Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Το γεγονός πως δεν έχει συλληφθεί ποτέ ούτε ένας ενισχύει ακόμα παραπάνω την πεποίθηση του κόσμου για λειτουργία παρακρατικών. Οι εκάστοτε τσέοι-διαμαρτυρόμενοι θυμίσου πως είναι άοπλοι είτε απέναντι στον αστυνομικό με την ασπίδα, είτε απέναντι στον κουκουλοφόρο που κραδαίνει μια μολότωφ...

φίλε αυτά που συμβαίνουν τώρα είναι πρωτόγνωρα.. σε άλλες εποχές (δεκαετία 60) όλοι γνωρίζαν ότι υπήρχαν παρακρατικοί και επειδή η δημοκρατία δεν λειτουργούσε ουδέποτε συλλαμβανόταν... χρειάστηκε η δολοφονία του Λαμπράκη,ένας ημίτρελλος πολίτης (ο επονομαζόμενος τίγρης) που πήδηξε μέσα στο τρίκυκλο των Γκοτζαμάνη-Εμμανουηλίδη και τους πλάκωσε στις φάπες πριν τους παραδώσει, ένας θεότρελλος (για τα δεδομένα της εποχής) ανακριτής ο Σαρτζετάκης (ναι αυτός που λοιδωρούσατε όταν ήταν πρόεδρος της δημοκρατίας) για να έρθει στην επιφάνεια ένα μικρό μέρος του παρακράτους και να τιμωρηθούν (έστω και με επιείκια) μέλη του..

στην σημερινή εποχή όμως δεν χρειάζονται όλα αυτά... χρειάζονται συνειδητοποιημένοι πολίτες, οι οποίοι αντί να βαράνε με τις πέτρες και τα παλούκια τους αστυνομικούς (πολλές φορές και με το δίκιο τους) να τα στρεψουν εναντίον των παρακρατικών και να τους σπάσουν επιτόπου τα κεφάλια... δυστυχώς όμως τέτοιοι δεν υπάρχουν...
 

Επισκέπτης
Καταγγέλω το Βγενόπουλο που δεν εχει προβλέψει πυρυνική προστασία στο νεο γήπεδο του Παναθηναϊκου που χτίζεται στο Βοτανικό!

Πόσα θύματα πρέπει να θρηνήσουμε κυριε βγενόπουλε? Δεν ξέρετε ότι παντου μπορεί να σκάσει μια πυρηνική βόμβα? Δεν ξέρετε οτι ακόμη και το Ιραν έχει πυρηνικό πρόγραμμα? οικονομία κάνετε στην πλάτη των φιλάθλων?

ΑΙΣΧΟΣ

Πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι?
Κάθε μέρα καταρρίπτεις τα δικά σου ρεκόρ.

ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ..
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Πρεπει να μαζεψουμε αριστερους-δεξιους, να τους βαλουμε σε ενα καραβι, και να το βουλιαξουμε. Αντε και γαμηθειτε ολοι σας.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Καταγγέλω τον Βγενόπουλο γιατι δεν είχε κατασκευάσει υπόγεια τούνελ έξω από κάθε τράπεζά του ώστε να μπορούν να προσεγγίζουν τα πυροσβεστικά οχήματα!

Καλά δεν το ξέρει ο λακαμας οτι σε κάθε πορεία είναι έθιμο να του καίνε και μια τράπεζα?

ΑΙΣΧΟΣ!

ό,τι γίνεται συνήθως δείχνει πολλές πλευρές ενός γεγονότος.
φυσικά κανένα μουνόπανο δεν μπορεί να πετάει μολότοφ και να σκοτώνει ανθρώπους.

όμως αν από το γεγονός αναδείχτηκε ΚΑΙ το πρόβλημα της ελλιπούς πυρασφάλειας, και προσωπικά θεωρώ απαράδεκτο να μην υπάρχουν έξοδοι κινδύνου και άφθονοι πυροσβεστήρες, τα βασικά δηλαδή, άσε το εκπαιδευμένο προσωπικό, δεν είναι κακό να αναφερθεί και αυτό.
καταλαβαίνω ότι πας στο άλλο άκρο επειδή κάποιοι το παρουσιάζουν λες και φταίει μόνο η κακή προστασία του κτιρίου, όμως ποτέ όταν κάποιος πάει στα άκρα δεν βγάζει λογικό νόημα...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Να εφαρμοστούν άμεσα τα αντιπυρικά γυμνάσια που γίνονται στα πολεμικά΄πλοία σε όλες τις τράπεζες!

Οι υπάλληλοι να φορούν αντι-φλας κουκούλες και να τρέχουν γύρω γύρω από την τράπεζα με το δεξι χέρι προς τη θάλασσα!

Να θεσπιστεί σε κάθε τραπεζικό υποκατάστημα αξιωματικός Α.Φ., και επιστασίες Τ.Π.Β, Η/Υ!

Σε κάθε τραπεζικό υποκατάστημα να λειτουργεί υποχρεωτικά νοσοκομειακή μονάδα 10 κλινών με γιατρούς όλων των ειδικοτήτων!

Τερμα στην αυθαιρεσια των τραπεζών! Πρέπει να είναι προετοιμασμένες για όλα!

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166

Μάιστα...
Ελευθεροτυπία...
Οι ίδιες αφηγήσεις μετά από κάθε πορεία στην ίδια εφημερίδα...

Όταν τα διαβάζω μου έρχεται στο μυαλό το κάτωθι τραγούδι:

Όσο για το βιντεάκι, είπαμε, undercover cops...

1) Άνοιξε το μυαλό σου και κατάλαβε πόσο εύκολα καλλιεργείται η διδαχή του μίσους και της βίας για οποιουσδήποτε λόγους (ταξικούς-εθνικούς).

Κατάλαβε το. Με τη φωτιά παίζουν μόνο οι ένοπλοι. Ο υπόλοιπος κόσμος ξέρει πως αν παίζεις με τη φωτιά καίγεσαι...

Το γεγονός πως δεν έχει συλληφθεί ποτέ ούτε ένας ενισχύει ακόμα παραπάνω την πεποίθηση του κόσμου για λειτουργία παρακρατικών. Οι εκάστοτε τσέοι-διαμαρτυρόμενοι θυμίσου πως είναι άοπλοι είτε απέναντι στον αστυνομικό με την ασπίδα, είτε απέναντι στον κουκουλοφόρο που κραδαίνει μια μολότωφ...

Οι δρόμοι, η γή και το γαλάζιο της θάλασσας και του ουρανού ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Με το να τσουβαλιάζεις ως "τσέους" 150.000 κόσμου δεν βοηθάς στη λύση του προβλήματος.

Νομίζω ότι είναι γνωστό ποιοι καλλιεργούν το μίσος, ποιοι μιλάνε για εξεγέρσεις, ταξικούς πολέμους, θεμιτούς στόχους και άλλα τινα..

Ως τσέους εννοώ τους μπάτσους- το είδα από τον υπερποντικό και το αντέγραψα...Αν σημαίνει κάτι άλλο, forgive my ignorance...
Και όχι, δεν τσουβαλιάζω κανέναν, ζω στον πραγματικό κόσμο και καταλαβαίνω τί επιπτώσεις έχουν αυτά τα μέτρα, όπως καταλαβαίνω ότι η κατάσταση αυτή δεν θα μπορούσε να συνεχιστεί...Ζούσαμε πολύ πάνω από τις δυνάμεις μας και δεν μας φταίει κανένα ΔΝΤ, κανένας Οβραίος, κανένας νεοφιλελεύθερος για αυτό...  

Απλά, έχω κουρσατεί να παρουσιάζονται τα επεισόδια ως ενδοαστυνομικός εμφύλιος όπου ματατζήδες κυνηγάνε προβοκάτορες συναδέλφους τους και όλα αυτά γίνονται για να σπιλωθει το λαϊκό κίνημα...

2)Πές μου πως είσαι άτριχος... Μόνο αυτό πές μου... :grin:

Αχ, αγάπη μου...
Θα σου χαλάσω τη φαντασίωση αλλά είμαι ελαφρώς αρκούδος...
Πες μου ότι δεν μαδάς!  :grin:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
φίλε αυτά που συμβαίνουν τώρα είναι πρωτόγνωρα.. σε άλλες εποχές (δεκαετία 60) όλοι γνωρίζαν ότι υπήρχαν παρακρατικοί και επειδή η δημοκρατία δεν λειτουργούσε ουδέποτε συλλαμβανόταν... χρειάστηκε η δολοφονία του Λαμπράκη,ένας ημίτρελλος πολίτης (ο επονομαζόμενος τίγρης) που πήδηξε μέσα στο τρίκυκλο των Γκοτζαμάνη-Εμμανουηλίδη και τους πλάκωσε στις φάπες πριν τους παραδώσει, ένας θεότρελλος (για τα δεδομένα της εποχής) ανακριτής ο Σαρτζετάκης (ναι αυτός που λοιδωρούσατε όταν ήταν πρόεδρος της δημοκρατίας) για να έρθει στην επιφάνεια ένα μικρό μέρος του παρακράτους και να τιμωρηθούν (έστω και με επιείκια) μέλη του..

στην σημερινή εποχή όμως δεν χρειάζονται όλα αυτά... χρειάζονται συνειδητοποιημένοι πολίτες, οι οποίοι αντί να βαράνε με τις πέτρες και τα παλούκια τους αστυνομικούς (πολλές φορές και με το δίκιο τους) να τα στρεψουν εναντίον των παρακρατικών και να τους σπάσουν επιτόπου τα κεφάλια... δυστυχώς όμως τέτοιοι δεν υπάρχουν...

Συμφωνω αλλα θα συμπληρωσω πως η δημοκρατια δεν λειτουργει στις μερες μας.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
Πρεπει να μαζεψουμε αριστερους-δεξιους, να τους βαλουμε σε ενα καραβι, και να το βουλιαξουμε. Αντε και γαμηθειτε ολοι σας.
ΟΧΙ, τους ΑΚΡΟδεξιούς και τους ΑΚΡΟαριστερούς
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Εστω λοιπόν αν αυτός που έριξε την μολότοφ δεν είχε σκοπό να δολοφονήσει κάποιον και αδιαφόρησε για το ρίσκο.
[size=12pt]Και πάλι ανθρωποκτονία με ενδεχόμενο δόλο έχουμε που τιμωρείται με την ίδια ποινή, δηλαδή ισόβια.[/size]


  Α) Άμεσος δόλος α’ βαθμού ή δόλος σκοπού
  (α)/(β) + (γ) => δόλος σκοπού
  Δηλ.  σε  γνωστικό  επίπεδο  προβλέπει  με  βεβαιότητα  το  αποτέλεσμα  ή  πιθανολογεί  την
επέλευσή του, ενώ σε βουλητικό επίπεδο επιδιώκει το συγκεκριμένο αποτέλεσμα.
  Η  επιδίωξη  αναφέρεται  κατά  κανόνα  τόσο  στον  στόχο,  όσο  και  στο  μέσο  που
χρησιμοποιείται για την επίτευξή του.
  Π.χ. ο Α φονεύει τον Β με  μαχαιριές, προκειμένου να κλέψει τα λεφτά του. Τόσο ο  φόνος
(μέσο) όσο και η αφαίρεση χρημάτων (τελικός σκοπός), καλύπτονται από τη ν επιδίωξή του.
  Β) Άμεσος δόλος β’ βαθμού ή αναγκαίος δόλος
  (α) + (δ) => αναγκαίος δόλος
  Δηλ. σε γνωστικό επίπεδο προβλέπει το αποτέλεσμα ως βέβαια και αναγκαία συνέπεια της
συμπεριφοράς  του,  ενώ  ως  προς  το  βουλητικό  το  αποδέχεται.  Με  άλλα  λόγια,  προβλέπει  ως
αναγκαία  συνέπεια  της  συμπεριφοράς  του  και  ένα  άλλο  αποτέλεσμα,  το  οποίο  και  τελικά
αποδέχεται.
  Π.χ. ο Α βάζει φωτιά στο σπίτι του, προκειμένου να εισπράξει τα ασφάλιστρα. Γνωρίζει ότι
μέσα στο σπίτι βρίσκεται η ανάπηρη μητέρα του και αποδέχεται τον βέβαιο θάνατό της.
  Γ) Ενδεχόμενος δόλος ή δόλος αποδοχής του ενδεχόμενου
  (β) + (δ) => ενδεχόμενος δόλος
  Δηλ.  σε  γνωστικό  επίπεδο  απαιτείται  η  πρόβλεψη  της  πιθανότητας  επέλευσης  του
αξιόποινου  αποτελέσματος
,  ενώ  σε  βουλητικό  επίπεδο  εξαντλείται  στην  αποδοχή  του
αποτελέσματος αυτού.

    Π.χ.  ο  ληστής  Α  προσπαθώντας  να  διαφύγει  από  τους  διώκτες  του,  πυροβολεί  προς  την
κατεύθυνσή  τους.  Γνωρίζει  ότι  ενδέχεται  να  τραυματιστούν  ή  σκοτωθούν,  εντούτοις  το
αποδέχεται γιατί τον ενδιαφέρει η διαφυγή του.


www.google.gr/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CAYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.kollintzas.gr%2F%25CE%25A6%25CE%2591%25CE%259A%25CE%2595%25CE%259B%25CE%259F%25CE%25A3%2520%25CE%2594%25CE%2599%25CE%259A%25CE%2591%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2599%25CE%259A%25CE%25A9%25CE%259D%2520%25CE%2595%25CE%25A0%25CE%2599%25CE%259C%25CE%2595%25CE%259B%25CE%2597%25CE%25A4%25CE%25A9%25CE%259D%2F%25CE%25A5%25CF%2580%25CF%258C%25CE%25B4%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25B3%25CE%25BC%25CE%25B1%2520%25CE%25A3%25CE%25B7%25CE%25BC%25CE%25B5%25CE%25B9%25CF%258E%25CF%2583%25CE%25B5%25CF%2589%25CE%25BD%2F%25CE%25A4%25CE%25B1%2520%25CF%2583%25CF%2584%25CE%25BF%25CE%25B9%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25B1%2520%25CF%2584%25CE%25BF%25CF%2585%2520%25CE%25B5%25CE%25B3%25CE%25BA%25CE%25BB%25CE%25AE%25CE%25BC%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25BF%25CF%2582.pdf&rct=j&q=%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CE%BF%CF%82+%CE%B4%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CF%82+%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%BF%CF%85&ei=qaviS5nnIp-8mwPi_fQo&usg=AFQjCNEKu5m4KxzO41gkbbmEAPu8Odeewg]Πηγή[/url]
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Πρεπει να μαζεψουμε αριστερους-δεξιους, να τους βαλουμε σε ενα καραβι, και να το βουλιαξουμε. Αντε και γαμηθειτε ολοι σας.

Εν τω μεταξύ έχουμε βουλιάξει εμείς...
Αριστεροί-δεξιοί και π..τσες μπλε (ή πράσινες ή ό,τι γουστάρετε)
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
ό,τι γίνεται συνήθως δείχνει πολλές πλευρές ενός γεγονότος.
φυσικά κανένα μουνόπανο δεν μπορεί να πετάει μολότοφ και να σκοτώνει ανθρώπους.

όμως αν από το γεγονός αναδείχτηκε ΚΑΙ το πρόβλημα της ελλιπούς πυρασφάλειας, και προσωπικά θεωρώ απαράδεκτο να μην υπάρχουν έξοδοι κινδύνου και άφθονοι πυροσβεστήρες, τα βασικά δηλαδή, άσε το εκπαιδευμένο προσωπικό, δεν είναι κακό να αναφερθεί και αυτό.
καταλαβαίνω ότι πας στο άλλο άκρο επειδή κάποιοι το παρουσιάζουν λες και φταίει μόνο η κακή προστασία του κτιρίου, όμως ποτέ όταν κάποιος πάει στα άκρα δεν βγάζει λογικό νόημα...
Οι νομοι αγαπητοι, ορίζονται με βάση κάποια αντικειμενικά στοιχεία! Έξοδοι κινδύνου κλπ προβλέπονται από το νόμο για επιχειρήσεις που συγκεντρώνεται πολύς κόσμος! (πχ, κλαμπ, μπουζουκια, κ.λ.π.) Αφήνω στην άκρη το γεγονός οτι κανεις δε διαμαρτύρεται για την απουσια μετρων σε αυτες τις κατηγοριες επιχειρήσεων και σε ρωτω:

Αν γίνει στην Ελλάδα ένας σεισμός 10 ρίχτερ και πέσουν όλα τα κτίρια που ειναι φιαγμένα με αντισεισμικο νομο που προβλέπει μεχρι 8, θα πρέπει να κατηγορηθουν οι κατασκευαστες?

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Που να δεις τον συνταγματάρχη μου τον Ισιο τυπε! Μπροστά του ακόμη κι εγώ σαν κριτικός οικομαρξιστής φαίνομαι!

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Αυτά λες ρε μπαγάσα και θα σου σβήσω τις φυλακές που σου έριξα επειδή ήσουν ελαστικός με τον παπαζόλη!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Μάιστα...
Ελευθεροτυπία...
Οι ίδιες αφηγήσεις μετά από κάθε πορεία στην ίδια εφημερίδα...

Όταν τα διαβάζω μου έρχεται στο μυαλό το κάτωθι τραγούδι:

Όσο για το βιντεάκι, είπαμε, undercover cops...

Νομίζω ότι είναι γνωστό ποιοι καλλιεργούν το μίσος, ποιοι μιλάνε για εξεγέρσεις, ταξικούς πολέμους, θεμιτούς στόχους και άλλα τινα..

Ως τσέους εννοώ τους μπάτσους- το είδα από τον υπερποντικό και το αντέγραψα...Αν σημαίνει κάτι άλλο, forgive my ignorance...
Και όχι, δεν τσουβαλιάζω κανέναν, ζω στον πραγματικό κόσμο και καταλαβαίνω τί επιπτώσεις έχουν αυτά τα μέτρα, όπως καταλαβαίνω ότι η κατάσταση αυτή δεν θα μπορούσε να συνεχιστεί...Ζούσαμε πολύ πάνω από τις δυνάμεις μας και δεν μας φταίει κανένα ΔΝΤ, κανένας Οβραίος, κανένας νεοφιλελεύθερος για αυτό...  

Απλά, έχω κουρσατεί να παρουσιάζονται τα επεισόδια ως ενδοαστυνομικός εμφύλιος όπου ματατζήδες κυνηγάνε προβοκάτορες συναδέλφους τους και όλα αυτά γίνονται για να σπιλωθει το λαϊκό κίνημα...

Αχ, αγάπη μου...
Θα σου χαλάσω τη φαντασίωση αλλά είμαι ελαφρώς αρκούδος...
Πες μου ότι δεν μαδάς!  :grin:

Οι "μυστικοι" αστυνομικοι γιατι ειχαν λοστους?
Εγω που δεν χρωσταω λεφτα πουθενα, γιατι ξερω τις δυνατοτητες μου, ζουσα πανω απο τις δυναμεις μου?
Την παλευεις?

Δηλαδη δεν υπαρχει αστυνομικη βια? Δεν δερνουν κοσμο? Τα κανουν ολα οπως λενε τα βιβλια?
Εισαι τοσο αφελης?
Η απλα κολλημενος?
Τον Κενεντι ξερεις γιατι τον σκοτωσαν? Και ποιος?
Τοσα βιντεο που κυκλοφορουν με κουκουλοφορους εσυ πιστευεις πως απλα αυτοι συλλαμβανουν ταραξιες?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Συμφωνω αλλα θα συμπληρωσω πως η δημοκρατια δεν λειτουργει στις μερες μας.

η δημοκρατία δεν λειτουργεί γιατί δεν θέλουμε να λειτουργήσει...

δεν λειτουργεί γιατί υπάρχει ένας διεφθαρμένος κρατικός μηχανισμός που προσπαθεί με κάθε τρόπο να θάψει τις βρωμιές του αλλά δεν λειτουργεί γιατί υπάρχουν και οι ωχαδελφιστές έλληνες ...

έχεις την εντύπωση ότι αν πολίτες-διαδηλωτές είχαν εντοπίσει την στιγμή του εμπρησμου τα κωλόπαιδα, τα είχαν πλακώσει στις φάπες και τα είχαν παραδώσει στους αστυνομικούς, και μετά αποδεικνυόταν ότι ήταν αστυνομικοί το θέμα θα μπορούσε να θαφτεί?
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
η δημοκρατία δεν λειτουργεί γιατί δεν θέλουμε να λειτουργήσει...

δεν λειτουργεί γιατί υπάρχει ένας διεφθαρμένος κρατικός μηχανισμός που προσπαθεί με κάθε τρόπο να θάψει τις βρωμιές του αλλά δεν λειτουργεί γιατί υπάρχουν και οι ωχαδελφιστές έλληνες ...

έχεις την εντύπωση ότι αν πολίτες-διαδηλωτές είχαν εντοπίσει την στιγμή του εμπρησμου τα κωλόπαιδα, τα είχαν πλακώσει στις φάπες και τα είχαν παραδώσει στους αστυνομικούς, και μετά αποδεικνυόταν ότι ήταν αστυνομικοί το θέμα θα μπορούσε να θαφτεί?

Εδω εθαψαν την δολοφονια 2μιση χιλιαδων ανθρωπων στην ΝΥ....στους 3 θα κολλησει μια κυβερνηση?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom