Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
 Για κανεναν λογο,απλα...

 Ειμαι κατα της Βιας σε τετοιες εκδηλωσεις διαμαρτυριας

 Οσο για το τελευταιο,εαν καποιος ειναι εναντια ολων και θελει μια λυση
 θελει σπασιμο το κεφαλι του,εναν καλο "μασερ" για να ξεφυγει απο τις
 αγκυλωσεις του παρελθοντως και επειγοντως αλλαγη του εκπροσωπου τυπου
 του (να παει στο διαλο ο μαλακας ο Μαιλης και να βαλουν το
 Μπογιοπουλο)

 Απαντησε και εσυ στις δικες μου
 Η απλα κανε μια κυβιστηση
 
ειμαι εναντια της φυμωσης του λογου δεν ειπα το αντιθετο αλλα και της κατευθυνωμενης ενημερωσης ειτε απο τους μεν ειτε απο τους δε
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Δεν εχετε πολυ χρονο προσκυνημενοι το ξερετε και αυτο ειναι που σας χαλαει. Για ποσο ακομα θα ειστε η εφεδρια ενος συστηματος που καταρεει ?
μυρισες κλειστο καιγεσαι....
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Αντέ όμως στους δρόμους,από το pc σας δεν γίνεται να εξοντώσετε κανέναν μισητό αναρχομπαχαλάκια,μην βρεθείτε μόνο να κυνηγάτε την ουρά σας!!!
παπαψωλ και σενα δεν σε βλεπω ενεργο
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Τι ειναι οι τραπεζες? Ψητοπωλεια?

 Μια παρατηρηση μονο
 Παντως συχνοτερα βλεπουμε τραπεζες να καιγονται ,απ'οτι ψησταριες...
 Θα επρεπε κατα την γνωμη μου να υπαρχει καποιο συστημα
 
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Συμφωνώ με το ποστ σου φίλε μου και προφανώς φταίνε πολλοί πριν τον Βγαινόπουλο (θα μπορούσε να λέγεται Μπόμπολας, Κόκκαλης κτλ.) αλλά δεν νομίζω να μην βλέπεις κι εσύ τις δεδομένες ευθύνες της εργοδοσίας στο παραπάνω τραγικό γεγονός.

(Δεν μπορώ καν να διανοηθώ πως θα ένιωθα στη θέση του συζύγου που χάνει την έγκυο γυναίκα του)

δηλαδη φταει ο βγενοπουλος που δεν προβλεψε οτι θα ερθουν οι εαμο-βουλγαροι να σκοτσουν τρεις υπαλληλους του? Σωνει και καλα δεν θα πρεπει να δουλευει κανενας επειδη το λεει το ΠΑΜΕ, και να κατεβαινουμε ολοι θελοντας και μη σε απεργεια?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οι μολοτωφ.....εξοστρακιστηκαν,οταν πιαστουν οι υπευθυνοι θα εχουν καλο δικηγορο,η δικη τους θα γινει στα Γρεβενα 1,5 χρονο μετα χωρις καμμια δημοσιογραφικη καλυψη,θα βρεθουν καποιοι μαρτυρες να δηλωσουν οτι οι νεκροι εκαναν ασεμνες χειρονομιες μεσα απο τις τζαμαριες κλπ κλπ   τι σας θυμιζει αυτο?
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
θανατος στα αναρχικα ζωα που σκοτωσαν 4 ανθρωπους μην ξεχναμε το μωρο που πεθανε πριν προλαβεινα γεννηθει,θανατος στους αναρχικους που εριξαν της μολοτωφ,ελπιζω να τους βρουνε και να τους καψουν ζωντανους αυτα τα ζωα,διοτι για ανθρωπους δεν τους λες.μακαρι οποιος απο εδω μεσα τους υποστηριζει τους δολοφονους να παθει και αυτος το ιδιο,θανατος σε ολα τα αναρχικα ζωα που σκοτωσαν 4 αθωους ανθρωπους.
υποστηριξη σε αυτα τα κτηνη προσφερει η συγκλιτος και το υπουργειο δημοσιας ταξεως που δεν δινει εντολη να μπει η αστυνομια στα πανεπιστημια και να τους ανοιξει τα κεφαλια και φυσικα ,τσιπρας κλπ
το ποιο ευκολο ειναι να τους πιασουν ....
ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΕΚΑΜ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΦΕΡΕΙ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΟΥΝ...
αληθεια εαν ηταν ενα απο τα θυματα το παιδι σας τι θα κανατε η ο αδελφος σας???
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
...ρε  παλι  τα  ιδια  θα  λεμε ?   Θελετε  να  μου  πειτε  οτι  20  ατομα  που  κανουν  επιθεση  σε  κλουβες  κλπ  με  μολοτωφ   ειναι   οι  20  αναρχικοι  γραφικοι  των  Εξαρχειων ?
Οχι   αλλο  κουτοχορτοοοοοοοοοοοοοοοο !!!!!
αφου υποστηριζεις αυτους τους δολοφονους 4 αθωων ανθρωπων και 1 αγενητου βρεφους ευχομαι να σε καψουν και εσενα ζωντανο που τους υποστηριζεις,μηπως εισαι και ο δολοφονος και θιχτηκες;αν εισαι να καεις ζωντανος.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Οι μολοτωφ.....εξοστρακιστηκαν,οταν πιαστουν οι υπευθυνοι θα εχουν καλο δικηγορο,η δικη τους θα γινει στα Γρεβενα 1,5 χρονο μετα χωρις καμμια δημοσιογραφικη καλυψη,θα βρεθουν καποιοι μαρτυρες να δηλωσουν οτι οι νεκροι εκαναν ασεμνες χειρονομιες μεσα απο τις τζαμαριες κλπ κλπ   τι σας θυμιζει αυτο?

Την υπόθεση με τον σκατόμπατσο που έφαγε το παιδι? :think:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ειμαι εναντια της φυμωσης του λογου δεν ειπα το αντιθετο αλλα και της κατευθυνωμενης ενημερωσης ειτε απο τους μεν ειτε απο τους δε

 Σε δυο μονο απαντησες;
 Για το αν πρεπει ενστολος να σπαει ιδιοκτησια πολιτη;
 
 Κυβιστησις;
 Ή απλα απαξιωσες να μου απαντησεις;
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
 Για κανεναν λογο,απλα...

 Ειμαι κατα της Βιας σε τετοιες εκδηλωσεις διαμαρτυριας

 Οσο για το τελευταιο,εαν καποιος ειναι εναντια ολων και  ΔΕΝ θελει μια λυση
 θελει σπασιμο το κεφαλι του,εναν καλο "μασερ" για να ξεφυγει απο τις
 αγκυλωσεις του παρελθοντως και επειγοντως αλλαγη του εκπροσωπου τυπου
 του (να παει στο διαλο ο μαλακας ο Μαιλης και να βαλουν το
 Μπογιοπουλο)

 Απαντησε και εσυ στις δικες μου
 Η απλα κανε μια κυβιστηση
 

Τι μάιλης τι μπογιοπουλος...και οι δυο ειναι επαγγελματιες αριστεροι τοσα χρονια...επαγγελματικα στελεχη...που δεν εχουν βγει στην πραγματικη αγορα εργασιας αλλα απολαμβανουν εργασιακα κεκτημενα επειδη "ειναι του κομματος"
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
υποστηριξη σε αυτα τα κτηνη προσφερει η συγκλιτος και το υπουργειο δημοσιας ταξεως που δεν δινει εντολη να μπει η αστυνομια στα πανεπιστημια και να τους ανοιξει τα κεφαλια και φυσικα ,τσιπρας κλπ
το ποιο ευκολο ειναι να τους πιασουν ....
ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΕΚΑΜ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΦΕΡΕΙ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΟΥΝ...
αληθεια εαν ηταν ενα απο τα θυματα το παιδι σας τι θα κανατε η ο αδελφος σας???
αν ειχα αδερφο και εκαιγε περιουσιες και ανθρωπους δεν θα χρειαζοταν τα ματ να επεμβουν θα τον καθαριζα και εγω ο ιδιος
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
 Μια παρατηρηση μονο
 Παντως συχνοτερα βλεπουμε τραπεζες να καιγονται ,απ'οτι ψησταριες...
 Θα επρεπε κατα την γνωμη μου να υπαρχει καποιο συστημα
 
Αυτο σχολιασα και πριν, στη συνεχεια του ποστ στο οποιο παρεθεσες!

Τι θα πει καιγονται συχνοτερα οι τραπεζες?

Θεωρουμε δεδομενο και ορθο οτι οι τραπεζες καιγονται και τωρα πρεπει να αλλαξει η νομοθεσια για την πυροπροστασια τους?

Και γιατι να μην αλλαξει αλλιως η νομοθεσια και να επιτρεπει ενοπλους φρουρους στης τραπεζς οι οποιοι θα εχουν αδεια να πυροβολουν οποιον παει να τις καψει?

Ποιο σου κανει λιγοτερο φασιστικο απο τα 2?
 

Επισκέπτης
μυρισες κλειστο καιγεσαι....

Λεω να παω να πιω καμια μπυρα. Καθησε εσυ εδω να δινεις αλλοθι στο κρατος, στους μεγαλοαστους  και στο ΔΝΤ. Ετσι κι αλλιως εγω θα τη βγαλω καθαρη. Τις ελιες μου τις εχω, τις σταφιδες τα οπωροκηπευτικα μου τα κατσικια μου. Δυσκολα αλλα θα τη βγαλω. Και αμα γινει και καμια χοντρη στραβη εχουμε και κουμπουρια και αναλογως τα χρησιμοποιουμε. Εσενα και τους ομοιους σου αν δεν εισαστε καβατζωμενοι σας λυπαμε.
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
η χαρα του τσιπρα ηταν οι 3 νεκροι
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Λεω να παω να πιω καμια μπυρα. Καθησε εσυ εδω να δινεις αλλοθι στο κρατος, στους μεγαλοαστους  και στο ΔΝΤ. Ετσι κι αλλιως εγω θα τη βγαλω καθαρη. Τις ελιες μου τις εχω, τις σταφιδες τα οπωροκηπευτικα μου τα κατσικια μου. Δυσκολα αλλα θα τη βγαλω. Και αμα γινει και καμια χοντρη στραβη εχουμε και κουμπουρια και αναλογως τα χρησιμοποιουμε. Εσενα και τους ομοιους σου αν δεν εισαστε καβατζωμενοι σας λυπαμε.
:idiot: :idiot: αυτο καταλαβες; πασο! αντε στην υγεια σου
 

Επισκέπτης
Λεω να παω να πιω καμια μπυρα. Καθησε εσυ εδω να δινεις αλλοθι στο κρατος, στους μεγαλοαστους  και στο ΔΝΤ. Ετσι κι αλλιως εγω θα τη βγαλω καθαρη. Τις ελιες μου τις εχω, τις σταφιδες τα οπωροκηπευτικα μου τα κατσικια μου. Δυσκολα αλλα θα τη βγαλω. Και αμα γινει και καμια χοντρη στραβη εχουμε και κουμπουρια και αναλογως τα χρησιμοποιουμε. Εσενα και τους ομοιους σου αν δεν εισαστε καβατζωμενοι σας λυπαμε.
Εσύ είσαι καλύτερα από όλους μας πάντως,δύσκολα αλλά.....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom