Νέα

Τέλειωσα μεσα στο μουνί της βίζιτας.. λέτε να μείνει έγγυος??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 403
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
ειπαμε teddy
εμεις μπορουμε να βοηθησουμε με εναν καλο ψυχιατρο/ψυχολογο.
απο εκει και περα πρεπει η επιστημη να βαλει τα δυνατα της

Αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον ψηλό γεροδεμένο και τριχωτό με μεγάλα προσόντα, πάω και κάθε μέρα για συνεδρία όσο και αν χρεώνει.
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
199
Πόντοι
280
Τύποι μου καλησπέρα, μόλις γύρισα απο ραντεβού με βίζιτα, ολα καλά πηγαίνανε αλλα είχαμε ατύχημα, εκει που γάμαγα μπαίνω τελική ευθεία και αδειάζω μεγάλη ποσότητα σπέρματος μέσα στο μουνί της τάνας.. έσπασε το προφυλακτικό και ουτε γω ουτε αυτή δε το πήραμε γραμμή.. μένω μέσα της μισό λεπτό αφου τέλειωσα και αλληλοχαιδευόμασταν σαν ερωτευμένο ζευγάρι.. Βγαίνω κοιτάω είχε σπάσει το προφυλακτικό, το βλέπει και η τάνα απο απο κει που χαμογελούσε μετράπετε η φάτσα της στη πιο τρομαγμένη και απεγνωσμένη που χω δει στη ζωή μου.. επιανε τα χυσια που τρέχαν απο μουνί της και τρελενόταν ολο και πιό πολύ.. της λέω δε φταίω εγω εσύ φταις που παίρνεις φτηνές καπότες.. μονο που δε με σκότωσε με το βλέμμα της και φεύγει μπαίνει μπάνιο μες στα νεύρα χτυπώντας οτι έβρισκε μπροστά της και βρίζοντας στα ρώσικα.. φεύγοντας μου ζήτησε να τη πάω φαρμακείο οπως και κανα.. στη πορεία τη ρώτησα πότε πήγε σε γιατρό τελευταία φορά, με διαβεβαίωσε οτι είναι πεντακάθαρη και χαίρει άκρας υγείας.. προφανώς πηρε το χάπι της επόμενης ημέρας αρα δε μένει εγγυος προφανως? Κρίμα γιατι χέστηκε απάνω της η κακομοίρα.. Εγω ειχα κάνει εξετάσεις αιματος πριν μια βδομάδα, λέτε να ξανακάνω? Σας έχει τύχη τύποι το σκηνικό, πως το αντιμετωπίσατε?
Καλησπέρα! Μου τύχει κι εμένα σπάσιμο προφυλακτικού 5 φορές, εκ των οποίων τις 2 τέλειωσα μέσα τους! Αυτές κανονικά είναι συνηθισμένες σε κάτι τέτοια! Δεν είσαι ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος που τις γίνεται αυτό! Τώρα στη συγκεκριμένη που πήρες, μάλλον θά'ταν η πρώτη της φορά που έγινε αυτό, κρίνοντας απ'την αντίδρασή της. Αν η κοπέλα ήταν από γραφείο, παίρνεις επιτόπου τηλέφωνο το γραφείο και τους ενημερώνεις για το συμβάν! Νομίζω πως παίρνουν και πολλές απ'αυτές και αντισυλληπτικά... Άμα ήταν η κάθε κοπέλα να μένει έγκυος από πελάτη, θα είχε λυθεί το πρόβλημα υπογεννητικότητας στην Ελλάδα! ;)
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Δεν ηταν απο γραφείο, ανεξαρτητη ουκρανιδα πρεπει να ναι, τη πηγα φαρμακειο και την αφησα εκει..

Οταν βγει το τεστ εγγυμοσυνης θα σας πω και ποοα ειναι..
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Φυσικά αφέντη κύριε ΝΑΣΟ :)
απλά για εσάς το άνοιξα, αφού δεν μου στέλνετε πμ και για όσους θέλουν να με ρωτήσουν κάτι, ή να με βρούν/αφήσουν εκεί ένα μήνυμα χωρίς να χρειάζεται να ψάχνω όλο το φόρουμ.

Τα πάντα για εσάς τα κάνω. Εσείς θα κάνετε τίποτα για εμένα? :P


ΝΑΣΟ ΑΘΝΑΣΙΑΔΗ τι έχουμε εδώ??? Ξερει κάτι που δεν ξέρουμε οι υπόλοιποι???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τεντυ γουστάρεις πουτσομαστίγωμα?  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Δεν ηταν απο γραφείο, ανεξαρτητη ουκρανιδα πρεπει να ναι, τη πηγα φαρμακειο και την αφησα εκει..

Οταν βγει το τεστ εγγυμοσυνης θα σας πω και ποοα ειναι..

Τύπε λές να σου ζητήσει και διατροφή όταν με το καλό έχουμε γεννητούρια???

Αναλαμβάνω την βάπτιση αν το ψήνεται  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Φανταζεσαι τυπε να κανω κορη και να μου βγει πουτανα χαχαχα

Αμα κανω γιο θα τον κανω νταβα παντως..
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.696
Πόντοι
216
Τυπε να αγοραζουν καποτες που να μη σπανε για να μη γίνομαι εγω διαστροφικος που χυνω μεσα και μου αρεσει η πακετωμενη φατσα της τανας ετοιμη να κλαψει.. Λετε να καταληξω δρακος στο τελος? Ωχ αμαν... Το νορμαλ ειναι να συμπονεσω τη τανα ε? Τη πηγα φαρμακειο τι αλλο να κανα?

Επρεπε να την ρωτησεις γιατι δεν κανει ακαποτα σαν τα πρεζακια που παιρνεις στις πιατσες ??  :grin:
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
διαβασε και μια ακομα γνωμη.Υπαρχει το ενδεχομενο να το εκανε και επιτηδες οπως παλια κανα οι μαυρες για να γεννησουν στην ελλεδα και αυτοματως αυτες και το παιδι τους παιρνουν την ελληνικη υπηκοοτητα...Τωρα στο ενδεχομενο κατι τετοιο να εκανε αυτη το αποκλειΩ λογο αντιδρασης.(τρομαξε)Τωρα και εσυ μπορεις να κινηθεις νομικα εναντιον της αν τυχον διαπιστωσεις κατι για προκληση σου σε κινδυνο για διαφορα αφροδισια νοσηματα...Αυτη ας προσεχε υποτιθεται οτι ειναι επαγγελματιας και ειναι στους κινδυνους της δουλειας.Κακως της εδωσες λεφτα (15 ευρω για το χαπι της επομενης)κρατα τα στοιχεια της και το τηλ του πρακτορειου που στην εστειλε για παν ενδεχομενο.Το προφυλακτικο στο εβαλε αυτη ειναι επαγγελματιας επομενως ειναι υπευθυνη για τοι και να συμβει...
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Οχι ρε τυπε τι επιτηδες.. αμα γαμας πολυ ωρα φευγει το λιπαντικο και σπαει το προφυλακτικό, συνηθως το καταλαβαινουν οι εμπειρες πουτανες και τραβιουνται.. στη προκειμενη περιπτωση δε το καταλαβα ουτε γω ουτε αυτη.. τωρα ok προφανως και πακετωθηκε, πηρε χαπι, θα παει και να κανει μια εξέταση και κομπλε.. αυτα ειναι της δουλειας τους, συμβαινουν..

Παντως να σκεφτεί ετσι μια τανα οπως λες δε παιζει εκτος κι αν ειναι τρελη και πολυ χαζη.. εγγυος με πελατη και να το θελει αυτο εκδιδομενη? Με τη καμια... εφιαλτης για την εκδιδομενη
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    42,9 KB · Εμφανίσεις: 34

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Kαι να μεινει εγγ στα φρυδια σου.Ολα αυτα ανηκουν στις παραπλευρες απωλειες τις κλινομαxης.
Ας εκανε καλυτερα αλλη εργασια,πιο ασφαλη.Γιατι τωρα με την δουλεια της,ειναι σαν να τεσταρει αν αναβουν
τα σπιρτα,μεσα σε βενzιναδικο.Λογικο ειναι οτι θα γινει το μπαμ' καποια στιγμη.Επρεπε να το περιμενει.. :sunglasses:
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
199
Πόντοι
280
Δεν ηταν απο γραφείο, ανεξαρτητη ουκρανιδα πρεπει να ναι, τη πηγα φαρμακειο και την αφησα εκει..

Οταν βγει το τεστ εγγυμοσυνης θα σας πω και ποοα ειναι..
Όταν πήγατε φαρμακείο, καταρχάς εξήγησες το γεγονός (όχι ότι είναι εκδιδόμενη η κοπέλα); Το πήρε το κατάλληλο χάπι για την περίσταση μπροστά σου;
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Χωρις να θελω να σας τρομαξω εχει συμβει σε φιλο αλλα τον ειχε σταμπαρει οτι επαιζε αρκετο κασερακι, απλα αυτος την ειχε παρει για συνοδεια σαββατοκυριακο και καποια στιγμη τον μεθυσε και τον πηρε χωρις προφυλακτικο, τα υπολοιπα ειναι ιστορια
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Φανταζομαι θα πηρε το χαπι στο φαρμακειο
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Δε παιζει να το κανε επιτηδες.. ουτε προφανως θελει να μεινει εγγυος με πελατη, ημαρτον. αφου σπαστηκε με το ατυχημα.. το χαπι δε το πηρε μπροστα μου αλλα ηταν ενα πρασινο που το δα..
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
..........ειναι σαν να τεσταρει αν αναβουν
τα σπιρτα,μεσα σε βενzιναδικο.Λογικο ειναι οτι θα γινει το μπαμ' καποια στιγμη.Επρεπε να το περιμενει.. :sunglasses:

Πολλύ δύναμη το παράδειγμα συναγωνιστή!!!  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom