Νέα

Τέως ο Κωνσταντίνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TNT!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.688
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
"Ολιστικά" ...όπως η πρόσφατη δήλωση Κυριάκου;
Σε καλό δρόμο είσαι.....
Ο Κούλης άνοιξε το δρόμο για επιστημονική φρασεολογία

Ότι σύστημα κ να υπάρχει κότα να είσαι από τη σωστή μεριά του συστήματος ...αλλιώς με 600 ευρώ μισθό κστον καοιταλισμο δε θα σε έλεγα και καπιταλιστή ;;;;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.688
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
26
Like
11.110
Πόντοι
3.466
Προυπολογισμος ΠΔ 4600000/ετος χωρις εσοδα και με εξοδα παραστασης/κινησης/ταξιδια χώρια χωρίς οριο και δεν δινω λογαριασμο!!!! Σας αρεσει? Α και μην ξεχασω οτι δεν τον βαζουν στις "καλες" λεσχες τον εκαστοτε ΠΔ διοτι δεν εχει την απαιτουμενη αιγλη. Απο την αλλη εχεις τον Διαδοχο που εχει Δισ περιουσια και ανηκει στην παγκοσμια ελιτ με οτι συνεπαγετε αυτο. Επρεπε εχθες να του κανουν προταση να γυρισει αφιλοκερδώς. Αλλα τι να λεμε μετα απο 200 χρονια που σκοτωσανε τον Καποδιστρια. Τον μονο ανθρωπο που αν ζουσε θα ηταν διαφορετικη αυτη η χωρα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.234
Κριτικές
18
Like
20.024
Πόντοι
4.546
τυπε ο καπιταλισμος φταιει :confused::confused::confused:
ηρθε αμεσως εγκληματικοτητα,και ετυχε να περναει απο ενα σημειο που γινονταν μανουρα ο τσαουσεσκου,και εφαγε την σφαιρα :confused::confused::confused:
Τυπε μην ξεχνάς και την πατριαρχια, και αυτή φταίει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Τα λεφτά το κράτος τα βρίσκει από του φόρους.Το που πάνε τα λεφτά το αποφασίζουν οι βουλευτές που ψήφισαμε μετά την ψήφιση του ετήσιου προϋπολογισμού και στη συνέχεια τα αντίστοιχα υπουργεία.Απο τη στιγμή που ψηφίζονται συνέχεια νόμοι τίποτα δεν παραμένει όπως πριν.Ειτε αυτό βελτιώνει τις καταστάσεις είτε όχι.Μεταρρυθμισεις γίνονται συνέχεια.Προφανως αν κάτι το βρήκαν από πριν και λειτουργεί γιατί να το αλλάξουν αν τους βολεύει;εσύ θα το έκανες;και τι εννοείς με τον στρατό;δηλαδή εκεί τι θες να αλλάξει;να ξηλωθούν οι κοπριτες;να καταργηθεί για να μην ξοδεύονται χρήματα και να πηγαίνουν άλλου;
ναι. ξηλωμα και αξιολογηση τυπε. οπως περνανε κριση οι βαθμοφοροι να περνανε και οι εποπ. οχι αλα καρτ αξιολογηση! με σοβαρες επιτροπες και να μην μπορεις να την αποφυγεις!

εχουν γινει τοσο και τοσοι 700 κιλα μπας και χωθουν σε κανενα γραφειο. τα μουνακια που μπαινουν αρχιζουν επικαλουνται γεννες και δισκοκηλες (η απλα ειναι μουνια, τα φτιαχνουν και με κανεναν αστερατο) και παλι χωνονται στα μη παραγωγικα ποστα. ολα αυτα ριχνουν το αξιομαχο του στρατευματος.

γνωστο ο στρατος οτι ειναι σκετο εξοδο. αλλα να κανει τη δουλεια του. να αποτρεπει και οχι να γελαμε μαζι του. αλλο να πληρωνεις εναν αεροπορο που αναχαιτιζει και εναν ουκα και αλλο ενα μπυροκοιλια που δε ξερει ουτε με το οπλο του να ριχνει ουτε καν τους βαθμους στο στρατευμα!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Η πλεμπα έτρωγε με το δελτίο και τα κομματοσκυλα έτρωγαν με δεκαεφτά μάσελες.
Όσο για το σχολείο κανονικά θα έπρεπε να έχει εικόνες των αγωνιστών του 1821.Τα αριστεριστικα σας είναι για το σπίτι σας και μόνο εκει...Εκτος βέβαια αν θεωρούνται ι ήρωες του 1821 πραχτορες του διεθνούς ιμπεριαλισμού....
Τα
ενω εσυ απο τον αλλο μηνα θα τρως με φουντ πας τυπε! θα πληρωνεις ρευμα με παουερ πας! και θα παιρνει και ο μητσοτακης επιδοτηση για τις ελιες του! δε τρωει η νουδου φραγκο απο τον ελληνικο λαο για αυτο εχει φτασει μισο δις χρεη!!!! μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Το τελευταίο το έχω σε τοιχογραφία κ στο σχολείο μου

Δεν αστειεύομαι ..
Όταν οι σοβιετικοί Ρουμάνοι ήταν σε σπίτια με θέρμανση κ ασανσέρ με πυρηνικά εργοστάσια και θέατρα και δρόμους πάρκα σχολεία νοσοκομεία ,,εδώ στην Ελλάδα χεζαμε στους δρόμους ...

Κ στην Αφρική Ασία Ινδία λατινική Αμερική δλδ 4-5 δις του καπιταλισμού. Δεν έχουν ακόμα σχολεία δρόμους νοσοκομεία
τους χαλαει το στορυ αυτο ρε τυπε!!!!

βεβαια οποτε τους συμφερει η ρωσια ειχε τον σταλιν ως φασιστα. οποτε τους συμφερει ειχε κομμουνισμο...

ιδεα δεν εχουν απο πολιτικη αλλα ολοι ειδικοι το παιζουν. τα ιδια και στο ποδοσφαιρο!

για αυτο μας κυβερνα ο κουλης... φτωχος λαος με δεξια κυβερνηση δε προκοψε ποτε!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Το ότι θα ανακάμψει η οικονομία με περικοπή των κατώτερων μισθών στον ιδιωτικό τομέα το λένε οι βλάκες και οι απατεώνες!
Το να εργάζεσαι 10 ώρες την ημέρα και να αμοίβεσαι με 1000 φορές περισσότερα χρήματα από τους άλλος λόγω ιδιοκτησίας δεν δικαιολογείται ούτε ηθικά ούτε επιστημονικά!
Πολύ πλούσιος γίνεσαι μόνο όταν εκμεταλλεύεσαι κάποιους άλλους που εργάζονται όχι μόνο για τον εαυτό τους αλλά και για σένα!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
αυτο γινεται συνηθως με το χρημα των γονων και οχι με αυτους που φτιαχνουν χρημα!!!!

προφανως η καλυτερη μπιζνα ειναι να τρως χρημα απο γυναικες. αισθητικη/κολωνιες/ακριβα γυαλια/ακριβα ρουχα κτλ.

το αν δεν εχουν φραγκο δε μας ενδιαφερει! θα βρουν αυτες ποιον θα χρεωσουν για να τα αποκτησουν!!!
Νταβας τέκνον μου;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
18.706
Πόντοι
3.656
Δές το ολιστικά
Αν είσαι από τη σωστή μεριά του κομμουνισμό ζεις σα βασιλιάς :confused:
Ιδού ο Βασιλεύς !!! Αλέκσιος ο μνημονιοσχίστης :rockon:

FmGcWOBXoAI3N-Ot7u7tuk.jpg
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ποιος πουστης Αρτέμης Μάτσας με κάρφωσε στον Αντισθένη;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Νταβας τέκνον μου;
και αυτο θα μπορουσε αλλα μπορεις να εχεις ενα κομμωτηριο! ενα κεντρο αισθητικης! σπα! σολαριουμ! ενα καταστημα λουι βουτον και μια χαρα βγαζεις περισσοτερα απο νταβα μιας και ολες οι πουτανες απο σενα θα ψωνισουν!!!! (και των αλλων νταβαδων)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
και αυτο θα μπορουσε αλλα μπορεις να εχεις ενα κομμωτηριο! ενα κεντρο αισθητικης! σπα! σολαριουμ! ενα καταστημα λουι βουτον και μια χαρα βγαζεις περισσοτερα απο νταβα μιας και ολες οι πουτανες απο σενα θα ψωνισουν!!!! (και των αλλων νταβαδων)
Ανυπερθετως και εγώ στηρίζω ψωλαριουμ....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Έλα μη ντρεπεσαι:confused:ολοι είμαστε κρυφoκομμουνιστές- βασιλικοί κατά βαθος
Όντως τύπε στις ιδέες είμαι κουμουνιστής ( μπορεί κ σοσιαλιστής δεν έχω μπει στη διαδικασία να το ξεδιαλύνω) αλλά ψηφίζω δεξιά γιατί όλοι να μας γαμησουν θέλουν οπότε επιλέγω τους επαγγελματίες..
Όπως επίσης στις ιδέες είμαι οπαδός του χριστιανισμού.. στην πράξη όμως δεν πλησιάζω εκκλησία στα 50 μέτρα πλέον..
Τέλος δεν θα με χαλαγε να είχαμε κ βασιλιά.. άλλα κόλπα.. με τις κορώνες τους, τις αψίδες τους.. αυτά βέβαια είναι για αρχόντους.. όπα αυτό είναι από αλλού..

Μη μου γράψετε με ανώμαλους δεν μιλάω.. μαζί με το γνωστό καρέ από Τάκη Τσουκαλά.. μου το αφιερώνω πρώτος.. άντε γειά..
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
αυτο αλλαξε αφμ και ανεβηκε ξανα στην αλφα εθνικη
Τύπε το μπερδεύεις με τον νέο Πανιώνιο.

Ο οποίος, σε τοπικά Νέα, όλως τυχαίως κέρδισε χθες το Διαβολίτσι (1-3 το σκορ)
Το πρωί έγινε τρισάγιο στο γειτονικό Μελιγαλά στη μνήμη του παλιού άσσου κ γεν.αρχηγου του Πανιωνίου Δ.Μαυρίκη. Δωθηκαν πλακέτες κ λοιπά εθιμοτυπικά..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.309
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
ενω εσυ απο τον αλλο μηνα θα τρως με φουντ πας τυπε! θα πληρωνεις ρευμα με παουερ πας! και θα παιρνει και ο μητσοτακης επιδοτηση για τις ελιες του! δε τρωει η νουδου φραγκο απο τον ελληνικο λαο για αυτο εχει φτασει μισο δις χρεη!!!! μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Εγώ θα το πληρώνω το ρεύμα και νηστικός δεν θα μείνω.
Όσοι θέλουν να μείνουν χωρίς ρεύμα να τσιτωσει το δέρμα από το κρύο και χωρίς φαγητό ας μην κάνουν τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom