Νέα

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.072
Πόντοι
200
Θα με συγχωρησετε για την πρωτοβουλια... να πω μια θεση πανω σε αυτο......
=Ειτε κανεις μια σχεση με βαση τον υπολογισμο/λογικη
=Ειτε αξιολογεις οπως λες και εσυ την αξια σου και απαιτεις μια αξια και απο τον αλλο/η
=Ειτε εισαι αγαμητος και μενεις σε οτι κατσει...
=Ειτε μενεις γιατι ειναι μουναρα/γαμιεται ωραια/ειναι επωνυμη/εχει θεση/εχει λεφτα κτλ
=Ειτε πας εκει που ειναι η ψυχη σου ειναι καλα.........

Ο Φιλος επελεξε το Υψιστο/με το μεγαλυτερο κοστος......==πας εκει που ειναι η ψυχη σου ειναι καλα........==
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ...ΕΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ....και απο τους 2-ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τα υπολοιπα ειναι πολυ ΛΙΓΑ..... αγαπητε μου, =Μουναρες/Ραφια/Μοστρες/Γαμησια/10 αρια.....κτλ
Ευχαριστώ πολύ φίλε NELLO, και το "φίλε" το εννοώ, μπορεί να μην γνωριζόμαστε, αλλά διακρίνω έναν άνθρωπο με εμπειρίες, φιλοσοφημένο και ψαγμένο, έναν άνθρωπο ρεαλιστή χωρίς στερεότυπα, έναν άνθρωπο που σίγουρα θα μπορούσα να κάνω παρέα και μάλλον δεν πρέπει να έχουμε μεγάλη διαφορά ηλικίας.

Μήπως είμαστε φίλοι στην πραγματική ζωή και δεν το έχουμε καταλάβει; χαχαχαχαχα
 

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.072
Πόντοι
200
Ναι, υπαρχουν στην πορεια καποια ερωτηματικα/προβληματα... και κοινωνικα ζητηματα..
Σημαντικο ρολο παιζει το ειλικρινες και βαθυ δεσιμο των 2 αυτων ανθρωπον....
Εαν μπορουν με ειλικρινη συναισθηματα να κανουν την υπερβαση....

Για Οτι συζηταμε αναφερομαστε στην ΕΞΑΙΡΕΣΗ........ αλλιως συζηταμε κατι αλλο......
Πιστεψε ειναι Υπεροχη η αισθηση, οταν μπορεσει και συμβη......
Μαγικες Στιγμες...........Σταματαει ο Χρονος.......
Πόσο μέσα έχεις πέσει!!!
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Πόσο μέσα έχεις πέσει!!!
Οταν το μυαλο μας σταματαει...... Το πιο Ομορφο ταξιδι ξεκιναει.............

Να μην ξερει η αλλη που βρισκεται.....
που ειναι η πορτα..... τι ωρα ειναι...... που ειχε ακουμπήσει τα πραγματα της.... που αφησε τα ρουχα της.....
τα ματια απο τον ποθο και την προσμονη να διαστελονται...να υγραινονται......
η παλμοι της και οι ανασες της να.... να... να....
και οταν βρισκεται στην αγκαλια σου να συρικνωνετε και γινεται 1 μετρο.......

==Αναφερομαι στις στιγμες Πριν και Μετα το Σεξ==για οσους μπορουν να καταλαβουν==
 

ypervolika_kavliaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ο Φιλος επελεξε το Υψιστο/με το μεγαλυτερο κοστος......==πας εκει που ειναι η ψυχη σου ειναι καλα........==
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ...ΕΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ....και απο τους 2-ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τα υπολοιπα ειναι πολυ ΛΙΓΑ..... αγαπητε μου, =Μουναρες/Ραφια/Μοστρες/Γαμησια/10 αρια.....κτλ
Φίλε να είσαι καλά, τα είπες όλα.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
Οταν το μυαλο μας σταματαει...... Το πιο Ομορφο ταξιδι ξεκιναει.............

Να μην ξερει η αλλη που βρισκεται.....
που ειναι η πορτα..... τι ωρα ειναι...... που ειχε ακουμπήσει τα πραγματα της.... που αφησε τα ρουχα της.....
τα ματια απο τον ποθο και την προσμονη να διαστελονται...να υγραινονται......
η παλμοι της και οι ανασες της να.... να... να....
και οταν βρισκεται στην αγκαλια σου να συρικνωνετε και γινεται 1 μετρο.......

==Αναφερομαι στις στιγμες Πριν και Μετα το Σεξ==για οσους μπορουν να καταλαβουν==
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Ζωη ειναι ρε φιλαρακο.......συνφωνα με τα ποσοστα ολα μπορουν να παιζουν........
Και Μεσα και Εξω......... εαν τυχει ετυχε...............οπου μιλησουν........τα κορμια.....

Και οπως ειπε μια Γατα-Μαγκακι απο εδω μεσα.........
==Ολοι ειμαστε Ανθρωποι.. και τα Κοριτσια........
Σεχ-Επαφη..... εχει το μενου......==δεν συμπληρωνουμε φορολογικες δηλωσεις.............==
Προκυπτουν και τα Απροοπτα...............
 

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.072
Πόντοι
200
Να σε ρωτήσω κατι?

Εσυ που όπως λες είσαι κυνηγος και εχεις το ελεγχο που καταδεχεσαι να παρεις μια κοπελα με τετοιο παρελθον. Δεν σε ενοχλει το γεγονός ότι πήρες γυναίκα που δεν θεωρείται επιλογή απο το επανω ραφι?

Δεν νόμίζεις ότι ΕΣΥ αξίζεις καλύτερα !
Ξέχασα να σου πω, ότι το την πρώτη από το “πάνω ράφι”, την είχα τσεκάρει με τον Τσούκαλη, τον γνωστό ντετέκτιβ, γιατί πολλά έχουν δει τα μάτια μου και έχουν ακούσει τα αυτιά μου, αλλά μεγάλος απατεώνας ο Τσούκαλης, και αυτό το λέω όχι μόνο από αυτή την υπόθεση, αλλά από ακόμα δύο υποθέσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.072
Πόντοι
200
Φιλε Ειλικρινα με Συγκίνησες.... Ειλικρινα.....
Αν εχεις χρονο η οποτε εχεις γραψε....... θα ηθελα να σε ακουσω........
Ιδιαιτερες συνθηκες-Ιδιαιτερες στιγμες / οχι για ολους -- γιατι δεν ειναι ολα για ολους........
Παρέλειψα να πω, ότι το βράδυ εκείνης της Παρασκευής, που προσπαθούσα να την πείσω, ότι αυτά που τις πρόσφερα, για να σταματήσει, τα εννοούσα και δεν την παραμύθιαζα, είχα κλάψει. Αργότερα μου είπε, ότι ήμουν ο μόνος άνθρωπος που έχει κλάψει γι’ αυτήν.

Πατέρα δεν γνώρισε, ήταν ένας αλκοολικός που εξαφανίστηκε. Η μητέρα της δεν είχε λεφτά να της αγοράσει γάλα. Μωρό, πήγε στο χωριό με την γιαγιά της και η μάνα της ήρθε Ελλάδα να δουλέψει και κάποια στιγμή την έφερε και αυτήν στην Ελλάδα. Εδώ γνώρισε τον πατριό τέρας. Μέχρι τα 16-17 την κακοποιούσε, από ποια ηλικία δεν μου είπε. Είναι ένα θέμα που δεν το ακουμπάει. Στο σχολείο δεχόταν μπούλινγκ, για την καταγωγή της. Παρόλο που δεν ήξερε την γλώσσα, κατάφερε να την μάθει γρήγορα και να γίνει πολύ καλή μαθήτρια.

Καταλαβαίνεις πόσο δύσκολα έχει περάσει αυτός ο άνθρωπος. Δεν τολμάω να μιλήσω, για τις δυσκολίες που έχω περάσει εγώ, ντρέπομαι και μόνο που σκέφτομαι, ότι έχω περάσει δύσκολες στιγμές.

Αλήθεια, πόσες ιστορίες φρίκης κρύβονται πίσω από κάθε μία κοπέλα που κάνει αυτό το επάγγελμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom