Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
ασε μωρη λινατσααααα
αυτο που σπανε ειναι γνωστο αναρχοστεκι στα εξαρχεια.
πρωτοι ειστε στο να διαστρεβλωνεται τα γεγονοτα.

ουσττττττττττττ :s&m_2:
Πως φαίνεται ότι δεν έχεις πατήσει ποτέ σε αναρχοστέκι!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
deiteir34.jpg


Η υπερασπιση της Βουλης απο τον μεγαλο τρομοκρατη..... και δεν ειμαστε σε χουντικο καθεστως.
 

Επισκέπτης
με την ίδια λογική φταίει και η μάνα του αλέξη που άφηνε το παιδί της να γυρνάει στα εξάρχια και να πεταάει μπουκάλια στους μπάτσους...

ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕ... ΜΠΡΟΣ ΣΤΗΝ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ....

Ναι ναι..
Το ίδιο ακριβώς είναι :jerking: :jerking: :jerking:

Γιατομπούτσο.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ασε μωρη λινατσααααα
αυτο που σπανε ειναι γνωστο αναρχοστεκι στα εξαρχεια.
πρωτοι ειστε στο να διαστρεβλωνεται τα γεγονοτα.

ουσττττττττττττ :s&m_2:

 Τι παναπει "αναρχοστεκι" ρε παπάτζα;
 Δεν ειναι νομιμο καταστημα;
 Δεν ειναι ιδιοκτησια καποιου πολιτη,τον οποιο πρεπει να προστατευει
 ο εν λογω ενστολος μαλακας;
 Επιτρεπονται τετοιες συμπεριφορες απο οργανο της Ταξης;


 Ρε πουστη μου,δεν ειμαστε λαος τελικα...
 Ρε πυρηνικη βομβα λεμε σε ολους μας
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Δεν με νοιαζει ποιος, δεν με νοιαζει τι..

Αν ηταν δικος μου ανθρωπος στη θεση της εγκυμονουσας κοπελιας, στην επομενη μαζικη διαδηλωση θα εβρισκα μια κατηφορα,θα επιανα καμια 100χαω με μπετονιερα γεματη μπετον και θα προσπαθουσα να γινει τριψηφιο το νουμερο των ψοφιμιων..

Φρικτο απανθρωπο ..  Για 700 ευρω δουλευαν τα παιδια !!! Τα ονειρα ενος νεου ζευγαριου εγιναν καταμαυρη σταχτη .. καπνος... Δηλαδη τωρα αυτος ο συζυγος που εμεινε πισω που να βρει παρηγορια ?

Περιμενε με τη γυναικα του να φερουν στον κοσμο μια ψυχουλα, και καποιοι κατουρησαν και εχεσαν πανω στα ονειρα του ?

Αλλα τι λεω τωρα εγω ..αφου το βρηκαμε,φταιει ο βγενοπουλος ?

Οποιος δεν συμορφωνεται με το Παμε και το ΚΚε θα τον καιμε απο δω και περα για να λεμε οτι φταινε τα αφεντικα τους...

Ενταξει τι να πω εγω... τα λενε ολα τα σχολια ορισμενων εδω μεσα.. Τελοςπαντων πειτε και κανετε οτι γουσταρετε αγαπητα παιδια αλλα θα τυχει και η στραβη και θα πειραξετε ανθρωπο με φιλοτιμο
και με θυμηθειτε..


 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Που θες μ'αυτό να πεις τι?
Ποια κωλοτούμπα είδες εσύ?
Ανεξάρτητα με το αν συμφωνώ ή διαφωνώ ότι γράφει,το γράφει στα ίσια..
Και που είσαι σε απάντηση προηγούμενου post σου,ναι στον Κορινθιακό,στο Αιγαίο,όπου γουστάρεις....προηγούνται άλλοι όμως..

Δεν περίμενα να δεις κάτι περισσότερο.... :dunno:

Στα ίσια λοιπών επιλέγουμε στρατόπεδο εναντίον των αριστεριστών – αναρχικών που δολοφονούν εργαζομένους.

Όσον αφορά για τη θάλασσα δεν έχει σημασία, απλώς οι πέτρες  στους λαιμούς των αναρχικών να είναι πολλές και μεγάλες.... :grin:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
 Τι παναπει "αναρχοστεκι" ρε παπάτζα;
 Δεν ειναι νομιμο καταστημα;
 Δεν ειναι ιδιοκτησια καποιου πολιτη,τον οποιο πρεπει να προστατευει
 ο εν λογω ενστολος μαλακας;
 Επιτρεπονται τετοιες συμπεριφορες απο οργανο της Ταξης;


 Ρε πουστη μου,δεν ειμαστε λαος τελικα...
 Ρε πυρηνικη βομβα λεμε σε ολους μας

ελα νασου δειξω μερικα ακομα αναρχοστεκια-κεφετεριες που χρηματοδοτουνται απο τους κυπατζηδες
σκυφτουληδες και σεριφηδες  και λοιπους χαφιεδες της ασφαλειας βλακα που νομιζεις οτι τα ξερεις ολα...

ιδιοκτησια απλου πολιτη λεει.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ασε μωρη λινατσααααα
αυτο που σπανε ειναι γνωστο αναρχοστεκι στα εξαρχεια.
πρωτοι ειστε στο να διαστρεβλωνεται τα γεγονοτα.

ουσττττττττττττ :s&m_2:

Ρε κλαπαρχιδα εσυ που το ξερεις ? Ασφαλιτης εισαι ?

Συμβουλη.....πεξτο μαγκας οσο μπορεις απο το pc για θα ερθει καιρος που τις μαλακιες που γραφεις εδω μεσα δε θα τολμας να τις ξεστομισεις γιατι θα βρεθεις στο πατο της γνωστης πηγαδας. Καποτε οι ομοιοι σου ειχαν τα γκανια, τωρα τα εχουν αλλοι
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν με νοιαζει ποιος, δεν με νοιαζει τι..

Αν ηταν δικος μου ανθρωπος στη θεση της εγκυμονουσας κοπελιας, στην επομενη μαζικη διαδηλωση θα εβρισκα μια κατηφορα,θα επιανα καμια 100χαω με μπετονιερα γεματη μπετον και θα προσπαθουσα να γινει τριψηφιο το νουμερο των ψοφιμιων..

Φρικτο απανθρωπο ..  Για 700 ευρω δουλευαν τα παιδια !!! Τα ονειρα ενος νεου ζευγαριου εγιναν καταμαυρη σταχτη .. καπνος... Δηλαδη τωρα αυτος ο συζυγος που εμεινε πισω που να βρει παρηγορια ?

Περιμενε με τη γυναικα του να φερουν στον κοσμο μια ψυχουλα, και καποιοι κατουρησαν και εχεσαν πανω στα ονειρα του ?

Αλλα τι λεω τωρα εγω ..αφου το βρηκαμε,φταιει ο βγενοπουλος ?

Οποιος δεν συμορφωνεται με το Παμε και το ΚΚε θα τον καιμε απο δω και περα για να λεμε οτι φταινε τα αφεντικα τους...

Ενταξει τι να πω εγω... τα λενε ολα τα σχολια ορισμενων εδω μεσα.. Τελοςπαντων πειτε και κανετε οτι γουσταρετε αγαπητα παιδια αλλα θα τυχει και η στραβη και θα πειραξετε ανθρωπο με φιλοτιμο
και με θυμηθειτε..

+1000000000000000000000
 

Επισκέπτης
δολοφονία η μεν δολοφονία η δε εσύ βγες και πες ότι η μία έχει ελαφρυντικά η άλλη όχι...

Το προηγούμενο σχόλιό σου δεν αφορούσε τη δολοφονία,αλλά την ευθύνη μιας μητέρας εφήβου και την ευθύνη ενός εργοδότη που άφησε ξεκρέμαστους τους εργαζόμενους χωρίς τα στοιχειώδη μέτρα ασφαλείας..
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Ρε κλαπαρχιδα εσυ που το ξερεις ? Ασφαλιτης εισαι ?

Συμβουλη.....πεξτο μαγκας οσο μπορεις απο το pc για θα ερθει καιρος που τις μαλακιες που γραφεις εδω μεσα δε θα τολμας να τις ξεστομισεις γιατι θα βρεθεις στο πατο της γνωστης πηγαδας. Καποτε οι ομοιοι σου ειχαν τα γκανια, τωρα τα εχουν αλλοι
οχιδεν ειμαι ασφαλιτης.
ο κοσμος τοχει τουμπανο κιεσυ κρυφο καμαρι χαζοβιολι...

τις απειλες σου αλλου ΟΧΙ σε εμενα δε ξερεις σε ποιον μιλας και θα σε συμβουλευα να μη λες αλλες χαζομαρες..

σου θιξαμε τα συντροφια -αρχιχαφιεδες;;;;; :2funny:
 

Επισκέπτης
ελα νασου δειξω μερικα ακομα αναρχοστεκια-κεφετεριες που χρηματοδοτουνται απο τους κυπατζηδες
σκυφτουληδες και σεριφηδες  και λοιπους χαφιεδες της ασφαλειας βλακα που νομιζεις οτι τα ξερεις ολα...

ιδιοκτησια απλου πολιτη λεει.... :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΥΠατζής ο Σκυφτούλης :2funny: :2funny:
Μάθε μας ωραία πράγματα απόψε..
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
για πες μου ρε αητοπουλο ποιο ειναι το μαγαζι που σπανε;;;;

 Ενδιαφερει κανεναν ποιανου ειναι;
 Ενδιαφερει κανεναν ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ να το σπανε;
 Ενδιαφερει κανεναν η προσπαθεια αποσιωπησης του ιδιοκτητη της καμερας;
 Ενδιαφερει κανεναν ο εκδηλος τρομος αυτου που ρωταει τον ερασιτεχνη
 καμεραμαν "ποιος σου ειπε να τραβας";
 Κατ'επεκταση,ενδιαφερει κανεναν η αξιοπιστια οσων μας δειχνουνε τα ΜΜΕ
 (εφοσον τα ιδια αυτα ΜΜΕ ΡΩΤΑΝΕ πρωτα και μετα τραβανε;)

 Να μερικες ενδιαφερουσες ερωτησεις "αητοπουλε"...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Δεν με νοιαζει ποιος, δεν με νοιαζει τι..

Αν ηταν δικος μου ανθρωπος στη θεση της εγκυμονουσας κοπελιας, στην επομενη μαζικη διαδηλωση θα εβρισκα μια κατηφορα,θα επιανα καμια 100χαω με μπετονιερα γεματη μπετον και θα προσπαθουσα να γινει τριψηφιο το νουμερο των ψοφιμιων..

Φρικτο απανθρωπο ..  Για 700 ευρω δουλευαν τα παιδια !!! Τα ονειρα ενος νεου ζευγαριου εγιναν καταμαυρη σταχτη .. καπνος... Δηλαδη τωρα αυτος ο συζυγος που εμεινε πισω που να βρει παρηγορια ?

Περιμενε με τη γυναικα του να φερουν στον κοσμο μια ψυχουλα, και καποιοι κατουρησαν και εχεσαν πανω στα ονειρα του ?

Αλλα τι λεω τωρα εγω ..αφου το βρηκαμε,φταιει ο βγενοπουλος ?

Οποιος δεν συμορφωνεται με το Παμε και το ΚΚε θα τον καιμε απο δω και περα για να λεμε οτι φταινε τα αφεντικα τους...

Ενταξει τι να πω εγω... τα λενε ολα τα σχολια ορισμενων εδω μεσα.. Τελοςπαντων πειτε και κανετε οτι γουσταρετε αγαπητα παιδια αλλα θα τυχει και η στραβη και θα πειραξετε ανθρωπο με φιλοτιμο
και με θυμηθειτε..

Συμφωνώ με το ποστ σου φίλε μου και προφανώς φταίνε πολλοί πριν τον Βγαινόπουλο (θα μπορούσε να λέγεται Μπόμπολας, Κόκκαλης κτλ.) αλλά δεν νομίζω να μην βλέπεις κι εσύ τις δεδομένες ευθύνες της εργοδοσίας στο παραπάνω τραγικό γεγονός.

(Δεν μπορώ καν να διανοηθώ πως θα ένιωθα στη θέση του συζύγου που χάνει την έγκυο γυναίκα του)
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το προηγούμενο σχόλιό σου δεν αφορούσε τη δολοφονία,αλλά την ευθύνη μιας μητέρας εφήβου και την ευθύνη ενός εργοδότη που άφησε ξεκρέμαστους τους εργαζόμενους χωρίς τα στοιχειώδη μέτρα ασφαλείας..

δεν καήκανε επείδη πήρε φωτιά κάποιο pc... νομίζω μιλάω για την ευκολία που στη μία περίπτωση βρίσκουμε άλλωθι .

αν καιγόντουσαν από το γαμιώ pc του βγαινόπουλου ναι να τον στέλναμε στη φυλακή
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
εαν στην θεση των 3 θυματων ηταν ενας  διαδηλωτης κουκουλοφορος τωρα θα ειχε καει ολη η ελλαδα...
και θα ειχαμε δηλωσεις τσιπρα,παπαρηγα,ελευθεροτυπια κλπ για δολοφονια...
αποψή μου ειναι οτι υπευθυνοι για την δολοφονια δεν ειναι μονο οι αναρχικοι κοκουκοφοροι αλλα και το υπουργειο δημοσιας ταξης που δεν εδωσε εντολη στην αστυνομια να πυροβολησει και να σκοτωσει μεχρικους απο αυτους τους δολοφονους αλλα τους αφήνει και διαδηλωνουν ελευθερα και φυσικα δεν μπουκαρει στο χωρο του πολυτεχνειου να τους συλλαβει και να τους ανοιξει τα κεφαλια στο ξυλο....
η εννοια του πανεπιστημιακου ασυλου ειναι ασυλο σε ομαδες δολοφονων με την υποστηριξη τσιπρα συγκλιτου κλπ
και φυσικα ασυλο στην διακινηση ναρκωτικων κλπ..
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Σαπίστε τους στο ξύλο όπου τους δείτε

552010.jpg


5520102.jpg


Απο τρωκτικο....

Τι κερδισαμε σημερα απο τους "αγωνες" των κουκουλοφορων?

1. Καταστραφηκε η πορεια του κοσμου! Αντι να ειναι ολοςο κοσμος εξω απο τη Βουλη, η αστυνομια τους εδιωξε ολους για "λογους ασφαλειας"

2. Καηκαν 4 ανθρωποι που το μονο κακο που εκαναν ειναι οτι βρισκονταν μεσα σε μια τραπεζα η οποια ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ!

3. Ηδη εκδοθηκαν ταξιδιωτικες οδηγιες σε Γαλλια και Βουλγαρια, τωρα μαλιστα που ξεκινα η τουριστικη περιοδος?


ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΔΙΑΤΑΓΕΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ


ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom