Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μς δυο λόγια ο άνθρωπος είπε πως για τους Τσάντες, Γουέλς. Μομφεράτο, Περατικό κλπ που σκότωσε η 17Ν συμφωνώ. Για τον Αξαρλιάν διαφωνώ, για τον Μπακογιάννη ψηφίζω λευκό. Δεν το θεωρώ σωστό που τον σκότωσαν, αλλά δεν σκάω κι όλας!!

Κάτι τέτοιο δεν κατάλαβες εσύ; Εγώ αυτό κατάλαβα κι αν δεν είναι έτσι ας το διαψεύσει να του ζητήσω και συγγνώμη.

δε νομιζω οτι ειπε αυτο....δεν ειπε συμφωνω με τους θανατους και διαφωνω για αξαρλιαν και αδιαφορω για μπακογιαννη....
ειπε οτι οι θανατοι των υπολοιπων περαν του αξαρλιαν με αφησαν αδιαφορο...Οι θανατοι της μαρφιν και του γρηγοροπουλου για τους χ ψ λογους με αγγιξαν/συγγινησαν/εξοργισαν βαλε ο,τι θες εσυ σε αυτο. και μπορω να δικαιολογησω και το σκεπτικο του... Οι πρωτοι θανατοι ηταν αποτελεσμα συγκεκριμενων ενεργειων, στοχευμενων και μελετημενων (περαν του αξαρλιαν) απεναντι σε ατομα τα οποια μια οργανωση θεωρησε οτι επρεπε να χασουν τη ζωη τους για να εκδηλωσει και να ακουστει το οποιο πολιτικο μηνυμα ηθελε να δωσει....Δεν θα εξετασω το αν ηταν σωστο ή λαθος αυτο...
Μπορω να δικαιολογησω το για ποιο λογο καποιος δεν θα "συγκινηθει" με αυτους τους θανατους αλλα θα αδιαφορησει και θα τους δει ως μια πολιτικη ενεργεια (τρομοκρατικη ή ο,τι αλλο θες να την στολισεις)
Αυτο γιατι θα πρεπει να σημαινει οτι συμφωνει με την ενεργεια? Οτι την επικροτει?
Οπως μπορω να καταλαβω για ποιο λογο καποιος θα εξοργιστει ή θα σταναχωρηθει οταν σκοτωθει ενας 15χρονος στα καλα καθουμενα ή οταν καουν ζωντανοι καποιοι ανθρωποι χωρις να φταινε...


Καλα σου λεει ρε τι δεν καταλαβαινεις. Μιλας με μια άψυχη που νιωθει τοσο περηφανη
για αυτη την ωραια ιδιοτητα του χαρακτηρα της που βγαινει να το βροντοφωναξει κιολας  :P

καλα εσυ εισαι τοσο στοκος που δεν εχεις καταλαβει καν τι λεμε...καλυτερα να μην ξανασχοληθεις
 

Επισκέπτης
Μς δυο λόγια ο άνθρωπος είπε πως για τους Τσάντες, Γουέλς. Μομφεράτο, Περατικό κλπ που σκότωσε η 17Ν συμφωνώ. Για τον Αξαρλιάν διαφωνώ, για τον Μπακογιάννη ψηφίζω λευκό. Δεν το θεωρώ σωστό που τον σκότωσαν, αλλά δεν σκάω κι όλας!!

Δεν σκας ;;;;;;
Γιατί για τους αναρχικούς που σκότωσαν οι μπάτσοι σκάει κανείς ;;;
ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ.

Καλά τους έκαναν.

Σιγά μην κλάψουμε για το ... Φούντα!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866

Επισκέπτης
Οι πρωτοι θανατοι ηταν αποτελεσμα συγκεκριμενων ενεργειων, στοχευμενων και μελετημενων (περαν του αξαρλιαν) απεναντι σε ατομα τα οποια μια οργανωση θεωρησε οτι επρεπε να χασουν τη ζωη τους για να εκδηλωσει και να ακουστει το οποιο πολιτικο μηνυμα ηθελε να δωσει....Δεν θα εξετασω το αν ηταν σωστο ή λαθος αυτο...

ΔΗΛΑΔΗ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΒΡΩΜΙΑΡΑ , ΑΦΗΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ
ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Π.Χ.
ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΞΗΡΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΣΕΡΙΦΗΔΕΣ, ΤΟ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΦΟΝΤΙΝΑ ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν σε καταλαβαίνω ειλικρινώς.
Δηλαδή πιστεύεις ότι ΚΩΛΩΝΩ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ να πω ότι του συγκεκριμένου νέου,
τα ήθελε ο κώλος του και ότι το μυαλό του ήταν θωλωμένο από το χασίσι ;;;;
ΠΑΝΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΌ.
Θεωρεις ότι φοβάμαι καμία αναρχοαυτόνομη πούστρα ;;;;;;;
ΤΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ;;;;;
Το χειρότετο που μπορούν (μπορείτε) να μου κάνουν , είναι να μου κάψουν το ΙΧ.
Κι αυτό πούστικα, κάποια στιγμή που θα είμαι μακριά!
ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥΣΤΡΕΣ.

Εμένα προσωπικα ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΤΕ ΤΑ @@.

Από εκεί και πέρα να πειράξετε τα παιδιά μου ;;;;; (μωρά).

εσυ ευχεσαι θανατο για τα παιδια αλλων ρε
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ε δεν του αρεσει ρε συ αυτο που λεμε οποτε δεν το καταλαβαινει ο φασιστικος οργανισμουληςτου . Πρεπει αν εισαι δημοκρατης να συμπαθεις ολο τον κοσμο να συμπασχεις με ολο τον κοσμο και να εχει τους ευαισθησιες για καθε θανατο. Δημοκρατης - χριστιανος ενα πραγμα. Με λιγα λογια οτι του φανει του λωλοστεφανη που λενε στο χωριο μου.

α τωρα το ειδα αυτο...τι να σου πω...εμενα παντως δεν μπορουν να με αγγιξουν ολοι οι θανατοι το ιδιο....οταν πεθανε ο ομορφαντρας Κιμ Γιονγκ Ιλ δε θα σου πω οτι εκλαψα κι ολας...Επισης εαν πεθανει και ο σεξι γιος του μπορω με σιγουρια να σου πω οτι δε θα κλαψω...
 

Επισκέπτης
εσυ ευχεσαι θανατο για τα παιδια αλλων ρε

ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΑΥΤΟ ΜΩΡΗ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΒΡΩΜΙΑΡΑ ;;;;;;;;
ΓΙΑ ΑΘΩΑ ΠΑΙΔΙΑ ;;;;;;;;;;;;

Γιατί αν ονομάζεις παιδιά ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΜΟΛΟΤΩΦ,ΑΥΤΟΥΣ ΝΑΙ
ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΕΚΡΟΥΣ.

Άί γαμήσου τώρα .....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΔΗΛΑΔΗ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΒΡΩΜΙΑΡΑ , ΑΦΗΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ
ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Π.Χ.
ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΞΗΡΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΣΕΡΙΦΗΔΕΣ, ΤΟ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΦΟΝΤΙΝΑ ...

ναι...εγω εχω το προβλημα που αφηνω ανοιχτα ολα τα ενδεχομενα για μια πολιτικη πραξη με το οποιο κοστος ακομα και αυτο της ανθρωπινης ζωης ενος ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ...
εσυ που εισαι κοτζαμ μαντραχαλος και εχεις δυο βλασταρια και μιλας για ψοφο και θανατο για τα παιδια των αλλων ανθρωπων επειδη πινουν μπαφους και πανε στα εξαρχεια εισαι ο νορμαλ...
την παλευεις καμια σταλα?
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
εσυ ευχεσαι θανατο για τα παιδια αλλων ρε
καλα εισαι οτι να ναι εκτος απο ηλιθια εισαι και πολυ ηλιθια
αντε πανε στις πορειες μαζι με τους αλλους απλυτους του σαιτ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μερσί για το κοπλιμάν.

Δεν κατάλαβα γιατί οι δημοκρατικές και ανθρωπιστικές ευαισθησίες της Μουνίτσας την εγκατέλειψαν ( :( ) όταν δολοφονήθηκε ένας κατά κοινή ομολογία δημοκράτης, όπως ήταν ο Π. Μπακογιάννης.

Μήπως το έχεις καταλάβει εσύ;

Δεν είναι α-λα-καρτ οι δημοκρατικές ευαισθησίες.

Ή μήπως είναι;

εγω προσωπικα δεν εξεφρασα καμια αποψη για το θανατο του μπακογιαννη...μαλλον με μπερδευεις με αλλον
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΑΥΤΟ ΜΩΡΗ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΒΡΩΜΙΑΡΑ ;;;;;;;;
ΓΙΑ ΑΘΩΑ ΠΑΙΔΙΑ ;;;;;;;;;;;;

Γιατί αν ονομάζεις παιδιά ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΜΟΛΟΤΩΦ,ΑΥΤΟΥΣ ΝΑΙ
ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΕΚΡΟΥΣ.

Άί γαμήσου τώρα .....

εσυ βαπτιζεις το παιδι που θες να σκοτωσεις αναρχικο και το σκοτωνεις. Εισαι ξεφτιλας και μονο που ζητας να λυπηθουν οι αντιθετοι σου ιδεολογικα τα παιδια σου επικαλουμενος αθωοτητα.ενω ο  ιδιος αυθαιρετα ονομαζεις οποιο παιδι θες χασικλη και αναρχικο και ζητας θανατο. Για τρολ εισαι καλος αλλα το μεγεθος της εμετικης σου συμπεριφορας σε αυτο το ποστ δειχνει και την ψυχη σου. και την χαρακτηριζει.
και κατανοεις οτι αν εσυ που σαι τετοιο αποβρασμα σκατοψυχιας και παρακμης νου και ψυχης με αποκαλεις βρωμιαρα ειναι μεγιστη τιμη.  
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Όχι εγώ ρε συ! Αυτός που τα έλεγε αυτά εδώ μέσα.
Παρέθετα την άποψη άλλου.

Αγχωμένο σε βλέπω, ενδεχομένως λόγω της διεξαγόμενης ψηφοφορίας. Μην ανησυχείς! Το παπί δεν χάνει τον τίτλο με τίποτα! :grin: :grin:
 
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
λάκη ότι και να πίνεις κάντο σφηνάκια, κατέβασε τα όλα καπάκια,κάτσε 5 λεπτά prin epistrepseis, και σκίσε τους όλους!!!!!!!!
τρώω και δρακουλίνια μπροστά από την οθόνη και σε θαυμάζω!!!!
έχεις δίκιο μην υποχωρείς!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Δηλαδή πιστεύεις ότι ΚΩΛΩΝΩ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ να πω ότι του συγκεκριμένου νέου,
τα ήθελε ο κώλος του και ότι το μυαλό του ήταν θωλωμένο από το χασίσι ;;;;



Εμένα προσωπικα ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΤΕ ΤΑ @@.

Λακης οι "θολωμενοι" απο το χασις, δεν εχουν και πολλη ορεξη για φασαριες. Αν ειναι πιτσιρικαδες βεβαια αλλαζει το πραμα γιατι του πιτσιρικα το αιμα βραζει. Ομως απο πουθενα δεν αποδειχτηκε οτι ο αδικα δολοφονημενος Γρηγοροπουλος ειχε κατι "πιει". Αρα ως συνηθως γραφεις μαλακιες. Επισης ακομα κι αν δεχτουμε το γεγονος οτι ο μικρος πεταγε πετρες στους μπατσους, που ουτε αυτο αποδειχτηκε, δεν του αξιζε αυτο το τελος. Ενα 16 χρονο παιδι δεν μπορεις να το χαρακτιρισεις εγκληματια για αυτο και ο νομος ειναι επιεικης με τους ανηλικους.
Εχεις σκεφτει οτι θα μπορουσε να ηταν ο γιος σου στη θεση του ή εισαι τοσο σιγουρος για τα παιδια σου ?


Μη λες μεγαλα λογια......
 

Επισκέπτης
[size=20pt]ΕΔΩ Ο ΦΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΜΠΑΤΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ[/size]
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Λακης οι "θολωμενοι" απο το χασις, δεν εχουν και πολλη ορεξη για φασαριες. Αν ειναι πιτσιρικαδες βεβαια αλλαζει το πραμα γιατι του πιτσιρικα το αιμα βραζει. Ομως απο πουθενα δεν αποδειχτηκε οτι ο αδικα δολοφονημενος Γρηγοροπουλος ειχε κατι "πιει". Αρα ως συνηθως γραφεις μαλακιες. Επισης ακομα κι αν δεχτουμε το γεγονος οτι ο μικρος πεταγε πετρες στους μπατσους, που ουτε αυτο αποδειχτηκε, δεν του αξιζε αυτο το τελος. Ενα 16 χρονο παιδι δεν μπορεις να το χαρακτιρισεις εγκληματια για αυτο και ο νομος ειναι επιεικης με τους ανηλικους.
Εχεις σκεφτει οτι θα μπορουσε να ηταν ο γιος σου στη θεση του ή εισαι τοσο σιγουρος για τα παιδια σου ?


Μη λες μεγαλα λογια......

δεν εχει παιδια ο λακης παπαριες λεει αλλα τεσπα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
[size=20pt]ΕΔΩ Ο ΦΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΜΠΑΤΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ[/size]

εντάξει.. πολλά ονόματα του δίνουνε ..

παρεξήγηση
αντίσταση
επαναστατική ενέργεια.....
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
Διαβάζω ώρα το νήμα.

Μπορώ να κατανοήσω κάθε άποψη. Αλλά το να υπάρχει αδιαφορία ή ευχή για θάνατο παιδιών, είναι κάτι μη ανεκτό.  
 

Επισκέπτης
Που'σαι λαλάκη??
Κοτάρα του κερατά είσαι κι αυτά που γράφεις εδώ δεν τολμάς να τα πεις ούτε στο ασανσέρ μόνος σου.
Και κάποιοι πουστράκο, ούτε πειράζουμε, ούτε καν ευχόμαστε κακό για οποιοδήποτε παιδί.
Εσένα σου γαμούσα τα πρέκια άνετα και μόνο για τη σκατοψυχιά που βγάζεις αρχίδι..




Εχεις σκεφτει οτι θα μπορουσε να ηταν ο γιος σου στη θεση του ή εισαι τοσο σιγουρος για τα παιδια σου ?


Μη λες μεγαλα λογια......

Αυτό και τέλος..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom