Νέα

Θάνατος τριών παιδιών. Ίσως έχουμε εκπλήξεις. Παρενέβη ο εισαγγελέας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
τυποι και μετα κοροϊδευουμε οταν κατι εσπρεσο και σκανδαλοθηρικα σαη μας λενε για τις παρτουζες και τα περιστατικα με ναυαγια σε πατρα και λαρισα :confused: :confused: :confused:
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Εμετικες αντιδρασεις οχλου.

Σκεψου ολοι αυτοι οι μογγολοι σε καμια ανεχεια-πεινα τι θα κανουν.


Σωστο. Οταν εχεις επενδυσει συναισθηματικα σε κατι εισαι τυφλος.

Βλέπεις εσύ αντίδραση στην πείνα και στην ανέχεια; Όχι. Άρα μια χαρά τα έλεγε ο ΓΑΠ ότι λεφτά υπάρχουν.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
paid88272722.jpeg

Μη μας κανει εντυπωση αυτο.

Θα πω κατι λιγο advanced που αναφερεται (οχι σπανια) στη βιβλιογραφια και το εχω συναντησει αρκετα συχνα στη ζωη μου.

Οταν βλεπεις ανθρωπους να αντιδρουν -υπερ του δεοντος- δημοσια (θελω να με ακουσετε) υπερβολικα και χωρις προφανες incentive, αυτο στη κλινικη ψυχολογια λεγεται overcompensation.

Οπως οσους βλεπεις σημερα να ειναι υπερβολικα συναισθηματικοι με "καταρες", "θανατικα", "ηλεκτρικες καρεκλες", "λαιμητομους"... κρατα πολλα μικρα καλαθια γι αυτους.

Sorry not sorry
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Βλέπεις εσύ αντίδραση στην πείνα και στην ανέχεια; Όχι. Άρα μια χαρά τα έλεγε ο ΓΑΠ ότι λεφτά υπάρχουν.

Οχι γιατι δεν εχουμε φτασει ακομα σε πεινα
Αλλο η ποιητικη αδεια αλλο η πραγματικη πεινα. Δε την εχουμε ζησει. Ακομα η πλειοψηφια εχει να μεινει καπου και να φαει, πιει ενα καφε. ακομα και οι πιο πτωχοι.

Δεν εχουμε κατοχη ουτε ορδες αστεγων αλα Καλιφορνια...

Κατσε να δεις εδω κανενα πολεμο και θα δεις για ποτε γινεσαι Βενεζουελα και βγαινουν οι καραμπινες σε γειτονες

Μισο φτερνισμα ουκρανιας να γινει εδω θα επιστρεψουν εικονες κατσαπλιαδων.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Μη μας κανει εντυπωση αυτο.

Θα πω κατι λιγο advanced που αναφερεται (οχι σπανια) στη βιβλιογραφια και το εχω συναντησει αρκετα συχνα στη ζωη μου.

Οταν βλεπεις ανθρωπους να αντιδρουν -υπερ του δεοντος- δημοσια (θελω να με ακουσετε) υπερβολικα και χωρις προφανες incentive, αυτο στη κλινικη ψυχολογια λεγεται overcompensation.

Οπως οσους βλεπεις σημερα να ειναι υπερβολικα συναισθηματικοι με "καταρες", "θανατικα", "ηλεκτρικες καρεκλες", "λαιμητομους"... κρατα πολλα μικρα καλαθια γι αυτους.

Sorry not sorry
Να το κάνω λίγο πιο τσακατσουκίστικο, στην καθομιλουμένη ο λαός το λέει "οι άδειοι τενεκέδες κάνουν περισσότερο φασαρία".
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Δεν είδα τα βίντεο, αλλά τι σας κάνει εντύπωση;
Γείτονες που πιθανόν είχαν και προσωπική εικόνα/επαφή με τα παιδιά τα προηγούμενα χρόνια,
που στήριξαν οικονομικά και μη,
που στεναχωρήθηκαν με τους θανάτους,διαπίστωσαν τελικά ότι υπεύθυνη είναι η μάνα.
Λογικό να ξεσπάσουν.

Απορίας άξιο είναι πόσες υποθέσεις θα είχε λύσει από μόνη της η ελληνική αστυνομία και οι κρατικοί μηχανισμοί,αν δεν ήταν η Νικολούλη και άλλοι να κρατάνε κάποια θέματα ζωντανά και να πιέζουν για διερεύνηση.
Φίλε μου με όλο το σεβασμό και με διάθεση να σε βάλω να σκεφτείς...Αν έχεις μια έστω βασική εικόνα της πραγματικότητας για τη δημοσιογραφία της Ελλάδας, πιστεύεις ότι η Νικολούλη και όποια Νικολούλη έχουν θετικό πρόσημο σε τέτοιες καταστάσεις; Πιστεύεις δηλαδή ότι κάνουν έργο για το καλό της κοινωνίας; Ξέρεις πόσο κοστίζει να βάλεις διαφήμιση σήμερα στο κανάλι της την ώρα που θα παίζει η εκπομπή; Σκέψου τα λίγο ώριμα και ρεαλιστικά τα πράγματα...
Παντως σόου προσφέρει καλό!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.976
Πόντοι
6.236

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.116
Κριτικές
8
Like
32.239
Πόντοι
6.536
Δεν έχω λόγια... :confused:

Το μόνο που θέλω να πω είναι ότι αν υπάρχει θεός και μεταθανάτια ζωή αυτά τα παιδάκια έγιναν άγγελοι....
:cry:
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Δεν έχω λόγια... :confused:

Το μόνο που θέλω να πω είναι ότι αν υπάρχει θεός και μεταθανάτια ζωή αυτά τα παιδάκια έγιναν άγγελοι....
:cry:
Κι αυτή έχει κλείσει πρώτο τραπέζι πίστα στην κόλαση.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606

Πιπινης

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2022
Μηνύματα
57
Like
85
Πόντοι
0
Δεν μου χωραει στο μυαλό πως μια μανα μπορεί να κάνει αυτό το πράγμα άλλοι παρακαλανε για ένα παιδί τόσες προσπάθειες κάνουν...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Φίλε μου με όλο το σεβασμό και με διάθεση να σε βάλω να σκεφτείς...Αν έχεις μια έστω βασική εικόνα της πραγματικότητας για τη δημοσιογραφία της Ελλάδας, πιστεύεις ότι η Νικολούλη και όποια Νικολούλη έχουν θετικό πρόσημο σε τέτοιες καταστάσεις; Πιστεύεις δηλαδή ότι κάνουν έργο για το καλό της κοινωνίας; Ξέρεις πόσο κοστίζει να βάλεις διαφήμιση σήμερα στο κανάλι της την ώρα που θα παίζει η εκπομπή; Σκέψου τα λίγο ώριμα και ρεαλιστικά τα πράγματα...
Παντως σόου προσφέρει καλό!
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι τις τελευταίες δεκαετίες έχει επιλύσει με την εκπομπή της από εξαφανίσεις μέχρι δολοφονίες,
ενώ οι αρχές δεν το έκαναν.
Επίσης δεν έχει μασήσει σε ένα σωρό απειλές, πραγματικές απειλές εννοώ,όχι για το θεαθήναι.
Τώρα το κόστος διαφήμισης δεν με αφορά,από τη στιγμή που η δουλειά της φέρνει αποτελέσματα.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Να προσθέσουμε ότι:
ΜΆΝΟΣ έκανε κ ζιγκολικια,
Μητέρα ΣΩΤΗΡΟΥΛΑΣ ψάρευε κοριτσάκια μέσω fb και έχει καταδικαστεί για ασέλγεια ανήλικης
Οικογενειακώς φτιαχνόταν με ναρκωτικά τυπου κεταμινης
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
987
Like
1.507
Πόντοι
206
9E7677A0-7F26-4D6B-A3AB-F7869FCFECF3.jpeg

Ψυχολόγος κάβλα στη Ζήνα αναλύει το Τέρας και έχω μια στύση τέρας :bigdick::bigdick::bigdick:
 

Συνημμένα

  • 79C8D415-A09E-4FA2-9C73-913395049482.jpeg
    79C8D415-A09E-4FA2-9C73-913395049482.jpeg
    137,9 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 178995FE-81E4-410B-9534-5F3DFCCFE23D.jpeg
    178995FE-81E4-410B-9534-5F3DFCCFE23D.jpeg
    330,9 KB · Εμφανίσεις: 29

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Να ρωτήσω κάτι. Αν δεν ομολογήσει τίποτα και αρνηθεί τα πάντα υπάρχει πιθανότητα να αθωωθεί; Με ενημέρωσε φίλος ποινικολόγος πως είναι περίπλοκα τα πράγματα αν επιμείνει να αρνείται τα πάντα, καθώς υπάρχει το τεκμήριο της αμφιβολίας, από τη στιγμή που δεν υπάρχουν χειροπιαστά στοιχεία
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Να ρωτήσω κάτι. Αν δεν ομολογήσει τίποτα και αρνηθεί τα πάντα υπάρχει πιθανότητα να αθωωθεί; Με ενημέρωσε φίλος ποινικολόγος πως είναι περίπλοκα τα πράγματα αν επιμείνει να αρνείται τα πάντα, καθώς υπάρχει το τεκμήριο της αμφιβολίας, από τη στιγμή που δεν υπάρχουν χειροπιαστά στοιχεία
τα εχουν δεσει ολα οι μπατσοι , τωρα θα κανουν και ντου στα σπιτια και θα βρουν και αλλα στοιχεια . Απο την στιγμη που βρηκανε οτι εδωσε αυτο το φαρμακο την τελευταια φορα , μπορεσαν να δεσουν και τις άλλες 8 φορες που εκανε αποπειρες . Το δυσκολο ειναι για τις αλλες 2 ανθρωποκτονιες αφου δυσκολα ανιχνεύεται τοσα χρονια μετα τον θανατο . Αλλα οι δικαστες και οι ενορκοι δεν ειναι μαλακες ....
 

Μπριζας❌

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
111
Like
422
Πόντοι
21
Να ρωτήσω κάτι. Αν δεν ομολογήσει τίποτα και αρνηθεί τα πάντα υπάρχει πιθανότητα να αθωωθεί; Με ενημέρωσε φίλος ποινικολόγος πως είναι περίπλοκα τα πράγματα αν επιμείνει να αρνείται τα πάντα, καθώς υπάρχει το τεκμήριο της αμφιβολίας, από τη στιγμή που δεν υπάρχουν χειροπιαστά στοιχεία
Αν δεν το παραδεχτει εννοειται ! Αλλα συνηθως οταν μπαινεις εκει μεσα παραδεχεσαι μεχρι και οτι εχεις κανει σεξ με τον Εθνικο σταρ !
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Ο Μανος λεει αιφνιαδιαστηκε με τη συλληψη. Η φραση "δεν αντεληφθην τι συνεβη" πλεον ειναι δικη του και εχει πνευματικα δικαιωματα
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
211
Πόντοι
20
Αργήσανε οι μινάρες έπρεπε να την πολιορκούν καθημερινά επι 1 μήνα που έγινε ξεκάθαρο ότι τα σκότωσε...Τώρα 'γειά σας' sissy mob lynching
τυπε τιποτα δεν εγινε ξεκαθαρο.ολοι ειναι αθωοι μεχρι αποδειξεως του εναντιου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom