Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
 Σε δυο μονο απαντησες;
 Για το αν πρεπει ενστολος να σπαει ιδιοκτησια πολιτη;
 
 Κυβιστησις;
 Ή απλα απαξιωσες να μου απαντησεις;

γιατι ο 902 δεν ειναι ελεγχομενος? Ναι το ΜΕΓΚΑ (και οχι μονο) ειναι ελεγχομενα και για αυτο θα πρεπει ο πολιτης να τσεκαρει την καθε ειδηση απο πολλα ΜΜΕ διαφορετικων πολιτικων αποχρωσεων.
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
 Σε δυο μονο απαντησες;
 Για το αν πρεπει ενστολος να σπαει ιδιοκτησια πολιτη;
 
 Κυβιστησις;
 Ή απλα απαξιωσες να μου απαντησεις;
για πιο λογο εγινε; παραξενο δεν ειναι στα καλα καθουμενα να σπαει μαγαζια;
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Ναι μας τα κρύβουν,φώτισέ μας εσύ με τις γνώσεις σου..

Μπορείς πάντα να πεις "είπα μαλακία" και να λήξει..

μη αγχωνεσαι παλουκαρη μου...
και να πιασουν κανεναν σας θα σας αναλαβει ο γνωστος φρακεσταιν δικηγορος φυτρακης..να σας αθωωσει.. :uglystupid:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τα πολλα λογια ειναι περιττα...Δεν βρισκω λογια να γραψω.... ειμαι συγκλονισμενος με αυτο το αισχος που εγινε σημερα!!!!!.....Τι εφταιγαν αθωοι ανθρωποι και ετοιμογεννη γυναικα?????????....Τι στιγμη αυτη (αν και με χαρακτηριζουν ψυχραιμο, οσοι με ξερουν)...ενα δακρυ εχει κυλησει απο το μαγουλο μου....Και τα κομματα, το χαβα τους...τσακωνονται τωρα στο Alter μεταξυ τους!!!!!!!!!!....Αισχος....και οι 300(εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων)..να μας αδειασουν την γωνια....ειναι "λιγοι" στο Πολιτικο αναστημα...... για να εκπροσωπουν τον Ελληνικο λαο στο Κοινοβουλιο!!!!!!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Τι μάιλης τι μπογιοπουλος...και οι δυο ειναι επαγγελματιες αριστεροι τοσα χρονια...επαγγελματικα στελεχη...που δεν εχουν βγει στην πραγματικη αγορα εργασιας αλλα απολαμβανουν εργασιακα κεκτημενα επειδη "ειναι του κομματος"

 διακρινω "μιαν υγρασιαν" αγαπητε εις τον λογο σου
 κατουρηθηκες;

 εμ βεβαια,ο γερο μαλακας ειναι ευκολο να σπασεις πλακα μαζι του,
 λεει καμμια μαλακια για το Συνταγμα και αρπαζεστε,εσεις οι ερασιτεχνες
 ακροδεξιοι (αληθεια ο Μακης του παλαι ποτε "Ελληνικου Μετωπου" δεν
 ειναι επαγγελματιας;)ενω ο Μπογιοπουλος ε;
 Σκληρο καρυδι,γιοατι λεει καποιες αληθειες ε;

 Νταξ,καταλαβα...
 Βαλε Slipad,δεν ερεθιζουν το δερμα στα μπουτακια...
 

Επισκέπτης
Μπραβοοοοοοοοο.....παμε λοιπον!!!!! ολοι οι σκατομπατσοι απο σφαιρα να πανε....
Κοίτα όταν βλέπεις τους μπάτσους από την μεριά των καθικιών βουλευτών που έχουν ασελγήσει ασύστολα στην Ελλάδα και είναι υπερασπιστές τους μάλλον μαζί πάνε στον γκρεμό.....
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
η χαρα του τσιπρα ηταν οι 3 νεκροι

:jerking:


μαλλον τα φασιστακια χαιρονται πιο πολυ για να την "λενε" στους αριστερους
η μαλακεια καποιον εδω μεσα δεν εχει ορια


φαγωθειτε ελευθερα!!!!   ...ετσι κι αλλιως ολοι μαζι θα βουλιαξουμε ετσι οπως παει το πραγμα
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
θελω να απευθυνω εκκληση στους διαχειριστες του σαιτ στην μνημη των 3 δοφονημενων να απαγορευσουν αποψεις ατομων που υποστηριζουν τις ιδεες των κουκουλοφορων δολοφονων.
φυσικα επειδη υπαρχει το επιχειρημα οτι με αυτο τον τροπο πρεπει να απαγορευθυν και οι αποψεις ακροδεξιων κλπ
ΖΗΤΩ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚΟΥΛΟΦΟΡΩΝ ΓΙΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΩΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΜΕΝΩΝ
παρακαλω οπως απευθυνετε πμ στους διαχειριστες που να ζητατε την απογορευση και διακινηση της δολοφονικης ιδεολογιας τους για 2 βδομαδες σαν ελαχιστη ενδειξη συμπαραστασης στις οικογενειες των δολοφονημενων συνανθρωπων μας...
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Λεω να παω να πιω καμια μπυρα. Καθησε εσυ εδω να δινεις αλλοθι στο κρατος, στους μεγαλοαστους  και στο ΔΝΤ. Ετσι κι αλλιως εγω θα τη βγαλω καθαρη. Τις ελιες μου τις εχω, τις σταφιδες τα οπωροκηπευτικα μου τα κατσικια μου. Δυσκολα αλλα θα τη βγαλω. Και αμα γινει και καμια χοντρη στραβη εχουμε και κουμπουρια και αναλογως τα χρησιμοποιουμε. Εσενα και τους ομοιους σου αν δεν εισαστε καβατζωμενοι σας λυπαμε.

ασε ρε αγροτοπατερα τη μια μας λες οτι πεινας την αλλη οτι κονομας...

διαλεξε επιτελους σε ποια συχνοτητα εκπεμπεις.. :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Τα πολλα λογια ειναι περιττα...Δεν βρισκω λογια να γραψω.... ειμαι συγκλονισμενος με αυτο το αισχος που εγινε σημερα!!!!!.....Τι εφταιγαν αθωοι ανθρωποι και ετοιμογεννη γυναικα?????????....Τι στιγμη αυτη (αν και με χαρακτηριζουν ψυχραιμο, οσοι με ξερουν)...ενα δακρυ εχει κυλησει απο το μαγουλο μου....Και τα κομματα, το χαβα τους...τσακωνονται τωρα στο Alter μεταξυ τους!!!!!!!!!!....Αισχος....και οι 300(εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων)..να μας αδειασουν την γωνια....ειναι "λιγοι" στο Πολιτικο αναστημα...... για να εκπροσωπουν τον Ελληνικο λαο στο Κοινοβουλιο!!!!!!
Υποθετω οτι οι ελαχιστοι ειναι ο καρατζαφυρερ,ο μπουμπουκος κλπ κλπ
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Πασα βοηθεια δεκτη, εχω ακομα 10 λεπτα.
δεν ειμαι με το κρατος ισα ισα που οπου σταθω και οπου βρεθω τους κραζω ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ και στους 300 κτλ,πατριωτης ειμαι αγαπαω την χωρα μου τωρα αν με λενε φασιστα για αυτο στα παπαρια μου, καταδικαζω τον μπατσο που εφαγε τον πιτσιρικα καταδικαζω και τα μουνοπανα που καψανε τον κοσμο ζωντανο να τιμωρηθουν ολοι οι ενοχοι ειτε φορανε στολη ειτε δηλωνουν αναρχοι αντιεξουσιαστες οτι σκατα θελουν να τιμωρηθουν αυτοι που ειναι στην βουλη ειτε ειναι μεγαλοκαρχαριες εκδοτες επιχειρηματιες δημοσιογραφοι
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
για πιο λογο εγινε; παραξενο δεν ειναι στα καλα καθουμενα να σπαει μαγαζια;

 Λοιπον...
 Δυο σφαιρες στο κεφαλι των .40 ACP για ξετελειωμα μια και εξω...

 Μια στο κολαρχιδο που πεταει μολοτοφ σε κτιρια με εργαζομενους
 Μια στον κολομπατσο που σπαει μαγαζια πολιτων

 Καμμια διαφορα,ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!
 ΜΕ ΠΙΑΝΙΕΙΣΣΣΣΣΣΣ;;;;;;;;;;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
θελω να απευθυνω εκκληση στους διαχειριστες του σαιτ στην μνημη των 3 δοφονημενων να απαγορευσουν αποψεις ατομων που υποστηριζουν τις ιδεες των κουκουλοφορων δολοφονων.
φυσικα επειδη υπαρχει το επιχειρημα οτι με αυτο τον τροπο πρεπει να απαγορευθυν και οι αποψεις ακροδεξιων κλπ
ΖΗΤΩ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚΟΥΛΟΦΟΡΩΝ ΓΙΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΩΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΜΕΝΩΝ
παρακαλω οπως απευθυνετε πμ στους διαχειριστες που να ζητατε την απογορευση και διακινηση της δολοφονικης ιδεολογιας τους για 2 βδομαδες σαν ελαχιστη ενδειξη συμπαραστασης στις οικογενειες των δολοφονημενων συνανθρωπων μας...
Άει ισιώσου ρε ζώο, εσύ τα λες αυτά; Που έλεγες ότι καλά έκαναν στο Γρηγορόπουλο; Τώρα έγινες πονόψυχος;
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
θελω να απευθυνω εκκληση στους διαχειριστες του σαιτ στην μνημη των 3 δοφονημενων να απαγορευσουν αποψεις ατομων που υποστηριζουν τις ιδεες των κουκουλοφορων δολοφονων.
φυσικα επειδη υπαρχει το επιχειρημα οτι με αυτο τον τροπο πρεπει να απαγορευθυν και οι αποψεις ακροδεξιων κλπ
ΖΗΤΩ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚΟΥΛΟΦΟΡΩΝ ΓΙΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΩΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΜΕΝΩΝ
παρακαλω οπως απευθυνετε πμ στους διαχειριστες που να ζητατε την απογορευση και διακινηση της δολοφονικης ιδεολογιας τους για 2 βδομαδες σαν ελαχιστη ενδειξη συμπαραστασης στις οικογενειες των δολοφονημενων συνανθρωπων μας...
οπως το παληο σοφο ρητο.....αν η μαλακια ηταν επιστημη θα εισουν πρυτανης......
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Άει ισιώσου ρε ζώο, εσύ τα λες αυτά; Που έλεγες ότι καλά έκαναν στο Γρηγορόπουλο; Τώρα έγινες πονόψυχος;
ο Γρηγοροπουλος? ο Τσιρωνης? ο Κουμης? η Κανελοπουλου? ο Μαρινος? ποιοι ειναι αυτοι αραγε......
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom