Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
αι γαμισου..απλα και ξαστερα..αι γαμισου

Φασιστομουτρο γαμημενε κωλοπαιδα ηταν οι δικοι σου συγγενεις που ειναι στο χωμα, οχι ενας πιτσιρικας που πηγε απο σφαιρα μπατσου. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ. ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΡΙΟΛΗ ΑΝΤΡΑ.

ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΖΩΗ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟ, ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΧΘΕΣ.
ΕΣΥ ΜΑΛΑΚΑ ΑΡΓΟΣΧΟΛΕ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.454
Like
19
Πόντοι
166
Ο κομματισμος. Στην Αγγλια που δεν εχουν κομματισμο στα πανεπιστημια δεν υπαρχουν τετοια φαινομενα. ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ. ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.

ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ( ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ), ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΠΑΤΣΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΓΚΑΣ. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?
νομιζω οτι εχω τοποθετηθει για τον μπατσο που τον σκοτωσε, αλλα επειδη εχω ιδια αποψη για την παρεα του μικρου και τον μικρο μην με κανεις να πω περισσοτερα, οσο για το που φτανει το μυαλο μου, σιγουρα πολυ παραπερα απο το δικο σου..
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ουτε καποιοι να καινε ζωντανους ανθρωπους

Ρε την παλευεις? Διαβασε τα ποστ μου και μην μου λες μαλακιες. ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Η ΖΩΗ ΤΩΝ 4 ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΧ?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Σε αστυνομοκρατουμενο κρατος ολοι φοβουνται να μπλεξουν με την αστυνομια...
Δε φοβούνται την αστυνομία.Τους νόμους που έχουν φτιάξει οι άλλοι φοβούνται.Η αστυνομία δε νομοθετεί.Εκτελεί τους νόμους.Τους στημένους..
Αυτούς φοβάται ο πολίτης.
Η αστυνομία θα κάνει οτι της πει το αφεντικό.Είτε λέγεται Πασοκ,είτε λεγεται Νδ,είτε λέγεται ΕΣΣΔ είτε λέγεται Γεώργιος Παπαδόπουλος
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
νομιζω οτι εχω τοποθετηθει για τον μπατσο που τον σκοτωσε, αλλα επειδη εχω ιδια αποψη για την παρεα του μικρου και τον μικρο μην με κανεις να πω περισσοτερα, οσο για το που φτανει το μυαλο μου, σιγουρα πολυ παραπερα απο το δικο σου..

Γι'αυτο εκανες κρα να παρεις επιδοτηση? Επειδη εισαι εξυπνος και βγαζεις πολλα λεφτα?
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.454
Like
19
Πόντοι
166
Φασιστομουτρο γαμημενε κωλοπαιδα ηταν οι δικοι σου συγγενεις που ειναι στο χωμα, οχι ενας πιτσιρικας που πηγε απο σφαιρα μπατσου. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ. ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΡΙΟΛΗ ΑΝΤΡΑ.

ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΖΩΗ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟ, ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΧΘΕΣ.
ΕΣΥ ΜΑΛΑΚΑ ΑΡΓΟΣΧΟΛΕ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
αργοσχολος εισαι εσυ καραγκιοζη, ηλιθιε δεν περιμενω καμια επιδοτηση να ζησω,  ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑ
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
νομιζω οτι εχω τοποθετηθει για τον μπατσο που τον σκοτωσε, αλλα επειδη εχω ιδια αποψη για την παρεα του μικρου και τον μικρο μην με κανεις να πω περισσοτερα, οσο για το που φτανει το μυαλο μου, σιγουρα πολυ παραπερα απο το δικο σου..

Οποιος σκεφτεται διαφορετικα τον βαφτιζουμε αλητη. Ευτυχως κατι "αλητες" μπηκαν στο πολυτεχνειο και επεσε η χουντα....
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ναι κοντα στον αστυνομικο ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ο μεσος πολιτης θα βρει ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ασφαλεια γιατι απλα κανενας δεν πειραζει τους αστυνομικους. δε θα βρει ασφαλεια επειδη θα τον προστατεψουν οι μπατσοι. και φυσικα θα πρεπει με τον τροπο του να δηλωσει υποταγη στον μπατσο για να βρει εστω και αυτη την προσωρινη ασφαλεια. αν πχ το παιδι σου φοραει μπλουζα AMSTERDAM με χασισοφυλα πανω και παει στον μπατσο να του πει ξερεις μου κλεψανε το κινητο εκει ξερεις τι θα κανει ο μπατσος λογικα? θα τον ψαξει να δει μηπως εχει κανενα τσιγαρο πανω του Η στην καλυτερη περιπτωση θα τον ειρωνευτει
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.454
Like
19
Πόντοι
166
Γι'αυτο εκανες κρα να παρεις επιδοτηση? Επειδη εισαι εξυπνος και βγαζεις πολλα λεφτα?
βρε ζωον επειδη υπερασπιζομουν τους αγροτες ειμαι και εγω;;; αλλα τοσο σου κοβει τοσο μιλας αντε γαμισου βλακα μεσημεριατικα, μπετοβλακα.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
βρε ζωον επειδη υπερασπιζομουν τους αγροτες ειμαι και εγω;;; αλλα τοσο σου κοβει τοσο μιλας αντε γαμισου βλακα μεσημεριατικα, μπετοβλακα.

Αμα εισαι σωστος, ανακαλεσε την προσβολη κατα ενος νεκρου.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
θές και τα λές αυτά ρε φίλε??????????  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

δεν ξέρω τι πιστεύετε εσείς πάντως εγώ που μεγάλωσα δυό παιδιά (21 και 18 είναι τώρα) , όταν άρχισαν να βγαίνουν μόνα τους από το σπίτι τους είπα..


"αν κάτι συμβεί, αν κάπου χαθείτε, αν σας πειράξει κάποιος, αν σας πλησιάσει κάποιος δεν θα ζητήσετε βοήθεια από κανέναν αλλά θα πάτε στον πρώτο αστυνομικό που θα βρείτε"

Σε ποιον αστυνομικο? Σε αυτον που τα παιρνει απο τους εμπορους ναρκωτικων? Σε αυτον που παιρνει ποσοστα απο εκδιδομενες?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αμα εισαι σωστος, ανακαλεσε την προσβολη κατα ενος νεκρου.

για κάτσε και συ ρε φίλε... από πότε το να κάνεις κριτική για την ζωή και τον χαρακτήρα κάποιου που έχει πεθάνει αποτελεί προσβολή? αμα ήταν έτσι με αυτά που έχουμε σούρει εδώ μέσα στον Αντρέα και στον Καραμανλή δεν θα έπρεπε να υπάρχει πλέον ενεργό μέλος στο σάιτ.. θα είχαμε μπαναριστεί όλοι.. ακόμη και οι μοντεράτορες...

προσβολή νεκρού είναι να τον βρίσεις σαν πεθαμένο (δεν θέλω για ευνόητους λόγους να ανφέρωσ χετικές βρισιές)

ΑΝΤΕ ΡΕ ΗΡΕΜΗΣΤΕ... με τις φωνές και τις βρισιές μην νομίσετε ότι θα πονέσει λιγώτερο η πούτσα που θα φάμε...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
ναι κοντα στον αστυνομικο ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ο μεσος πολιτης θα βρει ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ασφαλεια γιατι απλα κανενας δεν πειραζει τους αστυνομικους. δε θα βρει ασφαλεια επειδη θα τον προστατεψουν οι μπατσοι. και φυσικα θα πρεπει με τον τροπο του να δηλωσει υποταγη στον μπατσο για να βρει εστω και αυτη την προσωρινη ασφαλεια. αν πχ το παιδι σου φοραει μπλουζα AMSTERDAM με χασισοφυλα πανω και παει στον μπατσο να του πει ξερεις μου κλεψανε το κινητο εκει ξερεις τι θα κανει ο μπατσος λογικα? θα τον ψαξει να δει μηπως εχει κανενα τσιγαρο πανω του Η στην καλυτερη περιπτωση θα τον ειρωνευτει

δεν είναι σωστό αυτό.
ελπίζω να είσαι κάτω από 22-23, γιατί η πραγματικότητα είναι ότι οι αστυνομικοί του δρόμου, όπως σωστά λες, δε διαφέρουν στην αντίδρασή τους πολύ από όλους τους άλλους ανθρώπους που συναντάς. πολλοί θα ειρωνευτούν, πολλοί θα βοηθήσουν.

ποιον βοηθάει το να είναι απόλυτος, μπορείτε να μου πείτε?
κι εγώ κάποτε ως οργισμένο νιάτο τρομάρα μου κάπως έτσι σκεφτόμουν, μέχρι που σε συνάντηση με 4 τσέους μαζί (χελόου καινούργια λέξη) είδα 2 ειρωνικούς κομπλεξικούς και 2 λογικούς και κατανοητικούς. το βρήκα πολύ ενδιαφέρον  :cheesy: :cheesy:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
σε παράκρουση είναι ο άλλος.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
για κάτσε και συ ρε φίλε... από πότε το να κάνεις κριτική για την ζωή και τον χαρακτήρα κάποιου που έχει πεθάνει αποτελεί προσβολή? αμα ήταν έτσι με αυτά που έχουμε σούρει εδώ μέσα στον Αντρέα και στον Καραμανλή δεν θα έπρεπε να υπάρχει πλέον ενεργό μέλος στο σάιτ.. θα είχαμε μπαναριστεί όλοι.. ακόμη και οι μοντεράτορες...

προσβολή νεκρού είναι να τον βρίσεις σαν πεθαμένο (δεν θέλω για ευνόητους λόγους να ανφέρωσ χετικές βρισιές)

ΑΝΤΕ ΡΕ ΗΡΕΜΗΣΤΕ... με τις φωνές και τις βρισιές μην νομίσετε ότι θα πονέσει λιγώτερο η πούτσα που θα φάμε...

Αυτα να τα πεις στην μανα ενος παιδιου που αποφασισε να σκοτωσει ενας "μαγκας" αστυνομικος, και το οποιο καποιοι τον αποκαλουν κωλοπαιδο και αλητη για να μην τιμωρηθει ενα τερας που ετυχε να ειναι μπατσος με οπλο.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom