Νέα

Θα κάνατε σοβαρό δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα κάνατε σοβαρο δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες

  • Ναι

    Ψήφοι: 124 49,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 40,6%
  • Δεν ξερω/ Δεν απαντω

    Ψήφοι: 24 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    249

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
342
Κριτικές
20
Like
981
Πόντοι
1.011
να πω και γω τη μλκ μου!!!
1-Πριν χρόνια ο αδερφός μου παντρεύτηκε μια κοπέλα (δεν έκανε παρτούζες απλά το μοτίβο τις ήταν να κάνει μια σχέση για 3-4 χρόνια και τέλος) Δεν ήθελα να χαλάσω του αδερφού μου το γάμο αλλά έλα που μετά απο 4 χρόνια βγήκα σωστός!!! Η κοπέλα δεν είναι καριόλα απλά δεν θέλει παιδιά και μόνιμο άντρα! Αυτό έκανε ,αυτό κάνει και τώρα!
2- Έχω μια φίλη η οποία ανήκει στην ακριβώς αντίθετη κατηγορία από τις παρτουζιάρες, μιλάμε για μια κοπέλα με τι δουλειά τις το σπίτι τις έτοιμη για οικογένεια! Μιλάμε σχετικά άνετα για σχέσεις και μου λέει να τις γνωρίσω διάφορους φίλους μου που είναι τις νύχτας, αλάνια, κοινώς κλαρινογαμπροι ! Προχθές με ρώταγε για ένα φίλο και όταν του το είπα γέλαγε!
Αυτό που θέλω να πω είναι οτι κάποια πράγματα δεν ταιριάζουν, εάν ξέρεις οτι μια γκόμενα τρελαίνετε για παρτούζες πας για αυτό! Δεν πας για γάμο!
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Το ερωτημα ειναι τι σε πειραζει και να εχει κανει; Το ιδιο τι την πειραζει αν εχει κανει και ο αντρας καποια στιγμη. Ωρες ωρες ειναι λες και βλεπω ασεξουαλικοποιητα ανηλικα να συζητουν αυτο το τσατ. Τωρα για τους αλλους που βγαζουν συμπερασματα για μια γυναικα απο το αν εχει φαει 2 ή και παραπανω πουτσες μαζι και οχι χωρια τι να πω. Μακαρι να τους ανακαλυψουν γρηγορα οσες γυναικες τα μπλεξουν για να ξερουν με τι μπαρμπες εχουν να κανουν....
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.062
Like
1.208
Πόντοι
216
Φίλε ολες εχουν παρτουζωθεί, ξεκολιαστεί, εχουν ζησει σαν πορνοσταρ, με ή χωρις βιντεο. Το θεμα ειναι να μην ψαχνεις να μεζσψεις τις τσοντες της απο το ιντερνετ
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
Κάτι μελέτες που δεν ξέρω πόση βάση έχουν λένε ότι 8 στις 10 κερατώνουν κάποια στιγμή. Όποιος νομίζει ότι είναι ο σούπερ γαμιάς και δε θα τον κερατώσουν κοιμάται όρθιος. Γιατί μπορεί να μην είναι ο σούπερ έξυπνος, ή ο σούπερ διασκεδαστικός, ή ο σούπερ αφοσιωμένος και λοιπές παρλαπίπες που αναφέρουν οι γυναίκες ότι τους "λείπουν". Παλιά ο άνδρας ήταν πολύ πιο ήσυχος και οι γυναίκες πολύ λιγότερο απαιτητικές γιατί πρωτον αν απατούσε καμιά την έκραζαν όλοι οπότε το σκέφτονταν πολύ πριν το κάνει και δεύτερον ο κύκλος τους ήταν τα σόγια του γαμπρού και το δικό της. Τώρα έχεις να "ανταγωνιστείς" τον κάθε μαλάκα στα social media που παριστάνει το κοκόρι και μπορεί να την γαμήσει με μερικά chat ή τον συνάδελφο που τη γαμάει στην τουαλέτα αφού πρώτα της πιπίλιζε το μυαλό "φιλικά".
Επίσης οι σημερινές γυναίκες έχουν φάει μπόλικες πούτσες οπότε το σεξ και άρα το να σε απατήσουν δεν το έχουν και τόσο σημαντικό.
Δηλαδη το προβλημα ειναι οι πολλες ευκαιριες που παρουσιαζονται σημερα σε σχεση με παλια?
δεν νομιζω τύπε μου.
κατα την αποψη μου ειναι ανωφελο να τυραννιεται καποιος με τετοιες σκεψεις:
τι εκανε πριν; Τι θα κανει μετα; Θα μου τα « φορεσει» με ποσους; 2, 5, 10 ;;;;
απλα ενας λογος να δηλητηριαζεις τη ζωη σου.
εδω δεν υπαρχει εγγυηση για ενα ραδιοφωνακι που αγοραζεις με 10 ευρω ( βλεπε ψιλα γραμματα της εγγυησης) περιμενει καποιος να υπαρχουν εγγυησεις στις σχεσεις;;
Ζησε αυτο που μπορεις με τον ανθρωπο που σου κάνει και αν το πραγμα παει στραβα, τα συζητατε σαν πολιτισμενοι ανθρωποι και τραβαει ο καθενας τον δρομο του.
Τωρα αν νοιωθει καποιος θυμα «εκμεταλλευσης» διοτι επενδυσε σε μια σχεση και του βγηκε σκαρτη, για μενα η μονη λυση ειναι να κοιταξει μπροστα και να φτιαξει ξανα τη ζωη του οσο πιο γρηγορα γινεται.
και στην τελικη, το πιο πιθανο ειναι το πραγμα να παει καλά ασχέτως με το παρελθον του καθενος, αν και οι δυο ξερουν τι θελουν σεβομενοι ο ενας τον αλλον.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Δηλαδη το προβλημα ειναι οι πολλες ευκαιριες που παρουσιαζονται σημερα σε σχεση με παλια?
δεν νομιζω τύπε μου.
κατα την αποψη μου ειναι ανωφελο να τυραννιεται καποιος με τετοιες σκεψεις:
τι εκανε πριν; Τι θα κανει μετα; Θα μου τα « φορεσει» με ποσους; 2, 5, 10 ;;;;
απλα ενας λογος να δηλητηριαζεις τη ζωη σου.
εδω δεν υπαρχει εγγυηση για ενα ραδιοφωνακι που αγοραζεις με 10 ευρω ( βλεπε ψιλα γραμματα της εγγυησης) περιμενει καποιος να υπαρχουν εγγυησεις στις σχεσεις;;
Ζησε αυτο που μπορεις με τον ανθρωπο που σου κάνει και αν το πραγμα παει στραβα, τα συζητατε σαν πολιτισμενοι ανθρωποι και τραβαει ο καθενας τον δρομο του.
Τωρα αν νοιωθει καποιος θυμα «εκμεταλλευσης» διοτι επενδυσε σε μια σχεση και του βγηκε σκαρτη, για μενα η μονη λυση ειναι να κοιταξει μπροστα και να φτιαξει ξανα τη ζωη του οσο πιο γρηγορα γινεται.
και στην τελικη, το πιο πιθανο ειναι το πραγμα να παει καλά ασχέτως με το παρελθον του καθενος, αν και οι δυο ξερουν τι θελουν σεβομενοι ο ενας τον αλλον.
Πολιτισμένη κουβέντα με κάποια που απλώς θα θέλει να σου τα μασάει νόμιμα ισόβια δεν γίνεται
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
Πολιτισμένη κουβέντα με κάποια που απλώς θα θέλει να σου τα μασάει νόμιμα ισόβια δεν γίνεται
Λυπαμαι που θα το πω ετσι αλλα οποιος εχει πεσει σε τετοια περιπτωση «αρπακτικου» εκανε κακη εκτιμηση χαρακτηρα εξ’ αρχης και λουζεται τις συνεπειες. Εντελει γι’ αυτο υπαρχουν και οι δικηγοροι..
το σημαντικό ειναι να προχωρήσεις στη ζωη με τις λιγοτερες δυνατον απωλειες, ιδιαιτερα οσον αφορα τις επιπτωσεις σε πιθανη υπαρξη παιδιων κλπ.
οπως ειπα πριν εγγυησεις δεν υπαρχουν.
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
330
Πόντοι
21
Ναι ρε φίλε θα κάναμε. Δεν βλέπεις τι τραβάει και ο Πετρης στον Σασμο;; Ψάχνει από άκρη σε άκρη για την πρώην πορνη του ??
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Ούτε δεσμό
Αλλά ούτε και επίδεσμο....
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Είναι ιδελογικο το θέμα..εξαρτατε απ την αντίληψη που έχει κανείς αποδεχτεί για τον έρωτα και τη συντροφικότητα...ας αποδεχτούμε πρώτα λοιπόν το δικαιομα της άλλης να εμπλουτησει όσο κάνει κέφι της ερωτηκες της εμπειριες...και μετά ας θέσουμε ανάποδα το ερώτημα..θα μπορούσε δηλαδή μια γυναίκα που ενώ γνωρίζει ότι πολύ από μας έχουν πάει με κάποιες δεκάδες γυναίκες να κάνει σοβαρή σχέση μαζί μας?...και αν όχι γιατί?...δεν θα ήταν άδικο απ τη στιγμή που θα αισθάνονταν κάποιος από μας ότι θα μπορούσε να προχωρήσει σε μια σοβαρή σχέση με κάποια γυναίκα , στο τέλος να έτρωγε πόρτα εξ αιτίας του παρελθονος του?...επειδή λοιπόν πιστεύω ότι είτε είναι στραβός ο γιαλός,ειτε στραβά αρμενίζουμε ,δεν έχει σημασία πρεπη να λητουργουμε όλοι αμφοτέρων των φίλων με ανοιχτό μυαλό σε αυτά τα θέματα..να μην κολαμε...γιατί μετά τα ξεασαλωματα,την παρτουζα και τις βίζιτες ,καθώς τα χρόνια περνάνε έρχεται μια μέρα η μοναξιά να μας χτυπήσει την πόρτα...και θα ηταν κριμας να μην υπάρχει ούτε ένας άνθρωπος απ το παρελθόν να "ακουμπισεις" πάνω του,οσο αμαρτολο και αν ήταν αυτό..
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
πουτάνα μια φορά...για πάντα πουτάνα
πούστης μια φορά...για πάντα πούστης

όταν το μάθει ο άνθρωπος....δεν το αφήνει

θυμάμαι πριν κάτι χρόνια, 40άρης τότε, ξέσκιζα κάποια για κάτι μήνες....!!!!!!!

την οποία την σκέφτηκα λίγο σοβορά κάποια στιγμή,

μέχρι που μου ζήτησε να την πάρω παρτούζα με κάποιον φίλο μου...

εκεί της έγινε...
Σου διόρθωσε το λάθος σου μόνη της :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ο λοθμπορκ σίγουρα θα έκανε και θα ήτανε και περιφανος?? αλλά δεν το θέλουν ούτε αυτές οι παστρικες?
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Δηλαδη το προβλημα ειναι οι πολλες ευκαιριες που παρουσιαζονται σημερα σε σχεση με παλια?
δεν νομιζω τύπε μου.
κατα την αποψη μου ειναι ανωφελο να τυραννιεται καποιος με τετοιες σκεψεις:
τι εκανε πριν; Τι θα κανει μετα; Θα μου τα « φορεσει» με ποσους; 2, 5, 10 ;;;;
απλα ενας λογος να δηλητηριαζεις τη ζωη σου.
εδω δεν υπαρχει εγγυηση για ενα ραδιοφωνακι που αγοραζεις με 10 ευρω ( βλεπε ψιλα γραμματα της εγγυησης) περιμενει καποιος να υπαρχουν εγγυησεις στις σχεσεις;;
Ζησε αυτο που μπορεις με τον ανθρωπο που σου κάνει και αν το πραγμα παει στραβα, τα συζητατε σαν πολιτισμενοι ανθρωποι και τραβαει ο καθενας τον δρομο του.
Τωρα αν νοιωθει καποιος θυμα «εκμεταλλευσης» διοτι επενδυσε σε μια σχεση και του βγηκε σκαρτη, για μενα η μονη λυση ειναι να κοιταξει μπροστα και να φτιαξει ξανα τη ζωη του οσο πιο γρηγορα γινεται.
και στην τελικη, το πιο πιθανο ειναι το πραγμα να παει καλά ασχέτως με το παρελθον του καθενος, αν και οι δυο ξερουν τι θελουν σεβομενοι ο ενας τον αλλον.

Αυτό με τα social που κάποιοι στέλνουν μυνηματα και τη πέφτουν πάντου εχει καταντήσει αηδία.. Καμία φορά παίρνω το κινητό της δικιάς μου και όλο μυνηματα βλέπω από κλαρίνογαμπρούς στα Message requests.. Καλά αίτηματα φιλιάς άπειρα έχει η κάθε γκόμενά..
 

yiannis1987ch

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0
Σιγά το πράγμα ρε μύστες, εσείς βλέπετε μόνο το λεγόμενο ''κοντέρ'' και βάση αυτού κάνετε την επιλογή σας ? Ολοι λίγο πολύ σαν νέοι κάναμε διάφορα, ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δαχτυλό μας, στο κάτω κάτω κάναμε πράγματα για να περνάμε ωραία, που είναι το κακό δηλαδή ? Ας κάνει ο καθε ένας-μια οτι θέλει στην ζωή του, ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε, το θέμα είναι όταν δυο άνθρωποι αποφασίσουν να προχωρήσουν και να κάνουν οικογένεια να το δουν με σοβαρότητα για να μεγαλώσουν καλά τα παιδιά τους ! Τα υπόλοιπα ελάχιστη σημασία έχουν..:hi:
Τα είπε όλα! Τέλος!
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
797
Πόντοι
990
καταρχας μια εκδιδομενη κορασιδα κατα μεσω ορο την ημερα πηγαινε με 25 εως και 35 ανδρες την καλη εποχη δηλαδη πριν 3 χρονια περιπου βαλε λοιπον 30 ανδρες στην βαρδυα αρα στη διπλοβαρδια 60 επι το 30 μερες διοτι ποοοολλλεεεεςς δουλευουν με σφουγγαρι (λιγες ειναι αυτες που τιμανε την φυση της περιοδου που εχουν....) αρα 1800 ανδρες τον μηνα αρα επι το 12 = το χρονο κατα μεσο ορο 21.600 αντρες επι μια πενταετια οι εχοντες αναλογα εγγραφα παραμονης στη χωρα 108.000 ανδρες αντε τωρα να κανουμε μια εκπτωση 10% αρα 97.200 ανδρες .
Για σκεφτητε ποσα ακαποτα τσιμπουκια εχουν κανει ? ποσο σπερμα εχει ξεφυγει ..... στο λαρυγγιτους ....

Τελικα το αιδειο εχει τρομακτικες αντοχες ισως ανωτερες και απο τα πολυκαρβονικα υλικα η αυτα με συνθεση το carbon ......

Το ερωτημα ειναι γιατι οταν βλεπετε μια γυφτυσα η μια αλβανορουμανο τσιγγανα θελετε να γαμησετε που αμα την βλεπατε στο δρομο ουτε για φτυσημο δεν θα την ειχατε .....
Η ποιο απλα αμα βλεπατε μια χοντροκοκαλη γρια με πεσμενα βυζια και κολο θελετε να γαμησεται στο ΒΟΘΡΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ γιατι αραγε ????????
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
καταρχας μια εκδιδομενη κορασιδα κατα μεσω ορο την ημερα πηγαινε με 25 εως και 35 ανδρες την καλη εποχη δηλαδη πριν 3 χρονια περιπου βαλε λοιπον 30 ανδρες στην βαρδυα αρα στη διπλοβαρδια 60 επι το 30 μερες διοτι ποοοολλλεεεεςς δουλευουν με σφουγγαρι (λιγες ειναι αυτες που τιμανε την φυση της περιοδου που εχουν....) αρα 1800 ανδρες τον μηνα αρα επι το 12 = το χρονο κατα μεσο ορο 21.600 αντρες επι μια πενταετια οι εχοντες αναλογα εγγραφα παραμονης στη χωρα 108.000 ανδρες αντε τωρα να κανουμε μια εκπτωση 10% αρα 97.200 ανδρες .
Για σκεφτητε ποσα ακαποτα τσιμπουκια εχουν κανει ? ποσο σπερμα εχει ξεφυγει ..... στο λαρυγγιτους ....

Τελικα το αιδειο εχει τρομακτικες αντοχες ισως ανωτερες και απο τα πολυκαρβονικα υλικα η αυτα με συνθεση το carbon ......

Το ερωτημα ειναι γιατι οταν βλεπετε μια γυφτυσα η μια αλβανορουμανο τσιγγανα θελετε να γαμησετε που αμα την βλεπατε στο δρομο ουτε για φτυσημο δεν θα την ειχατε .....
Η ποιο απλα αμα βλεπατε μια χοντροκοκαλη γρια με πεσμενα βυζια και κολο θελετε να γαμησεται στο ΒΟΘΡΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ γιατι αραγε ????????
πολυ καλά όλα αυτά, αλλα τι σχέση έχουν με το θέμα;
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
797
Πόντοι
990
Στεφανοχαρτι κατευθειαν...
Ειπαμε τετοια καιναρια δεν πρεπει να χανονται..
Τι ειμαστε τιποτα κομπλεξικοι?
Με τετοια μουνακια δεν βαριεσαι ποτε.ΠΟΤΕ ΛΕΜΕ.
Ουτε εσυ ουτε η γειτονια βεβαια για να ειμαστε ακριβοδικαιοι
αλλα αυτο ειναι λεπτομερεια μπροστα στο επος
που θα ζησεις με τετοια απελευθερωμενη γυναικα.
Το σημαντικο ειναι αλλο.
Να ειναι ωραιο κοριτσι και σεξυ.
ΔΕΝ ειναι καθολου οπως τα λες απελευθερωμενες ....... με κανεις να γελω ( το εδειξα σε μια απο αυτες ) μα καθολου στο σπιτι τους αμα πεις η κανεις κατι σε εχουν απλα ......λειωσει και καλα θα κανεις να φυγεις εσυ απο αυτο (την γειτονια ) επιπλεον φροντιζουν να ειναι κυριες υπερανω υποψίας οσο για το απελευθερωμενη γυναικα δεν ειναι καθολου απλα η αναγκες την εσπρωξαν εκει εχουν αντρα παιδια που περιμενουν απο αυτες που λενε οτι εργαζοντε σε souper parket συνεργεια καθαρισμου κλπ κλπ ,με τη δουλεια που κανουν μπορουν αμα θελουν να εχουν οποιον θελουν , μπορουν κ να μαδησουν σαν κοτοπουλακι ..... πιστεψεμε δε λεω μεγαλα λογια απλα μπορουν να το κανουν , πολλλοι απο τους εδω παρισταμενους γαμηκουλες την εχουν πατησει .....
ΟΟΟΟλλεσ αυτες οι κοπελες πασχουν απο εγκεφαλικη αγαπη .....σεξ μπορεις να κανεις μια μερα ....αμα μπεις και καταφερεις να κερδισης εμπιστοσυνη τα εχεις ολα απο εκεινες μα ολα ,,,,,,, αρκει να μην προσπαθησεις να κανεις τον αρχηγο.... γιατι την πατησες οικτρά και εγινες θυμα χωρις να το ξερεις ...... . Παραδειγμα πολλοι πιστευουν οτι οταν μπαινουν στο μπουρδελο η κοπελα τελειωνει η φθανει σε κορυφωση ..... μα ειναι δυνατον να πιστευεται κατι τετοιο ???? ποσες φορες γραφετε την εσκισα εχυσε και παρομια , η κοπελα δουλεια της ειναι να σου προσφερει την εικονα της κορυφωσης της για να τελειωσεις αν γινεται στο λεπτο και να φυγεις το συντομοτερο απο αυτην σπανια χαιρεται οσο και αυτο να μας πληγωνει η να μας δεινει εντυπωση αυταπατης ......ειναι σεξ σαν μια κουκλα πλαστικια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ ..... οπου θα συμετειχε και εκεινη ενεργα .
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.229
Πόντοι
6.236
καταρχας μια εκδιδομενη κορασιδα κατα μεσω ορο την ημερα πηγαινε με 25 εως και 35 ανδρες την καλη εποχη δηλαδη πριν 3 χρονια περιπου βαλε λοιπον 30 ανδρες στην βαρδυα αρα στη διπλοβαρδια 60 επι το 30 μερες διοτι ποοοολλλεεεεςς δουλευουν με σφουγγαρι (λιγες ειναι αυτες που τιμανε την φυση της περιοδου που εχουν....) αρα 1800 ανδρες τον μηνα αρα επι το 12 = το χρονο κατα μεσο ορο 21.600 αντρες επι μια πενταετια οι εχοντες αναλογα εγγραφα παραμονης στη χωρα 108.000 ανδρες αντε τωρα να κανουμε μια εκπτωση 10% αρα 97.200 ανδρες .
Για σκεφτητε ποσα ακαποτα τσιμπουκια εχουν κανει ?
Κε Μπεϊζάνη, εσείς;

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom