Νέα

Tελικος Κυπελλου Ελλαδας 2010

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kanarinas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστευετε θα κατακτησει το κυπελλο????

  • Παναθηναικος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρης

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
Επιτέλους Τουίτι είσαι κοντά στην αλήθεια .....απο έγκυρες πηγές ο Ροναλντίνιο (ο αδερφός του ποδοσφαιριστή) του χρόνου θέλει να αγοράσει κάποια διαφημιστηκά δικαιώματα του Παναθηναικού ...το `χει ξανακάνει και με άλλες Ευρωπαικές ομάδες ......βέβαια μπορεί εσύ να ενοείς κάτι άλλο !!!!!!
gay70 λιγα ξερεις...
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
Και γω ειχα την απορια περι διαθεσης των εισητηριων, αλλα απο τις πληροφοριες που εχω καθημερινα απο πολλες και διαφορες πηγες, γινεται ΠΑΝΙΚΟΣ εδω πανω με τις εγγραφες και τα εισητηρια....... περιεργη ρατσα ο Αρειανος...... ιδωμεν, η 24η του Απριλη πλησιαζει, οσοι απιστοι θα δειτε ποσος κοσμος και ΤΙ κοσμος θα ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ στο Ο.Α.Κ.Α. !!!!
τι να δουμε ρε φιλε? παρασταση θα δωσετε σιγουρα..τρεχατε ποδαρακια μου
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Οσο για τους φιλους του Παναθηναϊκου?Ειλικρινα δεν υπαρχει λογος για καμια κοντρα,ειναι ευκαιρια ν αποδειχτει οτι υπαρχουν καποιες ομαδες που διαθετουν κόσμο με επιπεδο τετοιο που μπορουν να καταρριψουν θεματα ταμπου,όπως αυτό της συνυπαρξης τοσων χιλαδων ανθρωπων χωρις να δημιουργηθουν προβληματα.Μονο μια ηχητικη βια,συνθηματα...Τιποτ'αλλο
:thumbsup:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
τι να δουμε ρε φιλε? παρασταση θα δωσετε σιγουρα..τρεχατε ποδαρακια μου
Ρε μεγαλε...για εξηγησε μου σε παρακαλω..Γιατι συνεχιζεις και προκαλεις?Βλεπεις ότι προσπαθουμε να σου δειξουμε οτι κατεβαινουμε για γιορτη,για ομορφη ατμοσφαιρα και να αποδειξουμε σε γαβροπαοκια το ποσο χαμηλο επιπεδο εχουν..
Τι θελεις τωρα?Το μονο που θα καταφερεις εινα ινα σε βρω και να σε πλακωσω στις σφαλιαρες οταν ερθω....ηδη εχω την ΙΡ address σου...Εισαι ο μονος που συνεχιζει και ειναι εριστικός.Τοσοι φιλοι του ΠΑΟ εχουν γραψει κατι και βλεπεις οτι δεν υπαρχει θεμα πλην τα βρισιδια και τα συνθηματα μεσα στο γηπεδο...Χαλαρωσε λιγο μην στον χαλαρωσω....(αφου θελεις τετοια συνομιλια)
Αι σιχτιρ γαμω τους ψευτομαγκες εδω μεσα (ολων των ομαδων)
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
παιχτουρα αγορινα μου ξερεις εσυ...
νικη στο βαζελο ολα σου τα λεφτα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Εγω παντως θα παω στους Αρειανους....
Δεν θελω εμφυλιες διαμαχες στο σπιτι

  ααχχχχχχχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχ

 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μεγαλε...για εξηγησε μου σε παρακαλω..Γιατι συνεχιζεις και προκαλεις?Βλεπεις ότι προσπαθουμε να σου δειξουμε οτι κατεβαινουμε για γιορτη,για ομορφη ατμοσφαιρα και να αποδειξουμε σε γαβροπαοκια το ποσο χαμηλο επιπεδο εχουν..
Τι θελεις τωρα?Το μονο που θα καταφερεις εινα ινα σε βρω και να σε πλακωσω στις σφαλιαρες οταν ερθω....ηδη εχω την ΙΡ address σου...Εισαι ο μονος που συνεχιζει και ειναι εριστικός.Τοσοι φιλοι του ΠΑΟ εχουν γραψει κατι και βλεπεις οτι δεν υπαρχει θεμα πλην τα βρισιδια και τα συνθηματα μεσα στο γηπεδο...Χαλαρωσε λιγο μην στον χαλαρωσω....(αφου θελεις τετοια συνομιλια)
Αι σιχτιρ γαμω τους ψευτομαγκες εδω μεσα (ολων των ομαδων)
κοιτα μπασταρδακο σε μενα θα μιλας καλυτερα για να μη το μετανιωσεις οκ?  αντιλαβου μεχριν τωρα? τι εριστικος ρε μπινε γαμω τον αρης και ολο το χαριλαου ανυπαρκτοι. επισης κατι αλλο ρε φλωρε..αφου εχεις την ip address μου ξερεις και που ειμαι σωστα? αντε να δω σιγα σιγα τι αρχιδακια εχεις...αλλα ρε φλωρε αν δεν σε στειλω 1 μηνα στο αχεπα να μη με λενε......    τα λεμε μπινε...
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
γαμιεται ο αρουλης και οι φλωροοπαδοι του.... αληθεια ποσοι ειναι??  αντε να γεμιζουν μετα βιας το κλουβι τους.. τι μαθηματα απο οπαδιλικι να δωσετε ρε ανυπαρκτοι...τι να πειτε εσεις στα παοκια?? καρπαζοεισπρακτορες της πολης γαμω την φλωρια σας μεσα γαμω...  πουτσα πρασινη ερχεται φλωρακια..καντε αααααααααααααααααααααααααα
 

Συνημμένα

  • 25732_1228531269406_1112800579_30548242_5642147_n.jpg
    25732_1228531269406_1112800579_30548242_5642147_n.jpg
    45,4 KB · Εμφανίσεις: 18

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
γαμιεται ο αρουλης και οι φλωροοπαδοι του.... αληθεια ποσοι ειναι??  αντε να γεμιζουν μετα βιας το κλουβι τους.. τι μαθηματα απο οπαδιλικι να δωσετε ρε ανυπαρκτοι...τι να πειτε εσεις στα παοκια?? καρπαζοεισπρακτορες της πολης γαμω την φλωρια σας μεσα γαμω...   πουτσα πρασινη ερχεται φλωρακια..καντε αααααααααααααααααααααααααα

τι θέλει να πει η φωτο?
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
δες την καλυτερα και θα καταλαβεις..υπαρχει ενας μονο θεος....
 
OP
OP
K

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
άντρες;
αααααααααααααααχχαχαχαχααχαχαααααααααααααααααα
αρχισες τις μαλακιες σου παλι?? σε σιχαθηκαμε πια! ημαρτον!! αλλη δουλεια δεν κανεις? ολη την ωρα εδω μεσα?? γαμα και λιγο την κυπρια..σου ειπα  θα βρει την χαρα του ο καθε πικραμενος..αντε γεια τωρα...  θα ξερασω αν αρχισεις τις μαλακιες ολκης παλι...  μπλιαχ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μαγκες ο παναθηναικος δεν εχει βαλκανικο
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
γαμιεται ο αρουλης και οι φλωροοπαδοι του.... αληθεια ποσοι ειναι??  αντε να γεμιζουν μετα βιας το κλουβι τους.. τι μαθηματα απο οπαδιλικι να δωσετε ρε ανυπαρκτοι...τι να πειτε εσεις στα παοκια?? καρπαζοεισπρακτορες της πολης γαμω την φλωρια σας μεσα γαμω...   πουτσα πρασινη ερχεται φλωρακια..καντε αααααααααααααααααααααααααα
ειναι αστειοι και γελοιοι...
μονο αυτο εχω να πω...
κριμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom