Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Πηγούλα παρακαλώ...

+1...
Στη μαρφίν, σπασανε τζαμαρίες και προστατευτικά, ρίξανε μέσα εύφλεκτο υγρό και μετά ρίξανε τη μολότωφ...
Μετά δε, εμπόδιζαν τα πυροσβεστικά να προσεγγίσουν...
Όλα αυτά προβοκάτορες της αστυνομίας εννοείται.

Υ/γραφο: Να παραιτηθεί ο αρχηγός της πυροσβεστικής που δεν πετούσε canadair πάνω από τη σταδίου
Ασε το παραμυθι με τις πηγουλες φασιστάκι! Εδω εχουμε τις μαρτυρίες αθώων και ειλικρινων αγωνιστών!

Να κάνουν χαρακίρι άμεσα οι διευθυντές της ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ που δεν ειχαν προβλέψει σταθμό μετρό κατω απο τη Μαρφιν, ωστε να μπορούν να διαφεύγουν οι εργαζόμενοι σε περιπτωση βομβιστικών επιθέσεων, απόπειρες κατεδαφίσεως του κτιρίου κλπ!

ΑΙΣΧΟΣ
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ασε το παραμυθι με τις πηγουλες φασιστάκι! Εδω εχουμε τις μαρτυρίες αθώων και ειλικρινων αγωνιστών!

Να κάνουν χαρακίρι άμεσα οι διευθυντές της ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ που δεν ειχαν προβλέψει σταθμό μετρό κατω απο τη Μαρφιν, ωστε να μπορούν να διαφεύγουν οι εργαζόμενοι σε περιπτωση βομβιστικών επιθέσεων, απόπειρες κατεδαφίσεως του κτιρίου κλπ!

ΑΙΣΧΟΣ

Δεν εισαι καλυτερος απο τους εγκαθετους αριστερους....ιδια μυαλα και εσυ. Απολυτος, ξερολας, ειρωνικος....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μιλάω για την εντολή μη εκκένωσης της τράπεζας που φέρεται να δόθηκε από πάνω. Αν κάτι τέτοιο ισχύει, είναι και μουνόπανο.

ακόμη και να δόθηκε μιά τέτοια εντολή που είναι το μεμπτόν? γιατί το να αποφασίσει μια επιχείρηση να λειτουργήσει μία εργάσιμη ημέρα και εντός επισήμου ωραρίου είναι κακό? γιατί κάθε διαδήλωση θα πρέπει να σταματά την οικονομική και κοινωνική ζωή στην χώρα? γιατί κάθε διαδήλωση θα πρεπει να είναι κίνδυνος-θάνατος?
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
ειρωνείες και παπαριές...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
1)Τα έχω δει τα βίντειο...Δείχνουν τσέους με πολιτικά και είναι γνωστό ότι κατά καιρούς τσέοι μπαίνουν σε πορείες με σκοπό να εντοπίσουν υπόπτους...Undercover cop που λένε και στο αμέρικα - πσυνηθισμένη αστυνομική πρακτική παγκοσμίως...
Ωστόσο ακόμη και σήμερα, δεν έχει πιαστεί στα πράσσα τσέος τη στιγμή που έριχνε μολόφωφ ή υποκινούσε ταραχές...
Στην τελική, τα μέλη του συγκεκριμένου χώρου γνωρίζονται αρκετά καλά μεταξύ τους και έχουν άριστο συντονισμό...


Σιγά μην τα παρασύρει κανάς μπατσούλης με κοτσίδα...

2)Το ξέρω ότι ζηλεύετε όλοι τους κοιλιακούς μου!

:2funny:

1) Άνοιξε το μυαλό σου και κατάλαβε πόσο εύκολα καλλιεργείται η διδαχή του μίσους και της βίας για οποιουσδήποτε λόγους (ταξικούς-εθνικούς).

Κατάλαβε το. Με τη φωτιά παίζουν μόνο οι ένοπλοι. Ο υπόλοιπος κόσμος ξέρει πως αν παίζεις με τη φωτιά καίγεσαι...

Το γεγονός πως δεν έχει συλληφθεί ποτέ ούτε ένας ενισχύει ακόμα παραπάνω την πεποίθηση του κόσμου για λειτουργία παρακρατικών. Οι εκάστοτε τσέοι-διαμαρτυρόμενοι θυμίσου πως είναι άοπλοι είτε απέναντι στον αστυνομικό με την ασπίδα, είτε απέναντι στον κουκουλοφόρο που κραδαίνει μια μολότωφ...

Οι δρόμοι, η γή και το γαλάζιο της θάλασσας και του ουρανού ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Με το να τσουβαλιάζεις ως "τσέους" 150.000 κόσμου δεν βοηθάς στη λύση του προβλήματος.

2)Πές μου πως είσαι άτριχος... Μόνο αυτό πές μου... :grin:



 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
ακόμη και να δόθηκε μιά τέτοια εντολή που είναι το μεμπτόν? γιατί το να αποφασίσει μια επιχείρηση να λειτουργήσει μία εργάσιμη ημέρα και εντός επισήμου ωραρίου είναι κακό? γιατί κάθε διαδήλωση θα πρέπει να σταματά την οικονομική και κοινωνική ζωή στην χώρα? γιατί κάθε διαδήλωση θα πρεπει να είναι κίνδυνος-θάνατος?


Η απάντηση αναζητείται..!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Τα κομματοσκυλα και οι εχοντες απολυτες αποψεις, δεν προσφερουν στον διαλογο.

O memosan ειναι η αλλη οψη του ιδιου νομισματος το οποιο μοιραζεται με τους αριστερους που τοσο πολυ πολεμαει.
Και οι 2 πλευρες αποπροσανατολιζουν τον κοσμο....αλλα ειναι τοσο ζωα μερικοι που δεν το βλεπουν.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Καταγγέλω το Βγενόπουλο που δεν εχει προβλέψει πυρυνική προστασία στο νεο γήπεδο του Παναθηναϊκου που χτίζεται στο Βοτανικό!

Πόσα θύματα πρέπει να θρηνήσουμε κυριε βγενόπουλε? Δεν ξέρετε ότι παντου μπορεί να σκάσει μια πυρηνική βόμβα? Δεν ξέρετε οτι ακόμη και το Ιραν έχει πυρηνικό πρόγραμμα? οικονομία κάνετε στην πλάτη των φιλάθλων?

ΑΙΣΧΟΣ
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Καταγγέλω το Βγενόπουλο που δεν εχει προβλέψει πυρυνική προστασία στο νεο γήπεδο του Παναθηναϊκου που χτίζεται στο Βοτανικό!

Πόσα θύματα πρέπει να θρηνήσουμε κυριε βγενόπουλε? Δεν ξέρετε ότι παντου μπορεί να σκάσει μια πυρηνική βόμβα? Δεν ξέρετε οτι ακόμη και το Ιραν έχει πυρηνικό πρόγραμμα? οικονομία κάνετε στην πλάτη των φιλάθλων?

ΑΙΣΧΟΣ

Τραβα ζευγαρωσε με τον PP. Ιδια ρατσα ειστε. Σκατα στα μουτρα σας.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Καταγγέλω το Βγενόπουλο που δεν εχει προβλέψει πυρυνική προστασία στο νεο γήπεδο του Παναθηναϊκου που χτίζεται στο Βοτανικό!

Πόσα θύματα πρέπει να θρηνήσουμε κυριε βγενόπουλε? Δεν ξέρετε ότι παντου μπορεί να σκάσει μια πυρηνική βόμβα? Δεν ξέρετε οτι ακόμη και το Ιραν έχει πυρηνικό πρόγραμμα? οικονομία κάνετε στην πλάτη των φιλάθλων?

ΑΙΣΧΟΣ
το καταλάβαμε ότι είσαι βλάκας και δεν μπορείς να μιλήσεις σαν άνθρωπος. Μας έπεισες
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ναι βρηστε τους και ας τους βρηζουμε οσο θελουμε εμεις ειμαστε αυτοι που θα τους ξαναψηφισουμε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Τα κομματοσκυλα και οι εχοντες απολυτες αποψεις, δεν προσφερουν στον διαλογο.

O memosan ειναι η αλλη οψη του ιδιου νομισματος το οποιο μοιραζεται με τους αριστερους που τοσο πολυ πολεμαει.
Που να δεις τον συνταγματάρχη μου τον Ισιο τυπε! Μπροστά του ακόμη κι εγώ σαν κριτικός οικομαρξιστής φαίνομαι!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
ακόμη και να δόθηκε μιά τέτοια εντολή που είναι το μεμπτόν? γιατί το να αποφασίσει μια επιχείρηση να λειτουργήσει μία εργάσιμη ημέρα και εντός επισήμου ωραρίου είναι κακό? γιατί κάθε διαδήλωση θα πρέπει να σταματά την οικονομική και κοινωνική ζωή στην χώρα? γιατί κάθε διαδήλωση θα πρεπει να είναι κίνδυνος-θάνατος?
ζήτω τα αφεντικά...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
το καταλάβαμε ότι είσαι βλάκας και δεν μπορείς να μιλήσεις σαν άνθρωπος. Μας έπεισες
Σας πειράζει όταν καταρρίπτωνται ως ΓΕΛΟΙΑ τα όποια επιχειρήματα προσπαθείτε να παρουσιάσετε για να δικαιολογήσετε τη στυγνή δολοφονία αθώων ανθρώπων!

Στα @@ μου και περαστικά σας!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καταγγέλω το Βγενόπουλο που δεν εχει προβλέψει πυρυνική προστασία στο νεο γήπεδο του Παναθηναϊκου που χτίζεται στο Βοτανικό!

Πόσα θύματα πρέπει να θρηνήσουμε κυριε βγενόπουλε? Δεν ξέρετε ότι παντου μπορεί να σκάσει μια πυρηνική βόμβα? Δεν ξέρετε οτι ακόμη και το Ιραν έχει πυρηνικό πρόγραμμα? οικονομία κάνετε στην πλάτη των φιλάθλων?

ΑΙΣΧΟΣ
κοψε τις μαλακιες...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ακόμη και να δόθηκε μιά τέτοια εντολή που είναι το μεμπτόν? γιατί το να αποφασίσει μια επιχείρηση να λειτουργήσει μία εργάσιμη ημέρα και εντός επισήμου ωραρίου είναι κακό? γιατί κάθε διαδήλωση θα πρέπει να σταματά την οικονομική και κοινωνική ζωή στην χώρα? γιατί κάθε διαδήλωση θα πρεπει να είναι κίνδυνος-θάνατος?

Δεν γράφουμε για το τι "θα" γινόταν σε μια ιδανική κοινωνία. Η πείρα μας έχει δείξει ότι στις πορείες γίνονται πάντα από ηλίθιους σκατοκέφαλους επεισόδια και καίγονται τράπεζες και καταστήματα. Πρόκειται για ξεχωριστό πρόβλημα όμως. Αυτό το ελάχιστο έπρεπε να είχαν διαβλέψει στην ΜΑΡΦΙΝ, και να τους είχαν αφήσει να φύγουν όταν το ζήτησαν, ειδικά αν βρίσκονταν σε διατηρητέο κτήριο χωρίς πυρασφάλεια. Δηλαδή τι κέρδη και τι δουλειά θα έβγαζε ο ΜΙΓΚ αν αυτοί δουλεύανε 2 ώρες το πολύ (γιατί για τόσο μιλάμε) παραπάνω; Η μήπως ήταν ο καλύτερος τρόπος αντίδρασης στους σκατοκέφαλους αυτός; Είναι καλύτερα που οι τέσσερις πλέον πνίγηκαν σαν τα ποντίκια;
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Τα έχω δει τα βίντειο...Δείχνουν τσέους με πολιτικά και είναι γνωστό ότι κατά καιρούς τσέοι μπαίνουν σε πορείες με σκοπό να εντοπίσουν υπόπτους...Undercover cop που λένε και στο αμέρικα - πσυνηθισμένη αστυνομική πρακτική παγκοσμίως...
Ωστόσο ακόμη και σήμερα, δεν έχει πιαστεί στα πράσσα τσέος τη στιγμή που έριχνε μολόφωφ ή υποκινούσε ταραχές...
Στην τελική, τα μέλη του συγκεκριμένου χώρου γνωρίζονται αρκετά καλά μεταξύ τους και έχουν άριστο συντονισμό...


Σιγά μην τα παρασύρει κανάς μπατσούλης με κοτσίδα...
Το ξέρω ότι ζηλεύετε όλοι τους κοιλιακούς μου!

:2funny:

Απαντησεις δεν παιρνω απο εσενα, γιατι πολυ απλα ειναι αντιθετες με τα πιστευω σου. Αν εισαι υπερ της αστυνομοκρατιας, τοτε εισαι φασιστας.

Ειδες τελικα που για αστυνομικη βια μιλανε και αλλοι εκτος indymedia,ριζοσπαστη κτλ....?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Σας πειράζει όταν καταρρίπτωνται ως ΓΕΛΟΙΑ τα όποια επιχειρήματα προσπαθείτε να παρουσιάσετε για να δικαιολογήσετε τη στυγνή δολοφονία αθώων ανθρώπων!

Στα @@ μου και περαστικά σας!
δεν πας να γαμηθείς ρε μουνόσκυλο πριν μου μιλήσεις, μπας και ξελαμπικάρεις? Άιντε βλάκα που θα μου πεις οτι δικαιολογώ την δολοφονία. Βλακόμουτρο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom