Νέα

Tελικος Κυπελλου Ελλαδας 2010

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kanarinas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστευετε θα κατακτησει το κυπελλο????

  • Παναθηναικος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρης

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εγω παντως θα παω στους Αρειανους....
Δεν θελω εμφυλιες διαμαχες στο σπιτι

  ααχχχχχχχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχ
Eτσι έτσι...

Την έσκισες τη γάτα λέμε...
ααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
κοιτα μπασταρδακο σε μενα θα μιλας καλυτερα για να μη το μετανιωσεις οκ?  αντιλαβου μεχριν τωρα? τι εριστικος ρε μπινε γαμω τον αρης και ολο το χαριλαου ανυπαρκτοι. επισης κατι αλλο ρε φλωρε..αφου εχεις την ip address μου ξερεις και που ειμαι σωστα? αντε να δω σιγα σιγα τι αρχιδακια εχεις...αλλα ρε φλωρε αν δεν σε στειλω 1 μηνα στο αχεπα να μη με λενε......  Τουίτι  τα λεμε μπινε...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μπουλάκο πεσμένο σε βρίσκω τελευταία.
αααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααα
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
μπουλάκο πεσμένο σε βρίσκω τελευταία.
αααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σκατόπουστα... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Κάνω τις τελευταίες πρόβες :bigdick:

Την Κυριακή έχω να γαμήσω κάτι χοντρούς στο γήπεδο...
 

Επισκέπτης
Εσύ όταν ετοιμάσεις το πανι περιμένω π.μ.!!!

Εννοείται..

μπουλάκο πεσμένο σε βρίσκω τελευταία.
αααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

Είσαι μέγας κακόπουστας....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εννοείται..

ααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

Είσαι μέγας κακόπουστας....
Αστον ρε τον Γιωργάκη,πάει για κρεμάλα και έχει μπανταλιάσ' ντιπ για ντιπ...
Μόλις συνέλθει από τα μπουκέτα που του'ριξε και ο άσπρος,θα του σκίσω τα κωλοφάρδουλα του βρωμόπουστα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
κοιτα μπασταρδακο σε μενα θα μιλας καλυτερα για να μη το μετανιωσεις οκ?  αντιλαβου μεχριν τωρα? τι εριστικος ρε μπινε γαμω τον αρης και ολο το χαριλαου ανυπαρκτοι. επισης κατι αλλο ρε φλωρε..αφου εχεις την ip address μου ξερεις και που ειμαι σωστα? αντε να δω σιγα σιγα τι αρχιδακια εχεις...αλλα ρε φλωρε αν δεν σε στειλω 1 μηνα στο αχεπα να μη με λενε......    τα λεμε μπινε...



Αρκετα ασχοληθηκαμε με το topic που ανοιξε ενα ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ υποκειμενο......... ΒΛΑΧΑΔΙ, αντε εκει στην τρουμπα, πιες καμια μαλαματινα να στανιαρεις........ αντε ρε που εισαι και βαζελος...... αφηστε το ΠΟΥΛΙ να γραφει μονο του..... οι βαζελοι ειναι ΣΠΑΘΕΝΙΟΙ εδω μεσα...... μουσαφιρης ειναι αυτος.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
κοιτα μπασταρδακο σε μενα θα μιλας καλυτερα για να μη το μετανιωσεις οκ?  αντιλαβου μεχριν τωρα? τι εριστικος ρε μπινε γαμω τον αρης και ολο το χαριλαου ανυπαρκτοι. επισης κατι αλλο ρε φλωρε..αφου εχεις την ip address μου ξερεις και που ειμαι σωστα? αντε να δω σιγα σιγα τι αρχιδακια εχεις...αλλα ρε φλωρε αν δεν σε στειλω 1 μηνα στο αχεπα να μη με λενε......    τα λεμε μπινε...
Το συνεχιζεις βλέπω.....Να μιλαω σε σενα καλυτερα?Αξιζεις για κατι περισσοτερο νομιζεις?Και μη βγαζεις μαγκια απο εδω, γιατι στα υπογεια του ΑΧΕΠΑ εχει κατι ωραια ψυγεια....Αντε μην σε κανω και παριστανεις την παγοκυστη εκει μεσα....Υπανθρωποι κομπλεξικοι...
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μεγαλε...για εξηγησε μου σε παρακαλω..Γιατι συνεχιζεις και προκαλεις?Βλεπεις ότι προσπαθουμε να σου δειξουμε οτι κατεβαινουμε για γιορτη,για ομορφη ατμοσφαιρα και να αποδειξουμε σε γαβροπαοκια το ποσο χαμηλο επιπεδο εχουν..
Τι θελεις τωρα?Το μονο που θα καταφερεις εινα ινα σε βρω και να σε πλακωσω στις σφαλιαρες οταν ερθω....ηδη εχω την ΙΡ address σου...Εισαι ο μονος που συνεχιζει και ειναι εριστικός.Τοσοι φιλοι του ΠΑΟ εχουν γραψει κατι και βλεπεις οτι δεν υπαρχει θεμα πλην τα βρισιδια και τα συνθηματα μεσα στο γηπεδο...Χαλαρωσε λιγο μην στον χαλαρωσω....(αφου θελεις τετοια συνομιλια)
Αι σιχτιρ γαμω τους ψευτομαγκες εδω μεσα (ολων των ομαδων)
ρε πουστοφλωρε εσυ ξεκινησες και ναι εγω το συνεχιζω.... αντε αφου εχεις την ip  ελα να με στειλεις στα υπογεια του αχεπα..αλλωστε ξερεις που βρισκομαι..αντε να σε δω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom