Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο καράφλας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cretan335
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόιον θέλετε νέο προπονητή για τον Ολυμπιακό?

  • Τάκη Λεμονή

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Νίκο Αλέφαντο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νίκο Αναστόπουλο

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Κίκε Φλόρες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τζόρτζεβιτς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κοβάσεβιτς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Βαλβέρδε

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Αλεξανδρης

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και άσχετο..παρεκτραπήκατε...εδώ είναι το θρεντ για το γλυστροκέφαλο
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
έτσι είναι. όταν είσαι βάζελος τις δικές σου τις πουτσες τις ξεχνάς στον κώλο σου.
εμείς πονέσαμε και το καταλάβαμε.
εσάς μάλλον είναι μεγάλη η τρύπα και χωράει κι άλλες

...ναι αλλά εγώ δεν τον πήρα ποτέ 7 φορές σε ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι....πρωταθλητή  :2funny: :2funny: :2funny:

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και μετά συγχωνευση το θρεντ...χαχαχα
κι όμως, με Άλκμααρ δεν το βλέπω χαμένο το ματσάκι...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885

άντε μαλάκα
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
...ναι αλλά εγώ δεν τον πήρα ποτέ 7 φορές σε ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι....πρωταθλητή  :2funny: :2funny: :2funny:
εχεις χορτασει 4αρες ομως φιλαρακι!!!και ξερεις απο ποιον??απο τον sir Takis!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Eγω παιδια δεν ξερω ουτε απο πενταρες ουτε απο εφταρες...αλλα η Αλκμααρ ειναι στο 3,30-3,75 και η Γαλατα στο 2,90-3,30...ενας συνδυασμος των δυο ειναι επι ΔΕΚΑ μ.ο. ...αξιζει?
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Eγω παιδια δεν ξερω ουτε απο πενταρες ουτε απο εφταρες...αλλα η Αλκμααρ ειναι στο 3,30-3,75 και η Γαλατα στο 2,90-3,30...ενας συνδυασμος των δυο ειναι επι ΔΕΚΑ μ.ο. ...αξιζει?
δεν εχεις αδικο..απλα μου φαινεται δυσκολο να χασει ο ολυμπιακος..γιατι απλα θα γινει της πουτανας στο ναο...για Χ ψηνομαι και τον βαζελο 2πλο μια κι εχει καβαλησει τρελλο καλαμι.... :cheesy:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
ασε ππου δε μου παει να παιξω ολυμπιακο απο συναισθημα.... :P
μια φορα πηγα να τον παιξω 1 με πολλα γκολ το 07 με βερντερ κι εκανε τρελλο 2πλο...ευτυχως δεν το χα παιξει.... :2funny: :2funny:
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
δεν εχεις αδικο..απλα μου φαινεται δυσκολο να χασει ο ολυμπιακος..γιατι απλα θα γινει της πουτανας στο ναο...για Χ ψηνομαι και τον βαζελο 2πλο μια κι εχει καβαλησει τρελλο καλαμι.... :cheesy:
Φιλε εγω ειμαι απλα φιλαθλος...μπαοκ...και ο ολυμπιακος δεν πειθει...ποσο μαλλον απεναντι σε μια ΟΜΑΔΑ με τα χαρακτηριστικα της αλκμααρ...ειδωμεν...καλη τυχη... ;)
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
479
Πόντοι
291
ρε παιδια μην το παμε πολυ μακρια..οι ιδιοι οι παικτες δεν το θελουνε..και το δειχνουν ακομη και με το προσωπο τους (δυσφορια)..σιγα μην παιξουνε για τον κετσπαγια και τον κανουνε μαγκα τον γεωργιανο..απλα ετσι ξεφτυλιζουν και τον προεδρο..που οταν τον ειχε φερει ειχε πει " χολερα εχει και δεν κανει ?" ...αλλα τωρα τι να  συγκρινουμε τον ερνεστο με τον φαλακρα ? οπως και μου αρεσει και οτι του καταλογισε τοτε και τον αποκλεισμο απο την  ανορθωση..οταν ο σωκρατης ειχε διωξει τοτε (μπραβο, λεντεσμα, λουα λουα, νουνιες , αρτσουμπι κ.τ.λ.π) και αγορασε τον ντουντου δυο μερες πριν το ματς με την ανορθωση και τον ντιογκο μετα το 3-0 ...ετσι για να μην ξεχνιομαστε  :rockon: αλλα καθε χρονο και χειροτερα.. ο προεδρος εχει παθει μαλακινση και πουλαει νταβατσαλικι με τους λιγους που εξακολουθουν να πηγαινουνε....και οσο για τον τσουκαλα τις εποχες που πηγαινα στο γηπεδο ουτε καν υπηρχε..και αν υπηρχε για σφαλιαρες θα τον ειχανε..οι παλιες καλες εποχες που αναπολω οπως και μου τις θυμησανε καποιοι αλλοι ομοιδεα τες μου απο ενα thread που σχετικα προσφατα ανεβηκε "θυρα 7 δεκαετια 80 και μετα"
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
παρελαση??ναι αμε............  :headbang:

πότε ανακοινώνεται ο Αλεξανδρής?? απόψε η τη τρεταρτη το βράδυ???  :huh:  :huh:  :rolleyes:  :rolleyes:

ξερεται ποτε..... "απολύθηκε  :fuck2: "..οταν είπε στη προπόνηση χθές..."..ο πρόεδρος δε μου πήρε αριστερο χαφ.."
και εγω θελω πίσω τη ξύστρα μου!!

γιατι ρε πουστροκαραφλα? το χαφ θα σε κανει προπονητή?????  :s&m_1:
 

koncyp

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
ΤΑΚΗ ΨΥΧΑΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ!!!
:rockon: :rockon: :rockon:

Αυτός ο προπονητής κάνει μόνο για μία ομάδα και αυτή η ομάδα μπορεί να έχει μόνο αυτόν για προπονητή!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οι παλιες καλες εποχες που αναπολω οπως και μου τις θυμησανε καποιοι αλλοι ομοιδεα τες μου απο ενα thread που σχετικα προσφατα ανεβηκε "θυρα 7 δεκαετια 80 και μετα"

τότε που χτίζατε πέτρινες παράγκες ήταν οι καλές εποχές;
τότς που κυνηγούσατε σαλιαρέληδες να τους πλακώσετε στις μάπες;

πάει το χασαν οι γάβροι....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
<<I beg your bardon??>> :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • lemonis3.jpg
    lemonis3.jpg
    97,3 KB · Εμφανίσεις: 39

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παντως το ιδιο θρεντακι μπορει στο ανετο να συμπεριλαβει οχι μονο το γεωργιανο,αλλα και τον ελληνοαμερικανο καραφλα. ;) ;)...Μονο που θα μετατεθει η παρελαση κανενα 4τραμηνο.... :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δηλαδή για να καταλάβω τώρα.Πες ότι τελικά φεύγει ο Τιμούρης,που θα φύγει,και κάνει πρόταση ο Κρόκους στον προπονηταρά τον Λεμονή,που μάλλον θα του κάνει.
Ο Λεμονής τώρα,ΠΑΛΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΡΟΠΟΝΕΙ ΣΤΑ ΚΡΥΑ ΤΟΥ ΛΟΥΤΡΟΥ,όπως έκανε με την Ξάνθη,και θα πάει στον γαύρο,που τον έχει σουτάρει σαν κοπρόσκυλο ήδη 2 φορές ο Θείος;

δηλαδή σαν προσωπικότητα ο κόουτς Λεμονής,δεν έχει ούτε τσίπα,ούτε εγωισμό,έστω τον στοιχειώδη;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δηλαδή για να καταλάβω τώρα.Πες ότι τελικά φεύγει ο Τιμούρης,που θα φύγει,και κάνει πρόταση ο Κρόκους στον προπονηταρά τον Λεμονή,που μάλλον θα του κάνει.
Ο Λεμονής τώρα,ΠΑΛΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΡΟΠΟΝΕΙ ΣΤΑ ΚΡΥΑ ΤΟΥ ΛΟΥΤΡΟΥ,όπως έκανε με την Ξάνθη,και θα πάει στον γαύρο,που τον έχει σουτάρει σαν κοπρόσκυλο ήδη 2 φορές ο Θείος;

δηλαδή σαν προσωπικότητα ο κόουτς Λεμονής,δεν έχει ούτε τσίπα,ούτε εγωισμό,έστω τον στοιχειώδη;

ο λεμονής στο νησί έχει το παρατσούκλι τομπούλογλου.....
όποιος κατάλαβε, κατάλαβε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom