Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Απλα για να ειμαστε σαφης και με ευκαιρια των γεγονοτων αυτων και των προηγουμενων....γινεται προσπαθεια αμφισβητησης απο την ελληνικη αριστερα της χρησιμοτητας της ελληνικης "δεξιας" αστυνομιας ξεχνωντας οτι και στη σοβιετικη ενωση υπηρχε αστυνομια
σε ολο το κοσμο....σε ολα τα καθεστωτα...εδω και 2100 χρονια...η αστυνομια βασικος υποστηρικτης καθε εξουσιας.....KILL A COP,YOU CAN DO IT.....
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Αυτό τώρα είναι ορθογραφικό από ταχύτητα; Γαμώ τα ελληνικά σου και το κόμμα που πρεσβεύεις  :headbang:

ενταξει..γνωστο ειναι σαν τακτικη η απαξιωση του ατομου για να απαξιωσεις τις ιδεες...ειναι πραγματι η ταχυτητα διοτι βλεπει οτι απανταω με ταχυτητα σε καθε μηνυμα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Εχει ενα δικιο! αφηνουμε σε μια κοινωνια να διαδιδονται αποψεις "περι καταλυσεις του συνταγματος"?


τα λαμογοια που εχουν κατακλεψει και εχουν φτασει τη χωρα σ αυτο το τραγικο σημειο???? ...εδω δεν βλεπεις  καμια καταλυση του συνταγματος εε?



Η να νομιμοποιουμε με ιδεολογικο μανδυα επαναστατικοτητας τις δολοφονιες...
συ ειπας
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ο ΜΑΚΗς δεν πληρωνεται απο εταιρια (κκε α.ε) για να ειναι εκπροσωπος τυπου της με μονο προσον στο βιογραφικο οτι ειναι κομμουνιστης

 Ιδια απολυτως περιπτωσις
 Παρωχυμενος ερυθροφρουρος με παρωχυμενο μελανοχιτωνα
 Οχι το ενα παιδι(του συστηματος)καλο παιδι,το αλλο(της αλλης οψης
 του  αντιρροπου του ΙΔΙΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ) γαμω την μανα του!!!!
 Απο μια "σφαιρα" στο κεφαλι του καθενος,να ξεβρωμιζει ο τοπος
 Να παρουμε και ανασα,να δουμε τι θα κανουμε με την στραβομαρα μας
 ως χωρα και ως αποκαλουμενοι Ελληνες!!!!!!
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
σε ολο το κοσμο....σε ολα τα καθεστωτα...εδω και 2100 χρονια...η αστυνομια βασικος υποστηρικτης καθε εξουσιας.....KILL A COP,YOU CAN DO IT.....

αυτο το λεει μια μικρη ομαδα του περιθωριου ή ολος ο λαος?
 

Επισκέπτης
δεν ειμαι με το κρατος ισα ισα που οπου σταθω και οπου βρεθω τους κραζω ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ και στους 300 κτλ,πατριωτης ειμαι αγαπαω την χωρα μου τωρα αν με λενε φασιστα για αυτο στα παπαρια μου, καταδικαζω τον μπατσο που εφαγε τον πιτσιρικα καταδικαζω και τα μουνοπανα που καψανε τον κοσμο ζωντανο να τιμωρηθουν ολοι οι ενοχοι ειτε φορανε στολη ειτε δηλωνουν αναρχοι αντιεξουσιαστες οτι σκατα θελουν να τιμωρηθουν αυτοι που ειναι στην βουλη ειτε ειναι μεγαλοκαρχαριες εκδοτες επιχειρηματιες δημοσιογραφοι

Στα περισοτερα δεν διαφωνω μαζι σου. Διαφωνω ομως στους διαχωρισμους. Ειτε θεωρησε φασιστας ή κομμουνιστης ή αναρχικος, δημοκρατης, αριστερος και οπως θελει ο καθενας να αυτοπροσδιοριζετε, οι εποχες ειναι δυσκολες και περιεργες. Το μελλον μας ειναι προδιαγεγραμενο και καθολου ευχαριστο και οφειλουμε ολοι να αντισταθουμε σε αυτο που μας ετοιμαζουν κρατος ΕΕ και ΔΝΤ. Αν ειδες το πρωτο μου post σημερα εγραφα οτι ειναι εγκλημα να πετας μολοτωφ σε κτιριο οπου υπαρχουν ανθρωποι, αλλα το ιδιο εγκληματικο ειναι να υποχρεωνεις αυτους τους ανθρωπους να βρισκονται εκει με 150000 διαδηλωτες στους δρομους. Αν πιστευεις οτι δεν εχει ευθυνη ο Βγενοπουλος σε θεωρω προσκυνημενο.
Και κατι τελευταιο για αποψε.
Στο χωριο μου πριν κανα μηνα την πεσανε σε μια γρια τη σακατεψανε και της πηραν οτι ειχε και δεν ειχε. Τα παντα λεμε. Ελληνες το κανανε οχι οτι εχει σημασια. Σημασια εχει τι και ποιοι οδηγησαν αυτους τους ανθρωπους να κανουν αυτο. Τα εχω γραψει και παλαιοτερα, αν δεν αλλαξει η κατασταση θα γινει οι κοινωνια μας ζουγκλα. Δεν φανταζεσε ποσα οπλα υπαρχουν εξω -στο γραφω γιατι κατι ξερω- το θεμα ειναι προς τα που στραφουν ολα αυτα τα οπλα.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
 Ιδια απολυτως περιπτωσις
 Παρωχυμενος ερυθροφρουρος με παρωχυμενο μελανοχιτωνα
 Οχι το ενα παιδι(του συστηματος)καλο παιδι,το αλλο(της αλλης οψης
 του  αντιρροπου του ΙΔΙΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ) γαμω την μανα του!!!!
 Απο μια "σφαιρα" στο κεφαλι του καθενος,να ξεβρωμιζει ο τοπος
 Να παρουμε και ανασα,να δουμε τι θα κανουμε με την στραβομαρα μας
 ως χωρα και ως αποκαλουμενοι Ελληνες!!!!!!

ο μακης βγαινει βουλευτης τωρα και πριν ηταν ενεργος δικηγορος....μπογιοπουλος εαν δεν ηταν κομμουνιστης θα ηταν δημοσιογραφος του ριζοσπαστη ή θα ηταν ανεργος?
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Στα περισοτερα δεν διαφωνω μαζι σου. Διαφωνω ομως στους διαχωρισμους. Ειτε θεωρησε φασιστας ή κομμουνιστης ή αναρχικος, δημοκρατης, αριστερος και οπως θελει ο καθενας να αυτοπροσδιοριζετε, οι εποχες ειναι δυσκολες και περιεργες. Το μελλον μας ειναι προδιαγεγραμενο και καθολου ευχαριστο και οφειλουμε ολοι να αντισταθουμε σε αυτο που μας ετοιμαζουν κρατος ΕΕ και ΔΝΤ. Αν ειδες το πρωτο μου post σημερα εγραφα οτι ειναι εγκλημα να πετας μολοτωφ σε κτιριο οπου υπαρχουν ανθρωποι, αλλα το ιδιο εγκληματικο ειναι να υποχρεωνεις αυτους τους ανθρωπους να βρισκονται εκει με 150000 διαδηλωτες στους δρομους. Αν πιστευεις οτι δεν εχει ευθυνη ο Βγενοπουλος σε θεωρω προσκυνημενο.
Και κατι τελευταιο για αποψε.
Στο χωριο μου πριν κανα μηνα την πεσανε σε μια γρια τη σακατεψανε και της πηραν οτι ειχε και δεν ειχε. Τα παντα λεμε. Ελληνες το κανανε οχι οτι εχει σημασια. Σημασια εχει τι και ποιοι οδηγησαν αυτους τους ανθρωπους να κανουν αυτο. Τα εχω γραψει και παλαιοτερα, αν δεν αλλαξει η κατασταση θα γινει οι κοινωνια μας ζουγκλα. Δεν φανταζεσε ποσα οπλα υπαρχουν εξω -στο γραφω γιατι κατι ξερω- το θεμα ειναι προς τα που στραφουν ολα αυτα τα οπλα.

θα πρεπει να προβλεπει ο καθε επιχειρηματιας οτι οι αριστεροι θα σκοτωσουν 3 ατομα? θα πρεπει ο καθε μαγαζατορας να κλεινει το μαγαζι του επειδη το κκε θα πρεπει να κανει απεργεια?
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Δεν φανταζεσε ποσα οπλα υπαρχουν εξω -στο γραφω γιατι κατι ξερω- το θεμα ειναι προς τα που στραφουν ολα αυτα τα οπλα.

 Αν υπαααααρχουν λεει....παρα πολλα
 Ειναι ενα ερωτημα αυτο,κι παρα πολυ ανησυχητικο!!!!
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.906
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ενας λοχαγος ρεεεεεεεεεεεε    
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Ποιοι φίλοι μου ρε κόπρανο65;  Δε θα κάτσω να ψάξω αυτα που είχες πει, υπήρξαν πολλοί που το θυμούνται
εισαι χαρακτηριστικο παραδειγμα και μαλακα και τεμπελη αμα βαριεσε να ψαξεις
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom