Νέα

Tελικος Κυπελλου Ελλαδας 2010

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kanarinas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος πιστευετε θα κατακτησει το κυπελλο????

  • Παναθηναικος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρης

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Το γαμησατε και ψοφησε που λεει και ο Bull....... ενα thread για τον τελικο, το πηγατε σε ολοκληρα τα..... βαλκανια και σε μαναδες-πατεραδες-παιδια.......  :jerking: :jerking: :jerking:


Προσωπικα ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ ενα κομπλεξικο του net και χιλιαδες κομπλεξικα στα γηπεδα να βριζουν για βουλγαριες-αλβανιες-τουρκιες.......... σιγα μη στεναχωρηθω για τη ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ και μη φοβηθω για το ..... εθνικο μου φρονημα....... ενω την ωρα που φωναζω ΕΓΩ "γαμιεται ο παοκ και η τουρκια" (που γαμιουνται οπως και να 'χει :2funny:), σιγα μην πιστευω οτι τα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΟΥ που εκαναν το ΛΑΘΟΣ να υποστηριζουν αυτη τη μικρη ομαδα, οτι ειναι οντως τουρκοι..............


Αντε ρε με τις μαλακιες και τις ΨΕΥΤΟΗΘΙΚΕΣ περι εθνικοτητας..........
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
Το γαμησατε και ψοφησε που λεει και ο Bull....... ενα thread για τον τελικο, το πηγατε σε ολοκληρα τα..... βαλκανια και σε μαναδες-πατεραδες-παιδια.......  :jerking: :jerking: :jerking:


Προσωπικα ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ ενα κομπλεξικο του net και χιλιαδες κομπλεξικα στα γηπεδα να βριζουν για βουλγαριες-αλβανιες-τουρκιες.......... σιγα μη στεναχωρηθω για τη ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ και μη φοβηθω για το ..... εθνικο μου φρονημα....... ενω την ωρα που φωναζω ΕΓΩ "γαμιεται ο παοκ και η τουρκια" (που γαμιουνται οπως και να 'χει :2funny:), σιγα μην πιστευω οτι τα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΟΥ που εκαναν το ΛΑΘΟΣ να υποστηριζουν αυτη τη μικρη ομαδα, οτι ειναι οντως τουρκοι..............


Αντε ρε με τις μαλακιες και τις ΨΕΥΤΟΗΘΙΚΕΣ περι εθνικοτητας..........

συμφωνα με την λογικη σου τοτε αφου βριζονται και μαναδες δεν επρεπε να σε απασχολει καθολου..μιας και ειπες οτι την ωρα που φωναζω ΕΓΩ "γαμιεται ο παοκ και η τουρκια" (που γαμιουνται οπως και να 'χει :2funny:), --->σιγα μην πιστευω οτι τα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΟΥ που εκαναν το ΛΑΘΟΣ να υποστηριζουν αυτη τη μικρη ομαδα, οτι ειναι οντως τουρκοι.....<----  αφου γαμιεται ο παοκ.... 

φιλαρακι εδω μιλαμε για μπαλα και στην μπαλα ολα επιτρεπονται..  δεν ειναι εθνικο θεμα η μπαλα..δεν χωρανε αντεθνικες η υπερεθνικες μαλακιες.. λυπαμαι που δεν σε πειραζουν αυτα...  ΕΙΠΑΜΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.....  σας πειραξαν οι μαναδες τωρα..ποσες φορες στο γηπεδο εχεις βρισει την μανα του γκαρσια κτλ κτλ??  αυτα τα εχει το ποδοσφαιρο..δεν μπορω να καταλαβω που κολλανε τα αντεθνικα μηνυματα..τεσπα ειπαμε τα καμμενα μυαλα αλλου..
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
οχι οτι ειμαι του βρισιματος..αλλα σαν απαντηση οταν βριζει καποιος θα βρισω και εγω...και απο οτι βλεπεις χθες στυο καραισκακη δεν ητανε μονο ενας κομπλεξικος σταμ90.. φωαζε ολο το γηπεδο.... γαμω τα μυαλα τους γαμω..  ελξξε το θεμα παμε στα αλλα περι ποδοσφαιρου τωρα
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
συμφωνα με την λογικη σου τοτε αφου βριζονται και μαναδες δεν επρεπε να σε απασχολει καθολου..μιας και ειπες οτι την ωρα που φωναζω ΕΓΩ "γαμιεται ο παοκ και η τουρκια" (που γαμιουνται οπως και να 'χει :2funny:), --->σιγα μην πιστευω οτι τα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΟΥ που εκαναν το ΛΑΘΟΣ να υποστηριζουν αυτη τη μικρη ομαδα, οτι ειναι οντως τουρκοι.....<----  αφου γαμιεται ο παοκ.... 

φιλαρακι εδω μιλαμε για μπαλα και στην μπαλα ολα επιτρεπονται..  δεν ειναι εθνικο θεμα η μπαλα..δεν χωρανε αντεθνικες η υπερεθνικες μαλακιες.. λυπαμαι που δεν σε πειραζουν αυτα...  ΕΙΠΑΜΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.....   σας πειραξαν οι μαναδες τωρα..ποσες φορες στο γηπεδο εχεις βρισει την μανα του γκαρσια κτλ κτλ??  αυτα τα εχει το ποδοσφαιρο..δεν μπορω να καταλαβω που κολλανε τα αντεθνικα μηνυματα..τεσπα ειπαμε τα καμμενα μυαλα αλλου..
Ρε βλακέντιε,ούτε εσύ δεν καταλαβαίνεις τι γράφεις...
Κάνε αλλη μια προσπάθεια...
Σπάστα και ξαναρίχτα...
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
Το μοναδικό πρόβλημα για τον Έκτορ Ραούλ Κούπερ είναι η απουσία του Αράνο, ο οποίος αποβλήθηκε στο χθεσινό αγώνα με τους ερυθρολευκους

Σύμφωνα με πληροφορίες ο Παναθηναϊκός έκανε αίτημα στην ελληνική ποδοσφαιρική ομοσπονδία, ώστε ο Σαριέγκι να τεθεί κανονικά στην διάθεση του Νίκου Νιόπλια στον τελικό του Κυπέλλου με τους θεσσαλονικείς στεκόμενος στο εξής σκεπτικό: Το καταστατικό της ΕΠΟ αναφέρει πως όταν ένας παίκτης δέχεται κόκκινη κάρτα ανεξαρτήτως θεσμού πρέπει να εκτίει στο αμέσως προσεχές παιχνίδι. Αρα καταρρίπτεται το σενάριο να εκτίσει την ποινή του στο Κύπελλο και δη στον τελικό με τον Αρη.

Συνεπώς ο βάσκος αμυντικός εξέτισε την ποινή του στον αγώνα πρωταθλήματος με τον Ηρακλή.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το γαμησατε και ψοφησε που λεει και ο Bull....... ενα thread για τον τελικο, το πηγατε σε ολοκληρα τα..... βαλκανια και σε μαναδες-πατεραδες-παιδια.......  :jerking: :jerking: :jerking:


Προσωπικα ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ ενα κομπλεξικο του net και χιλιαδες κομπλεξικα στα γηπεδα να βριζουν για βουλγαριες-αλβανιες-τουρκιες.......... σιγα μη στεναχωρηθω για τη ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ και μη φοβηθω για το ..... εθνικο μου φρονημα....... ενω την ωρα που φωναζω ΕΓΩ "γαμιεται ο παοκ και η τουρκια" (που γαμιουνται οπως και να 'χει :2funny:), σιγα μην πιστευω οτι τα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΟΥ που εκαναν το ΛΑΘΟΣ να υποστηριζουν αυτη τη μικρη ομαδα, οτι ειναι οντως τουρκοι..............


Αντε ρε με τις μαλακιες και τις ΨΕΥΤΟΗΘΙΚΕΣ περι εθνικοτητας..........
τυπε και εσυ μεγαλος δεν εισαι.εχεις πεσει καμια 3-4 φορες βου εθνικη
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ωπα παιδια, να το ξαναπαρω απο την αρχη..........


Εννοω ΑΠΛΑ και ΞΕΚΑΘΑΡΑ, οτι κανενας μαλακας που θα με πει βουλγαρο μεσα απο το net 'η ενας οχλος σε καποιο γηπεδο, θα με κανει να προβληματιστω κιολας, αν ειμαι οντως........ πολλη υπερευαισθησια εχει πεσει, μην τρελαθουμε κιολας...... αυτοι που τα φωναζουν ΕΚΤΙΘΕΝΤΑΙ οχι εγω που ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ........


Στα του αγωνα, μ' αρεσει η ψιλοσιγουρια των βαζελων...... Μ' ΑΡΕΣΕΙ.......
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
Ωπα παιδια, να το ξαναπαρω απο την αρχη..........


Εννοω ΑΠΛΑ και ΞΕΚΑΘΑΡΑ, οτι κανενας μαλακας που θα με πει βουλγαρο μεσα απο το net 'η ενας οχλος σε καποιο γηπεδο, θα με κανει να προβληματιστω κιολας, αν ειμαι οντως........ πολλη υπερευαισθησια εχει πεσει, μην τρελαθουμε κιολας...... αυτοι που τα φωναζουν ΕΚΤΙΘΕΝΤΑΙ οχι εγω που ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ........

συμφωνουμε
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
καλα σιγουρος στην μπαλα δεν εισαι ποτε... αλλα με καλο παναθηναικο δυσκολα το χανω το κυπελλακι..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα σιγουρος στην μπαλα δεν εισαι ποτε... αλλα με καλο παναθηναικο δυσκολα το χανω το κυπελλακι..
με καλό παναθηναικό έχασες από ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό κι έφερες χι με ΑΕΚ και Αρη.
με κακό Παναθηναικό κέρδισες νιώνιο και ατρόμητο, ξάνθη και τρίπολη.

Υ.Γ.
Ασχημο πράμα να είσαι άμπαλλος......καταλαβαίνεις ό,τι να ναι.
 

pipisf

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Το γαμησατε και ψοφησε που λεει και ο Bull....... ενα thread για τον τελικο, το πηγατε σε ολοκληρα τα..... βαλκανια και σε μαναδες-πατεραδες-παιδια.......  :jerking: :jerking: :jerking:


Προσωπικα ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ ενα κομπλεξικο του net και χιλιαδες κομπλεξικα στα γηπεδα να βριζουν για βουλγαριες-αλβανιες-τουρκιες.......... σιγα μη στεναχωρηθω για τη ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ και μη φοβηθω για το ..... εθνικο μου φρονημα....... ενω την ωρα που φωναζω ΕΓΩ "γαμιεται ο παοκ και η τουρκια" (που γαμιουνται οπως και να 'χει :2funny:), σιγα μην πιστευω οτι τα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΟΥ που εκαναν το ΛΑΘΟΣ να υποστηριζουν αυτη τη μικρη ομαδα, οτι ειναι οντως τουρκοι..............


Αντε ρε με τις μαλακιες και τις ΨΕΥΤΟΗΘΙΚΕΣ περι εθνικοτητας..........

:birdman:  :jerking:  :birdman:
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
με καλό παναθηναικό έχασες από ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό κι έφερες χι με ΑΕΚ και Αρη.
με κακό Παναθηναικό κέρδισες νιώνιο και ατρόμητο, ξάνθη και τρίπολη.

Υ.Γ.
Ασχημο πράμα να είσαι άμπαλλος......καταλαβαίνεις ό,τι να ναι.
εσυ οταν κοψεις την πρωινη ελα να ξαναμιλησουμε.. τρομερο επιχειρημα εφερες παλι..
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
ξαναλεω ενας καλος παναθηναικος δεν εχει να φοβηθει ΤΙΠΟΤΑ... 4 και σημερα..
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
και η ψηφοφορια συνεχιζεται...
Ποιος πιστευετε θα κατακτησει το κυπελλο????

Παναθηναικος  - 59 (52.2%)
Αρης - 54 (47.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 113


η γνωμη του κοινου δειχνει παντως εναν αμφιρροπο τελικο με ελαφρυ προβαδισμα του τριφυλλιου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom