεαστεί και το δικό μας πλατό. Μια διαφορετική αύρα έχει απλωθεί στον ΑΝΤ1 απόψε. Αυτό που συμβαίνει δεν το έχουμε ξαναζήσει. Είμαστε 21 χρόνια στον ΑΝΤ1 και ξαφνικά άρχισαν να έρχονται μηνύματα στα κινητά μας, στα social media. Επειδή ερχόμαστε τελευταία στιγμή εδώ δεν έχουμε και πολύ επαφή με την πραγματικότητα, δεν μπορούσαμε να καταλάβουμε τι έχει συμβεί. Πρέπει να μας δώσετε λίγο χρόνο γιατί μας την έχετε πέσει… τόσο άσχημα σήμερα, αλλά πρέπει να μας δώσετε λίγο χρόνο. Να δούμε τι γίνεται, να καταλάβουμε τι ακριβώς έχει συμβεί και αύριο θα επανέλθουμε. Πιο ενημερωμένοι, πιο προετοιμασμένοι…», είπε μεταξύ άλλων ο Αντώνης Κανάκης.

[MEDIA=youtube][/MEDIA]

[MEDIA=youtube][/MEDIA]
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.991
Πόντοι
5.006
στο σημερινο επεισοδιο  :bigdick: :
URL]]
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
12
Like
6.960
Πόντοι
2.646
Η πόρνη η μικαελα τριβοτανε 10 λεπτά στην πισίνα με το μπινε και ένα γλωσσοφιλο δεν έδειξε
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.991
Πόντοι
5.006
Η πόρνη η μικαελα τριβοτανε 10 λεπτά στην πισίνα με το μπινε και ένα γλωσσοφιλο δεν έδειξε
παντως εγω ηδη πηρα τηλεφωνο στον αντ1 να παραπονεθω ότι τα 50 ευρω για ένα γλωσσοφιλο που εδωσε ο γεροτσατσος στην μικαελα, ηταν παρα πολλα..ετσι ανεβαινουν οι τιμες μετα και ολες οι τανες κοστολογουν το μουνι τους για χρυσο... :S
βεβαια για να τα λεμε και όλα, από την παραγωγη με καθησυχασαν ότι απο την επομενη βδομαδα που θα αρχισουν και τα πισωκολλητα οι τιμες θα είναι σε πιο νορμαλ επίπεδα... :hi:
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.770
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
νανσυ πιττα απο δυτικη σαλονικα η μικρη κ χρονια στο βιζιτοποδηλατο!!!Το ξερει ολοι η πολη ρε μαγκες για την μικρη οτι ξεκινησε απο τα 15 σαν μοντελο με φωτογραφισεις και σιγα σιγα μπηκε και στον σκληρο χωρο με αποτελεσμα να βγαζει το μεροκαματο με αλλο τροπο.α και το αλλο χτες που ειπε κ πεθανα απο το γελιοοο.ασχολουμε με ρουχα σε μαγαζια και ειμαι κοριτσι ταπεινο και μαζεμενο!!!ελα ρε παπατζου νανσυ καλα το πας το γραμμα αλλα σε κανα 2 επεισοδια θα κλαιει η μανα του πελε με αυτα που θα βλεπει ο κοσμακης!!!

Πωπω, και εγω την ειχα για αβγαλτη!!! Μιλαμε ομως για πολύ  βιπ μοντελο!!!
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.018
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
νανσυ πιττα απο δυτικη σαλονικα η μικρη κ χρονια στο βιζιτοποδηλατο!!!Το ξερει ολοι η πολη ρε μαγκες για την μικρη οτι ξεκινησε απο τα 15 σαν μοντελο με φωτογραφισεις και σιγα σιγα μπηκε και στον σκληρο χωρο με αποτελεσμα να βγαζει το μεροκαματο με αλλο τροπο.α και το αλλο χτες που ειπε κ πεθανα απο το γελιοοο.ασχολουμε με ρουχα σε μαγαζια και ειμαι κοριτσι ταπεινο και μαζεμενο!!!ελα ρε παπατζου νανσυ καλα το πας το γραμμα αλλα σε κανα 2 επεισοδια θα κλαιει η μανα του πελε με αυτα που θα βλεπει ο κοσμακης!!!

Ξέρουμε τιμές??  :S :S :S


Πωπω, και εγω την ειχα για αβγαλτη!!! Μιλαμε ομως για πολύ  βιπ μοντελο!!!

Με δύο άντρες έχει πάει μόνο τύπε..  :S :S :S 

 

Συνημμένα

  • .1.jpg
    .1.jpg
    76,1 KB · Εμφανίσεις: 89
  • .2.jpg
    .2.jpg
    92,3 KB · Εμφανίσεις: 96
  • .3.jpg
    .3.jpg
    50,1 KB · Εμφανίσεις: 35
  • .4.jpg
    .4.jpg
    54,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • .5.jpg
    .5.jpg
    104,4 KB · Εμφανίσεις: 33
  • .6.jpg
    .6.jpg
    65,4 KB · Εμφανίσεις: 33
  • .7.jpg
    .7.jpg
    66,2 KB · Εμφανίσεις: 37
  • .8.jpg
    .8.jpg
    70,1 KB · Εμφανίσεις: 32
  • .9.jpg
    .9.jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 37
  • .10.jpg
    .10.jpg
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 46

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
παντως εγω ηδη πηρα τηλεφωνο στον αντ1 να παραπονεθω ότι τα 50 ευρω για ένα γλωσσοφιλο που εδωσε ο γεροτσατσος στην μικαελα, ηταν παρα πολλα..ετσι ανεβαινουν οι τιμες μετα και ολες οι τανες κοστολογουν το μουνι τους για χρυσο... :S
βεβαια για να τα λεμε και όλα, από την παραγωγη με καθησυχασαν ότι απο την επομενη βδομαδα που θα αρχισουν και τα πισωκολλητα οι τιμες θα είναι σε πιο νορμαλ επίπεδα... :hi:
To φιλι ειναι και γλυκο και ακριβο, εχεις δει πουτανα να φιλαει?
 

Specialtakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
:think:ερώτηση καλο το ματι αλλα ελεος βιζιτουδες που το παιζουν παρθενες και αργοσχολους γαμιαδες αγνωστης προέλευσης
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.999
Κριτικές
4
Like
168
Πόντοι
16
:huh:
 

Συνημμένα

  • DcnYw8SX0AASUm2.jpg
    DcnYw8SX0AASUm2.jpg
    55,1 KB · Εμφανίσεις: 23

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.999
Κριτικές
4
Like
168
Πόντοι
16
31947851_1826041384107607_434671555306323968_o.jpg

ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ
από την επισημη σελίδα της εκπομπης στο fb
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.999
Κριτικές
4
Like
168
Πόντοι
16
Αν αναρωτιέστε «πώς τα πήγε τελικά;» και αν σημείωσε ανοδική πορεία η απάντηση είναι ανάλογη με το θέαμα που προσέφερε: χαμηλότατη! Το «παιχνίδι» βρέθηκε εκτός παιχνιδιού με τους τηλεθεατές να του γυρίζουν την πλάτη και ο ΑΝΤ1 να εισπράττει 7,8% στο γενικό σύνολο και 9,9% στο δυναμικό κοινό για όλη τη διάρκεια μετάδοσής του.

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ο χοντρουλης καράφλας δειχνει σκληρός καριολης θα τις γαμησει ολες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom