Νέα

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
2.720
Κριτικές
1
Like
15.908
παιδιά εγώ όπως σας είχα γράψει ενας εδώ που ήθελε να με κλεισει και γ 3 ώρες κιολας αν ερχόταν Αθήνα ,γτ μένει εκτός Αθηνών ,μιλάγαμε αρχικά κ είχαμε ωραία επικοινωνία ,και μετά ήθελε να το πάει σοβαρά μαζί μου,να σταματαγα ομως τη δουλειά ,γιατί δεν γινόταν να με μοιράζεται ,και τον μπλοκαρα. είπε οτι δεν γίνεται η κοπελα του να πηγαινει με πόσους αλλους
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216
παιδιά εγώ όπως σας είχα γράψει ενας εδώ που ήθελε να με κλεισει και γ 3 ώρες κιολας αν ερχόταν Αθήνα ,γτ μένει εκτός Αθηνών ,μιλάγαμε αρχικά κ είχαμε ωραία επικοινωνία ,και μετά ήθελε να το πάει σοβαρά μαζί μου,να σταματαγα ομως τη δουλειά ,γιατί δεν γινόταν να με μοιράζεται ,και τον μπλοκαρα. είπε οτι δεν γίνεται η κοπελα του να πηγαινει με πόσους αλλους

Κάθε πουτάνα ακόμα και στα μπουρδέλα έχει καθημερινά τέτοιες προσφορές από ναυάγια.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
Κάθε πουτάνα ακόμα και στα μπουρδέλα έχει καθημερινά τέτοιες προσφορές από ναυάγια.
Ισχυει. Μου το εχει πει ιεροδουλη , που ειμαι σταθερος πελατης, περιπου καθε δυο μηνες την προτιμω. Μερικες φορες μιλαμε λιγο και μου εχει πει οτι της τυχαινει να της προτεινουν σχεση και σοβαρη μαλιστα, αλλα να σταματησει την δουλεια. Φυσικα γελαει μαζι τους.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.992
Πόντοι
2.836

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.655
Πόντοι
456
Αυτός ο τίτλος του νήματος, μου θυμίζει ένα παλιό βάιραλ βιντεάκι με τον Αλέξαντρο (όποιος ξέρει, ξέρει) που έλεγε μέσα: «μου γαμάς την γυναίκα και εγώ στο επιτρέπω».
Παλιότερα είχε φτιάξει και το άλλο γνωστό βιντεάκι «πως να πίνετε πορτοκαλάδα».
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.231
Κριτικές
12
Like
2.626
Πόντοι
746
Εξασκω το αθλημα πολλα χρονια,γνωρισα πολλες γυναικες του χωρου,συνηθως ειχα στανταρακια πολυετη ,το ταργκετ γκρουπ μου ητανε κατα 90 τοις εκατο ανεξαρτητες βιζιτες περισσοτερο Ελληνιδες,διαφορων ηλικιων,αρκετες μοσχοπαντρευτηκανε,καποιες απο αυτες ειτανε γνωστες απο εδω μεσα και τους διπλανο-σαιτες,η πιο τρανταχτη περιπτωση ητανε κοπελα που δουλευε παλιοτερα και επαρχια συνηθως Ναυπλιο και ψαρευε πελατες απο νυχτομαγαζα της περιοχης,μενει εγκυος απο πελατη,κατα δηλωση της προς εμε απο σπασμενο προφυλακτικο,ανεβαινει Αθηνα να κανει εκτρωση,τα βρισκει με τον θεραποντα ιατρο,εμαθα αργοτερα φιρμα γυναικολογο,και ζουνε ακομη μαζι,η φιλη της παντρευτηκε καποιον ευπορο με αλυσιδα αρτοποιοιων και νομιζω εχει και δυο παιδακια,δεν ξερω αν παιζει ρολο να το αναφερω,και στις δυο περιπτωσεις οι αντρες εισαντε,διαζευγμενοι απο προηγουμενο γαμο,οι παλιοι εδω μεσα σιγουρα επιασαν περιπου ποιες ειναι,γι αυτο οι νεοτεροι ανοιχτε τα ματια σας το αθλημα εχει και κακοτοπιες.....καλα να περνατε ολοι σας ρε μαγκιτες.
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.337
Πόντοι
446
Δεν μπορεί ούτε για αστείο να υπάρχει εμπιστοσύνη σε μια ιερόδουλη για σοβαρή σχέση. Ο μόνος τρόπος να την παντρευτείς είναι εάν δαγκώσεις την λαμαρίνα και δεν σε νοιάζει τπτ απολύτως από το παρελθόν της. Όμως όταν έρθει ο καιρός που το μυαλό σου θα έρθει στα καλά του, θα λες τι μλκ έκανα. Έχω γνωρίσει αρκετά κορίτσια του επαγγέλματος, με επιπέδο και χωρίς, το ψέμα είναι στον τρόπο ζωής τους πλέον. Θα τρως παραμυθιασμα φουλ και οι γύρω σου που θα τα ακούν θα τραβάνε τα μαλλιά τους. Αντιθέτως για φίλες είναι τα καλύτερα παιδιά, πάλι ακούς κάποια ψέματα αλλά δεν τρέχει τπτ.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Δεν μπορεί ούτε για αστείο να υπάρχει εμπιστοσύνη σε μια ιερόδουλη για σοβαρή σχέση. Ο μόνος τρόπος να την παντρευτείς είναι εάν δαγκώσεις την λαμαρίνα και δεν σε νοιάζει τπτ απολύτως από το παρελθόν της. Όμως όταν έρθει ο καιρός που το μυαλό σου θα έρθει στα καλά του, θα λες τι μλκ έκανα. Έχω γνωρίσει αρκετά κορίτσια του επαγγέλματος, με επιπέδο και χωρίς, το ψέμα είναι στον τρόπο ζωής τους πλέον. Θα τρως παραμυθιασμα φουλ και οι γύρω σου που θα τα ακούν θα τραβάνε τα μαλλιά τους. Αντιθέτως για φίλες είναι τα καλύτερα παιδιά, πάλι ακούς κάποια ψέματα αλλά δεν τρέχει τπτ.
Φιλε Γιαννη, ολα οσα ειπες ειναι απολυτος σωστα..... ολα ομως.....
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Δεν μπορεί ούτε για αστείο να υπάρχει εμπιστοσύνη σε μια ιερόδουλη για σοβαρή σχέση. Ο μόνος τρόπος να την παντρευτείς είναι εάν δαγκώσεις την λαμαρίνα και δεν σε νοιάζει τπτ απολύτως από το παρελθόν της. Όμως όταν έρθει ο καιρός που το μυαλό σου θα έρθει στα καλά του, θα λες τι μλκ έκανα. Έχω γνωρίσει αρκετά κορίτσια του επαγγέλματος, με επιπέδο και χωρίς, το ψέμα είναι στον τρόπο ζωής τους πλέον. Θα τρως παραμυθιασμα φουλ και οι γύρω σου που θα τα ακούν θα τραβάνε τα μαλλιά τους. Αντιθέτως για φίλες είναι τα καλύτερα παιδιά, πάλι ακούς κάποια ψέματα αλλά δεν τρέχει τπτ.
Δυσκολες Ψυχες φιλε...... τις εχω ψιλοζηση --ισως εσυ να τις γνωριζεις καλυτερα απο μενα--
πολλα απωθημενα, πολυ εσωτερικη μοναξια / κρυμενες επιθυμιες - θαμενα ονειρα -
διπολικοτητα-φοβιες-πολα εξοδα σε λουσα-υποκαταστατα αγαπης..... ψευτομαγκιες....

...σε πολλες περιπτωσεις δεν παραδεχονται για την ζωη τους ουτε στον ιδιο τους τον εαυτο.....

Ειχα καποια ψιλονταλαβερια.... κατα καιρους....
την μια την πονεσα... ως ανθρωπο.... μην σκεφτεις καψουρα η ερωτα η αγαπη η λαμαρινα....
==πονος σαν ανθρωπο προς ανθρωπο / μια παραξενη ελξη... και απο τις 2 πλευρες....==
==κατι φυσικα χωρις αυριο...... το καταλαβε πρωτη αυτη και το σταματησαμε....==
Ισως εαν ηταν κατι αλλο στην ζωη της... ισως εαν δεν γνωριζα....

Τελος παντων... για παρα πολλους λογους,
η κατασταση ειναι οπως την περιεγραψες........ -----προς θεου δεν ειμαι νταβας-----

==Αλλη περιπτωση.... ηθελε να νοικιαση σπιτι να μενουμε μαζι......
ηθελε να κανει πραγματα για μενα, ωστε να ειμαι καλα.....
καταλαβαινεις..... οτι δεν μπορουσα να ειμαι μαζι της.....

=Καποιες ελπιζουν-περιμενουν κατι για αυτες,
=καποιες γνωριζουν οτι κανεις δεν μπορει να τις δει για κατι παραπανο
=καποιες λιγες, κατορθωνουν και ξεφευγουν-οπως ειπε ο γρεκαρμυ-
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Δεν μπορεί ούτε για αστείο να υπάρχει εμπιστοσύνη σε μια ιερόδουλη για σοβαρή σχέση. Ο μόνος τρόπος να την παντρευτείς είναι εάν δαγκώσεις την λαμαρίνα και δεν σε νοιάζει τπτ απολύτως από το παρελθόν της. Όμως όταν έρθει ο καιρός που το μυαλό σου θα έρθει στα καλά του, θα λες τι μλκ έκανα. Έχω γνωρίσει αρκετά κορίτσια του επαγγέλματος, με επιπέδο και χωρίς, το ψέμα είναι στον τρόπο ζωής τους πλέον. Θα τρως παραμυθιασμα φουλ και οι γύρω σου που θα τα ακούν θα τραβάνε τα μαλλιά τους. Αντιθέτως για φίλες είναι τα καλύτερα παιδιά, πάλι ακούς κάποια ψέματα αλλά δεν τρέχει τπτ.
Αντε κατι που θυμήθηκα... παιδια ως εμπειρία & γνωση τα λεμε...
=Μια αλλη..... που ειχε συναίσθηση ποια ηταν λογω επαγγελματος.....
Μου ελεγε........=Πως ειναι δυνατον να μου φερεσαι σαν κυρια... πως ειναι δυνατον να με υπολογιζεις...
--Να ξερετε περα απο ναρκισισμο οι περισσοτερες εχουν χαμηλη αυτοεκτιμηση.....

=Μια αλλη Επωνυμη Συνοδος, =χωρις να θελει να με κοροιδεψει= εγω ηξερα τι εκανε......
και το ηξερε οτι το ηξερα... αλλα δεν το παραδεχοταν ουτε στον εαυτο της.....
=====τα περισσοτερα βραδια βεβαια δεν μπορουσε να κοιμηθεί χωρις ηρεμιστικά....======

Ελεγε= εγω δεν κανω κατι με τους περισσοτέρους..... δεν τους το επιτρεπω.....
Μιλαμε για Κυριλε μουνι....
Σας πληροφορω οτι ολη... την χουφτα μου, την εβαζα στον κολο της......
Καταλαβαινετε τα χλμ.... περα απο την οπτικη εικονα.....της τρυπας της.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.944
Πόντοι
17.785
παιδιά εγώ όπως σας είχα γράψει ενας εδώ που ήθελε να με κλεισει και γ 3 ώρες κιολας αν ερχόταν Αθήνα ,γτ μένει εκτός Αθηνών ,μιλάγαμε αρχικά κ είχαμε ωραία επικοινωνία ,και μετά ήθελε να το πάει σοβαρά μαζί μου,να σταματαγα ομως τη δουλειά ,γιατί δεν γινόταν να με μοιράζεται ,και τον μπλοκαρα. είπε οτι δεν γίνεται η κοπελα του να πηγαινει με πόσους αλλους
Απλως για να ξέρεις η αποκλειστικότητα παει 3-5κ το μήνα αναλογα το arrangement.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
παιδιά εγώ όπως σας είχα γράψει ενας εδώ που ήθελε να με κλεισει και γ 3 ώρες κιολας αν ερχόταν Αθήνα ,γτ μένει εκτός Αθηνών ,μιλάγαμε αρχικά κ είχαμε ωραία επικοινωνία ,και μετά ήθελε να το πάει σοβαρά μαζί μου,να σταματαγα ομως τη δουλειά ,γιατί δεν γινόταν να με μοιράζεται ,και τον μπλοκαρα. είπε οτι δεν γίνεται η κοπελα του να πηγαινει με πόσους αλλους
Πρωτότυπο
:tired:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
11
Like
3.408
Πόντοι
4.615
Κάνοντας μία σοβαρή σχέση/ γάμο, το σεξ είναι ένα μικρό μέρος της όλης κοινής πορείας. Ναι, είναι σημαντικό, αλλά δεν είναι το μόνο.
Ξεκινώντας από αυτό το δεδομένο, για να κάνεις μία σχέση με εκδιδόμενη θα πρέπει να έχεις κοινά στοιχεία όχι μόνο στο πήδημα αλλά σε μία σειρά πραγμάτων: στον τρόπο διασκέδασης, στην κοσμοθεωρία για τη ζωή, στα όνειρα, στις επιθυμίες, στην επικοινωνία. Το ότι σου αδειάζει τα μπαλάκια με καταπληκτικό τρόπο και σε τρελαίνει, δεν αρκεί για να γίνει και μία καλή σύντροφος, αφού όταν την έχεις κάθε μέρα έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή θα τη βαρεθείς και μάλλον θα ψάχνεις μία άλλη εκδιδόμενη για τα γούστα σου και για ''αλλαγή''.

Προσωπικά, δε θα έκανα σοβαρή σχέση με μία εκδιδόμενη, ούτε νυν ούτε πρώην. Δεν είμαι της άποψης ότι το παρόν διαγράφει το παρελθόν, αλλά αντιθέτως το παρελθόν μας χαρακτηρίζει και δείχνει πολλά για εμάς.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.839
Πόντοι
8.815
ουτε με βιζιτα ουτε με ονλυφανατζου,πρεπει να εισαι ουλτρα ηλιθιος για να κανεις σχεση με τετοιες.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Κάνοντας μία σοβαρή σχέση/ γάμο, το σεξ είναι ένα μικρό μέρος της όλης κοινής πορείας. Ναι, είναι σημαντικό, αλλά δεν είναι το μόνο.
Ξεκινώντας από αυτό το δεδομένο, για να κάνεις μία σχέση με εκδιδόμενη θα πρέπει να έχεις κοινά στοιχεία όχι μόνο στο πήδημα αλλά σε μία σειρά πραγμάτων: στον τρόπο διασκέδασης, στην κοσμοθεωρία για τη ζωή, στα όνειρα, στις επιθυμίες, στην επικοινωνία. Το ότι σου αδειάζει τα μπαλάκια με καταπληκτικό τρόπο και σε τρελαίνει, δεν αρκεί για να γίνει και μία καλή σύντροφος, αφού όταν την έχεις κάθε μέρα έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή θα τη βαρεθείς και μάλλον θα ψάχνεις μία άλλη εκδιδόμενη για τα γούστα σου και για ''αλλαγή''.

Προσωπικά, δε θα έκανα σοβαρή σχέση με μία εκδιδόμενη, ούτε νυν ούτε πρώην. Δεν είμαι της άποψης ότι το παρόν διαγράφει το παρελθόν, αλλά αντιθέτως το παρελθόν μας χαρακτηρίζει και δείχνει πολλά για εμάς.
Κοιτα..... οι δικες μου ηταν μικροσχεσουλες 3-6 μηνων,
στηριζοντας στο ερωτικο παθος και απο τους 2, δεν υπηρχε αμοιβη απο την μερια μου...και δωρα...
περα απο τις εξοδους μας και καποια σαββατοκυριακα...

==καποια βραδια οσες δεν ειχαν διακοψει ποσωρινα, τις επερνα στο σχολασμα......
ολες ηθελαν αλκοολ μετα την δουλεια.....
Οι περισσοτερες ηταν Κυριλε....
ονειρα= φυλακισμενα...
κοσμοθεωρια= εγω θα την γαμησω την ζωη, θα περναω καλα, θα δινω σε πεινασμενους το μουνι μου,
και εχω οτι θελω....και θα γαμιεμαι εξω με οποιον μου αρεσει....
αξιες=ανδρες με λεφτα-εικονα-φαινεστε / πολιτικαντες-δηκηγοροι-γιατροι-νυχτερινοι τυποι
μπαρμεν-ντηλερ--αεριτζηδες....κτλ
Κατι να το θαυμαζουν--πανω απο την οποια αμορφωσια τους...ολες αποφοιτες λυκειου..
επιθυμιες=πραγματικες καλα κρυμενες--θαμενες....
ψυχες=παγωμενες
επικοινωνια=οι περισσοτερες καποιου επιπεδου, ειναι μεσα στα πραγματα... βεβαια γνωριζουν
οσα τους λενε οι παρεες τους....- συνηθως ανακριβη εικονα της πραγματικοτητας...

Υπαρχη βεβαια και ενα ΑΛΛΑ................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
11
Like
3.408
Πόντοι
4.615
Κοιτα..... οι δικες μου ηταν μικροσχεσουλες 3-6 μηνων,
στηριζοντας στο ερωτικο παθος και απο τους 2, δεν υπηρχε αμοιβη απο την μερια μου...και δωρα...
περα απο τις εξοδους μας και καποια σαββατοκυριακα...

==καποια βραδια οσες δεν ειχαν διακοψει ποσωρινα, τις επερνα στο σχολασμα......
ολες ηθελαν αλκοολ μετα την δουλεια.....
Οι περισσοτερες ηταν Κυριλε....
ονειρα= φυλακισμενα...
κοσμοθεωρια= εγω θα την γαμησω την ζωη, θα περναω καλα, θα δινω σε πεινασμενους το μουνι μου,
και εχω οτι θελω....και θα γαμιεμαι εξω με οποιον μου αρεσει....
αξιες=ανδρες με λεφτα-εικονα-φαινεστε / πολιτικαντες-δηκηγοροι-γιατροι-νυχτερινοι τυποι
μπαρμεν-ντηλερ--αεριτζηδες....κτλ
Κατι να το θαυμαζουν--πανω απο την οποια αμορφωσια τους...ολες αποφοιτες λυκειου..
επιθυμιες=πραγματικες καλα κρυμενες--θαμενες....
ψυχες=παγωμενες
επικοινωνια=οι περισσοτερες καποιου επιπεδου, ειναι μεσα στα πραγματα... βεβαια γνωριζουν
οσα τους λενε οι παρεες τους....- συνηθως ανακριβη εικονα της πραγματικοτητας...

Υπαρχη βεβαια και ενα ΑΛΛΑ................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φίλτατε δεν υπήρχε κανένας υπαινιγμός για σένα, στο λέω εν τιμή.

Το να έχεις ''σχεσούλα'' εν γνώσει σου με μία εκδιδόμενη νιώθοντας ότι εσύ πηδάς επειδή σε γουστάρει όταν οι άλλοι την πληρώνουν, είναι τελείως διαφορετικό από το να κάνεις μία ''σχέση ζωής'' όπου βλέποντας σοβαρά μία γυναίκα πας και την παίρνεις ''από τη δουλειά'' έχοντας στο στόμα της τη γεύση από τα ψωλοχύματα των πελατών της. Ταπεινή μου γνώμη πάντα όλα αυτά, αν κάποιος θεωρεί ότι είναι ΟΚ με κάτι τέτοιο, μπράβο του και καλά κάνει. Προσωπικά δε θα το έκανα.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Φίλτατε δεν υπήρχε κανένας υπαινιγμός για σένα, στο λέω εν τιμή.

Το να έχεις ''σχεσούλα'' εν γνώσει σου με μία εκδιδόμενη νιώθοντας ότι εσύ πηδάς επειδή σε γουστάρει όταν οι άλλοι την πληρώνουν, είναι τελείως διαφορετικό από το να κάνεις μία ''σχέση ζωής'' όπου βλέποντας σοβαρά μία γυναίκα πας και την παίρνεις ''από τη δουλειά'' έχοντας στο στόμα της τη γεύση από τα ψωλοχύματα των πελατών της. Ταπεινή μου γνώμη πάντα όλα αυτά, αν κάποιος θεωρεί ότι είναι ΟΚ με κάτι τέτοιο, μπράβο του και καλά κάνει. Προσωπικά δε θα το έκανα.
Δεν υπαρχει προβλημα.. την αληθεια μας καταθέτουμε......

Ακου... επειδη το εχω ψαξει.....πολυ καλα..
Υπαρχει το ΑΛΛΑ..................που αναφερα...
το ΑΛΛΑ... ειναι να ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ εκεινη να αλλαξει τη ζωη της... ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ..
Τοτε και μονο τοτε...ολα μπορουν να αλλαξουν.....
Εγκειται στο ποσο εκεινη το θελει και εαν μπορει να το κρατηση...
και φυσικα στο Αρσενικο που θα εχει διπλα της...
Εκει εαν την θελεις ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ..
Το εργο πρεπει να περασει σε αλλο επιπεδο...
και να σου πω κατι.......Εκει θελει τον Αντρα.... Αντρα....

====Σε οτι λεμε βασικο στοιχειο η Αληθεια της οχι το βολεμα, η οτι βρηκε το σωσιβιο η τον μαλακα...
η οτι δεν μπορει αλλο να κανει την προυγουμενη ζωη της......

==Εκει τοτε οφειλης να μπεις σε μια αλλη οπτικη-λογικη.... της πραγματικοτητας
Ναι δυσκολο, ναι δεν τρωγετε ευκολα, ναι ειναι γαμησετα....ναι ποναει....
Αλλα δεν ειναι ολα για ολους....!!!!!!!!!!!!!
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
11
Like
3.408
Πόντοι
4.615
Δεν υπαρχει προβλημα.. την αληθεια μας καταθέτουμε......

Ακου... επειδη το εχω ψαξει.....πολυ καλα..
Υπαρχει το ΑΛΛΑ..................που αναφερα...
το ΑΛΛΑ... ειναι να ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ εκεινη να αλλαξει τη ζωη της... ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ..
Τοτε και μονο τοτε...ολα μπορουν να αλλαξουν.....
Εγκειται στο ποσο εκεινη το θελει και εαν μπορει να το κρατηση...
και φυσικα στο Αρσενικο που θα εχει διπλα της...
Εκει εαν την θελεις ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ..
Το εργο πρεπει να περασει σε αλλο επιπεδο...
και να σου πω κατι.......Εκει θελει τον Αντρα.... Αντρα....

====Σε οτι λεμε βασικο στοιχειο η Αληθεια της οχι το βολεμα, η οτι βρηκε το σωσιβιο η τον μαλακα...
η οτι δεν μπορει αλλο να κανει την προυγουμενη ζωη της......

==Εκει τοτε οφειλης να μπεις σε μια αλλη οπτικη-λογικη.... της πραγματικοτητας
Ναι δυσκολο, ναι δεν τρωγετε ευκολα, ναι ειναι γαμησετα....ναι ποναει....
Αλλα δεν ειναι ολα για ολους....!!!!!!!!!!!!!
Καταρχάς θεωρώ ότι μιλάμε για σχέση/γάμο με πρώην εκδιδόμενη, το νυν εκδιδόμενη και σοβαρή σχέση/γάμος είναι καλαμπούρι.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι αλλάζει ο άνθρωπος. Ίσως να αλλάζουν κάποιες συνήθειες, αλλά όχι η ουσία του ατόμου. Αυτή είναι η άποψή μου. Αν τώρα μιλάμε για την αναζήτηση της εξαίρεσης και μπορεί κάποιος να μείνει αδιάφορος στο παρελθόν μίας εκδιδόμενης, μπράβο του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom