Νέα

Τέως ο Κωνσταντίνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TNT!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
566
Χέστρες για όλα τα γούστα στο Κατόι!

FB_IMG_1673853988012.jpg
20230114_115502.jpg

Μεταφέρθηκαν στον τάφο του Φλωράκη!


708020_b.jpg
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.029
Πόντοι
3.936
Ρε εδώ οι βλαμμένοι έκλεισαν την εθνική οδό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιός Φραγκολιάς; Ο Κωνσταντίνος Β' που πέθανε. Αυτά δε λέμε τόση ώρα;

Στη φωτογραφία ποιος είναι;


Έχασα επισοδειο πάλι.


(&€/;[(![+*{(€[@&]}(![@*]}(![@*]}(![@*]}(![@*]}(!@[*](}!]}@(*![{@;&)([?]£}&)([!£(00101010101001110101010010101
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.305
Κριτικές
1
Like
35.339
Πόντοι
6.256

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
A2C9D768-ED25-426D-A19B-0F14AC5CC1C8.jpeg



Ας ορίσουμε νέο βασιλεία τον πιξη
Εγώ ψηφίζω υπέρ

Εγώ προτείνω Andrew ή Tristan Tate τύπε μου!


Μαλάκες μου,αυτό είναι το μάθημα της Ιστορίας: μία μαλακία που κάναμε την 27η Σεπτεμβρίου 1831 με την δολοφονία του Καποδίστρια,

έκλεισε και τυπικά σήμερα την 16η Ιανουαρίου 2023.

Δύο αιώνες μαλάκες μου….

«Δεν μετράς καλά φιλόσοφε … Ανάθεμα στους Αγγλογάλλους που ήσαν η αιτία κι εγώ έχασα τους δικούς μου, και το Έθνος έναν άνθρωπο που δε θα τονε ματαβρεί, και το αίμα του με παιδεύει ως τώρα …».

Πετρόμπεης Μαυρομιχάλης
 
Τελευταία τροποποίηση:

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.172
Κριτικές
2
Like
18.745
Πόντοι
3.656
Πηγές τυπε?
Εδώ, το πρωι εκτιμησαν τον κόσμο σε 3000
πήγαμε φίλε απο πρωί ,184 άτομα με μηχανάκια ξεκινήσαμε απο Πύργο Αθηνών,
εθνική ελλάδας κάναμε , βάζελοι οι περισσότεροι ,αρκετοί γαύροι , 9 αεκτζήδες και 5 παιδιά παοκ!!!
Νεύρα με φοβιΚούλη αλλά μισό ψήφο δεν ξαναπαίρνουν οι κατσαπλιάδες
Κάποιος ας πούμε με έξι δαχτυλα?:confused::think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ας ορίσουμε νέο βασιλεία τον πιξη
Εγώ ψηφίζω υπέρ
αν είναι απόγονος απο Τασκένδη και δουλεύει σαν μανιακός το σφυρί κ σαν χειρούργος το δρεπάνι ,ναί :cheesy:

τον προσβάλλεις ...ο πιξη είναι μαχητής του Βουνού, γιωτάς βέβαια αλλά του βουνού :confused:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Τέτοια μάζωξη βλαμμένων είχαμε να δούμε από τα συλλαλητήρια για τη Μακεδονία.
Α ναι, οι ίδιοι ήταν

FB_IMG_1673865930752.jpg
20230116_114218.jpg
20230116_091346.jpg
20230116_091611.jpg
20230116_130301.png
Από το να βλέπω παρέλαση με μαστίγια,δονητές,δερμάτινα σε άνδρες να πηγαίνουν στα 4 σαν σκυλιά-δούλοι,τύπους να προσβάλλουν την θρησκεία με εικόνες στα αχαμνά τους και άλλα παρόμοια,καλύτερα αυτά..
Δεν έχω κάτι με την LGBT κοινότητα και ο καθένας στο κρεβάτι του ας κάνει ότι θέλει...Αλλά όπως κάποιους τους προκαλούν εικόνες σαν αυτές που έβαλε ο συν-μύστης έτσι και εμένα με προκαλούν εικόνες από την παρέλαση των άλλων.Αλλά ξέχασα...αυτά είναι προοδευτικά ενώ η Ελληνική Σημαία και όποιος την κρατάει είναι...φασίστας και λάτρης Βασιλιά ή Παπαδόπουλου
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Από το να βλέπω παρέλαση με μαστίγια,δονητές,δερμάτινα σε άνδρες να πηγαίνουν στα 4 σαν σκυλιά-δούλοι,τύπους να προσβάλλουν την θρησκεία με εικόνες στα αχαμνά τους και άλλα παρόμοια,καλύτερα αυτά..
Δεν έχω κάτι με την LGBT κοινότητα και ο καθένας στο κρεβάτι του ας κάνει ότι θέλει...Αλλά όπως κάποιους τους προκαλούν εικόνες σαν αυτές που έβαλε ο συν-μύστης έτσι και εμένα με προκαλούν εικόνες από την παρέλαση των άλλων.Αλλά ξέχασα...αυτά είναι προοδευτικά ενώ η Ελληνική Σημαία και όποιος την κρατάει είναι...φασίστας και λάτρης Βασιλιά ή Παπαδόπουλου
Τυπε επειδή δεν γουστάρω το ένα, σημαινει οτι γουστάρω το άλλο;
Τι ανόητη λογική ειν' αυτή;

Καταρχάς, δεν είναι καν ελληνικές σημαιες αυτές που κρατάνε

Δηλαδή, αν ο άλλος κρατάει βασιλικη σημαία, δεν είναι λατρης του βασιλιά;

Εντελώς λάθος ο συλλογισμός σου απ' αρχή μέχρι τέλος.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.071
Πόντοι
4.546
και τα τέκνα τόσο μαλάκες είναι, πλούσιες πήραν
και τα παιδιά τους γάμους από συμφέρον και καιροσκοπία θα κάνουν,
όχι σαν εμάς τους βιοπαλαιστές
Έχουν μυαλό, όχι σαν και εμάς που ανοίγουμε θέματα και ρωτάμε αν μπορούν να μας ερωτευθούν οι εκδιδόμενες.
Το ελληνικό δεν το έχει και τόσο ο Pavlos,αλλά το αγγλικό το κατέχει με ευφράδεια ομολογώ.


Το μπου συμμετέχει πάνδημο στις τελετές μνήμης και αποτίει φόρο τιμής στον θεσμό με μεσίστια την σημαία του γλόμπεου.

Το τυπικό τέλος της βασιλείας στην Ελλάδα.
Από τον Γιωργάκη πάντως, καλύτερα μιλάει και με πλουσιότερο λεξιλόγιο.
1673870274478.jpeg


Το hobbit στη μέση τι φάση;
Lord of the Rings No4
Ε μην τους πούνε και δεξιούς
Αυτό δείχνει τη ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ μαλακία που δέρνει τη Δεξία στην Ελλάδα, από την μεταπολίτευση και μετά. Τους ενδιαφέρει τι θα πουν άνθρωποι γαλουχημένοι και κομματικοποιημένοι με τον Μαρξ και Λένιν(που θα κυβερνούσαν σαν τον Κιμ και τον Πολ Ποτ, όμως)
Μπροστα στα κυριολεκτικα αυτιστικα γιδια που χορευαν τσαμικο το 2015 δε θα ξαναπερασουν ποτε στην ιστορια.

Και Τσιπρας και Κουλης και Κουτσουμπας επρεπε να ηταν εκει.

Δειχνει μονο τη φοβια και το σκατενιο εγκεφαλο που κουβαλαει ολη η βαλκανιοπληκτη μπουρζουαζια που πρεπει ακομη και τωρα να δειξουν οτι κατι λενε και ατι κανουν (= τιποτα).

Μια ζωη μεσα στη διαχειρηση και στο φοβο του χωριατη.

Εδω οι μπολσεβικοι τιμησαν τους τσαρους και τα μνημεια τους που οι ιδιοι τους κατεσφαξαν και εδω κανουν πολιτικες αναλυσεις 50 χρονια μετα για το Βασιλια.

Μιλαμε για τερμα βλαμμενους και δεξιοι και αριστεροι οχι αστεια.
Είπαμε, η Ελλάδα ψήφισε πρώην κομμουνιστές λίγα μόλις χρόνια πριν, οπαδούς του Μαδούρο, του Τσάβεζ και του Φιντέλ, με παιδιά που λέγονται Ερνέστο... Κατά τα άλλα, ο Κωνσταντίνος τους πείραξε και αντί να λένε κάτι άλλο, συνεχώς μας πρήξαν τα παπάρια αν η "Δημοκρατία" μας κινδυνεύει από την ταφή ενός μονάρχη.
Μια βρωμο - ΝΔ, που συνεχώς πιπιλάει την καραμέλα του ΠΑΣΟΚ ως φταίχτη για ΟΛΑ τα δεινά του Σύμπαντος, αλλά όταν κυβερνάει αυτή, είναι/ήταν/θα είναι ΑΝΙΚΑΝΗ να αλλάξει το οτιδήποτε ή καν να προσπαθήσει για το καλύτερο(εντάξει, υπάρχει και το άπειρο μηδέν, τσυριζαίϊκο, αλλά και πάλι, η ΝΔ δεν θα έπρεπε να υπάρχει πλέον ως σοβαρή πολιτική δύναμη... Ο κόσμος ψηφίζει τον ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΝΙΚΑΝΟ/ΑΧΡΗΣΤΟ, με πλήρη φοβία να δει και κανένα άλλο κόμμα)
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
«Δεν μετράς καλά φιλόσοφε … Ανάθεμα στους Αγγλογάλλους που ήσαν η αιτία κι εγώ έχασα τους δικούς μου, και το Έθνος έναν άνθρωπο που δε θα τονε ματαβρεί, και το αίμα του με παιδεύει ως τώρα …».

Πετρόμπεης Μαυρομιχάλης
Κατόπιν εορτής αφού την έκανες τη μαλακία ?
Άμου και στο διάλο κι εσύ Πετρόμπεη
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.802
Πόντοι
21.896

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Πήγαν 5-10 βουλευτές-ευρωβολευτές;
ή τους έχει κόψει τα αρχίδια ο μητσοτάκης ή πλέον η νδ είναι κέντρο
Κέντρο. Το δήλωσε και ο ίδιος στη συνέντευξη στο ΠΘ. Επί των ημερών του η ΝΔ δεν είναι το κόμμα που ηταν παλιά. Ο ίδιος είναι κεντροδεξιός και καμαρώνει που άλλαξε τη φυσιογνωμία του κόμματος. Κι έχεις ονειροπαρμένους που πιστεύουν ότι η ΝΔ θα χάσει τις εκλογές επειδή δεν έγινε δημόσια η τελετή.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Τί λογική είναι το να λες τον κόσμο βλαμμένο επειδή εκφράζει κάτι που εσένα δεν σου αρέσει.
Δεν ανέφερα την βασιλική σημαία.Προφανώς όταν έχουν την βασιλική σημαία,είναι λάτρεις του βασιλιά
Ελληνικές σημαίες είναι φίλε μου απλά παραλλαγές με βάση την κύρια Ελληνική η οποία ήταν η σημαία του Ναυτικού και μετά έγινε γενικώς η κρατική μας..Δηλαδή η σημαία της Μάνης,ή της Ύδρας δεν θεωρούνται Ελληνικές Σημαίες;;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom