Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
ναι... όσο απεχθής είναι η προσπάθεια να ριχτούν ευθύνες στην μάνα του αλέξη (με τις οποιεσδήποτε διαδόσεις που κυκλοφορούν) που κανουν τα χρυσαύγουλα και οι συμπαθούντες τους, τόσο απεχθής είναι και η προσπάθεια να ριχτούν ευθύνες στην εργοδοσία της μαρφίν για τους φόνους των υπαλλήλων της από αριστερά αρχίδια σαν και σένα...

+100000  :rockon:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Το μόνο που βλέπουμε είναι η εκμετάλλευση του θανάτου ενός παιδιού από την αριστερά.  :S

Οι κακόμοιροι νόμισαν πως έτσι θα ξεκινήσει η δεκεμβριανή επανάσταση.  :2funny: :2funny: :2funny:
εδω πιστευει ο ΠΠος οτι θα κανει νεο ΕΑΜ  :jerking:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Καπως ετσι φιλε μου.Ευκαιρια ψαχνουν με το παραμικτο να κανουν τις "επαναστασεις" τους...

άπλητοι επαναστάτες του κώλου που πατάνε στο αίμα ενός αθώου παιδιού... :S
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Προσωπικά ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑ,

Δεν επιτρέπεται λοιπόν να λες ότι είσαι πατριώτης.

Προσωπικά όπου σε βρίσκω να το καυχιέσαι θα σε κράζω ανηλεώς.

Μετά την εξύμνηση της φοροδιαφυγής, εύχεσαι να ξανασφαχτούμε μεταξύ μας.

Είναι ντροπή να θεωρείς εαυτόν πατριώτη.

Τέλος από εμένα.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
εδω πιστευει ο ΠΠος οτι θα κανει νεο ΕΑΜ  :jerking:

Δεν το νομίζω, αν υποθετικά γινόταν κάτι τέτοιο, θα εχει την τύχη του πρώτου ΕΑΜ, μη σου πω και χειρότερη... :fuck2:

Μη βλέπεις που σκούζουν, κάτι δειλά ανθρωποειδή είναι...
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
εδω πιστευει ο ΠΠος οτι θα κανει νεο ΕΑΜ  :jerking:

Ας μας σχολιάσει τη ρήση του Προέδρου της Κύπρου και αρχηγού του Α.Κ.Ε.Λ: "Απεχθές το Μνημόνιο αλλά ήταν η μόνη εφικτή λύση" ή κάπως έτσι τέλος πάντων και ας κάνει ό, τι θέλει μετά.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Ας μας σχολιάσει τη ρήση του Προέδρου της Κύπρου και αρχηγού του Α.Κ.Ε.Λ: "Απεχθές το Μνημόνιο αλλά ήταν η μόνη εφικτή λύση" ή κάπως έτσι τέλος πάντων και ας κάνει ό, τι θέλει μετά.

Νομίζω πως είναι τουλάχιστον ντροπή η σύγκριση ΑΚΕΛ - Χριστόφια με ΣΥΡΙΖΑ - Τσίπρα, φυσικά για το ΑΚΕΛ και το Χριστόφια.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Νομίζω πως είναι τουλάχιστον ντροπή η σύγκριση ΑΚΕΛ - Χριστόφια με ΣΥΡΙΖΑ - Τσίπρα, φυσικά για το ΑΚΕΛ και το Χριστόφια.

Άμα γίνουν τίποτε εκλογές και καταλήξουν τα λεφτά της δόσης στον Τσίπρα να είσαι σίγουρος ότι ΘΑ ΠΕΙ ΤΑ ΊΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.

Τώρα το παίζει τρελίτσα. Μαζεύτηκε δηλαδή αλλά ακόμη πετάει που και που τα κουλά του...
 

Επισκέπτης
Άσε ρε φίλε με το γαμώπουστα που ισχυρίζεται κιόλας πως είναι και πατέρας.
Και το κάθε μουνόπανο που θα βγει να μας ενημερώσει είτε στα ίσα είτε πλαγίως για το μακαρίτη και τη μάνα του.
Γαμώ τον αντίχριστό τους..
Αστους να λιωνουν λεμε.

Απλα επιβεβαιωνουνε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν επιτρέπεται λοιπόν να λες ότι είσαι πατριώτης.

Προσωπικά όπου σε βρίσκω να το καυχιέσαι θα σε κράζω ανηλεώς.

Μετά την εξύμνηση της φοροδιαφυγής, εύχεσαι να ξανασφαχτούμε μεταξύ μας.

Είναι ντροπή να θεωρείς εαυτόν πατριώτη.

Τέλος από εμένα.

Ψυχάκιας ειναι. Αυτο το χουμε πει εδω και μηνες  :P
και πες οτι τον κραζεις τι θα βγαλεις? ο τυπος ακομη και αδικο να εχει
ειναι τοσο μλκας που θα επιμενει οτι εχει δικιο. Κλασσικη περιπτωση
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
γιατι πρεπει καποιος σωνει και ντε να συμφωνει με μια δολοφονια και να μην τον αφηνει απλα αδιαφορο?

Πολύ ενδιαφέρουσα δήλωση αυτή.

Θα μας εξηγήσετε πώς συνάδει με την απέραντη δημοκρατική, και ανθρωπιστική υποθέτω, ευαισθησία σας;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πολύ ενδιαφέρουσα δήλωση αυτή.

Θα μας εξηγήσετε πώς συνάδει με την απέραντη δημοκρατική, και ανθρωπιστική υποθέτω, ευαισθησία σας;

Γιατι ποιος σου ειπε οτι ειναι δημοκρατικη? επειδη ετσι σου παρουσιαζει τον εαυτο της?

χαχαχχαχαχαχα α ρε μλκες. Ποσο παιδακια ειμαστε μερικες φορες  :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

O Μπέρια συγχαίρει τον Στάλιν (ή και το αντίστροφο).
Πλάκωσε κι ο ποντικός, σαν να ήταν η επιτομή της αντικειμενικότητος, και μοιράζει εύσημα στο παπί (και όχι μόνον)!

Ανατρίχιαξα! :grin:
 

Επισκέπτης
ναι... όσο απεχθής είναι η προσπάθεια να ριχτούν ευθύνες στην μάνα του αλέξη (με τις οποιεσδήποτε διαδόσεις που κυκλοφορούν) που κανουν τα χρυσαύγουλα και οι συμπαθούντες τους, τόσο απεχθής είναι και η προσπάθεια να ριχτούν ευθύνες στην εργοδοσία της μαρφίν για τους φόνους των υπαλλήλων της από αριστερά αρχίδια σαν και σένα...
Βασικα ο γιανεβαν δεν εγραψε"ειναι απεχθης"αλλα"μοιαζει".

"Σε κάθε περίπτωση η προσπάθειά σου να επιμερίσει την ευθύνη ανάμεσα στους φυσικούς και ηθικούς αυτουργούς ττης δολοφονίας των εργαζομένων στην Μαρφίν, με την εργοδοσία που είχε εκδηλώσει την πρόθεσή της να δουλέψουν τα υποκαταστήματα (πιθανώς ανοήτως διότι και ποιος πελάτης θα πήγαινε, αλλά δικαίωμά της φυσικά) μοιάζει με την αναζήτηση ευθυνών από την μάνα του Αλέξη που εκείνη την στιγμή βρισκόταν με τον γκόμενο (είχε ακουστεί) και δεν πρόσεχε το παιδί της."

Και αν κρινω απο την πορεια του νηματος η γιανεβανεια"παρομοιωση"εγινε απεχθης σε κατι δεκσους,η μαλλον"απεχθης",αφου ξεφτιλιστικε πανυγηρικα...
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
O Μπέρια συγχαίρει τον Στάλιν (ή και το αντίστροφο).
Πλάκωσε κι ο ποντικός, σαν να ήταν η επιτομή της αντικειμενικότητος, και μοιράζει εύσημα στο παπί (και όχι μόνον)!

Ανατρίχιαξα! :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην τον αποπαίρνεις...Κάνει την επανάστασή του εδώ μέσα...Όπως και πολλοί άλλοι ομοϊδεάτες του...

Τι να κάνεις; Άμα σε πάει γαμιώντας η Ιστορία από "πάππου προς πάππου", πρέπει κάπου να βρεις να ξεσπάσεις...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Και αν κρινω απο την πορεια του νηματος η γιανεβανεια"παρομοιωση"εγινε απεχθης σε κατι δεκσους,η μαλλον"απεχθης",αφου ξεφτιλιστικε πανυγηρικα...

Για να το λες εσύ!
Και πάνω που είχα νομίσει πως τουλάχιστον σ' αυτό είχαμε πλέον όλοι συμφωνήσει για το τί εννοούσα.
Υπολόγιζα χωρίς τον ποντικό βέβαια...

Υ.Γ. Και να πεις πως δεν το διευκρίνισα για τους ελαφρώς υστερούντες στο μυαλό;
     Για τους φανατικούς δεν μπορώ δυστυχώς να κάνω κάτι...
 

Επισκέπτης
Βεβαιως λογικο ειναι ο γιανεβανης να μην βρισκει απεχθη μια τετοια συγκριση,το γιατι το εγραψε ο Χαρος...

Το περιεργο ειναι ομως γιατι την βρισκει απεχθη ο τραβατρομπας...
Η εριτίμη σύζυγος μου δίσταζε και το σκεφτότανε. Φυσικά εγώ ούτε να το ακούσω ήθελα (μεταφράζοντας το ποσό των 3.800 ευρώ πλέον υλικών σε περίπου 50 ξενοπηδήματα) και πρότεινα να το φτιάξουμε μόνοι μας.

"Μα θα τα καταφέρουμε? Δεν έχουμε βάψει ποτέ σπίτι από την αρχή" η μόνιμη επωδός της γυναίκας μου.

"Γαμώ το κέρατο μου γαμώ. Δεν είναι και μαθηματικά, ούτε φιλοσοφία, σπάτουλα, γυαλόχαρτο και μπατανόβουρτσα είναι" αντέτεινα εγώ..

τελικά πείστηκε ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom