Νέα

Θάνατος τριών παιδιών. Ίσως έχουμε εκπλήξεις. Παρενέβη ο εισαγγελέας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Ο κλαρινογραμπρός δηλώνει αιφνιδιασμένος από τις εξελίξεις. Καλά τώρα υπάρχει σοβαρός πατέρας που να μην κινούσε γη και ουρανό να μάθει από τι έφυγαν τα παιδιά του;
Εσύ τον είδες για σοβαρό πατέρα; Κλασσικό σκουπίδι της μιναρουπολης είναι που τον νοιάζει να πδαει ο,τι έχει τρύπα, ο καφές,να παίζει μπάλα στο Β τοπικό και να βγάλει εύκολα λεφτά απ' το τραγούδι γιατί με το ντελιβερι δεν βγαίνουν τα καθημερινά ποτάκια. Όσο παράξενο κ αν ακούγεται τέτοιοι υπάρχουν πολλοί.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Μπράβο τσιμπουκόχειλο η "ιατροδικαστού"....
Μακάρι να ήταν μόνο η εμφάνιση τύπε. Μήπως όμως οι εγχύσεις Σιλικόνης κλπ πλαστικές δείχνουν άτομο που πήρε θέση με άλλα κριτήρια, κι όχι την Επιστημονική της Επάρκεια; Λέω μήπως
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Μετά από αυτές τις εξελίξεις μπαίνει ένα άλλο ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ, το οποίο για πολλούς λόγους πιστεύω ότι θα καλυφθεί. Αν η πρώτη Ιατροδικαστής είχε κάνει σωστά τη δουλειά της και είχε αποκαλυφθεί το πρώτο έγκλημα, τα άλλα δύο παιδιά θα είχαν γλυτώσει. Στην πραγματικότητα, έχει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΘΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ για δύο θανάτους. Άραγε θα αντιμετωπίσει κάποιες επιπτώσεις; θα ελεγχθεί η Επιστημονική της Επάρκεια; ή δεν θα εγερθεί καν το θέμα; Ο Ιατροδικαστής στο 2ο φόνο, θα ελεγχθεί ομοίως; Και αυτός είναι ηθικά συνυπεύθυνος για τον βασανιστικό θάνατο του 3ου Κοριτσιού
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Εσύ τον είδες για σοβαρό πατέρα; Κλασσικό σκουπίδι της μιναρουπολης είναι που τον νοιάζει να πδαει ο,τι έχει τρύπα, ο καφές,να παίζει μπάλα στο Β τοπικό και να βγάλει εύκολα λεφτά απ' το τραγούδι γιατί με το ντελιβερι δεν βγαίνουν τα καθημερινά ποτάκια. Όσο παράξενο κ αν ακούγεται τέτοιοι υπάρχουν πολλοί.
Τον τυπο τον ειδαν με καινουργια μηχανη , λιγο μετα τον ερανο που κανανε για το τετραπληγικο παιδι του , τι να λεμε τωρα .... :confused:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Ο κλαρινογαμπρός δηλώνει αιφνιδιασμένος από τις εξελίξεις. Καλά τώρα υπάρχει σοβαρός πατέρας που να μην κινούσε γη και ουρανό να μάθει από τι έφυγαν τα παιδιά του;
για εμένα φέρει σοβαρή ευθύνη. λογικά θα είχε καταλαβει τι παιζεται και απλά κάνει την πάπια. ή είναι λοβοτομημένος.
μου θυμίζει έναν βλάκα που είχα κάποτε στην δουλειά μου.
Πάλι με έκλεψαν μου έλεγε στο σπίτι, ανοιγουν χωρις να ανακατέψουν τίποτα και ρε συ λες και ξέρουν ακριβώς μέσα απο το συρτάρι μου τα παίρνουν σαν κύριοι οι παλιοκλέφτες ήθελα να ήξερα απο που μπαίνουν.
(τον έκλεβαν φυσικά ή η γυναίκα του ή τα παιδιά του).

Αλλά εδώ ο τύπος ήξερε σίγουρα, αυτά τα άτομα με ψυχικες διαταραχες πάντα δείχνουν σημαδια, κανονικά η δική μου γνώμη, έπρεπε να τους βαλουν σε κελιά για καμιά δεκαριά μέρες να κελαηδήσουν, αλλά στα αρχίδια τους, κυνηγάγανε να βρουν ποιος δεν φοράει μάσκα εκείνες τις μέρες να ρίξουν 300άρια οι ράμπο. Μόνο με την κατακραυγή του κόσμου που το έγκλημα ήταν οφθαλμοφανές κινήθηκε η αστυνομία.

Τι να το κάνω εγώ ρε που την πιάσατε στον τρίτο φόνο τεταρτο φόνο; και ακόμα δεν την καταφεραν να ομολογήσει....
μόνο για πρόστιμα γιαμάσκες είναι και για κανένα παπάκι που οδηγάνε τα μικρά χωρίς δίπλωμα.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Τον τυπο τον ειδαν με καινουργια μηχανη , λιγο μετα τον ερανο που κανανε για το τετραπληγικο παιδι του , τι να λεμε τωρα .... :confused:
Όλοι αυτοί που ήταν χθές έξω απ'το σπίτι δεν έβλεπαν,δεν άκουγαν δεν ήξεραν; Και δεν ήταν ένα παιδί ήταν τρία(3). Έλεος για Πάτρα μιλάμε που κλάνεις στην Αγυιά και ακούγεται στην Οβρυά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
για εμένα φέρει σοβαρή ευθύνη. λογικά θα είχε καταλαβει τι παιζεται και απλά κάνει την πάπια. ή είναι λοβοτομημένος.
μου θυμίζει έναν βλάκα που είχα κάποτε στην δουλειά μου.
Πάλι με έκλεψαν μου έλεγε στο σπίτι, ανοιγουν χωρις να ανακατέψουν τίποτα και ρε συ λες και ξέρουν ακριβώς μέσα απο το συρτάρι μου τα παίρνουν σαν κύριοι οι παλιοκλέφτες ήθελα να ήξερα απο που μπαίνουν.
(τον έκλεβαν φυσικά ή η γυναίκα του ή τα παιδιά του).

Αν δεν έχεις κάνει παντρεμένος δεν μπορείς να καταλάβεις τη διαδικασία άρνησης. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΠΩΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΗ, ή ότι σε κλέβει και αυτή και τα παιδιά σου. Μακάρι ποτέ να μη θυμηθείς αυτό που σου έγραψα σήμερα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Όλοι αυτοί που ήταν χθές έξω απ'το σπίτι δεν έβλεπαν,δεν άκουγαν δεν ήξεραν; Και δεν ήταν ένα παιδί ήταν τρία(3). Έλεος για Πάτρα μιλάμε που κλάνεις στην Αγυιά και ακούγεται στην Οβρυά
μη ζητάς ευθύνη από τον απλό Κόσμο τύπε. Ζήτα την από τους καθ ύλην αρμόδιους και υπεύθυνους. Τους Ιατροδικαστές
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.864
Πόντοι
2.646
Τελευταία τροποποίηση:

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
μονο και μονο με τετοιες ελλεεινηδικες φατσες , μανα - αδελφη - γιαγια θελουν μπατσες ... μουνοπανα ολκης ...
καλα για τον ερασιτεχνη ποδοσφαιριστη γοη πουτανας γιο , αν ειχε τσιπα πανω του θα ειχε εξαφανιστει δεν θα βγαινε για δηλωσεις οτι και καλα δεν ξερω πως να το χωνεψω κλπ ...
οσο για την πουτανα αυτη οι γυναικειες φυλακες την περιμενουν .... μονο μια τιμωρια υπαρχει για αυτο που εκανε ...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Όλοι αυτοί που ήταν χθές έξω απ'το σπίτι δεν έβλεπαν,δεν άκουγαν δεν ήξεραν; Και δεν ήταν ένα παιδί ήταν τρία(3). Έλεος για Πάτρα μιλάμε που κλάνεις στην Αγυιά και ακούγεται στην Οβρυά
τυπε , η περιοχη αυτη της Πατρας κανει το Μεταξουργιο να φαινεται Μανχαταν . Οι συγκεκριμενοι ειναι χειροτεροι , απο τους γυφτους . Μονο απο φατσες καταλαβαινεις ...
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
310
Πόντοι
5.785
Μακάρι να ήταν μόνο η εμφάνιση τύπε. Μήπως όμως οι εγχύσεις Σιλικόνης κλπ πλαστικές δείχνουν άτομο που πήρε θέση με άλλα κριτήρια, κι όχι την Επιστημονική της Επάρκεια; Λέω μήπως
το ζωον τουλαχιστον αν δεν μπορουσε να κανει τη δουλεια της θα μπορουσε να ζητησει βοηθεια ή υποστηριξη απο Αθηνα.. αν δεν εγραφε τις μαλακιες στην ιατροδικαστικη εκθεση ισως να χαν σωθει τα αλλα 2 παιδακια
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.309
Πόντοι
6.256
Ο κλαρινογαμπρός δηλώνει αιφνιδιασμένος από τις εξελίξεις. Καλά τώρα υπάρχει σοβαρός πατέρας που να μην κινούσε γη και ουρανό να μάθει από τι έφυγαν τα παιδιά του;
Ο δευτερος ισοβίτης ειναι, και μετα η αδελφη,
Πριν λιγο ειχαμε δηλωσεις μητερας πρωην συντροβου του μάνου.
Μια ρούλα φιλε εδιωξε ακριβεια ουκρανικο και κινεζοιό,
Παμε δυλαδη με μια πισπιριγγου κατε6θείαν για Ανάσταση.
Χριστός Ανέστη ρε αλάνια του μπου
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.309
Πόντοι
6.256
μη ζητάς ευθύνη από τον απλό Κόσμο τύπε. Ζήτα την από τους καθ ύλην αρμόδιους και υπεύθυνους. Τους Ιατροδικαστές
Ακριβως, η καραπούτσα του δημοσίου ειναι παντου,
Θεωρω οτι θα γαμησουν καποιους που δεν εκαναν σωστα τη δουλεια τους και ετσι δε γλυτωσε κανενα παιδι απ την τρελλη
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
τυπε , η περιοχη αυτη της Πατρας κανει το Μεταξουργιο να φαινεται Μανχαταν . Οι συγκεκριμενοι ειναι χειροτεροι , απο τους γυφτους . Μονο απο φατσες καταλαβαινεις ...
Κατι εψαχνα για την πατριδα μου την Αιγιαλεια, και επεσα πανω σε αυτο.

Αιγιο
Προξενος της Γαλλιας Πουκεβιλ. 1815
<Οι κατοικοι του Αιγιου ειναι καλοκαμωμενοι και μεταξυ τους δεν παρατηρουνται δυσμορφιες, οπως συμβαινει με τους κατοικους των Πατρων.>
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456

Εμετικες αντιδρασεις οχλου.

Σκεψου ολοι αυτοι οι μογγολοι σε καμια ανεχεια-πεινα τι θα κανουν.

Αν δεν έχεις κάνει παντρεμένος δεν μπορείς να καταλάβεις τη διαδικασία άρνησης. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΠΩΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΗ, ή ότι σε κλέβει και αυτή και τα παιδιά σου. Μακάρι ποτέ να μη θυμηθείς αυτό που σου έγραψα σήμερα
Σωστο. Οταν εχεις επενδυσει συναισθηματικα σε κατι εισαι τυφλος.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Όλοι αυτοί που ήταν χθές έξω απ'το σπίτι δεν έβλεπαν,δεν άκουγαν δεν ήξεραν; Και δεν ήταν ένα παιδί ήταν τρία(3). Έλεος για Πάτρα μιλάμε που κλάνεις στην Αγυιά και ακούγεται στην Οβρυά

Ηξεραν γι αυτο τους βλεπεις απεξω να κρατανε τσουγρανες και πυρσους ;)

Ορισμος του reverse psychology
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

prague

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
67
Like
33
Πόντοι
0
Ρε τυπε δεν είμαστε Ευρώπη, είμαστε Βαλκάνια, αν και αμφιβάλω αν γίνονται τωρα πια τέτοια σκηνικά σε αλλες Βαλκανικές χωρες.
Ανδαλουσία ,Ισπανία . Δείτε το Where is Marta (3 επεισόδια)
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
paid88272722.jpeg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom