Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Που'σαι λαλάκη??
Κοτάρα του κερατά είσαι κι αυτά που γράφεις εδώ δεν τολμάς να τα πεις ούτε στο ασανσέρ μόνος σου.
Και κάποιοι πουστράκο, ούτε πειράζουμε, ούτε καν ευχόμαστε κακό για οποιοδήποτε παιδί.
Εσένα σου γαμούσα τα πρέκια άνετα και μόνο για τη σκατοψυχιά που βγάζεις αρχίδι..




Αυτό και τέλος..

τρολαρει ρε. μεχρι και γω τσιμπησα προχτες αλλα οκ. τρολαρει.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
τρολαρει ρε. μεχρι και γω τσιμπησα προχτες αλλα οκ. τρολαρει.

τι προεκλογικός αγώνας για τον τίτλο του mister μαλακα στην ψηφοφορία ?
και go που νόμιζα ότι ήταν αληθινός πατριώτης... >:(
 

Επισκέπτης
τρολαρει ρε. μεχρι και γω τσιμπησα προχτες αλλα οκ. τρολαρει.

Κι έτσι να'ναι το παραξήλωσε.
Άλλο το να χέζει στους τάφους του βελουχιώτη, του στάλιν, του κροπότκιν, του καραμήτρου που βγάζει και γέλιο αν το θες έτσι κι άλλο αυτό..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Κι έτσι να'ναι το παραξήλωσε.
Άλλο το να χέζει στους τάφους του βελουχιώτη, του στάλιν, του κροπότκιν, του καραμήτρου που βγάζει και γέλιο αν το θες έτσι κι άλλο αυτό..

ε δεν εχει ορια στο τρολαρισμα. εδω κανει κερκιδα 'στα σοβαρα' στο ναυαγιο τον δημητρακη
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κι έτσι να'ναι το παραξήλωσε.
Άλλο το να χέζει στους τάφους του βελουχιώτη, του στάλιν, του κροπότκιν, του καραμήτρου που βγάζει και γέλιο αν το θες έτσι κι άλλο αυτό..

θεωρεις οτι εχει την πνευματικη διαυγεια για να ξεχωρισει τη διαφορετικοτητα των καταστασεων δηλαδη?
 

Επισκέπτης
θεωρεις οτι εχει την πνευματικη διαυγεια για να ξεχωρισει τη διαφορετικοτητα των καταστασεων δηλαδη?

Οπως και ο αγαπητος ΠΠ που δεν χανει σε καθε ευκαιρια να απαξιωνει την αξια των ζωων που χαθηκαν στην Μαρφιν κοτσαροντας και ενα απεργοσπαστες διπλα με το κλασσικο ξινο υφακι του :2funny: :2funny:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Κι έτσι να'ναι το παραξήλωσε.
Άλλο το να χέζει στους τάφους του βελουχιώτη, του στάλιν, του κροπότκιν, του καραμήτρου που βγάζει και γέλιο αν το θες έτσι κι άλλο αυτό..

χωρίς να θέλω να μειώσω τo γεγονός με το παιδάκι που σκοτώθηκε αλλα κάθε μέρα σε όλο τον κόσμο σκοτώνονται εκατοντάδες παιδάκια άδικα...
μήπως είναι λίγο άκυρο να κολλαte toso σε ένα θάνατο όταν ο κόσμος έχει είδη γαμηθεί εντελώς με χιλιάδες adikous θανάτους πεδίwn ?

people = shit και έληξε...τι ψάχνεις να βρείς....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οπως και ο αγαπητος ΠΠ που δεν χανει σε καθε ευκαιρια να απαξιωνει την αξια των ζωων που χαθηκαν στην Μαρφιν κοτσαροντας και ενα απεργοσπαστες διπλα με το κλασσικο ξινο υφακι του :2funny: :2funny:

οσο κι αν προκαλει καποιους ενιοτε με αυτα που λεει ποτε μα ποτε δεν τον εχω δει να ευχεται ή να επικροτει θανατο για καποιον ποσο μαλλον για παιδι ή εφηβο...βεβαια εχει και μερικα μυρια ποστ...δεν τα εχω εξετασει ενδελεχως :grin:
 

Επισκέπτης
θεωρεις οτι εχει την πνευματικη διαυγεια για να ξεχωρισει τη διαφορετικοτητα των καταστασεων δηλαδη?

Οταν ηταν μικρος, πρεπει να του δωσαν να πιει νταντουρα. Μπορει για πλακα τιποτα φιλοι του χωρις να ξερουν τα αποτελεσματα. Και τα βλεπουμε εμεις τωρα.
 

Επισκέπτης
οσο κι αν προκαλει καποιους ενιοτε με αυτα που λεει ποτε μα ποτε δεν τον εχω δει να ευχεται ή να επικροτει θανατο για καποιον ποσο μαλλον για παιδι ή εφηβο...βεβαια εχει και μερικα μυρια ποστ...δεν τα εχω εξετασει ενδελεχως :grin:

Το να απαξιωνει ακομα και τον θανατο μιας γυναικας που ηταν εγκυος δεν το βρισκεις επισης εμετικο δηλαδη?Σιγουρα δεν ειναι ευχη για θανατο παιδη ή εφηβου αλλά το θεωρω ισάξιο με την επικροτηση...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε μην το κουραζουμε αλλο αδικα.... σε καποια πραγματα πρεπει να ειμαστε απολυτοι.

Οταν ο αλλος ευχεται τον θανατο ανθρωπων που ειναι διαφορετικοι στην ιδεολογια απο αυτον ειναι για το πουτσο ανθρωπος τελειως... και παιζει να επιτεθει καποια μερα ακομη και στους ιδιους του τους φιλους και ομοιδεατες μαλακιες θα λεμε τωρα  :P

Καθεσαι τωρα και μου υποστηριζεις οτι εφταιγε το παιδακι που ο αλλος ηταν δολοφονος.... δηλαδη εναν τετοιον να τον πετυχεις στην οδηγηση και να τους πεις αντε γαμησου ρε μαλακα επειδη παραβιασε στοπ πρεπει να κατεβει κατω να σε σκοτωσει με την μια.

16 χρονων πιτσιρικι τωρα μην τρελαθουμε. Τοσοι σκοτωνονται παγκοσμιως αλλα δεν μας ενδιαφερει... γιατι ξερουμε ποιοι ειναι? δεν τους ξερεις. Αυτο βγηκε στην δημοσιοτητα επειδη εγινε σε κεντρικο σημειο
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
οσο κι αν προκαλει καποιους ενιοτε με αυτα που λεει ποτε μα ποτε δεν τον εχω δει να ευχεται ή να επικροτει θανατο για καποιον ποσο μαλλον για παιδι ή εφηβο...βεβαια εχει και μερικα μυρια ποστ...δεν τα εχω εξετασει ενδελεχως :grin:

ΠΡΟΣΕΧΕ ΦΙΛΕ Ο ΠΟΡΝΟΠΑΠΟΣ ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΘΕΣ-ΝΙΚΗ...  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Οταν ηταν μικρος, πρεπει να του δωσαν να πιει νταντουρα. Μπορει για πλακα τιποτα φιλοι του χωρις να ξερουν τα αποτελεσματα. Και τα βλεπουμε εμεις τωρα.

μια και κατεχεις τη φαση για λυσε μου μια απορια γιατι το χασισι σπινταρει τους πιτσιρικαδες και χαλαρωνει τους μεγαλους?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οταν ηταν μικρος, πρεπει να του δωσαν να πιει νταντουρα. Μπορει για πλακα τιποτα φιλοι του χωρις να ξερουν τα αποτελεσματα. Και τα βλεπουμε εμεις τωρα.

ντατουρα ειναι το διαβολοχορτο ή εννοεις κατι αλλο? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom