Νέα

Θα πηγαίνατε με ρομπότ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nimertis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
τοτε δεν εχουμε το ιδιο σκεπτικο.
Γιατι παντα υπαρχουν οι πρωτες φορες και παντα η συνεχεια... Σε στουντιο η cg παιζει στο μεταξουργειο με τιποτα   ;)
λάθος τότε.αυτοί έχουν  παντού θέμα.Μόνο με την κοπέλα τους μπορούν  να πανε
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
λάθος τότε.αυτοί έχουν  παντού θέμα.Μόνο με την κοπέλα τους μπορούν  να πανε
εγω δεν εχω θεμα με ποια θα παω... Το θεμα είναι το ποσο καλο θα είναι το σεξ
Και στο μεταξουργειο θα μπορουσα να παω αν ημουν άφραγκος, χωρις γκομενα και ηθελα να ξεφορτωσω
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Όλα μεσα είναι... Όπως σου ερθει την κάθε στιγμη
πάντως δεν έχουν  Όλα τα παιδιά  Την δυνατότητα  να πληρώσουν στουντιο.όποτε θα πάνε και αυτοι σε ποιο φτηνά υποκατάστατα.άμα δεν έχει  γκόμενά η δεν μπορεί  να βρει ο άλλος κάπως πρέπει  να βολευτεί.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Βασικα πιστευω ότι αυτό που διαχωριζει το καλο από το κακο σεξ είναι η οικειοτητα που φερνει η χημεια που αναπτύσσεται αναμεσα σε δυο η περισσοτερα ατομα.
Αυτό προϋποθέτει χρονο και διαθεση.
Προσωπικα με καμια γκομενα που ειχα δεν ευχαριστηθηκα  το σεξ μαζι της, την πρωτη φορα.. Μονο όταν ξεπεραστεί το σταδιο της εξερευνησης αρχιζει το σεξ και αποκτα επιπεδο.
Αυτό συμβαινει και με εργαζόμενες και γι αυτό ολοι εχουμε στανταρακια.

Το διεκπερεωτικο γαμησι δεκα λεπτων σε ένα βρωμικο μπουρδελο είναι απλα μια πιο ευχαριστη μαλακια και ευκολα θα μπορουσε να αντικατασταθεί από ένα ρομποτ που θα κανει 3-4 κινησεις

δυνατό πόστ ! το έβαλα στο προφίλ μου  :hi:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
μια χαρα. ακομα δεν εχω καταλαβει τι επαιξε
Βασικα ουτε εγω...
Ενας κλωνος εβρισε νεκρους γνωστους μου, του ειπα για τη μανα του... Και εδώ και δυο χρονια εχει ρυθμιστεί ένα ολοκληρο σαιτ ετσι ώστε να μην μπορω να μπω...
Παιδιάστικα καπρίτσια δλδ.
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Έχω φιλαράκι που παλιά πήδηξε ένα λούτρινο αρκούδι μεγάλου μεγέθους της αδερφής του και το έραψε κιόλας μετά!  :2funny:
Το ραψιμο που κολλαει μαστορα? Φαντασιωση παρθενοραφης-πρωκτοραφης κι ετσι?  :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε με καμία δεν δειχνει παντως οτι ειναι πουστης.  :gay: :effemine: :effemine:  :S :S :S

RTRMADP_HONGKONG_R_2774118a_Recovered.jpg


γιατι τυπε,μοιαζει για πουστης ο λιλας;  :grin: :grin: :grin:


 

Συνημμένα

  • λιλας.jpg
    λιλας.jpg
    103,4 KB · Εμφανίσεις: 29

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Το ραψιμο που κολλαει μαστορα? Φαντασιωση παρθενοραφης-πρωκτοραφης κι ετσι?   :2funny:

Για να μην δει την τρυπα η αδερφη τυπε και της κινήσει υποψιες για το πως εγινε.  :S :S :S
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Βασικα ουτε εγω...
Ενας κλωνος εβρισε νεκρους γνωστους μου, του ειπα για τη μανα του... Και εδώ και δυο χρονια εχει ρυθμιστεί ένα ολοκληρο σαιτ ετσι ώστε να μην μπορω να μπω...
Παιδιάστικα καπρίτσια δλδ.

αστις μπουρδες και λεγε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295

για τα πανηγύρια, μέχρι και το σκυλάκι απορεί, άντε να ξεκολλήσει κανά πλαστικό κομμάτι ή να κάνει pause ο αυτοματισμός ενώ την χύνεις σε στόμα/πρόσωπο  :2funny:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
αστις μπουρδες και λεγε
ότι σου λεω...
Εβρισε ο κλωνος τον Μανο και τον Γιωργο ενώ ηξερε ότι τους ηξερα γιατι είχαμε ξαναμπινελικωθει για τον ιδιο λογο.
Του ειπα για την μανα του και εγινα μιουτ. Εστειλα πμ στο μπος για ποσο καιρο... Δεν μου απαντησε...  Μπηκα με κλωνο και από τοτε μετραω μπαν... Εχασα και λιγο το κοντρολ όπως καταλαβαίνεις μετα...
Και το αποτέλεσμα είναι μπαν σε δεν ξερω ποσες ip καμια 40ρια + νεκροι κλωνοι, και μπονους το κλειδωμα του σαιτ για τα 5 πρωτα μηνυματα σε κάθε νέο λογαριασμο και χωρις πμ...

Αυτά εγιναν, αυτά ξερω, αυτά σου λεω
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ότι σου λεω...
Εβρισε ο κλωνος τον Μανο και τον Γιωργο ενώ ηξερε ότι τους ηξερα γιατι είχαμε ξαναμπινελικωθει για τον ιδιο λογο.
Του ειπα για την μανα του και εγινα μιουτ. Εστειλα πμ στο μπος για ποσο καιρο... Δεν μου απαντησε...  Μπηκα με κλωνο και από τοτε μετραω μπαν... Εχασα και λιγο το κοντρολ όπως καταλαβαίνεις μετα...
Και το αποτέλεσμα είναι μπαν σε δεν ξερω ποσες ip καμια 40ρια + νεκροι κλωνοι, και μπονους το κλειδωμα του σαιτ για τα 5 πρωτα μηνυματα σε κάθε νέο λογαριασμο και χωρις πμ...

Αυτά εγιναν, αυτά ξερω, αυτά σου λεω

ποιος μανος κ γιωργος ρε αρλουμπα μουρλε νικ δεν εχουν να καταλαβουμε? να ζητησεις συγγνωμη απο το σαιτ
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
ποιος μανος κ γιωργος ρε αρλουμπα μουρλε νικ δεν εχουν να καταλαβουμε? να ζητησεις συγγνωμη απο το σαιτ
Γιωργος Φουντουλης, Μανος Καπελωνης... Τα παιδια της ΧΑ...
Ηξερε ότι τους ηξερα και τους εβρισε επανειλημμένως...
Ε τον στολισα... :grin:

Συγνωμη γιατι να ρωτησω; Αφου ποτε δεν εμαθα τι πρόβλημα υπαρχει.
Μεχρι που εχω δηλωσει ότι αν μαθω τον λογο που με μπαναρουν δεν ξαναμπαινω...
Παπαρια. Οσο εμαθες εσυ, άλλο τοσο εμαθα κ εγω.
Ρωτα και τον Αγιο, να σου πει ποσες φορες... Αυτος μεταφερει τις δηλωσεις μου μετα τα μπαν
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
γιατι τυπε,μοιαζει για πουστης ο λιλας;   :grin: :grin: :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=238904.0;attach=651203;image[/img[/URL]]

[/quote]

Τυπε αν δεν φορας σουτιέν δυσκολα μοιαζεις με πουστη  :S :S :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ότι σου λεω...
Εβρισε ο κλωνος τον Μανο και τον Γιωργο ενώ ηξερε ότι τους ηξερα γιατι είχαμε ξαναμπινελικωθει για τον ιδιο λογο.
Του ειπα για την μανα του και εγινα μιουτ. Εστειλα πμ στο μπος για ποσο καιρο... Δεν μου απαντησε...  Μπηκα με κλωνο και από τοτε μετραω μπαν... Εχασα και λιγο το κοντρολ όπως καταλαβαίνεις μετα...
Και το αποτέλεσμα είναι μπαν σε δεν ξερω ποσες ip καμια 40ρια + νεκροι κλωνοι, και μπονους το κλειδωμα του σαιτ για τα 5 πρωτα μηνυματα σε κάθε νέο λογαριασμο και χωρις πμ...

Αυτά εγιναν, αυτά ξερω, αυτά σου λεω
τυπε σε πηγε κωλοφερατζα ο αντισθενης...  :-
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τα Προσωπικά  σας αλλού.εδώ λέμε για ρομποτοσεξ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom