Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ε δεν του αρεσει ρε συ αυτο που λεμε οποτε δεν το καταλαβαινει ο φασιστικος οργανισμουληςτου . Πρεπει αν εισαι δημοκρατης να συμπαθεις ολο τον κοσμο να συμπασχεις με ολο τον κοσμο και να εχει τους ευαισθησιες για καθε θανατο. Δημοκρατης - χριστιανος ενα πραγμα. Με λιγα λογια οτι του φανει του λωλοστεφανη που λενε στο χωριο μου.

Kαι όπως όλοι γνωρίζουμε, όλοι αυτοί που απαιτούν τέτοιες ευαισθησίες διακρίνονται για τι φιλευσπλαχνία και τον αλτρουισμό τους..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
κοιτα να σου πω τετοια λογικη ποτε δεν ειχα. Αν πεθανει πχ ενας γειτονας παππουλης που ουτε το ονομα του ξερω με τον οποιο λεμε καλημερα οταν βγαζει το σκυλακι του βολτα και τον συναντω παροτι δεν τον ξερω θα σταναχωρηθω, αν πεθανει η ανιτα πανια ε πως να το κανουμε δεν θα με απασχολησει, αν πεθανει ενας δολοφονος σε μια φυλακη η ενας βιαστης η ενας παιδεραστης δεν θα βγω με σημαιες να βροντοφωναζω οπως λες αλλα δεν θα στεναχωρηθω, ουτε θα πω καλα επαθε γιατι στην τελικη εχει παιδια και οικογενεια. ο θανατος ειναι ασχημη ιστορια και η δολοφονια χειροτερη αλλα απο κει και περα δεν αντιμετωπιζουμε ολους τους θανατους με την ιδια ευαισθησια και ιδιο πονο. εγω αυτο ξερω τωρα εσεις καθεστε μου λετε οτι δημοκρατης εισαι αν εχεις ευαισθησια για καθε νεκρο. μπουρδες δηλαδη

πάντως σίγουρα δεν είσαι δημοκράτης όταν εύχεσαι τον θάνατο του πολιτικού σου αντιπάλου...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
πάντως σίγουρα δεν είσαι δημοκράτης όταν εύχεσαι τον θάνατο του πολιτικού σου αντιπάλου...

ειλικρινα μου ειναι αδιαφορο τι θεωρεις εσυ συγκεκριμενα δημοκρατια γιατι εχεις αλλοιωσει καθε εννοια μεσα σου. εδω μετρας σε πουτανοπηδηματα τα λεφτα σου για να βαψεις το σπιτι της οικογενειας σου, ειναι να σε παρει καποιος σοβαρα; Εντωμεταξυ δεν καταλαβα σε τι αναφερεσαι με τον θανατο του πολιτικου αντιπαλου και τα αποσιωπητικα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν τον ευχήθηκε ο άνθρωπος! Απλά δεν τον πείραξε κι όλας! :grin:

καλα ο τραμουντανα ειχε ευχηθει και κατι ασχημο για τα παιδια καποιου απο δω μεσα δεν πολυδινω σημασια σε μαλακισμενες νοοτροπιες αλλα αν ψαξω θα το βρω. τετοια ψυχη λοιπον που ειναι σαπια μεχρι το μεδουλι της για μενα και στα δικα μου ματια δεν εχει λογο καν και ειδικα αν επικαλειται ιδεες δημοκρατιες και ηθικες που ουτε καν ξερει τι σημαινουν ουτε επραξε ποτε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
πεεεετσα τραμουντανα σε ξεφτυλισε η εριναλ.
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ε δεν του αρεσει ρε συ αυτο που λεμε οποτε δεν το καταλαβαινει ο φασιστικος οργανισμουληςτου . Πρεπει αν εισαι δημοκρατης να συμπαθεις ολο τον κοσμο να συμπασχεις με ολο τον κοσμο και να εχει τους ευαισθησιες για καθε θανατο. Δημοκρατης - χριστιανος ενα πραγμα. Με λιγα λογια οτι του φανει του λωλοστεφανη που λενε στο χωριο μου.

Μερσί για το κοπλιμάν.

Δεν κατάλαβα γιατί οι δημοκρατικές και ανθρωπιστικές ευαισθησίες της Μουνίτσας την εγκατέλειψαν ( :( ) όταν δολοφονήθηκε ένας κατά κοινή ομολογία δημοκράτης, όπως ήταν ο Π. Μπακογιάννης.

Μήπως το έχεις καταλάβει εσύ;

Δεν είναι α-λα-καρτ οι δημοκρατικές ευαισθησίες.

Ή μήπως είναι;
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Kαι όπως όλοι γνωρίζουμε, όλοι αυτοί που απαιτούν τέτοιες ευαισθησίες διακρίνονται για τι φιλευσπλαχνία και τον αλτρουισμό τους..

Είσαι εσύ φιλεύσπλαχνος και αλτρουιστής, μεγάλε, και καλύπτεις τα (όποια) κενά...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Μερσί για το κοπλιμάν.

Δεν κατάλαβα γιατί οι δημοκρατικές και ανθρωπιστικές ευαισθησίες της Μουνίτσας την εγκατέλειψαν ( :( ) όταν δολοφονήθηκε ένας κατά κοινή ομολογία δημοκράτης, όπως ήταν ο Π. Μπακογιάννης.

Μήπως το έχεις καταλάβει εσύ;

Δεν είναι α-λα-καρτ οι δημοκρατικές ευαισθησίες.

Ή μήπως είναι;

Nαι ήταν δημοκράτης και αγωνιστής κατά της Χούντας (ή μήπως ούτε κι αυτός ήταν;), αλλά μετά παντρεύτηκε την κόρη του Μητσοτάκη και τόλμησε να βάλει και υποψηφιότητα με το κόμμα του!
Οπότε "Καλά του κάνανε!"
Ή (το λιγώτερο) "Στ' αρχίδια μας για τον γενίτσαρο" (Όρος που χρησιμοποιεί κι αυτός που προηγείται της κρίσιμης ψηφοφορίας, όπως και ανεμένετο άλλωστε! :grin:)  
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
ειχα εναν γνωστο με μαγαζι με ρουχα στην Εγνατια το πρωι τον βλεπω με τον πιτσιρικα τον γιο του , που πατε ρε του λεω να πεταξουμε πετρες στους μπατσους μου λεει
το βραδυ με πηρε τηλεφωνο κλαιγοντας να με ρωτησει αν εχω κανεναν αστυνομικο! να παει να προσεχει το μαγαζι του το οποιο φυσικα εγινε καρβουνο
ρε τυπε την ιδια ιστορια ειχε γραψει ο πρετεντερης νομιζω..!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μερσί για το κοπλιμάν.

Δεν κατάλαβα γιατί οι δημοκρατικές και ανθρωπιστικές ευαισθησίες της Μουνίτσας την εγκατέλειψαν ( :( ) όταν δολοφονήθηκε ένας κατά κοινή ομολογία δημοκράτης, όπως ήταν ο Π. Μπακογιάννης.

Μήπως το έχεις καταλάβει εσύ;

Δεν είναι α-λα-καρτ οι δημοκρατικές ευαισθησίες.

Ή μήπως είναι;

ναι εγω καταλαβα και εξηγησα πιο πανω τα σχετικα με ευαισθησιες σε δολοφονιες. Το εξηγησα μαλιστα δεοντως και με παραδειγματα πιο πανω μην ξαναλεμε τα ιδια.
Αν δεν θες να το κατανοησεις για καποιο λογο ειναι απο κει και περα δικο σου προβλημα.
γιατι και εγω δεν κατανοω πως ειναι δυνατον να χαιρεσαι που σε λεει καποιος φασιστα, πως ειναι δυνατον να χαιρεσαι με θανατο ενος παιδιου και πως ειναι δυνατον να θες ενα τετοιο κοσμο αηδιας που περιγραφεις.
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
ωραια λογικη αυριο μεθαυριο σε αυτοκινητιστικα θα βγαζει αποφαση ο δικαστης." ο χ οδηγος θα επρεπε να ξερει οτι οδηγωντας πηρε το ρισκο της επαναστατικης γυμναστικης και ιδιαιτερα οταν βρεθει απεναντι σε μεθυσμενο οδηγο " και αν καποιος μεθυσμενος σε σκοτωσει θα κρινεσαι υπευθυνος εσυ που πεθανες επειδη ρισκαρες να οδηγεις αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα

MONO ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ....
 

Επισκέπτης
Λέγε ρε πούστη απ'το πληκτρολόγιο, λέγε.
Πες ρε μπινέ αυτά που δε θα'λεγες έξω ούτε στον εαυτό σου.
Αρχίδι..

Δεν σε καταλαβαίνω ειλικρινώς.
Δηλαδή πιστεύεις ότι ΚΩΛΩΝΩ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ να πω ότι του συγκεκριμένου νέου,
τα ήθελε ο κώλος του και ότι το μυαλό του ήταν θωλωμένο από το χασίσι ;;;;
ΠΑΝΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΌ.
Θεωρεις ότι φοβάμαι καμία αναρχοαυτόνομη πούστρα ;;;;;;;
ΤΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ;;;;;
Το χειρότετο που μπορούν (μπορείτε) να μου κάνουν , είναι να μου κάψουν το ΙΧ.
Κι αυτό πούστικα, κάποια στιγμή που θα είμαι μακριά!
ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥΣΤΡΕΣ.

Εμένα προσωπικα ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΤΕ ΤΑ @@.

Από εκεί και πέρα να πειράξετε τα παιδιά μου ;;;;; (μωρά).

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom